TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Obrazek
To są jakieś kpiny! Kanał pogodowy i powtórki programu kulinarnego z TVN Warszawa!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: sybic »

Kpiną jest też wysoka niesprawdzalność przepowiadanej pogody w TVN Meteo. Te 30 stopniowe słupki w 16-dniowej pogodzie, to ja już widzę od 2 miesięcy, a realnie... jeszcze ani razu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od kiedy wróciłem z wakacji, czyli mniej więcej od tygodnia korzystam z portalu tvnmeteo.pl. I jak dotychczas nie sprawdziła się ani jedna prognoza. Serio. :D Wszystko jak w kalejdoskopie, totalne pomieszanie z poplątaniem... Kiedy ma świecić słońce to leje, jak zapowiadają 30 stopni, to nie ma nawet 20, a gdy ma grzmieć, to wieje. Grunt, że reklamują się jako nowocześni i profesjonalni. :lol2: Całe szczęście, że są jeszcze inne portale. Może nie mają one mega oprawy graficznej i wysuwanych zewsząd szmerów-bajerów, za to mylą się o wieeele rzadziej.
matik pisze:To są jakieś kpiny! Kanał pogodowy i powtórki programu kulinarnego z TVN Warszawa!
Tylko, czy gdyby mieli nadawać powtórki, to emisja uzależniona by była od znalezienia sponsora? :rozglada:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Meteo

Post autor: r_r16 »

Tylko, czy gdyby mieli nadawać powtórki, to emisja uzależniona by była od znalezienia sponsora? :rozglada:
Bardzo możliwe. Wiele programów powtórkowych ma sponsorów - często innych, niż odcinki premierowe.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

Mnie też to mocno dziwi, że chcą na "TVN Meteo" emitować "Smaki Miasta" (ale premierowe odcinki, czy stare z "TVN Warszawa"??? - mogliby zrobić ogólnopolską wersję, np. pod nazwą "Smaki Polski"), bo ten program bardziej by pasował według mnie do "TVN Style".

Z drugiej strony program "Boso" Wojciecha Cejrowskiego jest emitowany na "TVN Style", a o wiele bardziej pasowałby on do "TVN Meteo". Chyba ktoś odpowiedzialny za ramówkę kanałów tematycznych "TVN", w pogoni za wzrostem oglądalności trochę się pogubił...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Nie wydaje mi się by to miały być nowe odcinki. Reaktywacja po roku? Zresztą dziwi mnie że tak inwestują w ten kanał. Ciekawi mnie czy takie programy jak "Dobre klimaty", "Raport Meteo" i inne magazyny na siebie zarabiają.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVN Meteo

Post autor: rogi »

Ogólnie uważam, że ta stacja nie ma na siebie pomysłu. No bo ja osobiście nawet nie wiem o jakiej porze emitowane są wiadomości o pogodzie. Z ramówki TVN Meteo wiem, że od 12:00 do 14:00 jest jakaś Kosmica TV oraz o 21:00 Wieczór Meteo. Niestety na tym moje wiadomości się kończą.
monetowy_chlopak

Re: TVN Meteo

Post autor: monetowy_chlopak »

Rano też są wejścia na żywo w ramach "Poranku meteo". A tak poza tym to ciągle są krótkie prognozy przeplatane z "Mają ...", "Dobrymi klimatami ...", filmami przyrodniczymi i innymi magazynami no i "KosmicaTV". Moim zdaniem jak na swój profil (pogodowy) kanał jest dość interesujący.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

Tylko ta "Kosmika" jakaś taka mało pogodowa jest, ale skoro niedawno wystartował na "Hot Birdzie" kanał zdaje się pod nazwą "Rodin Tv", to może i "Kosmika" tam przejdzie i przestanie zaśmiecać "TVN Meteo" :D .

W ogóle od początku sezonu wakacyjnego nie mają w "TVN Meteo" też pomysłu na zapełnienie czasu poświęconego na autorskie magazyny, bo już chyba trzeci czy czwarty tydzień z rzędu puszczają w poniedziałek o 22:30 ten sam odcinek "Cegiełki Zdrowia" o termie "Bania" (ciekawe czy dzisiaj znów go puszczą)... Nie wiem jak jest z innymi magazynami, bo śledzę na bieżąco tylko "Cegiełkę Zdrowia", ale postępując w ten sposób zniechęcą ludzi do tych magazynów, chyba, że nie zamierzają już emitować nowych odcinków od września, a jeśli tak to byłoby szkoda, bo większość odcinków "Cegiełki Zdrowia" była interesująca...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Frazes pisze:już chyba trzeci czy czwarty tydzień z rzędu puszczają w poniedziałek o 22:30 ten sam odcinek "Cegiełki Zdrowia" o termie "Bania" (ciekawe czy dzisiaj znów go puszczą)... Nie wiem jak jest z innymi magazynami, bo śledzę na bieżąco tylko "Cegiełkę Zdrowia"
Dobre Klimaty Tomasza Zubilewicza i Raport Meteo Weroniki Diallo przez całe wakacje mają premierowe wydania, Maja w Ogrodzie tak samo, ale już bez Mai.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

Jak to bez Mai, przecież cały czas prowadzi program, ale właśnie od dłuższego czasu nie ma jej w prognozach, czyżby odeszła z "TVN", czy co (ja się zajmuję głównie "Cegiełką", a co do innych prezenterów, to jestem mniej na bieżąco :D )???
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVN Meteo

Post autor: rogi »

Z tego co mi wiadomo to była, czy jest w ciąży :)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

Aha, to mnie uspokoiłeś, bo już myślałem, że odeszła tak jak Agnieszka Górniakowska, chociaż tak szczerze ona całkiem fajnie sobie radzi jako prezenterka w "TVP Info", no i ja się jej nie dziwię zresztą, że odeszła z "TVN" po tym jak zarząd się obszedł z bardzo dobrym projektem "TVN Warszawa" (moim zdaniem zamknięcie "TVN Warszawa" to była największa dotychczas pomyłka zarządu "TVN")...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Frazes pisze:Jak to bez Mai, przecież cały czas prowadzi program, ale właśnie od dłuższego czasu nie ma jej w prognozach, czyżby odeszła z "TVN", czy co (ja się zajmuję głównie "Cegiełką", a co do innych prezenterów, to jestem mniej na bieżąco :D )???
Maja Popielarska jest w ciąży, prognoz pogody nie prowadzi już od marca (na stronie Mai w ogrodzie wyczytałem, że to nie ze względu na ciąże, ale po prostu zrezygnowała). W najnowszych odcinkach Mai w Ogrodzie gospodarzami jest jakaś rodzina (w każdym odcinku inna) a lektorem jest Paulina Chacińska, ale te zmiany są za to podyktowane zaawansowaną ciążą.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

To teraz już wszystko co do Mai jest jasne, dzięki :D . W ogóle wczoraj o 22:30 była kolejna PORAŻKA, jeśli chodzi o "Cegiełkę Zdrowia"... Zostały wyemitowane fragmenty pierwszego odcinka, z tymże przed przerwą reklamową zostały już wyemitowane jego napisy końcowe (po przerwie poszedł znowu fragment tego odcinka i ponownie te same napisy końcowe)...

Ktoś tam pewnie zaspał w centrum emisyjnym, tylko czemu tak jest traktowany akurat program Agnieszki (najpierw tak jak napisałem wcześniej trzy lub cztery razy był puszczony odcinek o termie "Bania", a teraz to...)???! Program Agnieszki i ona sama na to nie zasługuje !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości