[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Czy ktoś wie dlaczego strona nawspolnej.tvn.pl wygląda tak jak wygląda? Wyświetla się strona Plejady i strona serialu jest zrobiona w stylu jakiegoś Raportu Plejady :roll: Czy to zmiana na stałe czy zapowiedź nowej www? Jak myślicie? Wie ktoś coś?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

Ostatnio na oficjalnym profilu na facebooku była ankieta na temat nowej strony internetowej serialu, ale większość głosowała na opcje typu "fejsbuk mi wystarcza" więc nie wiadomo czy będzie nowa strona.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Chodzi o to pytanie: http://www.facebook.com/questions/31952 ... ?qa_ref=pt ?

Chciałbyś, aby serial "Na Wspólnej" otrzymał nową, odświeżoną stronę www?
Tak, oczywiście - 43 głosy
Nie, ta jest dobra - 2 głosy
Jest mi to obojętne - 41 głosów
Nie wchodzę na stronę, informacje znajduję na Facebooku - 21 głosów

Raczej większość chciała nową. Zresztą, o czym to świadczy? :roll: Jak na tym profilu to większość to były linki do strony.... :roll: A teraz co? W tym Raporcie nie ma nic.

Mam nadzieję, że jest to taka chwilowa zmiana, bo pracują nad nową www. Jeśli nie i ta "strona" zostanie to jest to wielki WSTYD dla TVNu i cios w stronę fanów....
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

No to widać, że wyniki się trochę zmieniły, bo na początku facebook królował.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

Wiele stron tvnowskich produkcji poznikało. Mowa oczywiście tylko o tych, które były podpięte pod Plejadą. Teraz na Plejadzie zamiast tych stron są raporty, a na tvn.pl specjalne też można powiedzieć raporty. Dotyczy to takich stron jak Na Wspólnej, X Factor, Majka, Brzydula itd.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Na Wspólnej

Post autor: Trzeciak »

"Taniec z Gwiazdami" także był podpięty pod Plejadę.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

I tu jestem zaskoczony, że strona Tańca z Gwiazdami także zniknęła. Mówiono, że niektóre strony miały zostać, w tym ta Tanca z gwiazdami - na sezon jesienny została, a teraz jej nie ma. Szkoda, bo posiadała dosyć bogate archiwum. Mam nadzieję, że wróci...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Na Wspólnej

Post autor: adik1148 »

Nowa strona Na WSpólnej już działa :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

Strona niby nowa, a informacje średnio aktualne. Mówię o bohaterach - Ewa z Romanem dawno już nie są razem, a ojciec Igora i jego żona Gabrysia od dawna w serialu już nie grają. Marta z Filipem także już nie są parą.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Na Wspólnej

Post autor: lukaszbialas »

r_r16 pisze:Strona niby nowa, a informacje średnio aktualne. Mówię o bohaterach - Ewa z Romanem dawno już nie są razem, a ojciec Igora i jego żona Gabrysia od dawna w serialu już nie grają. Marta z Filipem także już nie są parą.
Idąc tym tropem, trzeba by zmienić czołówkę serialu, która też, jest nieaktualna, ale kto wie, może scenarzyści namieszają jeszcze w scenariuszu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

To prawda. Ale spójrzmy na to tak - informacje na stronie dużo łatwiej zaktualizować, niż czołówkę. Tu wystarczy zmienić tekst, a czołówkę trzeba kręcić na nowo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

Debeet pisze:Przed chwilą oglądałem Na Wspólnej i zapowiedź kolejnego odcinka. A w nim niewypikane "ty skur...".
Dziś niby nic tak ostrego nie było, ale nie sądziłem, że Marysia (Bożena Dykiel) kiedykolwiek aż tak wybuchnie i takiego słownictwa jak dziś użyje.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Na Wspólnej

Post autor: Pavloo »

Dziś mija 9 lat od startu Na Wspólnej w TVN - informuje portal tvnfakty.pl
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

Od paru dni emitowane są już odcinki z nowej hali w Sękocinie, przez co widać zmiany w scenografii.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Na Wspólnej

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Od paru dni emitowane są już odcinki z nowej hali w Sękocinie, przez co widać zmiany w scenografii.
To ta hala co płonęła i gdzie kiedyś realizowany był Big Brother?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości