W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: D00 »

Jakby się dało, to już by pewnie był zbanowany...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Nie siejcie co chwilę paniki z każdym nowo zarejestrowanym userem, przecież nie macie 100% pewności, że każdy nowy to lukaszo.
Powiem tylko, że jeden z tych nowych userów, których wymienił powyżej Camilo ma zupełnie inne IP niżeli lukaszo-klony miały.
Poza tym co się martwicie, każdy głupi post jest przez nas natychmiast usuwany, a jak potrzeba to i user jest banowany.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Nie siejcie co chwilę paniki z każdym nowo zarejestrowanym userem, przecież nie macie 100% pewności, że każdy nowy to lukaszo.
Wystarcza jeden 'kfiatuszek', by mieć w tej kwestii stuprocentową pewność. Bez porównywania IP.
Powiem tylko, że jeden z tych nowych userów, których wymienił powyżej Camilo ma zupełnie inne IP niżeli lukaszo-klony miały.
Jeden. Spośród kilku, może nawet kilkunastu założonych w ostatnich dniach kont, każdy wie co mających na celu.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Łukasz »

DJ Ice pisze:Czy nie da się go skutecznie zbanować? :D
Da się. Właśnie zbanowałem pewien zakres IP. Jak nie pomoże chirurgiczna precyzja, to będzie ostre rżnięcie siekierą - tak to powiem obrazowo. :D

Zbanowałem też 5 kont z tego IP nowo zalożonych i e-maili (nicki m.in. 1.2.3.4TVN24, TVNowiec, RMF.FM itp.).
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Dzięki, bo nie ukrywam, że te moje codzienne banowania tych userów to jest po prostu zabawa kotka z myszką.
A Twój zakres bana ma większy zasięg, więc wtedy powinien być nareszcie względny spokój.
Lukaszz

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Lukaszz »

Witam. Czy moge zostac na tym forum bardzo Was prosze dajcie mi jeszcze jedna szanse a na pewno jej nie zmarnuje. Dziekuje i liczę na zrozumienie (lukaszo).
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Miałeś tych szans o wiele, wiele za dużo i to w dodatku sam sobie je dawałeś :lol: - zakładając co rusz nowe konto.
I z każdym nowym kontem udowadniasz, że dawno temu podjęto dobrą decyzję wyrzucając Cię z forum.
Zabij drzwi dechami, a wlezie oknem.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Ewa82 pisze:Czemu moje posty są usuwane cyklicznie, to nie wiem...
Usuwane są zazwyczaj wtedy, gdy nic nie wnoszą do wątku, albo mijają się z tematem.
Ten post ---> "Czemu moje posty są usuwane cyklicznie, to nie wiem..." również został usunięty.
Tak samo przypominam innym nowym userom, lakoniczne stwierdzenia typu: "Krzysztof Górlicki dziś w Dniu na Żywo" tez idą do śmieci.
Super, że informujecie, że ktoś gdzieś się pojawił, ale dodajcie do tego kilka słów refleksji od siebie, albo dołączcie chociażby capsa, który urozmaici dany post.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

[quote="Dj Ice w "Oprawa graficzna TVN24"]O Boże... Zrób w paincie i im wyślij. Skończ. :shock:[/quote]
Może byś Ty tak skończył obrażać userów. :neutral: Warn!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

Z góry dzięki, że usuwacie moje posty.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

piotrek888 pisze:Z góry dzięki, że usuwacie moje posty.
Najpierw się zastanów, co wypisujesz na zmianę z kolegą z wątku (@pad83), a potem "podziękuj".
Chyba, że post o treści "Było?" i następny @pada83 "A nie było?" uważasz za wielce wnoszący do tematu. Pomijam te Wasze dwustronicowe przepychanki o zdjęcia i filmiki, który był, a którego jeszcze nie było na forum. Gdzie w tym wszystkim jest Beata Tadla?! Bo zdaje się, że skupiliście się bardziej na Waszej super ważnej kłótni.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

piotrek888 pisze:Myślałem, że na 4 to NIKA zareaguje :lol: :D
Odpowiem Tobie @piotrek888 w tym wątku.
Wiem, że to Cię bawi, że jakiś młokos pozakładał ankiety, gdzie mógł oddać swoje uwielbienie Beacie Tadli, ale ten user już się z tego profilu nie pobawi tak więcej, tym bardziej, że bawił się z nami w ten sam sposób z innych kont (wątek Orientacja to jego dzieło).
Także bye bye, a ankiety zostawiam, niech @Łukasz je sobie obejrzy i zadecyduje.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: piotrek888 »

Ja rozumiem - lubić,podziwiać a nawet kochać Martę Kuligowską i Beatę Tadlę ale czy naprawdę w każdym dziale "Marta Kuligowska,Beata Tadla,Dzień na żywo" itd. opisywać, że zdziwił się, że zamiast Marty zobaczył Kasię Wener. Chodzi mi tu o usera Robert026 i wydaje mi się, że to dawny pad83
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: fajny »

Kolejny bardzo "ciekawy" post tego samego usera i moja odpowiedzi (nie mogłem się powstrzymać):
Robert026 pisze:Zastanawia mnie obecność Anity w "DnŻ" od poniedziałku. Przeważnie serwisy te prowadzą Marta Kuligowska, Beata Tadla i Kacper Górlicki, więc skąd Anita w "DnŻ". Przeważnie jest tak, że jeżeli Marta Prowadzi "Poranki", to Beata prowadzi "Dzień na Żywo".
Po pierwsze daj sobie spokój z pisaniem na tym forum bo tylko niszczysz wątki wypisując te swoje bzdury, po drugie nie Kacper a Krzysztof Górlicki a po trzecie zarówno Anita Werner, Bata Tadla jak i Marta Kuligowska oraz Krzysztof Górlicki pojawiają się regularnie i przemienne w "Dniu na Żywo" TVN24.
P.S. Mam nadzieję że już więcej nie uraczysz nas swoimi "ciekawymi" i bardzo "inteligentnymi" postami.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości