Wybory Miss World 2006 w Polsce!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Wybory Miss World 2006 w Polsce!

Post autor: :: Kamil »

Onet.pl pisze:FinaÂł wyborĂłw Miss World 2006 odbĂŞdzie siĂŞ w Polsce - poinformowaÂł Witold Asminowicz z Biura Miss Polonia. InformacjĂŞ tĂŞ potwierdzono rĂłwnieÂż na oficjalnej stronie internetowej organizacji Miss World.

InformacjĂŞ tĂŞ potwierdzono rĂłwnieÂż na oficjalnej stronie internetowej organizacji Miss World, gdzie PolskĂŞ okreÂślono mianem "serca Âśrodkowej Europy". NajwiĂŞksze szanse na zorganizowanie gali ma Warszawa.

W kilku poprzednich latach finaÂły wyborĂłw Miss ÂŚwiata odbywaÂły siĂŞ w Chinach, w grudniu. Ze wzglĂŞdu na strefĂŞ klimatycznÂą, w jakiej znajduje siĂŞ Polska, tegoroczne wybory przeniesiono na koniec wrzeÂśnia. NajpiĂŞkniejsze przedstawicielki 120 krajĂłw w Polsce w sumie spĂŞdzÂą miesiÂąc. OprĂłcz przygotowaĂą do finaÂłowej gali, kandydatki na Miss World zwiedzÂą PolskĂŞ. "PokaÂżemy im najpiĂŞkniejsze polskie miasta" - zapewniÂł PAP Witold Asminowicz.

Od 2003 roku wybory Miss World odbywaÂły siĂŞ w chiĂąskim mieÂście Sanya. WczeÂśniej finaÂłowe zmagania o koronĂŞ najpiĂŞkniejszej kobiety Âświata odbywaÂły siĂŞ m.in. w RPA i Wielkiej Brytanii.
Cytujê ca³oœÌ bo wszystko jest ciekawe.
Ja jestem osobiÂście bardzo zaskoczony :wow: Ciekawe kto by coÂś takiego poprowadziÂł?

Z oficjalnej strony:

Obrazek

MoÂżliwe Âże lepszym dziaÂłem dla tego tematu byÂłby dziaÂł "Telewizja" - jeÂśli tak to przepraszam i proszĂŞ o przeniesienie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No, no, no. :D :D MyÂślaÂłem ze takie coÂś nigdy nie bĂŞdzie organizowane w Polsce. :roll: A jednak... :D :D Szkoda tylko Âże juÂż TVN nie ma praw do tej imprezy. StraciÂła je na rzecz TVP. :roll:

No i pewnie gdy tylko premier us³ysza³ ze do Polski przyjedzie 119 lasek to odrazu obj¹³ to wydarzenie swoim patronatem. :devil2: :twisted: :D :D

P.S. hehe Kamilu dodaliÂśmy temat o tym wydarzeniu w tym samym czasie. :wink: :roll: No ale ja juÂż swĂłj skasowaÂłem. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:P.S. hehe Kamilu dodaliÂśmy temat o tym wydarzeniu w tym samym czasie. :wink: :roll: No ale ja juÂż swĂłj skasowaÂłem. :roll: :D
Ja mĂłj juÂż od kilkunastu minut robiÂłem. Z 10 razy kasowaÂłem i poprawiaÂłem ;) wiĂŞc gdy pierwszy raz wstawiÂłem Twojego jeszcze nie byÂło.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:P.S. hehe Kamilu dodaliÂśmy temat o tym wydarzeniu w tym samym czasie. :wink: :roll: No ale ja juÂż swĂłj skasowaÂłem. :roll: :D
Ja mĂłj juÂż od kilkunastu minut robiÂłem. Z 10 razy kasowaÂłem i poprawiaÂłem ;) wiĂŞc gdy pierwszy raz wstawiÂłem Twojego jeszcze nie byÂło.
Ja tam najpierw musiaÂłem to przeczytaĂŚ potem z 5 minut pisaÂłem i dodaÂłem - patrzĂŞ, a tu jest juÂż TwĂłj no to wiĂŞc swĂłj usuneÂłem. :D Potem chciaÂłem napisaĂŚ posta w Twoim, ale wÂłasnie go skasowaÂłeÂś. :D

Dobra teraz wracajmy do tematu :arrow: :D

Normalnie jak o tym najpierw przeczytaÂłem na telegazecie TVP to byÂłem bardzo, bardzo zaskoczony. I ciekawe gdzie zorganizujÂą ?? bo jeszcze nie ma o tym decyzji. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w "Panoramie" mĂłwili Âże na gali Miss World w Polsce zaÂśpiewa Elton John. I wiadomo juÂż Âże finaÂł odbĂŞdzie siĂŞ w Warszawie ale nie wiedzÂą jeszcze gdzie. Wczoraj powiedzieli Âże moÂże byĂŚ to m.in. sala Kongresowa. :? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis o 19:00 na TVP2 by³ program "Polska wita Miss Œwiata" relacja z konferencji prasowej. Oczywiœcie prowadzi³a Torbicka :/ goœÌmi byli: aktualna Miss Œwiata, jakiœ pan co prowadzi³ fina³y tego konkursu, pani która wybra³anasz kraj by³ Dworak, dyrektorka TVP2 i Gawe³ czy jak mu tam... Wiêc to ju¿ pewne ze to bêdzie robi³a TVP. :roll: I poza tym nic takiego nowego nie og³osili... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no super!! A dzisiaj goÂściem czatu na Onet.pl bĂŞdzie obecna Miss ÂŚwiata pewnie z tego powodu!! nie no super, moÂże wreÂście my wygramy:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:moÂże wreÂście my wygramy:)
PrzecieÂż juÂż raz nasza reprezentantka wygraÂła - ona teraz ma taĂączyĂŚ w "TaĂącu z gwiazdami". 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:nie no super, moÂże wreÂście my wygramy:)
Co ma piernik do wiatraka? (JeÂśli nawiÂązaÂłeÂś do tematu) To wszystko co mam do powiedzenia odnoÂśnie tej wypowiedzi...

Nie no super :? :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualna Polska pisze:Tegoroczne wybory najpiĂŞkniejszej panny Âświata, jak chcÂą przepisy "bezdzietnej, o nieposzlakowanej opinii i bez widocznych tatuaÂży", czyli Miss World 2006 odbĂŞdÂą siĂŞ w Polsce. To kosztowna impreza. Czy siĂŞ opÂłaci? - zastanawia siĂŞ Wojciech Markiewicz w tygodniku "Polityka".

DecyzjĂŞ o przyznaniu Polsce praw do organizacji wyborĂłw ogÂłosiÂła brytyjska firma Miss World (Jersey) Ltd., organizator Âświatowych konkursĂłw od 1951 roku. Julia Morley jej szefowa odwiedziÂła nasz kraj kilka dni wczeÂśniej wraz z Miss ÂŚwiata 2005 IslandkÂą Unnur Birna Wilhjalmsdottir i "obie panie zachwyciÂły siĂŞ Polska" gÂłosiÂł oficjalny komunikat.

"Przekona³am siê - oœwiadczy³a Morley - ¿e Polska bêdzie wspania³ym miejsce na organizacjê konkursu. Cieszê siê widz¹c, ¿e ludzie s¹ tu otwarci i dumni ze swojego kraju. (...) Poka¿emy ca³emu œwiatu wspania³¹ Polskê - serce Europy". Pobite w polu Polska zostawi³a ponoÌ staraj¹ce si¹ o fina³ Rosjê i Hiszpaniê.

- Polska bêdzie siódmym krajem na œwiecie i pierwszym w Europie, który dost¹pi zaszczyztu organizacji wyborów Miss World - twierdzi Witold Asminowicz, wiceprezes zarz¹du BMP (Biuro Miss Polonia). - Jest to du¿e wyró¿nienie, ale przede wszystkim wielka szansa promocji Polski na arenie miêdzynarodowej.

Dostrzeg³a to nawet stacja BBC World: "Kraj poprzedniego papie¿a i noblisty Lecha Wa³êsy otrzymuje w³aœnie wyj¹tkow¹ szansê spektakularnej promocji. Czy i jak zdo³a j¹ wykorzystaÌ, oka¿e siê we wrzeœniu" - czytamy w tygodniku "Polityka".
No Polsce siĂŞ udaÂło pokonaĂŚ m.in. Rosje i HiszpaniĂŞ. :roll: :P mam nadziejĂŞ ze tego nie zmarnujÂą i zrobiÂą niezÂłe show. :D Tylko Âżeby TVP czegoÂś nie zwaliÂła tak jak w jednym finale Miss Polonia z tymi kopertami... :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A jednak:
NajpiĂŞkniejsze kobiety Âświata prawie na pewno nie przyjadÂą do WrocÂławia na Miss World. Ani do Âżadnego innego polskiego miasta. Biuro Miss Polonia nie dostaÂło dotacji od rzÂądu i chce zrezygnowaĂŚ z organizacji tej imprezy w naszym kraju
Na caÂły artykuÂł zapraszam tu

WiedziaÂłem. Nawet jak Polsce trafi siĂŞ jakaÂś okazja na wypromowanie naszego kraju, to politycy (samorzÂądowcy) potrafiÂą wszystko zniszczyĂŚ. :evil: :evil: :( A ja chciaÂłem siĂŞ wybraĂŚ na ten konkurs. :( :cry:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: Ja nie mogĂŞ :!: nie myÂślaÂłem Âże moÂżna zmarnowaĂŚ takÂą szansĂŞ. :hmm: A jednak w Polsce widaĂŚ jest wszystko moÂżliwe. :x PrzecieÂż jeszcze pare dni wczeÂśniej pisaÂło Âże rada Warszawy chce przeznaczyc na to 10 mln zÂł i co juÂż zrezygnowali z tego :?: LiczyÂłem teÂż Âże coÂś pomoÂże rzÂąd, a tu nic :!: a im powinno zaleÂżeĂŚ aby taka impreza byÂła zorganizowana w Polsce. Wstyd i kompromitacja :!: :!: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

"AleÂż po co wydawaĂŚ pieniÂądze na takie konkursy, lepiej wydaĂŚ na szpitale, albo na inny szczytny cel" - takie komentarze w internecie mnie dobijajÂą po prostu. :x :evil:

[ Dodano: Czw Mar 23, 2006 2:59 pm ]
A jednak bĂŞdÂą wybory Miss World w Polsce:
Organizatorzy zapewniajÂą, Âże nie zamierzajÂą rezygnowaĂŚ z wyborĂłw Miss ÂŚwiata w naszym kraju. SÂą pewni sukcesu. KÂłopot w tym, Âże najpierw muszÂą zdobyĂŚ piĂŞĂŚ milionĂłw funtĂłw, a na razie ich kasa Âświeci pustkami
WiĂŞcej tu
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:(...)A jednak bĂŞdÂą wybory Miss World w Polsce:
Organizatorzy zapewniajÂą, Âże nie zamierzajÂą rezygnowaĂŚ z wyborĂłw Miss ÂŚwiata w naszym kraju. SÂą pewni sukcesu. KÂłopot w tym, Âże najpierw muszÂą zdobyĂŚ piĂŞĂŚ milionĂłw funtĂłw, a na razie ich kasa Âświeci pustkami
WiĂŞcej tu
No i po co byÂło to caÂłe zamieszanie z wczoraj :?: :) Ale nie rozumiem zachowania tych z Polskiej Organizacji Turystycznej im powinno najbardziej na tym zaleÂżeĂŚ, ale ich chyba to nic nie obchodzi. :? NaszczĂŞÂście sÂą sponsorzy i miasta, ktĂłre za to zapÂłacÂą. :P WiĂŞc czekam zniecierpliwoÂściÂą na wrzesieĂą. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wybory Miss World odbĂŞdÂą siĂŞ w Warszawie. link do artykuÂłu

Nareszcie wszystko zaplanowane. Mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie juÂż Âżadnych zawirowaĂą zwiÂązanych z przygotowaniem. No i miejsce teÂż Âładne: pola mokotowskie. Pewnie dlatego, Âżeby zmieÂściÂło siĂŞ jak najwiĂŞcej ludzi.

Jakie miejsca wedÂług was powinny odwiedziĂŚ miss? WedÂług mnie:

- Zakopane
- Wielkie jeziora Mazurskie
- KrakĂłw
- Region zatoki GdaĂąskiej
- JasnÂą GĂłrĂŞ
- i oczywiÂściĂŞ stolicĂŞ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości