[TVN] Wielkie ucieczki

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Wielkie ucieczki

Post autor: pawell »

Fakt TV pisze:"KURIER"
Leon Niemczyk postanowi³ pochwaliÌ siê swoim bratem Ludwikiem. Okazuje siê, ¿e krótko po wojnie wykonywa³ on brawurowe akcje przemytu ludzi za polsk¹ granicê. £¹czy³ rozerwane przez wojnê i komunizm rodziny oraz przynosi³ wieœci o zaginionych. Swoja dzia³alnoœÌ przep³aci³ ciê¿kim wiêzieniem. Wraz z Leonem zdecydowali siê o tym opowiedzieÌ w nowym serialu TVN.
Pierwszy odcinek serialu "Wielkie ucieczki" juÂż we wtorek, 27 grudnia o godzinie 21:30. :D
Serial zapowiada siĂŞ bardzo fajnie i jeszcze prowadzÂącym bedzie Tomasz Sianecki... :D BĂŞdzie trzeba to zobaczyĂŚ szkoda tylko Âże serial nie bĂŞdzie co tydzieĂą tylko nie wiem juÂż w jakich tam odstĂŞpach...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: "Wielkie ucieczki"

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Serial zapowiada siĂŞ bardzo fajnie i jeszcze prowadzÂącym bedzie Tomasz Sianecki... :D
W takim razie kto prowadzi "Na WspĂłlnej"? :>
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Wielkie ucieczki"

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:Serial zapowiada siĂŞ bardzo fajnie i jeszcze prowadzÂącym bedzie Tomasz Sianecki... :D
W takim razie kto prowadzi "Na WspĂłlnej"? :>
Tak jest napisane na tvn.pl :]
W czĂŞÂści dokumentalnej filmu ekipa i prowadzÂący, Tomasz Sianecki, przeprowadzili rozmowy z Ludwikiem i Leonem Niemczykami.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Gumisio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2005, 13:19
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Gumisio »

W wielkich ucieczkach sensacja ....
Ucieczka Tomasz Lisa do TVN'u" :D - tylko kto to poprowadzi ? :D
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
http://www.nostalgia.pl - podroz do czasow dziecinstwa
http://www.delfinoterapia.cuprum.pl - Delfinoterapia w Polsce
Gumisio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2005, 13:19
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Gumisio »

Mia³o byÌ "Ucieczka Tomasz Lisa do Polsatu" :) - ma³y b³¹d siê wkrad³
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
http://www.nostalgia.pl - podroz do czasow dziecinstwa
http://www.delfinoterapia.cuprum.pl - Delfinoterapia w Polsce
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Wydaje mi siĂŞ Âże jednak to nie jest pierwszy odcinek, TVN juÂż kiedyÂś nas uÂświadczyÂł "UcieczkÂą na Bornholm".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale to byÂł zupeÂłnie inny program. :roll: MoÂże w "Wielkich ucieczkach" bĂŞdzie odcinek o ucieczce na Bornholm no ale jednak w to wÂątpiĂŞ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Moim zdaniem ten dokumentalny serial nie za bardzo nadaje siĂŞ na 21:30 i to jeszcze we wtorek... Wiem, Âże to bĂŞdzie tylko pilotowy odcinek (w nastĂŞpne wtorki bĂŞdÂą "Tajemnice Smalvile"- czy jak to siĂŞ piszĂŞ...), ale wg mnie powinni to da w niedzielny wieczĂłr - po "Superwizjerze".
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Super mi pasuje :] szczegĂłlnie zamiast Smallville :evil2:
Nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ jutra
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem wtorek 21:30 to dobra pora na "Wielkie ucieczki". :P Ale pewnie ten serial zmieni porĂŞ emisji poniewaÂż wÂłaÂśnie bedzie we wtorki teraz inny serial... :) Chyba Âże raz na jakiÂś czas zamiast "Tajemnic Smallville" dadzÂą "Wielkie ucieczki" bo przecieÂż ten serial bĂŞdzie nadawany nieregularnie... :)
podmark pisze:Wiem, Âże to bĂŞdzie tylko pilotowy odcinek(...)
Nie to nie bedzie pilotowy odcinek. Poprostu dzis zostanie nadany 1 odcinek "Wielkich ucieczek". :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Zbêdny komentarz program poprostu mnie tak wci¹gn¹³ ¿e nie by³am w stanie siê oderwaÌ...
PiĂŞkny wzruszajacy program. Nigdy bym nie pomyÂślaÂła ze Obaj panowie Niemczyk majÂą tak bogate Âżyciorysy. ÂŻe Ludwig Niemczyk to tak dobry czÂłowiek i jedynie smutne to ze :( nie utrzymujÂą kontaktĂłw.
Dla Sianeckiego :brawo: :Brawo: :brawo: nic wiĂŞcej... program tak genialny jak sam Sianecki genialna narracja, realizacja brak napastliwoÂści... poprostu genialne
Android <3
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

To prawda program by³ bardzo wci¹gaj¹cy i interesuj¹cy. Na pocz¹tku s¹dzi³em, ¿e po³¹czenie wywiadu i dokumentu to nie najlepszy pomys³, ale rozmowa tak dobrze przeplata³a siê ze scenami, ¿e nie mozna siê do niczego przyczepiÌ. :D Ciekawe czy nastêpna historia bêdzie róznie wci¹gaj¹ca, a wogóle to kiedy bêdzie nastepna emisja, to bêdzie program co miesi¹c ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mnie ten program te¿ tak wciagn¹³... Nigdy jeszcze nie widzia³em tak œwietnego serialu dokumentalno-fabularnego. :D WidaÌ ¿e w produkcjê w³o¿ono wiele si³y i pieniêdzy... i widaÌ jakie s¹ efekty bo s¹ super. :D :D :brawo: :brawo: :brawo: dla wszystkich dla aktorów, re¿yserów, operatorów, dla Tomasza Sianeckiego i wszystkich innych osób które pracowa³y przy tym serialu. No i historia bardzo ciekawa. :roll: Szakoda ze serial bêdzie nadawany nieregularnie, bo ju¿ nie mogê siê doczekaÌ 2 odcinka. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Program super :!: Tomek Sianecki, przynajmniej dla mnie, znany bardziej z materia³ów typowo "wakacyjnych" zrobi³ rewelacyjny program.

Narracja trzymajÂąca w napiĂŞciu - program o bardzo wysokiej klasie

Po³¹czenie wywiadu z dokumentem to by³ bardzo dobry pomys³ bo sam wywiad pewnie tak ciekawy by nie by³.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Lex_2005 pisze: a wogĂłle to kiedy bĂŞdzie nastepna emisja, to bĂŞdzie program co miesiÂąc ??
Tego chyba nikt nie wie, bo napisa³em do biura wspó³pracy z widzami i dosta³em tak¹ odpowiedz:
Jeszcze nie wiemy kiedy ukaÂże siĂŞ kolejny odcinek z tego cyklu.
BĂŞdziemy informowaĂŚ PaĂąstwa w zapowiedziach programowych.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość