Studio Europa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Oto kilka kolejnych capsĂłw:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

studio europa

Post autor: salladyn »

Gratulacje dla Anny KalczyĂąskiej,ten program jest milion razy lepszy od "Eurotela" na tvp3.Wielkie brawa :brawo:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Musieli zmieniĂŚ porĂŞ emisji. :dobani: Przez to nie zobaczyÂłem dzisiejszego odcinka. No ale moÂże jutro zobaczĂŞ. :roll:

salladyn pisze:WedÂług mnie powinni juÂż dawno poÂżegnaĂŚ siĂŞ z "Automaniakiem" :!: :!: :!: MajÂą "TVN TURBO" niech tam pokazujÂą "Automaniak", a oni pokazujÂą go w ogĂłlnotematycznym TVN w motoryzacyjnym TVN TURBO i jakby tego byÂło maÂło w informacyjnym TVN24.(...)


Masz racjê! g³upota ¿eby dawaÌ jeden program na 3 stacjach. :? Jak ktoœ ma TVN24 to pewnie ma i TVN Turbo wiêc tam mog¹ prze³¹czyÌ jak chc¹ zobaczyÌ ten program. Tak samo jest z "Multikinem". :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja program przegapiÂłem z powodu godzinowego zamieszania:( Ale mamnbadzieje, Âże jutro trafie na powtĂłrke:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i naszczĂŞÂście nie byÂło problemu z powtĂłrkÂą - zostaÂła wyemiotwana o 10:45 nawet troche wczesniej. :roll: :P

Bardzo dobry i ciekawy program. Œwietne prowadzenie i fajne materia³y. :D Podoba mi siê ten program. :p :] Nie widzia³em niestety czo³ówki... :roll: A studio hmmm ³adne. :) :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Masz racjê! g³upota ¿eby dawaÌ jeden program na 3 stacjach. :? Jak ktoœ ma TVN24 to pewnie ma i TVN Turbo wiêc tam mog¹ prze³¹czyÌ jak chc¹ zobaczyÌ ten program. Tak samo jest z "Multikinem". :?

dokÂładnie
po tym jak jakieœ pó³ roku nadawane by³o WYDANIE DRUGIE POPRAWIOEN w pi¹tki po17, sob15.30(18.05) w postatni pi¹tek na natenie TVN24 po17....Multikino
Jest to program produkowany przez TVN i od istnienia stacji program tworzony i pouszczany na antenie TVN. Potem wkradÂł siĂŞ do TVN24 wyrzucajÂąc tym samym produkcje TVN24...ostatnio do TVNStyle. ChoĂŚ i WYDANIE firmowane jest logo TVN, a nie TVN24
.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mam pytanie, czy program jest nadawany na Âżywo, czy nie na Âżywo tak jak np. E Life.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:Mam pytanie, czy program jest nadawany na Âżywo, czy nie na Âżywo tak jak np. E Life.
Program NIE jest nadawany "na Âżywo"... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

na stronach tvn24 jest forum

Post autor: Użytkownik »

Na stronach tvn24 pojawiÂło siĂŞ forum. Jest takÂże forum pod Studiem Europa :D Ciekawe tylko, czy bĂŞdzie tem moÂżna robiĂŚ coÂś wiĂŞcej poza komentarzem? Np. dodawaĂŚ capsy. Pewnie nie :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: na stronach tvn24 jest forum

Post autor: pawell »

UÂżytkownik pisze:(...)Ciekawe tylko, czy bĂŞdzie tem moÂżna robiĂŚ coÂś wiĂŞcej poza komentarzem? Np. dodawaĂŚ capsy. Pewnie nie :(
Napewno nie na Onet.pl czy Gazeta.pl tak siĂŞ nie da wiĂŞc tu teÂż nie... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: na stronach tvn24 jest forum

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
UÂżytkownik pisze:(...)Ciekawe tylko, czy bĂŞdzie tem moÂżna robiĂŚ coÂś wiĂŞcej poza komentarzem? Np. dodawaĂŚ capsy. Pewnie nie :(
Napewno nie na Onet.pl czy Gazeta.pl tak siĂŞ nie da wiĂŞc tu teÂż nie... :?
JakbyÂście dobrze przeczytali to widzielibyÂście, Âże jest to forum onetu wiĂŞc moÂżliwy jest tylko komentarz.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: na stronach tvn24 jest forum

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:
UÂżytkownik pisze:(...)Ciekawe tylko, czy bĂŞdzie tem moÂżna robiĂŚ coÂś wiĂŞcej poza komentarzem? Np. dodawaĂŚ capsy. Pewnie nie :(
Napewno nie na Onet.pl czy Gazeta.pl tak siĂŞ nie da wiĂŞc tu teÂż nie... :?
JakbyÂście dobrze przeczytali to widzielibyÂście, Âże jest to forum onetu wiĂŞc moÂżliwy jest tylko komentarz.
TVN_FAN'ie jakbyÂś i to powinno byĂŚ skierowane do UÂżytkownika, bo ja doskonale o tym wiem Âże tam jest moÂżliwe tylko napisanie komentarza. I Ty jakbyÂś przeczytaÂł mojÂą ostatniÂą wypowiedÂź to byÂś widziaÂł Âże napisaÂłem Âże tam napewno siĂŞ nie da...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

TVN_FAN pisze:JakbyÂście dobrze przeczytali to widzielibyÂście, Âże jest to forum onetu (...)
WÂłaÂśnie to forum obsÂługuje jak siĂŞ okazujĂŞ kilka stron i narobiÂło niezÂłego zamieszania na forum serialu Magda M. SkÂąd siĂŞ wzieÂło tam SzkÂło Kontaktowe i Poranek [TVN24] to juÂż chyba tylko "webmasterzy" z tvn-u wiedzÂą :roll:
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dzisiejszy program o Turcji i imigracji byÂł bardzo dobry. Inga RosiĂąska jak zwykle pieczoÂłowicie przygotwaÂła reportarz. ZdziwiÂłem sie, Âże ten kraj jest w niektorych dziedzinach jeszcze tak "nieuropejski". Ciekawy byÂł teÂż material PawÂła ÂŁukasika nt. imigrantĂłw w Rzymie, pokazaÂł on Âże problemy z imigracjÂą ma dziÂś wiele europejskich krajow ai przyklad sutenerstwa byl nieco szokujÂący.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Post autor: Użytkownik »

Zgadzam siĂŞ z Khornikiem. Fajny odcinek. Kolejny raz utwierdziÂłem siĂŞ w przekonaniu, Âże to jedyny miĂŞdzynarodowy (europejski) magazyn w TVN24. Nie mĂłwiÂą tu o problemach, siedzÂąc w W-wie na fotelach, tylko jadÂą na miejsce i POKAZUJÂĄ jak siĂŞ sprawy majÂą. Tu przynajmniej mogĂŞ wierzyĂŚ w to o czym mĂłwiÂą autorzy programu. Wielkie :brawa:

A przy okazji chyba program przeszed³ ma³y lifting - po pierwsze nie by³o goœcia, a po dugie pojawi³y siê nowe elementy graficzne przy zapowiedziach poszczególnych materia³ów. Czy ktoœ ma capsy???? Dajcie koniecznie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości