[TVN] Archiwum X - śledztwa po latach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

[TVN] Archiwum X - śledztwa po latach

Post autor: Łukasz »

Wszystko wskazuje na to, ¿e od 31 paŸdziernika na antenie TVN bêdziemy mogli ogl¹daÌ nowy, bardzo fajny serial fabularno dokumentalny. Szczegó³y w newsie na stronie - http://www.tvn.tivi.pl/ . Zdjêcia bêd¹ za kilka dni, ale ju¿ widaÌ, ¿e bêdzie to coœ zarówno dla sympatyków "Nie do wiary", jak i dla tych, którzy cenili sobie "Kryminalne gry".

Czekam z niecierpliwoÂściÂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To wychodzi na poniedzialku wiec nie bedzie juz SMS??? :?
Ale tak poza tym to serial zapowiada sie naprawde fajnie 8) :roll:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

SMS pewnie tylko przesunÂą na innÂą godzinĂŞ. Na pewno programu nie zdejmÂą z anteny. W ogĂłle w poniedziaÂłek szykujÂą siĂŞ jakieÂś zmiany. :? Wczoraj TVN wyemitowaÂła ostatni odcinek Monka i coÂś pĂłjdzie na jego miejsce. Szymcio mĂłwiÂł mi co, ale oczywiÂście zapomniaÂłem. :D Bo to on u nas jest ekspertem od tych wszystkich zachodnich seriali.

SwojÂą drogÂą... szkoda Monka. MĂłj ulubiony serial... :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Za Monka chyba bedzie serial "Dowody zbrodni" bo tak gdzies slyszalem :roll: No i zmieniaja poniedzielek bo w ten dzien sa troche slabe wyniki okolo 2 mln ("Aniol stroz" i SMS) czasem ponad ale to i tak slabiutko :? :roll: ale mam nadzieje ze jednak programu SMS nie przeniosa na jeszcze pozniejsza godzine. A wiecie moze juz ile bedzie trwal odcinek tego serialu ?? ??
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Na miejsce "Dektekwya Monka" wejdÂą trzy ostatnie odcinki "DowodĂłw zbrodni". ZostanÂą one wyemitowane najprawdopodobniej 17 i 24 paÂździernika, oraz 7 listopada.

31 paŸdzniernika natomiast to bêdzie chyba taki trochê inny poniedzia³ek, bo najpierw planowano puœciÌ "Wielkie ucieczki" (w³asnie o 22:00), póŸniej jakiœ film, ale wed³ug najnowszych wiadomoœci puszczony bêdzie jednak serial-na-który-£ukasz-czeka-z-niecierpliwoœci¹. I film. ;]

Co do tego "Archiwum x" to bĂŞdzie to pilot, wiĂŞc bym siĂŞ nie stresowaÂł na miejscu fanĂłw brakiem Majewskiego, pewnie w nastĂŞpnych tygodniach bĂŞdzie wszystko po staremu.

Ale jeÂżeli nie... to bardziej by mnie zmartwiÂł fakt, Âże nie bĂŞdzie tych poniedziaÂłkowych seriali o 23:00... od 14 listopada ma lecieĂŚ "Smallville III" - mĂłj ulubiony (albo jeden z ulubionych) serial(i). :]

A dla ÂŁukasza to jest "jakieÂś gÂłupie smallville, czom nie wie on o co tam idzie" ;d
:)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No za Monka bĂŞdÂą "Dowody Zbrodni" fajnie bo ja tego serialu przez Ciou Darwin nigdy nieoglÂądaÂłem, a co do sms trudno powiedzieĂŚ niema jeszcze programu na 31,10 poczekamy zobaczymy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Szkoda, ze Monk sie konczy na tvn, lubiÂłem ten serial mimo iÂż mnie wykaĂączaÂł psychicznie :evil2: no ale skoro Smolwil 3 ma byĂŚ, to ok :] -->
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

"Na poczatku lipca 2005 w USA rozpoczela sie emisja 4 serii serialu Detektyw Monk. Prawdopodobne daty emisji w Polsce to lato 2006 na Canal+ i lato 2007 na TVN." A ciekawe kiedy trzecia seria na TVN pewnie za rok, bo chiba poszeglne sezony TVN puszczaÂł co roku
2004 I seria
2005 II seria itd
ruda_xf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 02 paź 2005, 22:54
Kontakt:

Post autor: ruda_xf »

chandler pisze:No za Monka bĂŞdÂą "Dowody Zbrodni" fajnie bo ja tego serialu przez Ciou Darwin nigdy nieoglÂądaÂłem, a co do sms trudno powiedzieĂŚ niema jeszcze programu na 31,10 poczekamy zobaczymy
a lubisz? :D
zapraszam cie na moje forum... http://webplus.d8b.pl/comp/forum/index.php?idm=4297
serial jest serio Âświetny

co do tego ARCHIWUM X... gdyby puÂścili Mulder'a i Scully, ktĂłrych losy namiĂŞtnie ÂśledziÂłam przez caÂłe 9 sezonĂłw, to zapewne bym oglÂądaÂła :D
..::Cold Case Rulez::..

LILLY & SCOTTY FAN
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

arrow pisze:Szkoda, ze Monk sie konczy na tvn, lubiÂłem ten serial mimo iÂż mnie wykaĂączaÂł psychicznie :evil2: no ale skoro Smolwil 3 ma byĂŚ, to ok :] -->
A TVN w póŸniejszym okresie ma zamiar puœciÌ kolejn¹ seriê MONKA? Uwielbima ten film :D Wielka szkoda, ze siê skoùczy³... :(
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dopiero teraz sie zorientowalem ze ten serial "Archiwum X - sledztwa po latach" moze byc podobny do serialu "Dowody zbrodni". Poniewaz w tym i w tym sa/beda wyjasniane zbrodnie ktore odbyly sie pare lat temu. Wiec to moze byc tak samo fajne jak "Dowody...". :D 8)
to chyba bedzie logo:
Obrazek(press.pl)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

poniedziaÂłek 2005.10.31 program dnia tvn


06:20 Uwaga! magazyn stereo
06:40 Telesklep
07:20 Medicopter 117 serial sensacyjny
08:15 Rozmowy w toku talk show stereo
09:20 Kopalnie krĂłla Salomona film przygodowy stereo
11:20 Zielone drzwi stereo
11:50 Na WspĂłlnej serial obyczajowy stereo
12:20 W-11 WydziaÂł ÂŚledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
12:55 Medicopter 117 serial sensacyjny
13:55 Rio Bravo film western stereo
16:45 Fakty stereolive
17:02 Uwaga! magazyn stereolive
17:15 Rozmowy w toku talk show stereo
18:25 W-11 WydziaÂł ÂŚledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
19:00 Fakty stereolive
19:30 Sport stereolive
19:40 Pogoda stereolive
19:45 Uwaga! magazyn stereo
20:10 NajsÂłabsze ogniwo teleturniej stereo
21:00 Na WspĂłlnej serial obyczajowy stereo
21:30 Archiwum X - ÂŚledztwa po latach serial fabularno-dokumentalny stereo
22:30 Akcja ostatniej szansy film S-F stereo
00:25 Anio³ Stró¿ serial komedia stereo
01:00 Wydanie drugie poprawione stereo
01:30 Multikino magazyn stereo
01:55 Uwaga! magazyn stereo
02:15 Telesklep
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja siĂŞ bardzo cieszĂŞ ze nie bedzie juÂż Monka szczegĂłlnie ze za niego beda dowody zbrodni :] super serial
tak samo jak "bez Âśladu" mam nadzieje ze jeszcze puszczÂą :D
Nie martwi mnie rĂłwnieÂż brak Smallville (nie zebym coÂś do niego miaÂła) ale zawsze traktowaÂłam go jak konkurencje do mojego ulubionego Roswell :evil2:
Tak coÂś mi siĂŞ wydaje ze ten nowy serial mi siĂŞ bardzo spodoba :D
Ciekawe czy tvn musiaÂł coÂś zapÂłaciĂŚ za uÂżycie nazwy Archiwum X ???
Android <3
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

TeÂż niekiedy niemogÂłem patrzeĂŚ na jego wygÂłupy :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i za nami 1 odcinek "Archiwum X - Sledztwa po latach". Zapowiadalo sie fajnie, a jak dla mnie bylo glupio i nudno. Nie obejzalem calego odcinka bo mi sie szybko znudzil, a myslalem ze to moze bedzie cos jak "W 11" tylko ze w tym bylyby sledztwa ktore nie zostaly rozwiazane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości