TV Trwam

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: doktorfaustus1 »

Jestem w szoku - dzisiaj rano w miejsce lokalnej stacji telewizyjnej w mojej kablówce pojawi³a siê telewizja ojca "SROMOTNIKA" - TV TRWAM. Czy¿by doszli wreszcie do porozumienia? Ciekawe na jakich warunkach? Wczeœniej Rydzyk domaga³ siê w³¹czenia kana³u do najtaùszego pakietu, w przeciwnym wypadku ¿¹da³ op³at za rozprowadzanie sygna³u jego stacji. Có¿ wszytko sta³o sie po cichu i za plecami abonentów - mo¿e jeszcze musze p³aciÌ za to badziewie, którego i tak nie bêdê ogl¹da³? A innych kana³ów doczekaÌ siê nie mo¿na np o ALE KINO lub KINO POLSKA mogê sobiê tylko pomarzyc. Có takie jest w³asnie UPC - tandetne ... :D
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie tylko UPC. A co do Ale Kino to nic szczegĂłlnego i nie jest to bynajmniej telewizja na miarĂŞ canal+ lub hbo :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No tak ale lepszy rydz ni¿ nic - nie maj¹c Canal + z chêci¹ obejrza³ bym Ale kino lub Kino Polska - byc mo¿e nie puszczaj¹ tam jakiœ nowoœci ale chyba mo¿na trafiÌ na coœ naprawdê wartoœciowego, o czym bedzie mo¿na podskutowaÌ w gronie przyjació³ etc. Zreszt¹ ostatnio fascynuj¹ mnie te¿ - jako historyka krótkie filmy - kroniki z pierwszych lat PRL-u. To ca³kiem ciekawe Ÿród³o historyczne - a przy tym z perspektywy lat bardzo œmieszne. Na HBO ra¿¹ mnie c¿este powtórki - za du¿o jak na jeden miesi¹c.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Coœ za coœ. Powtórki musz¹ byÌ, bo jakby codziennie nowoœÌ puszczali to by hollywood nie nad¹¿a³ i musieliby zacz¹Ì filmy z iranu œci¹gaÌ. Poza tym i tak nie jest Ÿle. Co tydzieù puszczaj¹ kinow¹ nowoœÌ i przez ca³y tydzieù j¹ t³uk¹. Poza tym, s¹ jeszcze inne programy.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ja teÂż to mam :evil: , zabrali w MultiMedii RAI UNO i dali jakieÂś ruskie badziewie i TV TRWAM :x ; a KINO POLSKA i ALE KINO jeszcze mam.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ostatnio wybraÂłem siĂŞ do mojego najlepszego lekarza domowego. Jest bardzo miÂły, uprzejmy, ale przede wszystkim zna siĂŞ na rzeczy.
Tym wiĂŞksze byÂło moje zaskoczenie, gdy pewnego razu zupeÂłnie przypadkowo zobaczyÂłem na dachu jego domu antenĂŞ satelitarnÂą z logo "TV Trwam". :oops:
Có¿, ojciec Rydzyk najwyraŸniej zdobywa popularnoœÌ. A ja? Do tego lekarza wci¹¿ chodzê, choÌ bardzo mnie zdziwi³y jego gusta. Ale mo¿e to Koœció³
namawia ludzi do kupowania odbiornikĂłw tej (moim zdaniem beznadziejnej) stacji. Hmmm... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

maciejek -> zestaw TV Trwam to jeden z najtaĂąszych zestawĂłw FTA. MoÂżna go sobie uÂżywaĂŚ do odbierania wszystkich niekodowanych programĂłw z Astry i HtoBirda, wiec TwĂłj lekarz nie musiaÂł kupiĂŚ go koniecznie, by sobie na Rydzyka popatrzeĂŚ. ;)
doktorfaustus1 pisze:dzisiaj rano w miejsce lokalnej stacji telewizyjnej w mojej kablĂłwce pojawiÂła siĂŞ telewizja ojca "SROMOTNIKA" - TV TRWAM
Ojoj, znĂłw kolejna lokalna stacja poszÂła gdzieÂś. :/ A co to byÂł za kanaÂł?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jaworzno Tv - wprawdzie maÂło interesujÂący ale zawsze coÂś, nie wiem moÂże w Jaworznie dalej moÂżna go odbieraĂŚ, a moÂże poprostu UPC wrzuciÂło go na inny kanaÂł- musÂże poszukaĂŚ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Krasu pisze:Nie tylko UPC. A co do Ale Kino to nic szczegĂłlnego i nie jest to bynajmniej telewizja na miarĂŞ canal+ lub hbo :idea:

Nie zgadzam sie, Âże Ale Kino to nic szczegĂłlnego. To zalezy od tego czy ktoÂś lubi obejrzeĂŚ sobie jakis badziewny amerykaĂąski film sensacyjny czy np. wartoÂściowy polski (i nie tylko) film sprzed lat.


Polecam Kino Polska. Tam same stare polskie filmy, kroniki filmowe. Bardzo fajnie jest sobie poogladaĂŚ zycie polakĂłw sprzed np. 40 lat bo pojawiajÂą siĂŞ filmy dokumentalne pokazujÂące to.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak na marginesie to ten temat jak i ten o Polonii1 powinien chyba byĂŚ w katgorii "Telewizja" a nie "Na kaÂżdy temat"... 8)
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

ArO pisze:Polecam Kino Polska. Tam same stare polskie filmy, kroniki filmowe. Bardzo fajnie jest sobie poogladaĂŚ zycie polakĂłw sprzed np. 40 lat bo pojawiajÂą siĂŞ filmy dokumentalne pokazujÂące to.
Hmm...na razie pod³¹czyli mi tvn turbo, w lipcu mam mieÌ te¿ w³aœnie Kino Polska. Zastanawiaj¹ce, ¿e nigdy w ¿yciu nie s³ysza³em o tej tv. Ale po¿yjemy zobaczymy, mo¿e to faktycznie coœ wartoœciowego :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W takim razie poczytaj sobie http://www.kinopolska.pl (sam przed 30 sekundami znalazÂłem tĂŞ stronĂŞ). :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A no to co innego. Zobaczy³em na stronie logo tej tv i sobie przypomnia³em, ¿e ju¿ j¹ kiedyœ mia³em, ale mi wy³¹czyli. A teraz zrobili mi wielk¹ akcjê, ¿e mi w³¹cz¹ nowy kana³ :evil: Nie ma jak to porz¹dna promocja :roll:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie ma co siĂŞ zamartwiaĂŚ nad ich gÂłupotÂą, tylko cieszyĂŚ, Âże Ci ten kanaÂł dali, bo czasami, faktycznie lecÂą tam fajne polskie filmy.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Teraz w³aœciwie sie koùczy "Rodzina Leœniewskich" która w³¹œnie leci na Kino Polska.

Ja najczêœciej ogl¹dam stare dokumenty (takze TVP). Ca³kiem niedawno emitowali fim dok. o m³odym ma³¿eùstwie które w latach 70-tych przeprowadzi³o siê z miasta na wieœ. Po filmie autor przeprowadzi³ rozmowe z odnalezionymi bohaterami tego filmu nakrêcon¹ w tym roku. Podoba mi siê takie coœ.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości