Maja Popielarska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na pewno przez 8 lat w TVN wykona³a kawa³ dobrej roboty. Nale¿¹ siê jej za to podziêkowania i choÌ œrednio wierzê w nowy Puls, to ¿yczê jej wszystkiego najlepszego.
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Post autor: FanPewnejStacji »

A Ja uwazam ze poprostu brakowaÂło jej tego co najbardziej lubiaÂła robic. Czyli zapowiadac pogode. Mysle ze w PULSie bedzie miala wiĂŞksze mozliwosci.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Ja teÂż ÂżyczĂŞ jej wszystkiego najlepszego, trzymam kciuki i na pewno dziĂŞki niej bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł nowÂą stacje, ale przekonany jestem, Âże jej pasja to nie prezentowanie pogody, a raczej ogrody i wszystko co z kwiatami zwiÂązane.
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

myÂślĂŞ Âże za jakiÂś czas sie przekonamy czy ta zmiana wyjdzie jej na dobre :mhm: osobiÂście wielkim znawcÂą mediĂłw nie jestem ale juÂż kiedyÂś inne stacje tez startowaÂły z ofensywÂą ale rozmachu TVN nie przebiÂły.

Tak czy inaczej Pani Majce wszystkiego najlepszego! :lol: :lol: :brawa: :brawa: :brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

...JeÂżeli w ciÂągu miesiÂąca do nas wrĂłcÂą, przyjmiemy ich. Po tym czasie nie mogÂą jednak liczyĂŚ na to, Âże powtĂłrzy siĂŞ sytuacja MikoÂłaja Kunicy - grozi Adam PieczyĂąski.

Czytam ten tekst jeszcze raz i widzĂŞ, Âże ten caÂły PieczyĂąski to se jaja robi.
Jego ton, groÂźba jest nie na miejscu. Do Mai choĂŚby w podziĂŞce tego co dla TVN zrobiÂła i dla uszanowania jej decyzji o odejÂściu, wypadaÂło by powiedzieĂŚ - dla Mai drzwi TVN sÂą caÂły czas otwarte i moÂże tu wrĂłciĂŚ kiedy tylko zechcĂŞ.
Oj coÂś mi siĂŞ zdaje, Âże tam kiepska atmosfera panuje...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

...JeÂżeli w ciÂągu miesiÂąca do nas wrĂłcÂą, przyjmiemy ich. Po tym czasie nie mogÂą jednak liczyĂŚ na to, Âże powtĂłrzy siĂŞ sytuacja MikoÂłaja Kunicy - grozi Adam PieczyĂąski.
Do takiego szefa to ja nie chciaÂł bym wracaĂŚ :(

Szkoda programu maja w ogrodzie :(
MoÂże jej tam zaproponowali wiĂŞksze pieniÂądze :cicho:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Nie sÂądzĂŞ aby jej kariera rozwijaÂła siĂŞ dalej i to w TV PLUS :roll:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

za media2.pl

Tomasz Zubilewicz, twórca redakcji pogodowej TVN oraz jeden z najpopularniejszych prezenterów stacji zdradza nam, ¿e odejœcie Mai Popielarskiej jest du¿¹ strat¹ dla jej redakcyjnych kolegów, ale zarazem jest to naturalna kolej rzeczy w mediach. Przypomnijmy, ¿e prezenterka TVN otrzyma³a propozycjê przejœcia do TV Puls, któr¹ przyjê³a.

Z telewizjÂą jak z piÂłkÂą...
- Sprawa przechodzenia prezenterĂłw ze stacji do stacji przypomina transfery piÂłkarzy. Potrzebujemy kogoÂś do linii obrony, albo mamy nieskutecznego napastnika - trzeba zdobywaĂŚ punkty i trzeba uzupeÂłniaĂŚ skÂład. - uwaÂża Tomasz Zubilewicz.

Dlaczego Puls?
- Stacja TV Puls kojarzona z rodzinnym profilem, ustali³a widocznie, ze Majka bêdzie najbardziej pasowaÌ do profilu stacji i dlatego siê do Niej zwróci³a. Co bezpoœrednio zadecydowa³o, ¿e postanowi³a odejœÌ? Nie wiem, proszê siê kontaktowaÌ z Majk¹. Wiem, ¿e rozmowy w sprawie jej pozostania w TVN nie przynios³y spodziewanego skutku. - dodaje prezenter.

SÂłoĂące, nawet w pochmurny dzieĂą...
- Na pewno by³a u nas postrzegana jako osoba wnosz¹ca du¿o spokoju i s³oùca do redakcji, dobrze siê z Ni¹ wspó³pracowa³o. Otrzyma³a w³asne programy w TVN Meteo i TVN Style , w których siê sprawdzi³a. Nie by³o ¿adnych powa¿nych k³opotów miêdzy nami. Szkoda takich osób, ¿e odchodz¹, ale jeœli w Pulsie ma byÌ Jej lepiej ... rozumiem Jej decyzjê. ¯yczê Majce Wszystkiego Pogodnego. - mówi Zubilewicz.


Obrazek
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Czy Maja Popielarska rzeczywiÂście odchodzi ze stacji z Wiertniczej ?
Dziœ poprowadzi³a Pogodê po g³ównym wydaniu Faktów.

Na zakoĂączenie nie poÂżegnaÂła siĂŞ z widzami, dziĂŞkujÂąc za caÂły czas spĂŞdzony w TVN-ie tylko powiedziaÂła "do zobaczenia".

CzyÂżby Maja zmieniÂła jednak zdanie o odejÂściu ze stacji Waltera ?
NOWA ERA W TVN
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Maja jest w pogodzie dla ''Poranka'' tvn24.
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ByĂŚ moÂże to byÂł juÂż ostatni raz w TVN24...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wiecej fotek oczywiÂście TU
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wydaje mi siĂŞ, Âże Maja jednak zostanie w TVN, bo ostatnio coraz wiĂŞcej jej na wizji. Obym sie nie myliÂł :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Maja Popielarska, cudowna prezenterka pogody:)

Post autor: ~ »

TeÂż myÂślĂŞ, Âże zostanie - przynajmniej mam takÂą nadziejĂŞ. Jakby juÂż byÂło pewne, Âże odejdzie nie prowadziÂłaby pogody.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże z TVN odchodzi z koĂącem paÂździernika. Chyba mĂłwiono nawet, Âże do koĂąca paÂździernika - mimo odejÂścia - bĂŞdzie uwzglĂŞdniona w grafiku.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

a juÂż miaÂłem nadziejĂŞ Âże zostanie
kurcze taka fajna i sie skusi³a na pieni¹dze (jak pewnie wiêkszoœÌ osób odchodz¹cych z TVN)
:/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 106 gości