Polonia 1

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Jak chcecie to mogĂŞ tego wiĂŞcej nagrywaĂŚ.

Abe z tobÂą chciaÂłbym porozmawiaĂŚ przez gg.
Moje gg:1767249
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

karstar fajnie obejrzeĂŚ sobie te filmiki na komputerze ;) dziĂŞki
a ja obiecuje, Âże siĂŞ odezwĂŞ do ciebie na gg.

A ja nagraÂłem ten ulubiony jingiel Majkella:
http://www.jedic.dkpraga.pl/abe/jingiel.zip

A widzieliÂście juÂż "Klub Militaria.pl" na Polonii 1 :D

"jest z nami Ryszrad, puÂłkownik w stanie spoczynku. DzieĂą dobry !" :D
"ta wiatrĂłwka jest kapitalnie wywaÂżona co dla poczÂątkujÂących jest rzeczÂą nieobojĂŞtnÂą" :D

beka z tego jest :D

Piszcie teraz wy Majkell i karstar i inni ludzie bo nasz fachowiec michal wyjechaÂł !
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Abe pisze:A ja nagraÂłem ten ulubiony jingiel Majkella:
http://www.jedic.dkpraga.pl/abe/jingiel.zip
Dziêki Ci wielkie - dok³adnie o ten mnie chodzi³o! :) A jaka jakoœÌ doskona³a!

Jeszcze gdyby tylko karstar nagraÂł to tego wizjĂŞ, to byÂłbym zupeÂłnie heppi. :D

Kurcze, ale coœ w tym jest, ¿e na tym forum mi³oœnicy P1 to dwóch Karolów i dwóch Micha³ów. :)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Polonia 1

Post autor: Abe »

Majkell pisze:
Abe pisze:A ja nagraÂłem ten ulubiony jingiel Majkella:
http://www.jedic.dkpraga.pl/abe/jingiel.zip
Dziêki Ci wielkie - dok³adnie o ten mnie chodzi³o! :) A jaka jakoœÌ doskona³a!
No jakoœÌ mo¿e nie jest doskona³a ale nawet dobra. Nastawi³em telewizor na ca³y g³os. Wtedy jak nagrywa³em stary jingiel Polonii 1 to te¿ mia³em na ca³y g³os nastawione ale to po prostu ju¿ jest "stare" i temu taka s³aba jakoœÌ by³a a nie da³o siê ju¿ tego poprawiÌ. A ju¿ tak siê œpieszylem, ¿eby ci to daÌ, ¿e nie zd¹rzylem usun¹Ì kawa³ka "Tygrysiej maski" i czegoœ tam jeszcze :)
Majkell pisze:Jeszcze gdyby tylko karstar nagraÂł to tego wizjĂŞ, to byÂłbym zupeÂłnie heppi. :D
TeÂż chĂŞtnie obejrzĂŞ.
Majkell pisze:Kurcze, ale coœ w tym jest, ¿e na tym forum mi³oœnicy P1 to dwóch Karolów i dwóch Micha³ów. :)
ZadziwiajÂące :)



Videotel 1 reklamujÂą na Polonii 1 a Videotel 5 na Tele 5 reklamujÂą czy nie ? Ja akurat nie zauwaÂżyÂłem. MoÂże wy widzieliÂście ?
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Re: Polonia 1

Post autor: Karol »

Abe pisze:Videotel 1 reklamujÂą na Polonii 1 a Videotel 5 na Tele 5 reklamujÂą czy nie ? Ja akurat nie zauwaÂżyÂłem. MoÂże wy widzieliÂście ?
Ja przyznam siê ¿e widzia³em. Reklama bardzo podobna do Videotel 1 tyle ¿e z Pi¹tk¹ i troche wiêcej szczegó³ów i rzeczy
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Majkell pisze:Videotel 1 reklamujÂą na Polonii 1 a Videotel 5 na Tele 5 reklamujÂą czy nie ? Ja akurat nie zauwaÂżyÂłem. MoÂże wy widzieliÂście ?
Ja widziaÂłem obie. ChociaÂż oba teleteksty sÂą niemal identyczne, to na Tele 5 reklama nastawiona jest na serwisy informacyjne, a na Polonii 1 - rozrywkowe. ZresztÂą w materiaÂłach prasowych podawali, Âże bĂŞdÂą pod tyk katem rozwijaĂŚ te teleteksty...
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

a pamiĂŞtacie jakieÂś znane twarze Polonii 1, ktĂłre po zwolnieniu z niej dalej rozwijaÂły lub ciÂągnĂŞÂły swojÂą karierĂŞ?

Ja powiem tylko Âże pamiĂŞtam tylko paniÂą UrszulĂŞ Rzepczak (na P1 "Bez Maski"), a potem "Informacje" w TV Polsat. Nie wiem czy je jeszcze prowadzi :P
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Micha³ Komar z "Gadajacych g³ów" prowadzi³ potem programy na Polsacie. Przegl¹d Kroniki Filmowej "20 lat minê³o" i "40 lat minê³o", "Przegl¹d Wydarzeù Tygodnia", "Promenadê sukcesu".

Tomasz Tomaszewski po tym jak przestaÂł prowadziĂŚ "Werdykt" przeniĂłsÂł siĂŞ do TVP 1, gdzie byÂł prowadzÂącym teleturniej "Gry olimpijskie".

Jak coÂś sobie przypomnĂŞ jeszcze, to dopiszĂŞ. :-)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Majkell pisze:Czo³ówka Daimosa na pewno by³a z japoùsk¹ piosenk¹, co nie znaczy, ¿e dubbing nie móg³ byÌ w³oski.

Mo¿ecie sobie œci¹gnaÌ MPEG-a z czo³ówk¹ (tak¿e z pozosta³ych kreskówek Polonii 1) st¹d:

http://regnodelleanime.gamesurf.it/g2.htm
Dziêki wielkie. Fajna stronka. Ju¿ po pierwszym dŸwiêku przypomnia³a mi siê ta czo³ówka, a tak¿e mniej wiêcej œcie¿ka fonetyczna :P Dubbing wiêc jednak na pewno by³ w³oski.
Majkell pisze: Zgadza siê! Na pocz¹tku tego tematu da³em piosenkê z "Yattamana" i równie¿ by³a znacznie d³u¿sza ni¿ wersja, któr¹ s³yszeliœmy w czo³ówce.
Ja niestety nie potrafi³em sobie wtedy tego nagrania œci¹gn¹Ì, bo mój komp coœ nie bardzo i podda³ siê wyssawszy tylko dwie sekundy. A potem ju¿ b³êdnie zapamiêta³, ¿e to jest takie krótkie. Wyczyszczenie historii nie pomaga³o.
Majkell pisze:Kurcze, ale coœ w tym jest, ¿e na tym forum mi³oœnicy P1 to dwóch Karolów i dwóch Micha³ów. :)
Hehe. Nawet nie wiedziaÂłem, Âże to sÂą Karolowie.
karstar pisze:a pamiĂŞtacie jakieÂś znane twarze Polonii 1, ktĂłre po zwolnieniu z niej dalej rozwijaÂły lub ciÂągnĂŞÂły swojÂą karierĂŞ?
Prezenterka Ma³gorzata Gudejko regularnie pojawia³a siê w kilku reklamach jednego proszku do prania, który ci¹gle zmienia³ nazwy. Najpierw by³ to Tix Bonux, potem Bonux Tix, a teraz to jest tylko Bonux. Gra³a tam g³ównie sprzedawczyniê, ale te¿ w jednej reklamówce spotka³a siê z s¹siadk¹ na zakupach. Ona jest aktork¹ przede wszystkim teatraln¹, dawno temu czyta³em z ni¹ wywiad.

Druga prezenterka Hanna Dunowska, która pojawi³a siê w Polonii 1 trochê póŸniej, te¿ grywa w teatrach, ale czasem j¹ widaÌ w serialach TV. Pamiêtam z jej udzia³em "Zespó³ adwokacki" oraz dla dzieci "Dwa œwiaty".

ByÂł jeszcze kiedyÂś na Polonii 1 program satyryczny "Jaja na boczku... czyli Âżart na bok". Emitowano go w poczÂątkowym okresie istnienia stacji (ale nie od startu) co tydzieĂą przez kilka miesiĂŞcy. Bardzo podobny w swym charakterze do "Mamy CiĂŞ" czy "Zwariowanej Kamery" tylko, Âże wkrĂŞcane byÂły gwiazdy wÂłoskie. Program byÂł bardzo popularny, dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt o nim nie wspomniaÂł. Wprowadzenie do filmĂłw i komentarze byÂły polskie - program prowadziÂło w studiu z publicznoÂściÂą dwĂłch prezenterĂłw - jeden wysoki, szczupÂły, zawsze w garniturze, a drugi ubrany swododniej, lekko przy koÂści i niskiego wzrostu. CoÂś na wzĂłr duetu ÂŻakowski+Najsztub z popularnego wtedy Tok Szoku. Tego maÂłego juÂż kilka razy widziaÂłem w jakiÂś serialowych epizodach (np. w Klanie). MusiaÂł graĂŚ teÂż jakiegoÂś Âśmieciarza, bo mam taki jego obraz w pamiĂŞci. Albo to byÂła scenka z programu...

PamiĂŞtacie jakieÂś gagi? Ja pamiĂŞtam tylko 3.
karstar pisze: Ja powiem tylko Âże pamiĂŞtam tylko paniÂą UrszulĂŞ Rzepczak (na P1 "Bez Maski"), a potem "Informacje" w TV Polsat. Nie wiem czy je jeszcze prowadzi :P
No skoro pamiĂŞtasz ten program, to juÂż siĂŞ pytaÂłem o czym on byÂł, lecz nie dostaÂłem odpowiedzi... A Rzepczak teraz siĂŞ chyba zajĂŞÂła juÂż tylko opracowywaniem informacji CNN, bo teÂż jej dÂługo juÂż nie widziaÂłem. Ale Informacje obejrzy mi siĂŞ tak raz na miĂŞsiÂąc wiĂŞc nie dziwota :)
Majkell pisze:Tomasz Tomaszewski po tym jak przestaÂł prowadziĂŚ "Werdykt" przeniĂłsÂł siĂŞ do TVP 1, gdzie byÂł prowadzÂącym teleturniej "Gry olimpijskie".
Ale przede wszystkim byÂł prezenterem "WiadomoÂści Sportowych". PojawiaÂł siĂŞ bardzo czĂŞsto, na zmianĂŞ z DorotÂą RembiszewskÂą.
BTW. Czy to jest Âżona/cĂłrka tego faceta z Totolotka?
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

polonia 1 i i programy

Post autor: Abe »

Majkell pisze:Kurcze, ale coœ w tym jest, ¿e na tym forum mi³oœnicy P1 to dwóch Karolów i dwóch Micha³ów. :)
michal pisze:Hehe. Nawet nie wiedziaÂłem, Âże to sÂą Karolowie.
No to juÂż teraz wiesz ;)
karstar pisze:a pamiĂŞtacie jakieÂś znane twarze Polonii 1, ktĂłre po zwolnieniu z niej dalej rozwijaÂły lub ciÂągnĂŞÂły swojÂą karierĂŞ?
michal pisze:ByÂł jeszcze kiedyÂś na Polonii 1 program satyryczny "Jaja na boczku... czyli Âżart na bok". Emitowano go w poczÂątkowym okresie istnienia stacji (ale nie od startu) co tydzieĂą przez kilka miesiĂŞcy. Bardzo podobny w swym charakterze do "Mamy CiĂŞ" czy "Zwariowanej Kamery" tylko, Âże wkrĂŞcane byÂły gwiazdy wÂłoskie. Program byÂł bardzo popularny, dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt o nim nie wspomniaÂł. Wprowadzenie do filmĂłw i komentarze byÂły polskie - program prowadziÂło w studiu z publicznoÂściÂą dwĂłch prezenterĂłw - jeden wysoki, szczupÂły, zawsze w garniturze, a drugi ubrany swododniej, lekko przy koÂści i niskiego wzrostu. CoÂś na wzĂłr duetu ÂŻakowski+Najsztub z popularnego wtedy Tok Szoku. Tego maÂłego juÂż kilka razy widziaÂłem w jakiÂś serialowych epizodach (np. w Klanie). MusiaÂł graĂŚ teÂż jakiegoÂś Âśmieciarza, bo mam taki jego obraz w pamiĂŞci. Albo to byÂła scenka z programu...
No ja coœ pamiêtam, ale nie za du¿o. Chyba program by³ emitowany wieczorem (czy nawet w nocy) i by³ powtarzany z rana (coœ okolo 10). Coœ pamiêtam ale tak za mg³¹ wiêc za du¿o nie powiem.
karstar pisze:a pamiĂŞtacie jakieÂś znane twarze Polonii 1, ktĂłre po zwolnieniu z niej dalej rozwijaÂły lub ciÂągnĂŞÂły swojÂą karierĂŞ?
karstar pisze: Ja powiem tylko Âże pamiĂŞtam tylko paniÂą UrszulĂŞ Rzepczak (na P1 "Bez Maski"), a potem "Informacje" w TV Polsat. Nie wiem czy je jeszcze prowadzi :P
michal pisze:No skoro pamiĂŞtasz ten program, to juÂż siĂŞ pytaÂłem o czym on byÂł, lecz nie dostaÂłem odpowiedzi... A Rzepczak teraz siĂŞ chyba zajĂŞÂła juÂż tylko opracowywaniem informacji CNN, bo teÂż jej dÂługo juÂż nie widziaÂłem. Ale Informacje obejrzy mi siĂŞ tak raz na miĂŞsiÂąc wiĂŞc nie dziwota :)
No niby pracuje wspĂłlnie z CNN ale ostatnio jej nie widaĂŚ ani nie sÂłychaĂŚ w Informacjach. Przynajmniej ja mam takie odczucie. Na stronie polsatu pisze, Âże jest PrezenterkÂą Informacji ale nic nie widaĂŚ jej na tym stanowisku.
A co do programu "Bez maski" to teÂż jestem ciekaw co to za program i moÂże karstar coÂś opowie...
Majkell pisze:Tomasz Tomaszewski po tym jak przestaÂł prowadziĂŚ "Werdykt" przeniĂłsÂł siĂŞ do TVP 1, gdzie byÂł prowadzÂącym teleturniej "Gry olimpijskie".
michal pisze:Ale przede wszystkim byÂł prezenterem "WiadomoÂści Sportowych". PojawiaÂł siĂŞ bardzo czĂŞsto, na zmianĂŞ z DorotÂą RembiszewskÂą.
BTW. Czy to jest Âżona/cĂłrka tego faceta z Totolotka?
A ten Tomasz Tomaszewski to ten sam co graÂł w serialu "ÂŻycie jak poker" (na polsacie) i prowadziÂł po czĂŞÂści program "Moda na futbol" (teÂż polsat) w 2002 roku podczas trwajÂących mistrzostw Âświata w Korei i Japonii ?

A no i Majkell nie zaglÂąda tu w ogĂłle. W ogĂłle nie daje Âżadnych znakĂłw Âżycia :lol: moÂże gdzieÂś wyjechaÂł ? 8)
No to ja pokaÂże to co on pokazaÂł na innym forum.

Oto nigdy nie wykorzystana grafika dla Polonii 1. TÂą oprawĂŞ graficznÂą przygotowaÂła firma Contract Broadcast Design. Adres strony internetowej: http://www.contrast.pl/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Majkell sÂądzi, Âże nie wykorzystali tej grafiki bo mieli juÂż wtedy ÂładnÂą i dobrÂą. TrochĂŞ szkoda tej oprawy graficznej bo juÂż pewnie siĂŞ nie przyda bo przecieÂż Polonia 1 zmieniÂła logo :(

michal moÂże ty powiesz coÂś o aktualnej oprawie Polonii 1. karstar zamieszczaÂł linki do filmikĂłw ;)

A tak jeszcze jedno. Mam takie nagranie z 1994 roku z Polonii 1 jak reklamujÂą film "Tajemnice Sahary". Trzy dni temu - w sobotĂŞ - Polonia 1 ponownie wyemitowaÂła ten film :) Stara dobra Polonia 1 ;)

Ahoj ! 8)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: polonia 1 i i programy

Post autor: michal »

<Jaja na Boczku...>
Abe pisze: No ja coœ pamiêtam, ale nie za du¿o. Chyba program by³ emitowany wieczorem (czy nawet w nocy) i by³ powtarzany z rana (coœ okolo 10). Coœ pamiêtam ale tak za mg³¹ wiêc za du¿o nie powiem.
Premiery programu by³y ok 21.00 w jakiœ dzieù ze œrodka tygodnia. Logo programu to by³ granatowy kwadrat i ró¿nymi czcionkami napisane "Jaja", "na" i "boczku..." oraz rysynek jajka sadzonego i kawa³u miêsa (boczku). Wyœwietlane ono by³o podczas emisji gagu w lewym dolnym rogu ekranu. Kilka lat pó¿niej okaza³o siê dlaczego to logo byÌ musia³o.

Program ten zakoùczono nadawaÌ jeszcze przed zamykaniem stacji lokalnych. Gdy Polonia 1 przesz³a na przekaz satelitarny, to powrócono do samych ¿artobliwych filmików i emitowano je jako przerywniki lub zape³niacze czasu do planowej emisji kolejnego programu. Wœród tych kilkunastu filmików by³y te¿ takie, które nie znalaz³y siê wtedy w programie i które widzia³em po raz pierwszy. Te mia³y w tym samym lewym dolnym rogu ¿ó³ty napis "Scherzi A Parte".

<Urszula Rzepczak>
Abe pisze: No niby pracuje wspĂłlnie z CNN ale ostatnio jej nie widaĂŚ ani nie sÂłychaĂŚ w Informacjach. Przynajmniej ja mam takie odczucie. Na stronie polsatu pisze, Âże jest PrezenterkÂą Informacji ale nic nie widaĂŚ jej na tym stanowisku.
Ja jÂą pod koniec lipca sÂłyszaÂłem wÂłaÂśnie jak mĂłwiÂła zbitkĂŞ informacji z zagranicy. A strony Polsatu z twarzami sÂą aktualizowane, bo zaraz nastĂŞpnego dnia oznaczyli czarnÂą obwĂłdkÂą tego co zmarÂł z redakcji biznesowej. MoÂże w tych "Informacjach" Ula ciÂągle siĂŞ pojawia tylko nikt z nas nie trafia.

A jeszcze taka sprawa. Rzadko kiedy (lub nigdy) w Informacjach pojawia siê wzmianka o poszukiwaniu osoby zaginionej. Kilka lat temu (na pewno wiêcej ni¿ 5) zrobili wyj¹tek pokazali zdjêcie kilkunastoletniej dziewczyny i szczegó³y dot. zaginiêcia. Nazywa³a siê Rzepczak...


<Tomasz Tomaszewski>
michal pisze:Ale przede wszystkim byÂł prezenterem "WiadomoÂści Sportowych". PojawiaÂł siĂŞ bardzo czĂŞsto, na zmianĂŞ z DorotÂą RembiszewskÂą.
BTW. Czy to jest Âżona/cĂłrka tego faceta z Totolotka?
Abe pisze: A ten Tomasz Tomaszewski to ten sam co graÂł w serialu "ÂŻycie jak poker" (na polsacie) i prowadziÂł po czĂŞÂści program "Moda na futbol" (teÂż polsat) w 2002 roku podczas trwajÂących mistrzostw Âświata w Korei i Japonii ?
W "¯yciu jak Poker" nie gra³ ¿aden Tomaszewski. Tak przynajmniej mówi filmweb.pl Gra³ on natomiast we wspólnej produkcji Wizji 1 i TV4 - tasiemcu "Czu³oœÌ i K³amstwa". A ten teleturniej sportowy to nie wiem. Nie kojarzê.

Abe pisze: Oto nigdy nie wykorzystana grafika dla Polonii 1. TÂą oprawĂŞ graficznÂą przygotowaÂła firma Contract Broadcast Design.
Majkell sÂądzi, Âże nie wykorzystali tej grafiki bo mieli juÂż wtedy ÂładnÂą i dobrÂą. TrochĂŞ szkoda tej oprawy graficznej bo juÂż pewnie siĂŞ nie przyda bo przecieÂż Polonia 1 zmieniÂła logo :(

Bardzo ³adna ta oprawa. Nie wiem kiedy by³a przygotowywana, ale do 1998 roku kiedy ju¿ jakiœ czas by³o nowe logo, istnia³a wtedy tylko przystosowana do niego czo³ówka reklamy. Zwiastunów i czy filmiku z logo nie by³o.

Nie jest tak Ÿle pod wzglêdem fimansowym z P1 skoro zlecaj¹ coœ z czego póŸniej nie korzystaj¹ ;)
Abe pisze: michal moÂże ty powiesz coÂś o aktualnej oprawie Polonii 1. karstar zamieszczaÂł linki do filmikĂłw ;)
Nie podoba mi siĂŞ. MaÂło kolorowa i nieciekawa. Za to bardzo mi siĂŞ podobajÂą zwiastuny Tele5, ktĂłre widziaÂłem teraz pierwszy raz.
Abe pisze: A tak jeszcze jedno. Mam takie nagranie z 1994 roku z Polonii 1 jak reklamujÂą film "Tajemnice Sahary". Trzy dni temu - w sobotĂŞ - Polonia 1 ponownie wyemitowaÂła ten film :) Stara dobra Polonia 1 ;)
Jak pamiêtam to by³ kilkuodcinkowy serial, który ogl¹da³em, choÌ wia³o czasem nud¹. Ciagle ten piach ;) By³o chyba 7 odcinków, a g³ówn¹ rolê gra³ Michael York.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie wiem czy ktoÂś podawaÂł ten link bowiem nie ÂśledzĂŞ tego wÂątku, ale przeczytacie tu artykulik o Poloni 1 dzisiaj: http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1b.html


A tu znalazÂłem jeszcze historiĂŞ Polinii 1 http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1.html
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

ArO pisze:Nie wiem czy ktoÂś podawaÂł ten link bowiem nie ÂśledzĂŞ tego wÂątku, ale przeczytacie tu artykulik o Poloni 1 dzisiaj: http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1b.html


A tu znalazÂłem jeszcze historiĂŞ Polinii 1 http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1.html
DzieĂą dobry :D Spytaj siĂŞ Majkella kto to pisaÂł :D :D :D :D :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

karstar pisze:
ArO pisze:Nie wiem czy ktoÂś podawaÂł ten link bowiem nie ÂśledzĂŞ tego wÂątku, ale przeczytacie tu artykulik o Poloni 1 dzisiaj: http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1b.html


A tu znalazÂłem jeszcze historiĂŞ Polinii 1 http://telewizja.ehost.pl/amtv/arch/tv28/polonia1.html
DzieĂą dobry :D Spytaj siĂŞ Majkella kto to pisaÂł :D :D :D :D :D
Nikogo pytaÂł siĂŞ nie bĂŞdĂŞ. WÂątku nie Âśledze (Polonia 1 ha ha ha) i ÂśledziĂŚ nie bĂŞdĂŞ. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości