Anita vs Styśka !!!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Anita vs StyÂśka !!!

Post autor: kamuii »

No wiĂŞc mamy odrebne tematy dla kaÂżdej z nich i fajnie.
Ale uwa¿am ze nie warto zaœmiecaÌ tych tematów g³upimi deliberacjami nad tym która z nich jest lepsza. Bo po co ma tam byÌ k³ótnie jakieœ skoro to w¹tki fanów.
A ten wÂątek bĂŞdzie sÂłuÂżyÂł porĂłwnaniu tych 2 dziennikarek :) takie jak by wybory :) Moderatora poprosze o dodanie Ankiety i raz na zawsze siĂŞ rozstrzygnie ktĂłra jest lepsza i ma wiĂŞcej fanĂłw.
Myœlê ¿e wszyscy fani Anity ³¹cznie ze mna chêtnie odpowiedza na pytania fanów Justyny, co do tego dlaczego niektórzy znas jej nie lubi¹ i dlaczego uwa¿amy ze skrzywdzono Anitê. A i fani Styœki bêd¹ mieÌ okazjê aby zadac jakieœ pytania czy obaliÌ te zarzuty.

1. Prosze by to siĂŞ nie przerodziÂło we wzajemne obrzucanie siĂŞ czy teÂż ktĂłrejÂś z nich epitetami.
Niech to bĂŞdzie debata i walka na argumenty a nie wrzask.
2.Niech bĂŞda tu tylko wypowiedzi dotyczÂące tego tematu a nie... ale StyÂśka fajnie prowadziÂła Fakty czy teÂż znowu nie ma Anity w poranku...
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dobrze...no to moim zdaniem (zaczyna siê jak na polaku:):)) Justyna jest leprza od Anity pod wzglêdem profesjonalnoœci, prezentuje ostrzejszy typ prowadzenia i rozmów z goœÌmi. Anita to taka ozdoba TVN24, co prawda dobrze sobie radzi w poranku ale w magazynie jej niewidze. I te oskar¿enia, ¿e Justyna dosta³a prace w TVN tylko dlatego, ¿e jej mê¿em jest pan Piczyùski wed³ug mnie s¹ niepodstawne.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obydwie s¹ znakomitymi dziennikarkami. Co najwa¿niejsze s¹ profesjonalne i bardzo dobre w tym co robi¹. Gdybym mia³ wybieraÌ to wybra³ bym... eee... nie wiem! Niewielk¹ przewag¹ wybra³bym Justynê - za stanowczoœÌ w swoich wywiadach.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Przykro mi Kamuii, ale na mnie nie licz, ja siê z tej akcji wy³¹czam :D Po pierwsze nie ogl¹dam programów prowadzonych przez p. Pochanke - wieczór wyborczy by³ przypadkiem, absolutnym wyj¹tkiem :D Bojê siê, ¿e móg³bym pisaÌ tu pewne dosadne rzeczy, których póŸniej byÌ mo¿e bym ¿a³owa³. Tak jak ¿a³ujê, ¿e ogl¹da³em wieczór wyborczy, po którym wpad³em w szewsk¹ pasjê :twisted: To by³ b³¹d, ale go ju¿ nie pope³niê nigdy :!: Ot, taka deklaracja od serca :D
Ankieta nic tu nie da, nie rozstrzygnie, która jest lepsz¹ dziennikark¹, bo nauczony poniek¹d przyk³adem p. Pochanke, zaanga¿owa³bym moj¹ liczn¹ bli¿sz¹ i dalsz¹ rodzinê w akcjê, porozsy³a³ po wszystkich okolicznych kawiarenkach internetowych i wynik bêdzie co najmniej nieobiektywny. Oooo... a Pieczyùski, jak tylko siê dowie o takim w¹tku, skrzyknie tu pó³ tvn-u :lol:
A poza tym, to te dwie panie startujÂą z nierĂłwnych pozycji. Anita od ponad roku nie istnieje medialnie :twisted: w przeciwieĂąstwie do p. Pochanke, ktĂłra nie schodzi z wizji :!: Niech tvn posadzi AnitĂŞ na rĂłwnym szczeblu AnitĂŞ, to wtedy pogadamy :!:
PragnĂŞtylko napisaĂŚ, Âże dla mnie, co jest rzeczÂą oczywistÂą, p. Pochanke nie dorasta Anicie do piĂŞt - nie chodzi mi tylko o dosÂłowny sens :wesoly: A ta pierwsza robi karierĂŞ tylko dlatego, Âże jest ÂżonÂą szefa :D Tylko dlatego moÂże siĂŞ panoszyĂŚ po caÂłym tvn-ie.
znowu nie ma Anity w poranku...
Kamuii, ale sama wiesz, ¿e te s³owa padaj¹ najczêœciej, bo Anita bardzo rzadko pojawia siê w porankach... Dzisiaj mnie co prawda zaskoczy³a jej obecnoœÌ, ale takie niespodzianki nie zdarzaj¹ siê zbyt czêsto :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Anita Werner - profesjonalna dziennikarka w rĂłwnie profesjonalnej telewizji

Justyna Pochanke - moÂżna by napisaĂŚ to samo.

Fantastyczna publicystka, ktĂłra traci 50% swojego stylu w Faktach.

I wbrew temu co twierdzÂą niektĂłrzy na tym forum, uwaÂżam, Âże zarĂłwno Justyna jak i Pani Werner sÂą na takim samym poziomie-na ktĂłry pozostaÂłe Panie prowadzÂące programu w TVN-ach muszÂą jeszcze popracowaĂŚ. Nie wiele, bo nie wiele ale jednak !!

No i Justyna jeszcze ma to szczĂŞÂście, Âże dziĂŞki pracy w TVN-ie poznaÂła mĂŞÂża, ktĂłry wedle panujÂącej (Âśmiesznej i gÂłupiej) opinii faworyzuje jÂą w stacji.
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Black:

1. MyÂślisz, Âże Pienczynski nie ma co robiĂŚ tylko wchodzic na forum fanĂłw tvn-u? RĂłwnie dobrze ktoÂś mĂłgÂłby napisaĂŚ, Âże jesteÂś z rodziny Anity, ze tak jÂą wielbisz.
2. NieprawdÂą jest, Âże Anita od roku nieistnieje medialnie. Jest w Porankach, w Faktach PopoÂłudniowych, pokazaÂła siĂŞ teÂż w Wieczorze Wyborczym. Takiego zaszczytu nie dostÂąpiÂła np. JĂŞdrzejowska, ktĂła przecieÂż teÂż ma mĂŞÂża w reakcji i jej teÂż wszyscy zarzucali awans poprzez koneksje rodzinne. Czy w takim razie medialnie nie istnieje np. Kuligowska, ktĂłra kiedyÂś prowadziÂła wizjer w tvn, a teraz jest "tylko" prowadzÂącÂą serwisy w tvn24? Anita prowadzi najpopoularniejsze pasmo tvn24 - Poranek, to nie jest byle co.

Zgadzam siĂŞ z TVN_FAN-em, Âże obie panie sÂą na rĂłwnym poziomie, ale nie ma takiej moÂżliwoÂści Âżeby obie byÂły "na szczycie". A tvn24 i Fakty ludzie oglÂądajÂą po to, zeby zdobyc informacje, a nie Âżeby popatrzeĂŚ na ulubione prezenterki. :? -->
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mia³em ju¿ tu nie pisaÌ, ale mam dziœ :aniolek2: cierpliwoœÌ i dobry nastrój, wiêc zobaczê, na ile mi ich starczy :roll: :lol: Na razie morale mnie nie opuszcza :D
arrow pisze:ktoÂś mĂłgÂłby napisaĂŚ, Âże jesteÂś z rodziny Anity, ze tak jÂą wielbisz.
Nie, no, nie obracaj kota ogonem, ja nie jestem zboczeĂącem, a gdyby byÂło tak jak piszesz, to miaÂłbym do czynienia z kazirodztwem :evil2:
Jest w Porankach, w Faktach PopoÂłudniowych
K woli wyjaœnienia: czêstotliwoœÌ pojawiania siê Anity w poranku - 1 raz w tygodniu, f. pop. - 2 razy w tyg. Zwa¿ywszy na rangê i tzw. opiniotwórczoœÌ tych dwu programów, Anita medialnie jako dziennikarka nie istnieje - to przykre, ale niestety prawdziwe :sad: Wakacje by³y takim lekkim punktem zwrotnym, kiedy to Anita mia³a parê dy¿urów w dniu na ¿ywo, a wiêc rozmowy, wnioski, opinie, komentarze itp. Ale to by³o tylko chwilowa poprawa sytuacji, bo od wrzeœnia znowu padó³ :dobani:
pokazaÂła siĂŞ teÂż w Wieczorze Wyborczym. Takiego zaszczytu nie dostÂąpiÂła np. JĂŞdrzejowska, ktĂła przecieÂż teÂż ma mĂŞÂża w reakcji i jej teÂż wszyscy zarzucali awans poprzez koneksje rodzinne.
A wiêc sugerujesz, ¿e Anna Jêdrzejowska tak znacz¹co awansowa³a, dziêki swojemu ''talentowi'' dziennikarskiemu :?: :lol: BTW, Jêdrzejowski nie wepchn¹³by ¿onki w takie bagno. A nie dost¹pi³a tego, Twoim zdaniem, zaszczytu, bo w moim odczuciu pojawienie siê Anity na niespe³na 2 minuty na antenie tvn i póŸniejsze zepchniêcie jej niezwykle interesuj¹cych rozmów wy³¹cznie do tvn24, mia³o charakter pokazania Anicie, ¿e jak siê nie ma chodów, to siê niewiele osi¹gnie, i co najwa¿niejsze - by³o w³aœnie kolejnym dowodem na to, jak ogromnym zagro¿eniem jest Anita dla p. Pochanke, to przecie¿ ona mia³a byÌ jedyn¹ ''królow¹'' wieczoru i nikt nie móg³ jej przyÌmiÌ :!: A Anita zrobi³aby to, gdyby tylko dano jej szansê :!: Ale niestety, Anitê najwyraŸniej czymœ skrêpowano, wyzuto z ambicji i godzi siê na przyjêcie ka¿dego och³apu :sad: A by³ czas, kiedy ja wró¿y³em jej œwietlan¹ karierê :sad: By³em naiwny, myœla³em, ¿e do pe³ni sukcesu wystarczy talent :sad:
Âże obie panie sÂą na rĂłwnym poziomie, ale nie ma takiej moÂżliwoÂści Âżeby obie byÂły "na szczycie"
A odpowiedz, dlaczego tak uwaÂżasz, skÂąd siĂŞto wziĂŞÂło :?: Czy to, Twoim zdaniem uczciwe :?:

PS A o p. MartĂŞ siĂŞ nie martw arrow - to, co siĂŞ z niÂą dzieje teraz, to tylko chwilowy niebyt, tylko poczekaj, aÂż do swojego aktualnego nazwiska zacznie dopisywaĂŚ drugi czÂłon :evil2: 'mon, let 's get party: ...We are familly... o yeah :!: One more time: ...We are familly... :evil2: :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:(...) miaÂło charakter pokazania Anicie, Âże jak siĂŞ nie ma chodĂłw, to siĂŞ niewiele osiÂągnie, i co najwaÂżniejsze - byÂło wÂłaÂśnie kolejnym dowodem na to, jak ogromnym zagroÂżeniem jest Anita dla p. Pochanke, to przecieÂż ona miaÂła byĂŚ jedynÂą 'krĂłlowÂą' wieczoru i nikt nie mĂłgÂł jej przyĂŚmiĂŚ :!: A Anita zrobiÂłaby to, gdyby tylko dano jej szansĂŞ :!:
Pojawienie siĂŞ p.Werner w Wieczorze Wyborczym byÂło bardzo miÂłym zaskoczniem dla mnie z wielu wzgledĂłw. I nie wiem dlaczego caÂły czas twierdzi siĂŞ tutaj, Âże p.Werner jest jakimÂś zagroÂżeniem dla J.Pochanke !! :? To zupeÂłnie inny styl prowadzonego dziennikarstwa.Styl jak najbardziej wysoki ale inny !!
Black Jack '62 pisze: Ale niestety, AnitĂŞ najwyraÂźniej czymÂś skrĂŞpowano, wyzuto z ambicji i godzi siĂŞ na przyjĂŞcie kaÂżdego ochÂłapu :sad: (...)
Tak najpewniej najwiĂŞcej zasÂług ma w tym PieczyĂąski z ÂżonÂą. MoÂże PieczyĂąski jÂą powiÂązaÂł sznurem :P :D
Black Jack '62 pisze: (...) tylko poczekaj, aÂż do swojego aktualnego nazwiska zacznie dopisywaĂŚ drugi czÂłon :evil2: (...)
Taaa...i znowu biedna Marta bêdzie pos¹dzana o rodzinne koneksje. Znowu ka¿de pojawienie siê jej w TV bêdzie oskar¿ane, obrzydzane itd. A dlaczego p.Werner nie rozejrzy siê za jak¹œ "mêsk¹ parti¹" w w³adzach TVN, TVN24 :) Kariera wtedy by³aby murowana :) :) wedle twierdzeù niektórych !!
kamuii pisze:oooo :D myslaÂłam ze ten wÂątek zaraz zostanie zablkowany a tu niespodzianka :D rozwija sie a wiec dobrze...

Ja uwaÂżam ze zarĂłwno Anita jak i Justyna sÂą dobrymi dziennikarkami.Musze przyznac ze kiedyÂś odmawiaÂłam Justynie prawa dobycia dziennikarkÂą wogĂłle :D ale siĂŞ wyrobiÂła przyznajĂŞ ze jest dobra. Anita jest jednakrze o wiele lepsza !!!
przede wszyskim jednak uwa¿am i¿ obie panie s¹ na niew³aœciwych miejscach. poprostu Anita jest œwietna w Faktach ma klasê spokój nienagann¹ dykcje i prezencjê. Ponad to ciekawe zapowiedzi. Za to Justyna jest lepsza w rozmowach i w magazynie 24 h. Ostra nieustêpliwa ma dryg dziennikarski. Nie powiem lubiê jej zapowiedzi w Faktach ale, dra¿ni mnie pianie "Faktyyyyy" nerwowoœÌ i momentami szukanie sensacji.
uwaÂżam Âże mogÂła by siĂŞ od Anity nauczyĂŚ tego ogrmonego spokoju i opanowania. Natomiast Anita od niej troszkĂŞ agresji w rozmowach.

Anita Âświetnie sprawdza siĂŞ w rozmowach na poziomie kulturalno-oÂświatowym :D powiedzmy :lol: czyli takim gdzie obie strony sa po tej samej stronie i rozmowa ma na celu jedynie krĂłki wywiad . PeÂłna kultura i profejsonalizm. Natomiast Justyna w rozmowach przeciwnikĂłw politycznych gdzie trzeba ostro dociskaĂŚ i nie dac sobie przerwaĂŚ.

Anita udowodni³a te¿ przy kazji Bies³anu paru innych ze œwietnie sprawdza siê w sytuacjach kryzysowych maksimum skoncentrowania i profesjonalizmu a jdenoczeœnie spokoj i wspó³czucie... ;)

teraz co do pozycji Anity. To nieulega niestety w¹tpliwoœci ¿e odk¹d Justyna i jej m¹¿ rozhasali siê po TVN pozycja Anity zmala³a. Niech nikt nie wmawia mi ze Poranki i fakty popo³udniowe to nie jest degradacja. A jeœli tak to niech drodzy fani Stysi wyobra¿¹ sobie ¿e oto jutro Justyna Pochanke ¿egna siê w Faktach s³owami " a jutro spotka siê z paùstwem Anita Werner" ja tymczasem od tej chwili bêdee siê z paùstwem spotyka³a w porankach i Faktach o 16.45... ciekawe drodzy fani czy wasz œwiatopogl¹d w tej kwestii nie uleg³ by nieco zmianie...

Arrow nie obawiaj siĂŞ PieczyĂąski na pewno interesuje siĂŞ wszytskim co dotyczy jego Âżony wiĂŞc i tym forum ;)
GratulacjĂŞ :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla kamuii za te sÂłowa !! Komentarz bardzo obiektywny i widaĂŚ, Âże nawet fani p.Werner mogÂą tacy byĂŚ !!


MyÂślaÂłem, Âże ten wÂątek bĂŞdzie reczywiÂście wÂątkiem gdzie jest toczona merytoryczna dyskusja na teat tych dwĂłch niewÂątpliwych gwiazd TVN-u.
Ale niestety !! Z niektĂłrymi osobami nie moÂżna porozmawiaĂŚ bez pisania nieustannych obraÂżajÂących tekstĂłw w stronĂŞ Justyny P.
Nie zauwaÂżyÂłem, Âżeby ktoÂś negatywnie wypowiedziaÂł siĂŞ tutaj o p.Werner.
No ale niestety...
Ostatnio zmieniony środa 28 wrz 2005, 12:23 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oooo :D myslaÂłam ze ten wÂątek zaraz zostanie zablkowany a tu niespodzianka :D rozwija sie a wiec dobrze...

Ja uwaÂżam ze zarĂłwno Anita jak i Justyna sÂą dobrymi dziennikarkami.Musze przyznac ze kiedyÂś odmawiaÂłam Justynie prawa dobycia dziennikarkÂą wogĂłle :D ale siĂŞ wyrobiÂła przyznajĂŞ ze jest dobra. Anita jest jednakrze o wiele lepsza !!!
przede wszyskim jednak uwa¿am i¿ obie panie s¹ na niew³aœciwych miejscach. poprostu Anita jest œwietna w Faktach ma klasê spokój nienagann¹ dykcje i prezencjê. Ponad to ciekawe zapowiedzi. Za to Justyna jest lepsza w rozmowach i w magazynie 24 h. Ostra nieustêpliwa ma dryg dziennikarski. Nie powiem lubiê jej zapowiedzi w Faktach ale, dra¿ni mnie pianie "Faktyyyyy" nerwowoœÌ i momentami szukanie sensacji.
uwaÂżam Âże mogÂła by siĂŞ od Anity nauczyĂŚ tego ogrmonego spokoju i opanowania. Natomiast Anita od niej troszkĂŞ agresji w rozmowach.

Anita Âświetnie sprawdza siĂŞ w rozmowach na poziomie kulturalno-oÂświatowym :D powiedzmy :lol: czyli takim gdzie obie strony sa po tej samej stronie i rozmowa ma na celu jedynie krĂłki wywiad . PeÂłna kultura i profejsonalizm. Natomiast Justyna w rozmowach przeciwnikĂłw politycznych gdzie trzeba ostro dociskaĂŚ i nie dac sobie przerwaĂŚ.

Anita udowodni³a te¿ przy kazji Bies³anu paru innych ze œwietnie sprawdza siê w sytuacjach kryzysowych maksimum skoncentrowania i profesjonalizmu a jdenoczeœnie spokoj i wspó³czucie... ;)

teraz co do pozycji Anity. To nieulega niestety w¹tpliwoœci ¿e odk¹d Justyna i jej m¹¿ rozhasali siê po TVN pozycja Anity zmala³a. Niech nikt nie wmawia mi ze Poranki i fakty popo³udniowe to nie jest degradacja. A jeœli tak to niech drodzy fani Stysi wyobra¿¹ sobie ¿e oto jutro Justyna Pochanke ¿egna siê w Faktach s³owami " a jutro spotka siê z paùstwem Anita Werner" ja tymczasem od tej chwili bêdee siê z paùstwem spotyka³a w porankach i Faktach o 16.45... ciekawe drodzy fani czy wasz œwiatopogl¹d w tej kwestii nie uleg³ by nieco zmianie...

Arrow nie obawiaj siĂŞ PieczyĂąski na pewno interesuje siĂŞ wszytskim co dotyczy jego Âżony wiĂŞc i tym forum ;)
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

SÂłuchajcie obiecaÂłem sobie, Âże niebĂŞde siĂŞ unosiÂł ale jak czytam niektĂłre wypowiedzi to mnie szlak bierze!! Justyna zaÂłatwiÂłas sobie awans przez ÂłuÂżko!! No sÂłuchajcie bardzo dobrze prowadzi"Fakty" a to co wy piszecie to jest poprostu chmastwo, najchĂŞtniej byÂście wsadzili ta anitke do wszystkich programĂłw na obu antenach!! no to niech Anita puÂści siĂŞ z Walremi!!
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

NaprawdĂŞ, weÂź sÂłownik.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:NaprawdĂŞ, weÂź sÂłownik.
znów muszê odbiec od tematu ale có¿..
Ja ju¿ od jakiegoœ czasu Marcinie t³umaczê Kowalowi(?) ¿eby wzi¹³ s³ownik czy sprawdza³ na pwn.pl ale to jak grochem o œcianê! Pisaliœcie w temacie telemetrycznym o s³owie 'lepszy' ale on nadal pisze 'leprzy'.. :?
hmm.. o czym on w szkole pisze ¿e w takich podstawowych wyrazach robi b³êdy?

co do tematu..
Uwa¿am ¿e Wy macie jak¹œ obsesjê na punkcie Anity i zazdroœcicie Justynie w miarê czêstego pojawiania siê na wizji.. i robi siê to ju¿ ¿a³osne.. ci¹g³e gadanie i u¿alanie siê jak to Anity jest ma³o, jak to siê marnuje itp. itd.. Niestety ale ludzie po jakimœ czasie staj¹ siê nudni i trzeba ich usun¹Ì albo podci¹Ì zakres dzia³aù.. to jest normalna kolej rzeczy.. nikt nie jest przecie¿ na topie nie wiadomo ile..

A Black to zapewne jeden wielki spisek :evil2:
Ostatnio zmieniony środa 28 wrz 2005, 15:11 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kowal jest róznica pomiêdzy robieniem kariery przez ³ó¿ko a przez ma³rzeùstwo... i to znaczna.
Przez ³ó¿ko to robi karierê osoba która nic innego nie robi tylko sypia z szefami po to by zdobyÌ pozycjê w pracy. Ja nie uwa¿am ze tak robi Styœka. Natomiast nie ulega w¹tpliwoœci ze ma³¿eùstwo z Pieczyùskim jej pomog³o ( co wcale nie oznacza ze o¿eni³a siê dla korzyœci). Zauwa¿ poprostu ¿e puki by³a nieskoteryzowana i nieznepotyzowana :D to by³a w tvn 24 a tu nagle tu¿ po œlubie...
No i wiadomo co dalej. Tak ze wypraszam sobie takie komentarze...
A Anita teÂż siĂŞ z nikim nie puszcza :twisted:
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Co do b³êdów...to sa najczêsciej b³êdy wynikaj¹ce z tego, ¿e pisze pousty szybko bo niemnam zaduzop czasu, pomysle o odejœciu jakl wma tak bardzo to przeszkadza.

Kamuii Justyna dostaÂła propozycje prowadzenia "FaktĂłw" jeszcze jak byÂł tam Lis ale siĂŞ niezgodziÂła, z tego co wiem to jej mÂąrz siĂŞ jej nie pytaÂł tylko jej to oznajmiÂł...
Wróciłem!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

::Kamil pisze:zazdroÂścicie Justynie w miarĂŞ czĂŞstego pojawiania siĂŞ na wizji
Mo¿esz mi wierzyÌ lub nie, ale jedynym uczuciem, które mnie nachodzi, kiedy myœlê o p. Pochanke jest: litoœÌ. A o jej przywileje nie jestem zazdrosny, tylko odczuwam wielk¹, wielk¹ niewys³owion¹ niesprawiedliwoœÌ :sad: Nie moja wina, ¿e Wy jej nie dostrzegacie lub nie chcecie dostrzegaÌ i wymyœlacie niestworzone rzeczy :?
Niestety ale ludzie po jakimœ czasie staj¹ siê nudni i trzeba ich usun¹Ì albo podci¹Ì zakres dzia³aù.. to jest normalna kolej rzeczy.. nikt nie jest przecie¿ na topie nie wiadomo ile..
Oh ho ho... :D Ju¿ z tym na pewno siê nie zgodzê :D Dajê sobie uci¹Ì obie rêce, ¿e za... 30 lat (no mo¿e trochêprzesadzi³em :lol: ) p. Pochanke bêdzie - dziwnym trafem - ca³y czas ''na topie'' :wink: :lol:
TVN_FAN pisze:A dlaczego p.Werner nie rozejrzy siê za jak¹œ "mêsk¹ parti¹" w w³adzach TVN, TVN24
A o to, to byÂś musiaÂł AnitĂŞ zapytaĂŚ :evil2: Ja zaÂś, mogĂŞ napisaĂŚ tylko tyle, iÂż nie sÂądzĂŞ, Âżeby ona byÂła tego typu karierowiczkÂą :!:
kamuii pisze: co wcale nie oznacza ze oÂżeniÂła siĂŞ dla korzyÂści
No jasne :D O to, to nawet ja jej nie podejrzewam :D Po prostu p. Pochanke miaÂła kupĂŞ szczĂŞÂścia, Âże zakochaÂła siĂŞ w szefie, a ten - w ramach odwdziĂŞczenia siĂŞ za piĂŞkne uczucie sowicie jÂą wynagradza... KaÂżdy zakochany facet nie widzi Âświata poza swojÂą kobietÂą
i chciaÂłby jej rzuciĂŚ caÂły Âświat do stĂłp :P NaprawdĂŞ ÂżyczĂŞ jej, wszystkim, Âżeby byli szczĂŞÂśliwi w zwiÂązkach, Âżeby kochali i byli kochanymi :P ÂŻeby na Âświecie panowaÂł pokĂłj, a dobra tego Âświata byÂły sprawiedliwie dzielone :aniolek:
TVN_FAN pisze:Nie zauwaÂżyÂłem, Âżeby ktoÂś negatywnie wypowiedziaÂł siĂŞ tutaj o p.Werner.
...to by ju¿ zakrawa³o o kopanie le¿¹cego :? A poza tym Anita pojawia siê tak sporadycznie, ¿e nawet tej krytyki by siê nie nazbiera³o zbyt du¿o :?
Kowal pisze:Justyna dostaÂła propozycje prowadzenia "FaktĂłw" jeszcze jak byÂł tam Lis ale siĂŞ niezgodziÂła
A moÂże Lis siĂŞ nie zgadzaÂł :?: :roll: Ale jak siĂŞ go juÂż pozbyli - przechytrzyli Liska, wybudowali nowe studio, wstawili nowy fotel, nie byÂło oporĂłw...
Kowal pisze:to jej mÂąrz siĂŞ jej nie pytaÂł tylko jej to oznajmiÂł...
O my God :shock: to on musi byĂŚ tyranem, taki despotyczny... :shock:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość