TV Trwam

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wojciech Cejrowski o TRWAM

Post autor: sybic »

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja nie piszę, że chciałbym mieć TRWAM, ale wyrażam życzenie, czego spodziewałbym się od kanałów TVN, na forum który TVN jest poświęcony.
A zdaje się trza kupić i dekoder i antenę, a moim przypadku konwerter. To i tak duży koszt, tym bardziej, że jakiś czas temu zainwestowałem w pakiet TVN. Tak jak już pisałem, wolałbym aby TVN zachowywał standard amerykański.
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Wojciech Cejrowski o TRWAM

Post autor: icedragon »

sybic pisze:Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja nie piszę, że chciałbym mieć TRWAM, ale wyrażam życzenie, czego spodziewałbym się od kanałów TVN, na forum który TVN jest poświęcony.
A zdaje się trza kupić i dekoder i antenę, a moim przypadku konwerter. To i tak duży koszt, tym bardziej, że jakiś czas temu zainwestowałem w pakiet TVN. Tak jak już pisałem, wolałbym aby TVN zachowywał standard amerykański.
Skoro tak bardzo chcesz ogladac TRWAM, to poogladaj sobie za free tutaj: http://www.radio81.pl/telewizja/polska/ ... p?id=trwam

Anteny nie musiałbyś pewnie kupować nowej LNB są w wersji podwójnej, a to ze Rydzyk nadaje na ASTRE no cóż... podziękować za to mu zawsze można.
Fakt, że tej stacji nie ma, to tylko wina samego rydzyka, który uważa wszystkich za szpiegów i nie-polaków. A że starszym ludziom łatwo robić wodę z mózgu .... Sam tego doświadczam każdego weekendu. W moim mieście jest katolickie radio, które podpina transmisje Radia Maryja. Pech chciał ze mój numer stacjonarny jest bardzo zbliżony jak ten do tego radia. Wystarczy pomylić się w 2 cyfrach i zamiast tam dzwoni się do mnie. Często mam glupie telefony ludzi starszych, którzy mnie wyzywają jak mówię że to nie jest radio tylko numer prywatny. No coż.. skończy się okres wymagany w umowie i telefon zostanie zwieszony, bo dzięki TPSA nie mogę mieć linii pod internet bez głupiego telefonu.

I TVN nie ma tu nic do rzeczy. Moja firma prowadziła rozmowy z LV i się nie udało.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wojciech Cejrowski o TRWAM

Post autor: sybic »

icedragon pisze: Skoro tak bardzo chcesz ogladac TRWAM, to poogladaj sobie za free tutaj: http://www.radio81.pl/telewizja/polska/ ... p?id=trwam
O!, następny, który mnie nie zrozumiał.
Mnie chodzi o to, aby TVN zachowywał pewne standardy. A TRWAMU nie chcę oglądać, a i na dyskusje o tym kanale też nie mam ochoty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TV Trwam

Post autor: michal_borkowski »

Chyba powinniśmy zacząć się przyzwyczajać do takich informacji, jak ta podana przez prawicowy portal o ataku na dziennikarza TV Trwam: http://wpolityce.pl/m/spoleczenstwo/277 ... mocny-cios
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TV Trwam

Post autor: Trzeciak »

Może redaktorowi portalu wPolityce.pl warto przypomnieć, co miesiąc temu uczestnicy miesięcznicy smoleńskiej robili reporterowi TVP Info. A wtedy jakoś nikt nie generalizował tego zgromadzenia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości