Maja Popielarska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

nylon boy pisze:kolejne foty Majki (...)
z jakiego dnia pochodzÂą te fotki ?
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Maja Popielarska jest naprawdê bardzo mi³¹ osob¹ i jest moj¹ ulubion¹ prezenterk¹ pogody :-)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Maja w "Maratonie UÂśmiechu"


Obrazek


wiecej fotek na :

http://www.tgv.pl/maja/mu/

a jeszcze wiĂŞcej :

http://www.tgv.pl/maja/
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

sybic super te capsy :brawa: :D :tanczy: , wielka szkoda, Âże nie wziĂŞÂła udziaÂłu w TzG (moÂże w nastĂŞpnej edycji weÂźmie udziaÂł :) ). Kiedy jest powtĂłrka "Maratonu UÂśmiechu" ? - muszĂŞ to zobaczyĂŚ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ciekawe jaki jej wychodziÂły Âżarty.mi jest trudno wyobraziĂŚ sobie MajĂŞ w roli komika,bo mnie osobiÂście usypia swoim gÂłosem i sposobem mĂłwienia.dlatego ÂżaÂłujĂŞ,Âże nie widziaÂłem 'maratonu uÂśmiechu',moÂże zmieniÂłbym zdanie.w ogĂłle zÂłapaÂłem siĂŞ wÂłaÂśnie na tym,Âże nie mam swojej ulubionej prezenterk od pogody :shock: najpopularniejsze sÂą wÂłaÂśnie Maja i Omena...i Zubi - najpopularniej-szy :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

redix pisze: Kiedy jest powtĂłrka "Maratonu UÂśmiechu" ? - muszĂŞ to zobaczyĂŚ
chyba 19.10 o 7:35

na razie, na chwilĂŞ wrzucam tu :
http://www.tgv.pl/maja/mu/Maja_Maraton_ ... 4-1849.avi

[ Dodano: Sob Kwi 14, 2007 2:36 pm ]
Maja w Super Expressie :)

Obrazek

Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

OdÂświeÂżenie tematu, odpowiedÂź na sÂłuszny postulat jednego z forumowiczĂłw, aby kaÂżdy prezenter pogody miaÂł swĂłj wÂątek.
Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jednak Maja odchodzi z tvn :?
wirtualnemedia.pl
Maja Popielarska odchodzi z TVN

Maja Popielarska Âżegna siĂŞ z komercyjnym nadawcÂą z Wiertniczej. Z koĂącem paÂździernika prezenterka rozpocznie pracĂŞ w szykujÂącej siĂŞ do programowej ofensywy telewizji Puls.

TVN zapewnia, ¿e Popielarskiej zosta³y z³o¿one interesuj¹ce propozycje dalszego rozwoju zawodowego. Mimo to, prezenterka zdecydowa³a siê zakoùczyÌ wspó³pracê z nadawc¹ z koùcem paŸdziernika. - ¯a³uje, ¿e Maja podjê³a w moim odczuciu b³êdn¹ decyzjê o odejœciu - komentuje transfer Adam Pieczyùski, szef programowy TVN24.

Poza Popielarsk¹ do Pulsu zdecydowa³o siê przejœÌ kilku operatorów, grafików oraz dziennikarzy TVN24. Ofertê zatrudnienia w stacji Murdocha mia³o otrzymaÌ wielu pracowników stacji. Zarz¹d informacyjnej kana³u zapewnia jednak, ¿e grupa finalnie podkupionych osób jest niewielka. - Je¿eli w ci¹gu miesi¹ca do nas wróc¹, przyjmiemy ich. Po tym czasie nie mog¹ jednak liczyÌ na to, ¿e powtórzy siê sytuacja Miko³aja Kunicy - grozi Adam Pieczyùski.

Maja Popielarska to absolwentka SGGW, specjalizowaÂła siĂŞ w architekturze krajobrazu. ByÂła zwiÂązana z TVN i TVN24 od 1999 r. ProwadziÂła prognozy pogody, miaÂła autorski program w TVN Meteo. Nie wiadomo jeszcze jaka bĂŞdzie jej funkcja w budowanym przez Murdocha kanale. Wczoraj nie udaÂło nam siĂŞ z niÂą skontaktowaĂŚ.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

arczi pisze:Jednak Maja odchodzi z tvn :?
wirtualnemedia.pl
Maja Popielarska odchodzi z TVN

Maja Popielarska Âżegna siĂŞ z komercyjnym nadawcÂą z Wiertniczej. Z koĂącem paÂździernika prezenterka rozpocznie pracĂŞ w szykujÂącej siĂŞ do programowej ofensywy telewizji Puls.
No to ja teÂż przenoszĂŞ siĂŞ do TV Puls.....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie rozumiem jej.
PracowaÂła w duÂżym, Âświetnym zespole. MiaÂła 2 wÂłasne programy - cudownÂą "MajĂŞ w ogrodzie", nadawanÂą na antenie TVN Meteo juÂż od ho... ho... I "Grunt to zdrowie".
Do tego pogoda w TVN, TVN24. No czegó¿ chcieÌ wiêcej?
W moim mniemaniu to raczej uwstecznianie siê. No bo có¿ wiêcej jej mog¹ zaproponowaÌ? Szefow¹ redakcji bêdzie przecie¿ Trzaskalska.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie sÂądzĂŞ, Âżeby lepiej jej byÂło w Pulsie niÂż w TVN. Na brak zajĂŞĂŚ narzekaĂŚ nie mogÂła. Teraz chyba nie bĂŞdzie siĂŞ dalej rozwijaĂŚ zawodowo tylko tak jak powiedziaÂł Marcin bĂŞdzie uwsteczniaĂŚ siĂŞ. A w ogĂłle to wydaje mi siĂŞ, Âże jeszcze bĂŞdzie prosiĂŚ o powrĂłt do TVN :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:Nie rozumiem jej.
A ja nie rozumiem TVNu, bo jeÂśli naprawdĂŞ zaleÂżaÂło im na zatrzymaniu Majki to pewnie jakoÂś jÂą zatrzymali.
Marcin pisze:Do tego pogoda w TVN, TVN24.
Prawda, ale tej pogody w wykonaniu Majki to byÂło jak na lekarstwo...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba nie wÂątpisz, Âże przygotowanie szczegĂłlnie "Mai w ogrodzie" jest czasochÂłonne? :D

Powiem tak. Wielka szkoda. I naprawdĂŞ nie rozumiem tego po co odchodzi do Pulsu. NaprawdĂŞ bĂŞdzie jej lepiej?
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Post autor: FanPewnejStacji »

Inni siĂŞ smucÂą- bo maja z czego, natomiast Ja siĂŞ ciesze:) Bede oglÂądaÂł pogode w jej wykonaniu:)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:Chyba nie wÂątpisz, Âże przygotowanie szczegĂłlnie "Mai w ogrodzie" jest czasochÂłonne? :D
Nie wÂątpiĂŞ, ale starcie pr. "Maja w Ogrodzie" (wrzesieĂą lub paÂździernik 2004?) Maja czĂŞÂściej prezentowaÂła pogodĂŞ niÂż teraz. Poza tym ten program praktycznie leciaÂł w TVN Meteo, bo w TVN Style wiecznie spychany byÂł co i rusz w inne pasmo, tak Âże biedny widz nie mĂłgÂł na niego trafiĂŚ. A kto oglÂąda TVN-Meteo?
Raczej nie wielu...
BiorÂąc pod uwagĂŞ, Âże Majka rzadko prezentowaÂła pogodĂŞ moÂżna zaryzykowaĂŚ twierdzenie, Âże Majka w ogĂłle rzadko pojawiaÂła siĂŞ w programach TVN, wiec moÂże w TVN Puls bĂŞdziemy jÂą widzieĂŚ czĂŞÂściej?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości