TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nowe studio pogody podoba mi siĂŞ Âśrednio. Ale ogĂłlnie moÂże byĂŚ. Kwestia przyzwyczajenia :) Niech siĂŞ lepiej za sport zabiorÂą :? W tym tygodniu to prawdziwa pogodna rewolucja - nowa oprawa graficzna w TVP1, TV4, TVN24, Polsat, Puls, TVN i TVN Meteo :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Marcin masz racjĂŞ, tyle tylko ta rewolucja niczemu nie sÂłuÂży...lepiej zabrali by siĂŞ za coÂś porzÂądniejszego :)

PS.
WidziaÂłem CiĂŞ dziÂś na czacie z MartynÂą :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zmiany jak najbardziej pozytywne.
Jednak daliby wiĂŞcej dyÂżurĂłw dla
ALeksandra Nebelskiego i wprowadzili np. Jego magazyn i w koĂącu zapowiadany magazyn Tomasza Wasilewskiego.

WiĂŞcej programĂłw poradnikowych jak np. Maji czy Poczuj siĂŞ ÂŚwietnie......
Ale dobrze Âże w ogĂłle coÂś zmieniaja i to w dobrÂą strone, choc Âżle Âże odsuneli Marzene Sienkiewicz.


Bardzo by pasowaÂły jej czarne wÂłosy do scenografii.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nowe studio TVN Meteo = syf totalny. :evil: Poprzednie byÂło lepsze, to wyglÂąda jak zagroda dla koni. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Tak mi siĂŞ wydawaÂło, Âże TVN Meteo ma nowe studio...

OgĂłlnie - nie podoba mi siĂŞ, wczeÂśniejsze byÂło o wiele lepsze. :roll:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

NIE ZGADZAM SIÊ. Lepsza gra ¶wiat³em i perspektywa. No i wydaje mi siê,¿e za T± <¶ciank±> jest okno. Albo to jkaa¶nietypowa roleta zas³±niaj±ca okno i daj±ca ¶wiat³o dzienne. Bo wieczorem ju¿ by³y ¶wiate³ka nad roletk±.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale i tak jakoÂś ciemno w tym stuiu, moÂże powinni dostawiĂŚ jeszcze jakieÂś oÂświetlenie? Praktycznie rozwiÂązanie takie samo, ale poprzednie prezentowaÂło siĂŞ lepiej. Podobno mieli zmieniĂŚ jeszcze Sport. OglÂądaÂł ktoÂś Sport?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mnie sport nie interesuje. A przynajmniej w TV.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szczerze mĂłwiÂąc mnie teÂż nie - chociaÂż zaÂłoÂżyÂłem tutaj dwa tematy o serwisach sportowych. Ale interesuje mnie sposĂłb mĂłwienia o sporcie i prezentowania wydarzen sportowych na antenach stacji telewizyjnych. Praktycznie zwracam uwagĂŞ na wszytko - jĂŞzyk, wyglÂąd prezentera, materiaÂły, tematykĂŞ, sceongrafiĂŞ etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Pod tym wzglĂŞdem to Ja zwracam uwagĂŞteÂż i nie tylko w serwisach sportowych. SwojÂą drogÂą to po pierwszym dniu WiadomoÂści myÂśle Âże TVN-owi wyrasta konkurencja. I w Polshicie rĂłwnieÂż.
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Czy to jest Agnieszka Cegielska, bo dla mnie taka podobna, ale nie wiem czy to ona?
:arrow: http://www.malbork.pl/radni/golabiewska.jpg
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wreszcie po raz pierwszy uda³o mi siê trafiÌ na studio TVN Meteo. IlekroÌ w³¹czy³em, jak na z³oœÌ by³y magazyny o zdrowiu, jakieœ plansze, etc. Nie jestem peweien, ale chyba wprowadzili tam jakieœ kolejne zmiany - tj nie widaÌ ju¿ tego okna. Chyba doszli do wniosku, ¿e ca³oœÌ bêdzie wygl¹da³a lepiej w sztucznym oœwietleniu. Ale powinni zobiÌ coœ z pod³oga. W poprzednim studiu by³a wyk³¹dzina; tutaj natomiast mamy jak¹œ steryln¹ gumê, która raczej nie kojarzy siê ciep³em i przytulnoœci¹.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja wolaÂłem naturalne oswietenie.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ByĂŚ moÂże jeszcze coÂś tam zmieniajÂą - np dzisiaj pokazujÂą tylko prezentera na tle ekranu z pogodÂą. CaÂłkowicie zrezygnowali z szerszych kadrĂłw - moÂże coÂś tam jeszcze poprawiajÂą?
Ostatnio zmieniony niedziela 17 paź 2004, 18:31 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

oby. wÂłaÂśnie to lubie, Âże ciÂągle coÂś sie tam zmienia. No i moÂże wkoĂącu czĂŞÂściej dadzÂą Aleksandra Nebelskiego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości