"Bez granic"

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

"Bez granic"

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:Na poÂłowĂŞ stycznia zapowiedziano emisjĂŞ nowego programu o tematyce miĂŞdzynarodowej w TVN24.
Jego autorem bĂŞdzie byÂły korespondent TVN z Rzymu, Jacek PaÂłasiĂąski.

Program trwaÌ bêdzie pó³ godziny, od 20.30 do 21.

"Program poœwiêcony bêdzie istotnym wydarzeniom dnia, ale raczej nie "headlineom", tylko tym wydarzeniom, które choÌ nie pojawiaj¹ siê na czo³ówkach gazet, czy serwisów radiowo-telewizyjnych, to jednak maj¹ istotny wp³yw na nasze ¿ycie. Bêdziemy starali siê obejmowaÌ nasz¹ uwag¹ wydarzenia na ca³ym œwiecie, nie ograniczaj¹c siê do tradycyjnych obszarów zainteresowaù, takich jak Europa czy Ameryka Pó³nocna" - powiedzia³ wortalowi Wirtualnemedia.pl Pa³asiùski.

W kaÂżdym programie majÂą pojawiaĂŚ siĂŞ goÂście.

"G³ównie cudzoziemcy, równie¿ Polacy, w tym wiele wybitnych osobowoœci, ale nie bêdziemy przyt³aczali widza ich nat³okiem" - dodaje dziennikarz TVN24.

StaÂłym punktem programu ma byĂŚ polska polityka miĂŞdzynarodowa.

"BĂŞdziemy starali siĂŞ wyÂłapywaĂŚ i analizowaĂŚ wszystkie nowe jej elementy, chwaliĂŚ procesy naszym zdaniem pozytywne i ganiĂŚ to, co naszym zdaniem jest jeszcze niedoskonaÂłe".

Trwaj¹ przymiarki do innego programu Jacka Pa³asiùskiego na antenie stacji. Ma byÌ to prowadzony do spó³ki przegl¹d prasy zagranicznej. Partnera jeszcze nie znaleziono.
No to zapowiada siĂŞ ciekawie. :D Fajnie bĂŞdzie - 2 programy Jacka PaÂłasiĂąskiego na TVN24. :D Bedzie trzeba koniecznie zobaczyĂŚ... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja teÂż siĂŞ cieszĂŞ. Bardzo lubiĂŞ PaÂłasiĂąskiego :D , ale i tak uwaÂżam, Âże korespondent z Rzymu to dla niego jedyna, ideealna robota.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

mikasur pisze:(...) ale i tak uwaÂżam, Âże korespondent z Rzymu to dla niego jedyna, ideealna robota.
mikasur- jak najbardziej zgoda. Ale weÂź pod uwagĂŞ, Âże teraz gdy juÂż PapieÂżem nie jest nasz Rodak to wydarzenia w Rzymie jakby straciÂły tempo... . Dlatego ja siĂŞ cieszĂŞ, Âże Pan Jacek wrĂłciÂł do Polski i bĂŞdzie moÂżna go oglÂądaĂŚ w TVN bo jako korespondent TVN to wydaje mi siĂŞ, Âże czĂŞsto na antenie by siĂŞ nie pokazywaÂł. A tak bĂŞdzie super !!
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W sumie to te¿ siê z Tob¹ zgadzam. On jednak tyle lat siedzia³ w Rzymie, mia³ tak¹ sieÌ kontaktów (tak pisa³ w ksi¹¿ce), takie obeznanie i nagle rezygnacja z tak dogodnej pozycji to, moim zdaniem - podkreœlam, troche jak wyjêcie ryby wody, ale có¿ trudno. Zyczê mu powdzenia!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nowy program pana PaÂłasiĂąskiego planowany jest jak wiadomo na godzinĂŞ 20:30 kosztem skrĂłcenia "Magazynu Sportowego".

I chcê powiedzieÌ temu nie. To jakaœ paranoja, ¿eby skracaÌ "Magazyn Sportowy". Wreszcie zaserwowano nam bardzo dopre podsumowanie dnia w sporcie, po to by je skracaÌ? No nie bardzo mi siê to podoba. To krótsze byÌ nie mo¿e, gdzie w ci¹gu kilku minut zmieszcz¹ rozmowy z goœÌmi w studiu, forszpan i wszystkie materia³y?

Dlatego te¿ porê "MS" zostawi³bym bez ¿adnych zmian. Idealn¹ por¹ na nowy program redaktora Pa³asiùskiego by³aby godzina 19:30. Wtedy w³aœnie lec¹ te programy typu "Styl". Ich emisja w weekendy i po 17 zupe³nie wystarczy. Automaniaka i Multikino wywali³bym zupe³nie, Zdrowie przesun¹³ do TVN Meteo, a Styl do TVN Style. Firmê mamy ju¿ w TVN. No ale nie o tym chcê tu móiÌ, bo odpowiedni do tego w¹tek jest gdzie indziej. Po prostu godzinê 19:30 trzeba lepiej wykorzystaÌ, ni¿ na nudny magazyn. Z nimi mo¿na zrobiÌ co innego, a godzinê 19:30 mo¿na przeznaczyÌ na "¯adnych granic".

SwojÂą drogÂą lepsza nazwa, niÂż "ÂŻadnych granic" byÂła pierwotna "Bez granic". "ÂŻadnych granic" kojarzy mi siĂŞ z pewnÂą piosenkĂŞ "Ich troje". :twisted:
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

Wiec tak
Program Palasinskiego jast bardzo fajnie zrobiony.
Te mapy google - bardzo dobra orpawa - fajne ujecia z kamer.
Ale racja dlaczego kosztem sportu!

przeciez mogli by tak ulozyc ramowke aby nie skracac sportu.
Przeciez teraz magazy n sporotwy trwa tyle co serwis sprtowy.
To na CNN sport trwa prawie 30 min!!!
A tu wala pelno pogody ( gdzie maja kanal meteo i jest on wraz z tvn24 rozprpowadzany ) wiec nie rozumiem po co tyle pogody - powinni nadawac ja raz na jakis czas jak dzieje sie cos waznego w pogodzie a nie wala to po kazdym serwsie i nawet po skrotach albo nadaja 10 min magazyn meteo!!!
PO CO!!!!????
A sportu jest tak malo i nie maja kanalu sportowego.
GLUPOTA i tyle

Ale program Jacka Palasinskiego jest SUPER
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

no i tak mogloby zostac - chociaz jestem przeciwnikiem tej pogody w tvn24 :)
a w ogole to tvn24 powinno zrobic program tak jak jest w cnn
sreriwsy o plebnych godzinach trewajace po 20 min pozniej jakis propgram 10 min pozniej skrot taki jaki jest w dniu na zywo a potem sport , biznes
a w prime time po faktach do 21 te wszystkie ich programy jak bezgranic , skaner itp no 30 min sport a nie 10!!
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Post autor: Felix11 »

PONIEDZIAÂŁEK - PIÂĄTEK
19:30 BILANS
20:00 SERWIS,POGODA
20:10 BEZ GRANIC JACKA PA£ASIÑSKIEGO
20:30 SKRÓT,POGODA
20:37 MAGAZYN SPORTOWY
21:00 ITD...
I CO O TYM MYÂŚLICIE??
NIE WIEM PO CO RAPORT WIECZORNY JAK MO¯NA DAÆ SERWIS
P.S.TO KADROWANIE CO RAPORT WIECZORNY TO SERWISY TAK ZAWSZE MOG£YBY WYGL¡DAÆ A JAK GÓ¦Æ TO BY STALI JAK U PA£ASIÑSKIEGO.tYLKO SERWISY W PORANKU I MAGAZYN 24 H BEZ ZMIAN
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program zrobiÂł na mnie ogromne wraÂżenie.

Przede wszystkim pod wzglêdem graficznym, wreszcie ogl¹daj¹c TVN24, poczu³em, ¿e nowe studio jest jak statek kosmiczny. Animacje i mamy z Googli daj¹ fantastyczny efekt. Gdy przenosi siê na przyk³ad z TVN24 oddala siê, krêci siê kula a¿ do Big Bena na przyk³ad. Czasami ca³oœÌ przypomina prognozê pogody, szczególnie, gdy pan Pa³asiùski pokazuje na mapie co jest co. :D
Ale Âświetna jest teÂż caÂła reszta oprawy - Âładne belki, Âświetne ujĂŞcia i loty kamerowe. Podoba mi siĂŞ teÂż czerwone podÂświetlenie biurka.
A co do ewentualnych zmian w ramĂłwce, to o 20:00 daÂłbym Wieczorny Raport, o 20:20 ÂŻadnych granic, a o 20:40 Magazyn sportowy. I bĂŞdzie dobrze. O 18:50 zamiast magazynu Meteo zwykÂła pogoda i Onet.link, ktĂłry zdjĂŞto z anteny. SkrĂłciÂłbym teÂż "SzkÂło kontaktowe", tak jak dotychczas. O 22:30 serwis, pogoda i sport, o 23 Bilans, a o 23:30 Serwis - podsumowanie dnia. No dobra - koniec off-topicu. ;)
Dodam, Âże Pan Jacek program Âświetnie takÂże prowadzi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze zupeÂłnie zapomniaÂłem o tym programie. :x :x No ale jutro koniecznie muszĂŞ zobaczyĂŚ. :p

2 fotki z tvn24.pl:

Obrazek Obrazek

Fajnie wyglÂąda to zprzed ekranu tylnoprojekcyjnego. :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

bez granic

Post autor: salladyn »

Ogl¹daj¹c ten program mam wra¿enie jakby Jacek Pa³asiùski zna³ siê na wszystkim :) WidaÌ ¿e ma naprawdê bardzo dog³êbn¹ wiedzê z zakresu zagadnieù spo³eczno-kulturowych na ca³ym œwiecie.Na prawdê mi siê program bardzo podoba³,ale w tym jak widzê oryginalny nie jestem,ale to dobrze. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ogl¹dn¹³em se dziœ ten programik i WCALE NIE JESTEM ZACHWYCONY
momentami przysypiaÂłem
przy caÂłym szacunku dla dziennikarstwa i wiedzy o Âświecie dla redaktora Jacka PaÂłasiĂąskiego, widaĂŚ Âże do programu siĂŞ przygotowaÂł
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

ja juz wyslalem do tvn24 maila ze swoja opinia na temat sportu,ze jest go coraz mniej i jest on coraz krotszy! ,ze przydalaby sie nowa oprawa graficzna nowy styl i nowa dynamika.
Moze wkoncu zadziala :)
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Post autor: mietelski »

Dziwnie podobne to logo, do loga programu "Co z tÂą PolskÂą" Tomasza Lisa... :roll:

Obrazek Obrazek

Ale Jacek PaÂłasiĂąski i program nie o tematyce religijnej?!? AÂż muszĂŞ to zobaczyĂŚ!!!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Program Jacka PaÂłasiĂąskiego wywarÂł na mnie bardzo dobre wraÂżenie.
Ciekawa formuÂła, doÂświadczony prowadzÂący, Âświetne wykorzystanie moÂżliwoÂści technicznych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości