[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus pisze:No wiec ja już źrodło podałem swoich inofrmacji
Co do świątecznych odcinków, zgodzę się. Ale co do informacji o tym, że nikt nie wygrał w tym sezonie miliona nie zrobiłeś tego. :)
Greg Haus pisze:czas na Ciebie
qgn-111 pisze: Podobno w tym sezonie TVN nieźle naszwindlował z wygranymi... :twisted:
Czekam na źródło i jakie były wygrane mniej wiecej - no bo:
Wiarygodne fora internetowe, takie jak tvnfakty, powinny mieć to do siebie, że użytkownicy jeżeli już coś stwierdzą, to mówią o tym, skąd mają ową informację, czy to z jakiejś strony internetowej, czy książki, czy też jest to wytwór ich bujnej wyobraźni. ;) Dlatego tobie również wypadało, drogi kolego, podanie źródła twojej wiedzy na ten temat. ;) W każdym razie, ja nie rezygnuję ze swoich zapytań i wciąż oczekuję na odpowiedź. :)
Czekam na dopowiedź :) :) :)
Niestety, ale nie mogę zdradzić źródła swoich informacji, mimo iż nieoficjalne, ze względu na to, że mógłbym się narazić na bardzo wysoką karę pieniężną. Napisałem Podobno w tym sezonie TVN nieźle naszwindlował z wygranymi, gdyż twoja wypowiedź na temat tego, iż w sierpniu zostały nagrane odcinki bożonarodzeniowe, bardzo mocno zasugerowało mi, że znajdowałeś się wśród osób zasiadających w publiczności Milionerów i wiesz o wszystkim. :) Nie wiem, czy rzeczywiście ty tam byłeś, ale moja spontaniczna reakcja była wyrazem zbyt pochopnego upewnienia się w tym przekonaniu. Zdaję sobie sprawę z tego, że podważam moje stwierdzenie, iż użytkownicy takich forów jak tvnfakty powinni być wiarygodni, ale wybierając między ową wiarygodnością a troską o stan mojego portfela, że tak kolokwialnie to określę, to wybieram to drugie. :]
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Jutro o 18.00 po raz 11 padnie pytanie za milion - gdyby ktoś nie widział reklamy. ;)
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus pisze:Jutro o 18.00 po raz 11 padnie pytanie za milion - gdyby ktoś nie widział reklamy. ;)
Z czego po raz 8 po reaktywacji "Milionerów" z 2008 roku. Warto podkreślić, że ma miejsce ta sama sytuacja, co 2,5 roku temu - pada poprawna odpowiedź przy pytaniu za 500 tys. zł, a tu klakson i ostatnie pytanie za tydzień. :] Nie dziwny zbieg okoliczności? ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

W 1 edycji programu była taka sytuacja, ze klakson padł po odp. na pytanie za 500 tysięcy, a pytanie za milion padło dopiero w serii jesiennej bo to był ostatni odcinek wiosennej ramówki ;)

Jak rozumiem, ta Pani doszła do pytania za milion tydzień temu? ( bo akurat nie oglądałem milionerów) Czy można gdzieś obejrzeć jej grę do finałowego pytania?
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus pisze:W 1 edycji programu była taka sytuacja, ze klakson padł po odp. na pytanie za 500 tysięcy, a pytanie za milion padło dopiero w serii jesiennej bo to był ostatni odcinek wiosennej ramówki ;)
Jeśli mówisz o M przed reaktywacją, to jesteś w błędzie. Nigdy nie było takiej sytuacji. Sprawdź na Wikipedii, w artykule Milionerzy, kiedy padały pytania za 1 mln. Prawdopodobnie nigdy nie było też tak, że gracz z ostatniego odcinka jednego sezonu przechodził z niedokończoną grą do następnego - ale tu pewien nie jestem. ;)
Greg Haus pisze:Jak rozumiem, ta Pani doszła do pytania za milion tydzień temu? ( bo akurat nie oglądałem milionerów) Czy można gdzieś obejrzeć jej grę do finałowego pytania?
1. Tak. 2. Jeszcze nie, ale wkrótce ktoś na pewno wrzuci na YouTube.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Była taka sytuacja - wiem to z lepszego źródła niż Wikipedia, a mianowicie z telewizyjnego wywiadu z Hubertem Urbańskim.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

A z którego konkretnie wywiadu?
To w takim razie jak to jest, że wszystkie inne możliwe internetowe źródła podają, że w M przed reaktywacją padło 4 razy pytanie za milion i każda z dat, a także fragmenty z odcinków zamieszczonych na YouTube (one nie kłamią!) sugerują, że w trzech przypadkach było to w pojedynczych sezonach w ciągu jednego odcinka.
Jedyne z czym się mogę zgodzić, to z tym, że raz w starej edycji M padła popr. odpowiedź na pytanie za 500k, zadzwonił klakson, i pytanie za milion było w następnym odcinku. Ale to było podczas wydania specjalnego z okazji Dnia Dziecka, gdzie grały dzieci, a nie na przełomie jednego i drugiego sezonu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Było to w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN, z okazji któregoś z kolei pytania za milion, które miało paść. Pamiętam dokładnie, że Hubert wtedy powiedział, że taka sytuacja miała miejsce. A w przytoczonym przez Ciebie źródle jakim jest Wikipedia nie ma żadnej wzmianki o okolicznościach zadawania pytań o milion są one jedynie wypisane - na jakiej podstawie więc sądzisz, że taka sytuacja jest niemożliwa?
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Spójrz dokładnie na daty, w których padały pytania za milion. Sezon zaczyna się na początku września, a przecież pytania za milion padały zawsze "w środku" sezonu (nie jest to precyzyjne określenie, ale nie wiem, jak inaczej to napisać :]). Poza tym, każda informacja w tym artykule na Wikipedii ma podane źródło, więc nie mów, że nie jest to wiarygodne, na co się powołuję. ;)
Zresztą, kiedyś była taka strona internetowa - http://1000000.prv.pl (obecnie nie istnieje, ale jest zachowana na http://web.archive.org), jej autor zapisywał większość wygranych jakie padały w starej edycji M, a z tej właśnie strony korzystałem podczas uzupełniania na wiki artykułu Milionerzy, dlatego nie ma co się martwić o jego rzetelność. ;)
Więcej niż 4 razy w starej edycji M pytanie za milion nie padło.

Edit:
Masz może link do tego wywiadu na stronie ddtvn.tvn.pl?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Nie mam linka, gdyż wywiad ukazał się spory czas temu - nie wiem czy nawet nie przed finałowym pytaniem Pauliny Kowalczyk.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Aha, to ja to pamiętam. :D Ale jest jedno ale. :] Hubert wcale nie mówił tego, co twierdzi Greg Haus:
Greg Haus pisze:W 1 edycji programu była taka sytuacja, ze klakson padł po odp. na pytanie za 500 tysięcy, a pytanie za milion padło dopiero w serii jesiennej bo to był ostatni odcinek wiosennej ramówki ;)
tylko o tym, o czym wspomniałem ja:
qgn-111 pisze:[...] raz w starej edycji M padła popr. odpowiedź na pytanie za 500k, zadzwonił klakson, i pytanie za milion było w następnym odcinku. Ale to było podczas wydania specjalnego z okazji Dnia Dziecka, gdzie grały dzieci, a nie na przełomie jednego i drugiego sezonu.
Nawet pamiętam, jak był pokazywany fragment z grą tego dziecka, gdy "podświetlone" zostają poprawna i błędna odpowiedź na pytanie za milion. :D I to było wydanie DDTVN dzień po emisji tego odcinka. ;) Na pewno o to ci chodziło. :)
Szkoda, że TVN usunął fragmenty DDTVN ze starej wersji strony po liftingu szaty graficznej na wzór plejady. Bo tam na 100% to było...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Dobrze wiem o co mi chodzi. Dokładnie wiem co Hubert wtedy mówił. Było to mniej więcej w stylu, że uczestnik się stresuje, kiedy musi czekać tydzień na usłyszenie ostatniego pytania, a Hubert na to, że to nic, bo w poprzednich latach zdarzyło się nawet tak, że przedostatnie pytanie padło na końcu serii i uczestnik na ostanie musiał czekać całe wakacje.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Może i tak powiedział, ale nie uwierzę, póki nie zobaczę. :lol2: Nawet jeśli, to i tak nie może być to prawda, bo pytanie za milion przed reaktywacją było zadawane 4 razy, jak już wielokrotnie wspomniałem. Potwierdza to strona TVN (z 2003 roku), WirtualneMedia, nie wspomnę o Wikipedii, której wielu nie ufa z niewiadomego powodu. ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

No jak dla mnie wiarygodniejszym źródłem jest prowadzący program, a nie Wikipedia, gdzie mogą się zdarzyć błędy. Nie uważasz chyba, że Urbański kłamał bo i po co? Bo takie miał widzimisię?
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Albo sobie ze mnie drwisz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wcale nie napisałem tylko o Wikipedii. Dla mnie zapewnienia prowadzącego są mniej wiarygodne niż to, co prezentuje oficjalna strona TVN. Bo pamięć zawodzi...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości