[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Naszwindlował z wygranymi?
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Może inaczej - chodzą słuchy, że pewne rozgrywki były kontrowersyjne. Na ile to prawda - nie wiem, bo to przecież tylko plotka. Okaże się wkrótce, czy jest prawdziwa. :] Ale po tak zwanych cyrkach z wygranymi 2 lata temu (zwłaszcza z jedną wygraną) powinieneś był wiedzieć, co miałem na myśli. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Znów pytanie o Kod Leonarda da Vinci za ćwierć miliona, albo o batmana za 125 tys? :P Jedno pewne - w tej edycji nikt miliona nie wygra. A co do odcinków świątecznych - jedna wygrana ma być bardzo wysoka, druga dość wysoka.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Z twoich postów domyślam się, że byłeś w studiu Milionerów i wiesz wszystko nt. nowego sezonu? :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

W studio nie byłem, mam za to telewizor a w nim tvn :)
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus pisze:W studio nie byłem, mam za to telewizor a w nim tvn :)
Ja też mam telewizor, a w nim tvn i jakoś takiej wiedzy nt. najbliższego sezonu tego teleturnieju jak ty nie mam. Zresztą nie wiem czy ci wierzyć, że nie byłeś w studiu. Bo przecież nikt do tej pory nie potwierdził oficjalnie, że nie padnie milion, a znikąd indziej nie można się dowiedzieć, jakie padną wkrótce wygrane. No, chyba że masz w swoim otoczeniu jakiegoś tzw. "tajnego informatora", no ale on też musiałby uczestniczyć w nagraniach.

;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Milionerzy

Post autor: mojpierwszyraz »

qgn-111 pisze:
Greg Haus pisze:W studio nie byłem, mam za to telewizor a w nim tvn :)
Ja też mam telewizor, a w nim tvn i jakoś takiej wiedzy nt. najbliższego sezonu tego teleturnieju jak ty nie mam. Zresztą nie wiem czy ci wierzyć, że nie byłeś w studiu. Bo przecież nikt do tej pory nie potwierdził oficjalnie, że nie padnie milion, a znikąd indziej nie można się dowiedzieć, jakie padną wkrótce wygrane. No, chyba że masz w swoim otoczeniu jakiegoś tzw. "tajnego informatora", no ale on też musiałby uczestniczyć w nagraniach.

;)
Ja wiem kto to!




Hubert Urbański

:D
tvn - latem programowo najgorsza!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Polecam DDT i reportaż o balu fundacji Nie jesteś sam gdzie Hubert się wypowiadał o tym co tu napisałem =] Polacy i ich teorie... :P

-Kolacja!!!
- Już idę wujku Hubercie!
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Akurat tego wydania ddtvn nie oglądałem, w takim razie zwracam honor. ;) I wcale nie miałem żadnych teorii (spiskowych? :rozglada:), po prostu bardzo mnie to zastanawiało. :] No chyba że to miało się odnosić do usera @mojpierwszyraz, no to ok. :P
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Tak BTW.
Greg Haus pisze:Jedno pewne - w tej edycji nikt miliona nie wygra.
Skąd o tym wiesz? Domysły, czy sprawdzone źródło? :> Jeśli to drugie, to wypadałoby się nim podzielić. :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

http://www.youtube.com/watch?v=mUaMpSIiVo0

Wygląda nadspodziewanie dobrze, choć w sumie to już zupełnie inny format. Muzyka tylko troszkę już nie ta...
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

@Greg Haus, dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie, skąd wiesz, że w tym sezonie nie padnie milion?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

qgn-111 pisze:@Greg Haus, dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie, skąd wiesz, że w tym sezonie nie padnie milion?
Ratunku!!! Proszę nie zwracaj uwagi na moje posty, omijaj, bo mam dość udowadniania Ci skąd wiem i co wiem. Jak podam Ci źródło to i tak zaraz dalej dociekasz. Do tego jakies teorie spiskowe, że byłęm w studio, że mam tajnego informatora itp. Ok - ustalmy, że milion padnie, że odcinki jeszcze nie są nagrane ( zwłaszcza te swiąteczne), że nie wiadomo ile mniej wiecej wygrają w świątecznej edycji iid. - po porstu jestem greguś kłamczuszek - przepraszam ;)

Podobno masz telewizor jak napisałeś, ale nie masz informacji takich jak mam ja - mieć to mieć trzeba też umieć z niego korzystać :)

A wracając do meritum, bo mam nadzieję, że na tym skończy się nasza niemerytoryczna i offtopicowa wymiana zdań - nowy sezon (9) milionerów w stanach to już całkowicie inna bajka. Jedno koło ratunkowe, które de facto pomaga odpowiedzieć na pytanie trochę mało. Jump jest ciekawy i bezryzykowny. Głupotą jest to, że za sam udział już masz gwarantowane 1000 zł, jakoś to dziwnie wygląda. Tak jak już wcześniej pisałem - muzyka już nie ta i wszytko ma już mało wspólnego z tymi milionerami z poprzednich lat. No i to sumowanie pieniędzy...Czekam na dzisiejszy odcinek aż pojawi się w internecie i zobaczymy co dalej :)

Nowi milionerzy trwaja 30 min
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus pisze:Ratunku!!! Proszę nie zwracaj uwagi na moje posty, omijaj, bo mam dość udowadniania Ci skąd wiem i co wiem.
No cóż, i tak za dużo się nie wysilałeś, by cokolwiek udowadniać. ;)
Greg Jaus pisze:Jak podam Ci źródło to i tak zaraz dalej dociekasz. Do tego jakies teorie spiskowe, że byłęm w studio, że mam tajnego informatora itp.
Świat bez teorii spiskowych byłby nudny. :)
Greg Haus pisze:Ok - ustalmy, że milion padnie, że odcinki jeszcze nie są nagrane ( zwłaszcza te swiąteczne), że nie wiadomo ile mniej wiecej wygrają w świątecznej edycji iid. - po porstu jestem greguś kłamczuszek - przepraszam ;)
Nic nie szkodzi. :D Zapewniam, że będę się przyzwyczajał do tego. ;) Problem w tym, że ustalenia nie zgodne z prawdą raczej niczemu się nie przysłużą, a o wszystkim i tak przekonamy się niebawem. :]
Greg Haus pisze:Podobno masz telewizor jak napisałeś, ale nie masz informacji takich jak mam ja - mieć to mieć trzeba też umieć z niego korzystać :)
Oczywiście, zwłaszcza jeżeli nieumiejętność korzystania z telewizora idzie w parze z niechęcią z jego korzystania spowodowaną tym, że zanim dowiem się konkretnej informacji, muszę przecierpieć w tym samym czasie mdłą autopromocję TVN, jaką są większość materiału emitowanego w programie "ddtvn". :hyh:
Dlatego darowałem sobie tego i grzecznie zapytałem o to, skąd pochodzą twoje informacje na temat świątecznych odcinków M oraz rzekomego niewygrania przez nikogo miliona. A ty mi bardzo niegrzecznie i niemerytorycznie odpowiadasz. :D Wiarygodne fora internetowe, takie jak tvnfakty, powinny mieć to do siebie, że użytkownicy jeżeli już coś stwierdzą, to mówią o tym, skąd mają ową informację, czy to z jakiejś strony internetowej, czy książki, czy też jest to wytwór ich bujnej wyobraźni. ;) Dlatego tobie również wypadało, drogi kolego, podanie źródła twojej wiedzy na ten temat. ;) W każdym razie, ja nie rezygnuję ze swoich zapytań i wciąż oczekuję na odpowiedź. :)
Greg Haus pisze:A wracając do meritum, bo mam nadzieję, że na tym skończy się nasza niemerytoryczna i offtopicowa wymiana zdań - nowy sezon (9) milionerów w stanach to już całkowicie inna bajka. Jedno koło ratunkowe, które de facto pomaga odpowiedzieć na pytanie trochę mało. Jump jest ciekawy i bezryzykowny. Głupotą jest to, że za sam udział już masz gwarantowane 1000 zł, jakoś to dziwnie wygląda. Tak jak już wcześniej pisałem - muzyka już nie ta i wszytko ma już mało wspólnego z tymi milionerami z poprzednich lat. No i to sumowanie pieniędzy...Czekam na dzisiejszy odcinek aż pojawi się w internecie i zobaczymy co dalej :)
Oderwanie się od pierwotnego schematu rozgrywki było zabiegiem czysto marketingowym, jak na mój gust. Chociaż mogę się mylić. Gdybym wczuł się w przeciętnego Amerykanina, to odebrałbym te zmiany dość pozytywnie, mimo tej rewolucji w zasadach i oprawie muzycznej. Taka jest tam jak widać telewizja, liczy się przede wszystkim show, emocje, entuzjazm. Trochę odbiegnę od tematu, ale chcę powiedzieć, że szkoda, iż u nas tego nie ma (nie mówię o formacie!). Polacy odbierają teleturnieje jako "gatunek wymierający", niegodny uwagi. Ale Milionerzy mogli być inni niż są teraz, producenci zmarnowali szansę, jaka nadarzyła im się przy powrocie teleturnieju. Na każdym kroku widać u nas tą rutynę, przy niemal każdej rozgrywce, nawet takiej, mogłoby się zdawać, emocjonującej, wieje nudą jak cholera. Nie wiem, dlaczego ludzie z Intergalactic tego nie widzą. Ekspert zamiast przyjaciela oraz czwarte koło zamiast progu gw. po 7. pytaniu też nie są czymś nadzwyczajnym. Wracając do wersji amerykańskiej - nowy format w miarę dobrze się ogląda, ale nie chciałbym takiej formuły, ani tym bardziej muzyki w Polsce, właśnie ze względu na to niemal całkowite oderwanie się od pierwowzoru. Już prędzej widziałbym u nas zegar, choćby w takiej formie, jak w Wielkiej Brytanii. :)
Greg Haus pisze:Nowi milionerzy trwaja 30 min
...nie od dziś. :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Masz całkowitą rację :) No wiec ja już źrodło podałem swoich inofrmacji - czas na Ciebie
qgn-111 pisze: Podobno w tym sezonie TVN nieźle naszwindlował z wygranymi... :twisted:
Czekam na źródło i jakie były wygrane mniej wiecej - no bo:
Wiarygodne fora internetowe, takie jak tvnfakty, powinny mieć to do siebie, że użytkownicy jeżeli już coś stwierdzą, to mówią o tym, skąd mają ową informację, czy to z jakiejś strony internetowej, czy książki, czy też jest to wytwór ich bujnej wyobraźni. ;) Dlatego tobie również wypadało, drogi kolego, podanie źródła twojej wiedzy na ten temat. ;) W każdym razie, ja nie rezygnuję ze swoich zapytań i wciąż oczekuję na odpowiedź. :)
Czekam na dopowiedź :) :) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości