[TVN] Niania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

[TVN] Niania

Post autor: :: Kamil »

Tu bêdziemy wypowiadaæ siê na temat serialu komediowego TVN "Niania".
Oto adres stronki serialu: http://niania.onet.pl/ - fajna - taka kolorowa i komediowa ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo bardzo fajny serial ale dzis przelaczalem z TVN na TVP bo tam byl kopciuszek i nie udalo mi sie ani tego ani tego calego obejzec :D ale jutro sie uda wracajac do serialu to ma fajna czolowke podoba mi sie bardzo i srtona internetowa tez jest bardzo fajna :D 8) :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak jak siê spodziewa³em serail znakomity. :D Bardzo du¿¹ rolê ogrywa w tym Agniszka Dygant. :) Przeciwieñœtwo pora¿ek - Magdy M. i Anio³a StrĂł¿a. Fajna komedia, fajny humor, mo¿na siê poœmiaæ. :) Czo³Ăłka tak¿e fajna. :) Co wa¿ne serial nie wieje nud¹, jak 2 wy¿ej wymienione.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Je¿eli o mnie chodzi to serial taki sobie. Gdyby nie gra Agnieszki Dygant to zupe³nie by³by to serial jakich ju¿ kilka jest w naszej TV. Wg mnie TVN powinien siê zastanowiæ czy skupiaæ siê na w³asnych produkcjach czy na licencjonowanych. Serial jak dla mnie to taki sobie-ani dobry ani z³y !! Nijaki...
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

A mnie sie bardzo podoba³. Jest niemal identyczy jak ten zagraniczny,..i to ma swĂłj urok :D Agnieszka gra bardzo dobrze, musi sobie jeszcze tylko ten œmiech wyæwiczyæ...hehe
Z trzech nowych produkcji TVN uwa¿am ze najlepsze s¹ Niania i Magda M. Zaœ Anio³ StrĂł¿ kompletnie mi do gustu nie przypad³..

Kopciuszka niestety nie oglda³am dziœ. Zaa to jutro napewno go nie przeocze... :D :D
....w świecie Faktów....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mnie siê rĂłwnie¿ bardzo podoba³o. Agnieszka Dygant jest wprost stworzona do tej roli i nie wyobra¿am sobie kogoœ innego kto mia³by zagraæ postaæ Niani. Dzieci by³y trochê sztuczne no ale tak to jest jak siê pierwszy raz ma stycznoœæ z aktorstwem. Nie porĂłwnywa³bym Magdy M. z Niani¹ bo to jednak ca³kiem inne produkcje. Ten pierwszy serial nie bazuje na komedii - pojawiaj¹ siê tam tylko ma³e elementy tego gatunku (jak to w ¿yciu) a Niania to ewidentnie serial komediowy.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czo³Ăłwka i piosenka nawet fajne, strona internetowa te¿. I na tym koñczy siê fajnoœæ tego serialu.

Mo¿e to dlatego, ¿e spodziewa³em siê raczej kolejnego "Camera Cafe" czy "Kasia i Tomek".

Po prostu nie podchodzi mi ten gatunek humoru, no ale co kto woli :) NiektĂłrzy zabawiaj¹ siê ogl¹daj¹c Kiepskich czy LokatorĂłw.

Mo¿e siê rozkrêci, mo¿e bêdzie mnie bawi³o. PĂłki co to jest przeciêtnie, ot taki œrednio zabawny serialik jakich wiele.

Zdecydowanie wolê "Magdê M." (pewnie to przez Joannê B. :D)...

PS: No a Dygant fajnie gra. ¯eby jeszcze jej dali coœ ciekawego i b³yskotliwego do powiedzenia to by³oby zdecydowanie lepiej.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Trudno mi siê wypowiadaæ po pierwszym odcinku, ale myœle ¿e orygina³ by³ lepszy. Poczekamy, zobaczymy.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A mi sie serial podoba, uwa¿am, ¿e "Niania" mo¿e byæ hitem TVN-u, ktĂłry zastompi "Kasie i Tomka". Bardzo mi siê podoba wcielenie Agnieszki Dygant i Ferenci (chyba Ÿle napisa³em nazwisko) podoba mi sie dowcip, naprawde fajny serial.
Wróciłem!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

zapomnia³am jeszcze dodaæ ze na tym przyjeciu, na fortepianie gra³ Adam Sztaba, znany m.in z Tañca z Gwiazdami czy z Sopotu 2005. :D Ale ch³opak kariere robi....
....w świecie Faktów....
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

ech.. ja mam mieszane uczucia... graj¹ sztucznie... mo¿e siê z czasem przekonam...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

czolowka w NIANI jest taka sama, jaka byla w amerykanskiej wersji ("Pomoc Domowa" - "The Nanny") ... tylko zmienili rysunkowe twarze aktorow - a tak to identyczna, te dzieci jak tancza z niania, i jak ja wywalaja z salonu sukien slubnych... no, moze poza tym tramwajem, bo w amerykanskiej wersji tego nie ma ;) jak ktos kiedys ogladal POMOC DOMOWA to pamieta czolowke i moze tez to potwierdzic.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Faktycznie, czo³Ăłwka niemal identyczna z orgina³em. trochê mnie to przerazi³o na pocz¹tku, ¿e to a¿ taka kopia. Do tego dialogi niemal te same. Ale serial ogĂłlnie super i ju¿ nie mogê siê doczekaæ kolejnego odcinka. SzczegĂłlnie tekstĂłw Konrada, ktĂłry jest po prostu gwiazd¹ serialu. -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no ale jednak serial na licencji wiec sie nie mozna bylo spodziewac zupelnie innej czolowki z orginalnej wersji pamietam ja troszke i tez moge napisac ze jest podobna no ale w polskiej sa inne szczegoly :D no i serial jest dostosowany do polskich realiow wiec nie jest az tak bardzo podobny do wersji orginalnej :D i szkoda ze ten serial jest tylko 1 na tydzien bo fajny jest i mam nadzieje ze zyska sporo widzow i ze bedzie rowniez sporo tych odcinkow :p
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

arrow pisze:Faktycznie, czo³Ăłwka niemal identyczna z orgina³em. trochê mnie to przerazi³o na pocz¹tku, ¿e to a¿ taka kopia. Do tego dialogi niemal te same. Ale serial ogĂłlnie super i ju¿ nie mogê siê doczekaæ kolejnego odcinka. SzczegĂłlnie tekstĂłw Konrada, ktĂłry jest po prostu gwiazd¹ serialu. -->
dokladnie ... nawet sceny te same, ten sam scenariusz, ze ona jest akwizytorka i trafia do tego Skalskiego.. nawet dom Skalskiego identyczny z oryginalem!!! i imie... ona jest Frania, a amerykanska byla Frann bodajze ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości