Było miło ale się skonczyło...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Do mnie prosze nie pisaĂŚ :evil2:
i tak nie poprawie a skrzynka by siĂŞ za szybko zapchaÂła :D

hehe ale z tym zaprzestaniem wytykania b³êdów masz racje ;)

ps... czyli Marcinie mamy gratulowaĂŚ nowego kompa :> ??? :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to teraz pora aby poznac opinie pawell'a :D
Wiec moze to przeze mnie chciales odejsc bo napisalem cos nieprzyjemnego :/ za co przepraszam. Ja pewnie tez popelniam bledy, bo tez czasem nawet czesto pisze szybko i bez wzgledu na jakosc, ale chyba nie robie bledow, bo jeszcze nikt mi nie zwrocil uwagi, moze nikt nie zauwazyl. :roll: No i chyba jak wszyscy prosze abys zostal, bo po co odchodzic przez taki glupi powod? :D Kazy sie uczy na swoich bledach i ty pewnie tez :wink:
Marcin pisze:Proponujê tak¿e, by publicznie przestaÌ wytykaÌ b³êdów ortograficznych na forum. Jeœli jakieœ ra¿¹ Was szczególnie, to proszê o PW albo do osoby, pope³niajacej b³¹d lub do moderatora o poprawienie.
Tak to dobry pomysl niech szczegolnie opanuje sie :: Kamil bo on bardzo czesto zwraca uwage na te bledy. :>
No i na koniec slowo jakiego jeszcze nigdy tu nie napisalem POZDRAWIAM pawell(Pawel) :evil2:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Pawell to nie twoja wina, tylko jest pare osób, które bardziej dosadnie ni¿ ty wytaja b³êdy.
Wróciłem!!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

UwaÂżam, Âże to caÂłe wielkie halo z Twoim odejÂściem jest caÂłkowicie niepotrzebne. (Przy okazji dodam, Âże teÂż jestem przeciwny, ÂżebyÂś odchodziÂł ;] )

Przede wszystkim powinieneœ zadbaÌ o to, ¿eby te osoby ju¿ nie mia³y powodów do wytykania Ci b³êdów. Napisa³eœ, ¿e odchodzisz, wszyscy jednak chc¹ ¿ebyœ zosta³, no i ok... Tylko, ¿e od tego czasu napisa³eœ parê postów i chyba w ka¿dym jest jakiœ b³¹d czy literówka. Na razie nikt nie zwróci Ci uwagi, bo by³by wziêty za tego najgorszego, ale jak tak dalej pójdzie to znowu to siê powtórzy, Ty znowu bêdziesz mia³ ochotê odejœÌ... blablabla.

...czyli, Âże pomysÂł z Wordem bardzo fajny. :]

No i nie mo¿na mieÌ za z³e tym kilku osobom, zwyk³ym u¿ytkownikom, ¿e martwi¹ siê o stan jakoœci wypowiedzi na forum. Nie róbcie teraz z nich ofiar, bo nimi nie s¹. Ale mog¹ siê obraziÌ i sobie pójœÌ. I wtedy to ju¿ zupe³nie bêdzie 'fajnie' ;P
:)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

szymcio9 pisze:(Przy okazji dodam, Âże teÂż jestem przeciwny, ÂżebyÂś odchodziÂł ;] )
B³¹d logiczny w zdaniu :twisted: Powinno byÌ przeciwny temu,¿ebyœ odchodzi³. :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Okej... dobra, mam tego doœÌ. Te¿ odchodzê ;P

PS: A tak sobie myœla³em, czy ktoœ znajdzie w moim poœcie jak¹œ literówkê czy b³¹d. No i masz ;d

Po przecinku zapomniaÂłeÂś daĂŚ spacji (temu,ÂżebyÂś -> temu,_ÂżebyÂś) Hah ;]
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Pawell to nie twoja wina, tylko jest pare osób, które bardziej dosadnie ni¿ ty wytaja b³êdy.
No to fajnie ze to nie przezemnie i ja ci 1 raz tylko wytknolem blad, moze 2 razy :roll:
No ale fajnie ze zostajesz :]
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:31 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Chocia¿ to chamstwo i ró¿ne z³oœliwoœci jest najmniej obecne w wytykaniu literówek. Ja nie znoszê z³oœliwych, banalnych pytaù co niektórych. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No trzeba przyznaÌ, ¿e pare osób na tym forum przys³a³o mi nie mi³e i chamskie wiadomoœci na priwa co do moich b³êdów.
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:No trzeba przyznaÌ, ¿e pare osób na tym forum przys³a³o mi nie mi³e i chamskie wiadomoœci na priwa co do moich b³êdów.
To mogliby siĂŞ opanowaĂŚ, takimi sprawami powinien zajmowaĂŚ siĂŞ admin, albo moderatorzy, a nie uÂżytkownicy.
Kowal pisz w Wordzie, jak Ci tu radzÂą i nie zawracaj sobie gÂłowy wiadomoÂściami na priva. :wink:
Po co te dyskusje wogĂłle?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

te¿ w³asnie nie wiem :D Kowal pisz w wordzie albo tak jak teraz z b³êdami i miej to gdzies :D i tyle... a na pw poprostu nie odpisuj i tyle

SwojÂą drogÂą jestem ciekawa ze mi nikt nie napisaÂł takiego PW czyÂżby siĂŞ mnie tutaj bali :D szanownej MISS FORUM :evil2:
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 17:32 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ciekawe czy te osoby, które wysy³aj¹ PW co do b³êdów, same pisz¹ w 100% poprawnie :D -->
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja moge odpowiedzieĂŚ na to pytanie, nie piszÂą w 100% poprawnie bo ich juÂż pare razy przyÂłapaÂłem :)
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości