Studio Europa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Studio Europa

Post autor: redaktor »

Jak poinformowaÂł tvn24.pl, w sobotĂŞ 4 lutego powrĂłci na ekrany program Studio Europa. Pierwsza edycja programu byÂła nadawana w latach 2002-2003. Program zdobyÂł m.in. nagrodĂŞ Eficom w uznaniu za propagowanie idei integracji europejskiej. AudycjĂŞ poprowadzi Anna KalczyĂąska.
Premiera w kaÂżdÂą sobotĂŞ o 10.45, powtĂłrki w niedziele rĂłwnieÂż o 10.45.
Obrazek
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

fatalna godzina i dzieĂą
nie bĂŞde oglÂądaÂł
Dlaczego najlepszych dizenniakrzy TVN24 przesuwajÂą na kiepskie godziny i do tego weekendy :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
chlebo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2006, 12:14

Post autor: chlebo »

pamiĂŞtam studio europa z lat 2002-2003. Moim zdaniem bardzo dobry program. Ciekawe jak bardzo zmieni siĂŞ formuÂła programu.
"wszystko mogę w tym który mnie umacnia"
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

tobi pisze:fatalna godzina i dzieĂą
nie bĂŞde oglÂądaÂł
Dlaczego najlepszych dizenniakrzy TVN24 przesuwajÂą na kiepskie godziny i do tego weekendy :!:
RĂłwnieÂż uwaÂżam, Âże to nie najlepsza pora emisji.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Po pierwsze, nie spodziewaÂłem siĂŞ, Âże Ani KalczyĂąskiej uda siĂŞ pogodziĂŚ rolĂŞ wydawcy z rolÂą prezenterki programu i myÂślaÂłem, Âże wzorem poprzedniej edycji Jej rola w tym programie ograniczy siĂŞ "jedynie" do pracy poza kamerami, wiĂŞc tym bardziej cieszy mnie fakt, Âże to wÂłaÂśnie Ona bĂŞdzie prowadziĂŚ ten program.

Po drugie, pora emisji mo¿e nie jest najszczêœliwsza, ale bior¹c pod uwagê iloœÌ programów na TVN24 i ich "wa¿noœÌ" trudno by³o siê spodziewaÌ jakieœ lepszej pory nadawania Prime time od dawna jest zajêty i nie ma mo¿liwoœci zmieœciÌ tam kolejny programu bez uprzedniego wyrzucenia innej audycji, a to by³o do przewidzenia, ¿e jest raczej nie mo¿liwe

Wreszcie po trzecie stwierdzam, ¿e jak na co tygodniowy program to ramy czasowe SE s¹ wed³ug mnie za krótkie, có¿ mo¿na opowiedzieÌ w 15 minutowym programie?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Maciekw pisze:Wreszcie po trzecie stwierdzam, ¿e jak na co tygodniowy program to ramy czasowe SE s¹ wed³ug mnie za krótkie, có¿ mo¿na opowiedzieÌ w 15 minutowym programie?
Tak. W piĂŞtnaÂście minut o prawie europejskim- w magazynie? To moÂże byc ciekawe :> Trzeba zobaczyc.
Maciekw pisze:nie ma moÂżliwoÂści zmieÂściĂŚ tam kolejny programu bez uprzedniego wyrzucenia innej audycji
Powinni poÂżegnac siĂŞ z Multikinem,zostaÂłoby wiĂŞcej czasu w ramĂłwce.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmm dziÂś mamy 4 luty juÂż po 10:45 i programu "Studio Europa" nie ma. :? Zamiast niego sÂą "24 cytaty". :roll: MoÂże "Studio..." byÂło wczeÂśniej ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Na stronie internetowej TVN24 byÂło wyraÂźnie napisane, Âże Studio Europa rozpocznie siĂŞ o 10.45, jeszcze kilka chwil przed programem sprawdzaÂłem :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

redaktor pisze:Na stronie internetowej TVN24 byÂło wyraÂźnie napisane, Âże Studio Europa rozpocznie siĂŞ o 10.45, jeszcze kilka chwil przed programem sprawdzaÂłem :!:
No i tak pisze, ale nie byÂło. :? :x :? :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Post autor: Felix11 »

Wydaje mi siĂŞ Âże mieli awarie bo nawet serwisu o 11:00 nie byÂło.Jak awaria to jej juÂż nie ma bo trwa HORYZONT
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Na stronie internetowej TVN24 pojawiÂła siĂŞ informacja, Âże Studio Europa dziÂś o 12.30:
Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

STUDIO EUROPA

Post autor: salladyn »

terraX pisze: Powinni poÂżegnac siĂŞ z Multikinem,zostaÂłoby wiĂŞcej czasu w ramĂłwce.
WedÂług mnie powinni juÂż dawno poÂżegnaĂŚ siĂŞ z "Automaniakiem" :!: :!: :!: MajÂą "TVN TURBO" niech tam pokazujÂą "Automaniak", a oni pokazujÂą go w ogĂłlnotematycznym TVN w motoryzacyjnym TVN TURBO i jakby tego byÂło maÂło w informacyjnym TVN24.I potem wszyscy siĂŞ dziwiÂą dlaczego nie ma miejsca dla "Studio Europa".Niestety nie mogÂłem obejrzeĂŚ premiery bo w soboty ÂśpiĂŞ mniej wiĂŞcej do tej godziny. :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jestem ciekawy czy rzeczywiÂście SE bĂŞdzie o 12:30, przecieÂż dopiero co Pani Ania byÂła na Zamku KrĂłlewskim...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

To jest dawne studio rozmów, w którym prowadzony jest program GoœÌ Poranny? Jeœli tak, to widaÌ, ¿e scenografia mo¿e byÌ zmieniana, co jest bardzo ciekawym rozwi¹zaniem :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości