Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Dzięki Beacie Tadli już wiem jak to jest stracić jakąś cenną rzecz. Wiem już też, że załatwienie spraw na policji i dostanie odszkodowania to nie jest kwestia 30 minut. Wiem o tym, bo opowiedziała już o tym we wszystkich mediach. Dobrze, że ma na to tyle wolnego czasu. Tych kilkadziesiąt (albo kilkaset) osób, które codziennie padają ofiarą kradzieży, napadów i gwałtów nie mają tyle szczęścia - spędzają na formalnościach równie dużo czasu a potem jeszcze muszą iść do pracy i nie mają kiedy o tym opowiadać w telewizji. No cóż... :)
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Jak ktoś ma taką pracę, że nie ma na to czasu, to niech ją zmieni. Nikt nikomu nie zabrania się uczyć, kształcić i zdobywać szlify zawodowe.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Beata Tadla

Post autor: lukaszbialas »

piotrek888 pisze:Jak ktoś ma taką pracę, że nie ma na to czasu, to niech ją zmieni. Nikt nikomu nie zabrania się uczyć, kształcić i zdobywać szlify zawodowe.
Twoje wypowiedzi są skandaliczne. Bronisz coś czego obronić się nie da.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

A gdzie Ty tu widzisz skandal :hahaha: Jak gorszą kogoś takie wypowiedzi, to niech nie czyta. Ja potrafię je uargumentować w przeciwieństwie do tych, którzy potrafią tylko rzucać błotem.
Frycek80
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 272
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2012, 09:00

Re: Beata Tadla

Post autor: Frycek80 »

@piotrek888 - obiecałem sobie, że jako fan będę pisał tylko w jednym wątku tego forum, ale Twój bezkrytycyzm skłonił mnie do zabrania głosu. Bardzo szanuje Panią Beatę, uważam, że jest bardzo dobrą prezenterką i jest w czołówce czytających z promptera w tym kraju.
Ale Ty w swojej sympatii jesteś absolutnie bezkrytyczny, a to już niedobrze. Nie chcesz chyba powiedzieć, że p. Beacie nie zależy na rozgłosie dla samego rozgłosu. Ilośc imprez na jakich się pojawia (ani z przesłaniem zawodowym, ani charytatywnych, ani nie są to wyłącznie pokazy mody, które mają prawo interesować każdą kobietę) najlepiej o tym świadczy. Primo. Secundo - o problemach rodzinnych, osobistych Pani Beaty wie chyba każdy. Inni potrafią je trzymać w tajemnicy i nie epatować sobą na prawo i lewo. Pani Beata nie potrafi i wyglada na to, że to jej świadomy wybór. Chyba Inni właśnie to mieli na myśli. Pozdrawiam.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:Jak ktoś ma taką pracę, że nie ma na to czasu, to niech ją zmieni. Nikt nikomu nie zabrania się uczyć, kształcić i zdobywać szlify zawodowe.
Hehe, bo ty akurat swoją pracę zdobyłeś dzięki kształceniu się. No naprawdę, legendy o tym już krążą :D
Trochę się niestety pogrążasz tymi argumentami. Niestety ci ludzie, którzy nie mają czasu na występy w telewizji znają bardzo dobrze życie i nie są na tyle zdziwieni faktem, że spraw po kradzieży samochodu nie załatwi się w 30 minut, by żalić się z tego powodu we wszystkich mediach.
BTW. - jak tam sprawa wypowiedzi dla Faktu, o tej:
http://www.fakt.pl/Beata-Tadla-klopoty- ... 896,1.html
Twierdziłeś, że to nie słowa pani Beaty. Było wobec tego już jakieś sprostowanie w gazecie/sprawa w sądzie się toczy? Czy po prostu "skoro już napisali to trudno"? :)
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

arrow2 pisze:Hehe, bo ty akurat swoją pracę zdobyłeś dzięki kształceniu się. No naprawdę, legendy o tym już krążą :D
A czy Ty w ogóle wiesz gdzie ja pracuję, że mówisz o jakiś legendach - podziel się, niech inni się dowiedzą. Ja zresztą też!
arrow2 pisze:http://www.fakt.pl/Beata-Tadla-klopoty- ... 896,1.html
Twierdziłeś, że to nie słowa pani Beaty. Było wobec tego już jakieś sprostowanie w gazecie/sprawa w sądzie się toczy? Czy po prostu "skoro już napisali to trudno"? :)
Mnie te słowa nie dotknęły. Ja sprawy do sądu nie skieruje. Nadal podtrzymuję, że nie są to słowa B.Tadli.
Frycek80 pisze: Secundo - o problemach rodzinnych, osobistych Pani Beaty wie chyba każdy. Inni potrafią je trzymać w tajemnicy i nie epatować sobą na prawo i lewo. Pani Beata nie potrafi i wyglada na to, że to jej świadomy wybór. Chyba Inni właśnie to mieli na myśli. Pozdrawiam.
Beata Tadla ze swoim mężem rozstała się w pierwszej połowie 2011 roku. Sprawdź proszę pierwszą informację dotyczącą jej rozwodu, i jak to nazwałeś, problemów osobistych. Z tego, co pamiętam, to luty 2012 roku. Najpierw sprawdź, potem wyciągaj.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:
arrow2 pisze:Hehe, bo ty akurat swoją pracę zdobyłeś dzięki kształceniu się. No naprawdę, legendy o tym już krążą :D
A czy Ty w ogóle wiesz gdzie ja pracuję, że mówisz o jakiś legendach - podziel się, niech inni się dowiedzą. Ja zresztą też!
Dobrze wiesz o czym mówię, kto ma wiedzieć to też wie.
piotrek888 pisze:
arrow2 pisze:http://www.fakt.pl/Beata-Tadla-klopoty- ... 896,1.html
Twierdziłeś, że to nie słowa pani Beaty. Było wobec tego już jakieś sprostowanie w gazecie/sprawa w sądzie się toczy? Czy po prostu "skoro już napisali to trudno"? :)
Mnie te słowa nie dotknęły. Ja sprawy do sądu nie skieruje. Nadal podtrzymuję, że nie są to słowa B.Tadli.
No wiesz, mnie akurat średnio interesuje czy ty się tym czujesz dotknięty. Skoro jednak jako bliski współpracownik Beaty Tadli twierdzisz, że to nie jej słowa, to można wywnioskować z tego, że wiesz co mówisz. Zatem, jeżeli Fakt wkłada w jej usta słowa, których nie wypowiedziała, to zaczyna chyba już obowiązywać zasada "niech piszą, byle by nazwiska nie przekręcali" :D
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

I Beata Tadla i mnóstwo innych osób, które zostały obsmarowane przez Fakt, Pudelek czy inne media brukowe mają ważniejsze sprawy w życiu niż latanie po sądach.
Nadal nie wiem o co chodzi z moją pracą. Hmm. Cały czas czekam. Skoro jesteś taki prawdomówny, mówisz o sądach i prostowaniach słów napisanych w gazetach - idź za ciosem i to, co mówisz wcielaj w życie. Ja nie mam nic do ukrycia. Napisz, co wiesz. Inaczej wszyscy uznają, że to o czym mówisz w tym wątku i w innych, to brednie, bo wycofujesz się rakiem z tego, co związane jest, jak określiłeś, legendami o mojej pracy. Także i inne informacje podawane przez Ciebie mogą budzić wątpliwość.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:I Beata Tadla i mnóstwo innych osób, które zostały obsmarowane przez Fakt, Pudelek czy inne media brukowe mają ważniejsze sprawy w życiu niż latanie po sądach.
Latanie po Pytaniu na Śniadanie? :D
piotrek888 pisze:Nadal nie wiem o co chodzi z moją pracą. Hmm. Cały czas czekam. Skoro jesteś taki prawdomówny, mówisz o sądach i prostowaniach słów napisanych w gazetach - idź za ciosem i to, co mówisz wcielaj w życie. Ja nie mam nic do ukrycia. Napisz, co wiesz. Inaczej wszyscy uznają, że to o czym mówisz w tym wątku i w innych, to brednie, bo wycofujesz się rakiem z tego, co związane jest, jak określiłeś, legendami o mojej pracy. Także i inne informacje podawane przez Ciebie mogą budzić wątpliwość.
Strasznie się przejmujesz tym co "inni uznają". I strasznie się zagotowałeś, nie wiedzieć czemu. :D
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Nie lubię kiedy ktoś mówi nieprawdę. Jak widać powiedziałeś cię, co nie ma nic wspólnego z prawdą. Trudno. Można Cię w pełni nazywać kłamcą dopóki, dopóty nie przedstawisz ,,legend na temat mojego zatrudnienia,,. A skoro lawirujesz między prawem, to na pomówienia też są paragrafy. Czekam nadal... Ludzie z honorem umieją poprzeć swoje argumenty prawdą.

Każdy może chodzić tam, gdzie chce.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:Nie lubię kiedy ktoś mówi nieprawdę. Jak widać powiedziałeś cię, co nie ma nic wspólnego z prawdą. Trudno. Można Cię w pełni nazywać kłamcą dopóki, dopóty nie przedstawisz ,,legend na temat mojego zatrudnienia,,. A skoro lawirujesz między prawem, to na pomówienia też są paragrafy. Czekam nadal... Ludzie z honorem umieją poprzeć swoje argumenty prawdą.
Hehe, bo ty akurat swoją pracę zdobyłeś dzięki kształceniu się. No naprawdę, legendy o tym już krążą
Skoro widzisz tu pomówienie to może lepiej, że nie studiowałeś prawa ;)
Ale dość już o Tobie i o mnie. Nie jesteśmy przecież gwiazdami telewizji, żeby nam wątek poświęcać, prawda? ;)
piotrek888 pisze:Każdy może chodzić tam, gdzie chce.
I potem można go za to dowolnie oceniać na forach. Moje ocena jest niezmienna - typowy celebrycki lans.
:arrow: dwa
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Beata Tadla

Post autor: lukaszbialas »

Beata Tadla jest już bardziej celebrytką niż dziennikarką, tak jak Kuźniar.
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Beata Tadla

Post autor: Allahakbar »

lukaszbialas pisze:Beata Tadla jest już bardziej celebrytką niż dziennikarką, tak jak Kuźniar.
Bo jak wiadomo tvn to wylęgarnia celebrytów Obrazek
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Beata Tadla

Post autor: icedragon »

Dzisiejszy FAKT online znów obsmarował p.Beatę strasząc jej dużym biustem:

http://www.fakt.pl/Beata-Tadla-zachwyci ... 255,1.html

:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Efcia i 97 gości