TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

HALO :!: :!: Pytam gdzie siĂŞ podziaÂł Aleksander Nebelski
CZy ktoÂś Go moÂże widziaÂł na wodach albo w porcie :?:


HALO :!: :!: :!: Panie Aleksandrze. Zabijamy do portu TVNmeteo :!
Inea

Post autor: Inea »

Codziennie przed wyjÂściem do szkoÂły ogladam TVN Meteo. Do tej pory widziaÂłam M.PopieklarskÂą, T. Zubilewicza i Wasilewskiego oraz A.CegielskÂą, a Nebelskiego - nie. :roll: WyglÂąda na to, Âże zwolniono kolejnÂą osobĂŞ albo pan Aleksander sam odszedÂł...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to byÂłoby szkoda, bo zawsze mial coÂś ciekawego o pogodzie do powiedzenia i przyciÂągaÂł widzĂłw ciekawostkami.
Poza tym mĂłwiÂł majÂąc wieloletnie doÂświadczenia bĂŞdÂąc w wielu miejscach. Ah szkoda.....
YOgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 15:25

Post autor: YOgi »

aleksander fajnie sie wypowiada, przyciÂąga mojÂą uwage, ja tez Âżegluje
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No widzisz. WÂłaÂśnie takich zwykÂłych ludzi z zamiÂłowania brakuje, a jak sÂą to sezonowo i WON.
Zamiast nich dajÂą kontrowersyje w stylu Pani Omeny, ktĂłra nic ciekawego nie potrafi z Siebie wydukaĂŚ, ewentualnie pokazaĂŚjak siĂŞ czÂłowiek zachowuje gdy siĂŞ robi zimno.TRAGEDIA co on wyprawia z TVNmeteo.

A MOÂŻE KTOÂŚ SIE ORIENTUJE CO Z NOWYM MAGAZYNEM TomkaWasilewskiego?MiaÂł byĂŚ od paÂżdziernika.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Omena to moÂże pokazywac co zrobiĂŚ jak robi siĂŞ ciepÂło :P nie sÂądzicie ze fajny byÂłby taki striptease w trakcie prognozy? :D :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tak. tylko prosze po pó³nocy a nie po 15 czy 20.

POZA TYM TO PSUJE WIZERUNEK TVN i powoduje przerĂłbke na POLkicz.
YOgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 15:25

Post autor: YOgi »

czepiacie siĂŞ jej
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZauwaÂżyliÂście, Âże logo TVN Meteo poszarzaÂło? :roll: Tamto byÂło fajniejsze :!:

:?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Na szczĂŞscie Aleksander Nebelski jest - wczoraj czy przedwczoraj prowadziÂł prognozy. Jednak brakuje tam Marzeny Sienkiewicz :(

A z magazynem Wasilewskiego moze rusza jak przejdÂą do nowego studia. PrzydaÂłoby siĂŞ troche odÂświeÂżyĂŚ wszystko w TVNmeteo.
Inea

Post autor: Inea »

TeÂż widziaÂłam Aleksandra (chyba w ÂśrodĂŞ), wiec jeszcze z TVN Meteo nie jest tak Âźle, tylko wÂłaÂśnie szkoda, Âże Marzena juÂż tam nie pracuje... :( JakoÂś tak sympatyczniej byÂło.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

arti pisze: A z magazynem Wasilewskiego moze rusza jak przejdÂą do nowego studia.
Nie jestem w temacie, ale... po co majÂą przechodziĂŚ do nowego studia? PrzecieÂż ostatnio byÂła juz przeprowadzka :P
:)
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

JuÂż kiedys o tym pisaÂłem. Tak sÂłszaÂłem, ze pogoda bĂŞdzie na "balkoniku" tak jak dawniej.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A z magazynem Wasilewskiego moze rusza jak przejdÂą do nowego studia. PrzydaÂłoby siĂŞ troche odÂświeÂżyĂŚ wszystko w TVNmeteo.[/quote]

Chyba rzadko wpadasz na ten kanaÂł. W Wakacje wszystko zostaÂło tam odmienione " odÂświeÂżone" i jest teraz bardzo OK.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jednak dla szefĂłw TVN Meteo chyba nie wszystko byÂło OK. DziÂś moÂżna oglÂądaĂŚ studio pogodowe po liftingu. Inny monitor, stolik podnim etc. ogĂłlnie IMHO 6+ na 10.

Ps.
Przykro mi ale niestety capsĂłw nie mam, wiĂŞc proszĂŞ, Âżeby wyrĂŞczyÂł mnie w tym ktoÂś posiadajÂący kartĂŞ TV :lol:

Ps2 : WidzĂŞ, Âże juÂż na MediaLinku ktoÂś zamieÂściÂł capsy 'nowego' studia, wiĂŞc zamieszczam jednego capsa tutaj :

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości