Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

17 stycznia czyli za dwa dni Krzysztof bĂŞdzie obchodziÂł swoje 30-te urodziny :spiewa:
MoÂże ÂświĂŞtowanie sie zaczeÂło :uhh:
wypadaÂło by zÂłoÂżyĂŚ Âżyczenia -ale przez pewnÂą oszaÂłamiajÂącÂą blondynĂŞ mam zachamowanie z tym zwiÂązane
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

PrzecieÂż Krzysztof prowadzi serwisy w czwartek i piÂątek, nie spodziewaÂłbym siĂŞ go zatem w dniu jutrzejszym
hmm, dziwne bo w zeszÂły czwartek i piÂątek nie prowadziÂł wogĂłle. Co wiĂŞcej pamietam jak niejednokrotnie prowadziÂł serwisy w pozostaÂłe dni tygodnia.
17 stycznia czyli za dwa dni Krzysztof bĂŞdzie obchodziÂł swoje 30-te urodziny
I to jest wiadomoÂśc DNIA! :D Jutro KrzyÂś wkroczy w piekny wiek, w koncu zycie zaczyna sie po 30-stce :D ÂŻyczĂŞ mu udanej zabawy urodzinowej!

[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 12:31 am ]
Marcin pisze:PrzecieÂż Krzysztof prowadzi serwisy w czwartek i piÂątek,
Trzymam siĂŞ tej teorii jak "ostatniej deski ratunku" :D
W zasadzie juÂż dziÂś jest czwartek, wiĂŞc pozostaje mi jeszcze 5 h, nakrĂŞcam zaraz budzik i idĂŞ spaĂŚ. Ale z drugiej strony nie zdziwiÂłabym siĂŞ, gdyby go nie byÂło w koĂącu dziÂś tzn 17 stycznia obchodziÂł ponoc urodzinki 30-ste, wiĂŞc kto wie moÂże dostaÂł wolne i sie dobrze bawi. Czego mu teÂż z drugiej strony ÂżyczĂŞ!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PrzecieÂż Krzysztof prowadzi serwisy w czwartek i piÂątek, nie spodziewaÂłbym siĂŞ go zatem w dniu jutrzejszym.
Chyba jest czwartek :rozglada: chyba ktoÂś miaÂł racjĂŞ :rozglada: chyba powinniÂśmy podziĂŞkowaĂŚ za informacjĂŞ :rozglada:

Obrazek Obrazek

I o czywiÂście najlepsze Âżyczenia dla Krzysia z okazji 30-tych urodzin :brawa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..teÂż mam coÂś dla fan clubu :lol2:
:arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:[
Chyba jest czwartek :rozglada: chyba ktoÂś miaÂł racjĂŞ :rozglada: chyba powinniÂśmy podziĂŞkowaĂŚ za informacjĂŞ :rozglada:
Marcinie gor¹ce podziêkowania dla Ciebie za info o dy¿urach Krzysztofa :* Najwidoczniej JEgo nieobecnoœÌ w osttani czwartek i piatek by³a wyj¹tkiem...zreszt¹ niewazne, cieszmy siê, ¿e ju¿ jest i poranne wstawanie znowu sta³o siê o niebo ³atwiejsze:)
Btw- niezÂły czerwony krawat dziÂś miaÂł !

No i kolejna osoba do wysciskania :* obiezyÂświacie dziĂŞki i to wieeeeelkie za Krzysia bez marynarki, miaÂłes szczĂŞscie, Âże Tobie pierwszemu udaÂło siĂŞ to "scapsiĂŚ", a wiem, Âże nieÂłatwo ta reklamĂŞ upolowaĂŚ :uhh: no i dla adama tez buÂżka za capsy serwisowe :*
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A mnie œni³ siê wczoraj Krzysiu, prowadzi³ serwisy w poranku ( :mhm: mnie to chyba powinien œniÌ siê pan z mojego avatara :rozglada: on te¿ mi siê œni :rozglada: ) wczoraj go nie by³o, a dziœ proszê bardzo :D Chyba nie obchodzi³ zbyt hucznie urodzin, bo na wypoczêtego wygl¹da³ o poranku :rozglada: Do ¿yczeù urodzinowych równie¿ siê przy³¹czam :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

A mnie ÂśniÂł siĂŞ wczoraj Krzysiu, prowadziÂł serwisy w poranku ( :mhm: mnie to chyba powinien ÂśniĂŚ siĂŞ pan z mojego avatara :rozglada: on teÂż mi siĂŞ Âśni :rozglada: )
KryĂąkowska nigdy mi siĂŞ nie przyÂśniÂła :hmm:
No i kolejna osoba do wysciskania :* obiezyÂświacie dziĂŞki i to wieeeeelkie za Krzysia bez marynarki, miaÂłes szczĂŞscie, Âże Tobie pierwszemu udaÂło siĂŞ to "scapsiĂŚ", a wiem, Âże nieÂłatwo ta reklamĂŞ upolowaĂŚ :uhh:
Ten caps tp mistrzostwo Âświata -za chorobĂŞ nie mogÂłem go upolowaĂŚ wielkie brawa obieÂżyÂświat :brawa: :brawa:

zastanawiam siĂŞ czy to ta sama marynarka co rano
Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DÂżastina pisze:A mnie ÂśniÂł siĂŞ wczoraj Krzysiu, prowadziÂł serwisy w poranku ( :mhm:)
Ciekawe co na to Zygmunt? -Freuda mam na myÂśli :lol: , ale najbardziej racjonalne wytÂłumaczenie dla tego snu jest takie, Âże chyba udzieliÂło sie Tobie to nasze wyczekiwanie na Krzysia w serwisach. Kurcze czemu ja nie mam takich snĂłw?? :hmm:
D¿astina pisze:Chyba nie obchodzi³ zbyt hucznie urodzin, bo na wypoczêtego wygl¹da³ o poranku :rozglada: Do ¿yczeù urodzinowych równie¿ siê przy³¹czam :D
Racja, te¿ próbowa³am wypatrzeÌ jakiekolwiek oznaki balangowania, ale ani podkr¹¿onych, ani zaspanych oczu nie mia³, wiêc albo jest twardziel i nie da po sobie poznaÌ, ¿e w³asnie hucznie obchodzi³ 30-stke, albo maj¹ dobra makija¿ystkê w tvn24, no albo po prostu obchody zaczn¹ sie w weekend .. :D
adam pisze: zastanawiam siĂŞ czy to ta sama marynarka co rano
WyglÂąda na tÂą samÂą , tylko, Âże w obydwu pomieszczeniach jest zupeÂłnie inne swiatÂło i wyglÂąda na innÂą.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Napewno krawat jest inny -dziÂś fiolet

Obrazek Obrazek
Kurcze czemu ja nie mam takich snĂłw?? :hmm:
TeÂż siĂŞ nie mogĂŞ pochwaliĂŚ Âże ktoÂś ze znanych osĂłb mi siĂŞ Âśni-w zasadzie to ja nic nie pamiĂŞtam

Krzysztof musiaÂł mieĂŚ bardzo pracowity poranek -wichury i to wszystko co ma z tym zwiÂązek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: pamiĂŞtam

Krzysztof musiaÂł mieĂŚ bardzo pracowity poranek -wichury i to wszystko co ma z tym zwiÂązek
Rzeczywiœcie pracowity by³ ten poranek dla Krzysztofa, a do tego co chwile ³¹czenie siê z reporterami z ró¿nych miejscowoœci, dotkniêtych najbardziej przez wichurê. Ciekawa sytuacja mia³a miejsce w relacji po 9, Krzyœ zapowiedzia³ relacjê Anny Seremak (chyba z Zakopca :hmm: ), po czym na wizji pojawi³a siê ona i uciek³a w bok z okrzykiem "Nie s³yszê anteny!!", oczywiœcie od razu pojawi³ siê obraz ze studia sk¹d Krzys prowadzi³ serwis i tu brawa dla Niego, bo nie straci³ zimnej krwi, nawet mu powieka nie drgnê³a przy tej chwilowej usterce technicznej tylko spokojnie zacz¹³ kontynuowaÌ kolejny w¹tek :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Faktycznie Âśmiesznie to wyszÂło,ale Krzysztof jak mĂłwisz kamienna twarz :brawa: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CaÂłego porannka nie oglÂądaÂłem ale to co widziaÂłem jeÂśli chodzi o Krzysztofa to peÂłny profesjonalizm :brawa:
No jestem ciekaw jak obchodziÂł bĂŞdzie urodziny.W tym roku i ja bĂŞdĂŞ obchodziÂł 30-tkĂŞ wiĂŞc wcale mi nie do Âśmiechu :hmm:
.Jaki ja stary juÂż jestem.krzysztof pewnie to samo pomyÂślaÂł w dniu swoich urodzin
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:.W tym roku i ja bĂŞdĂŞ obchodziÂł 30-tkĂŞ wiĂŞc wcale mi nie do Âśmiechu :hmm:
.Jaki ja stary juÂż jestem.krzysztof pewnie to samo pomyÂślaÂł w dniu swoich urodzin
Oj przesadzasz trochĂŞ! Po pierwsze jak to sie mĂłwi: zycie zaczyna siĂŞ po 30-stce, a po drugie niewaÂżne ile sie ma w dowodzie lat na karku, ale jak mÂłodo czuje sie czÂłowiek duchem. No pomysl, chciaÂłbys byĂŚ nadal nieokrzesanym mÂłodzikiem ?? :lol:
(jeÂżeli kogokolwiek uraziÂłam zwrotem "nieokrzesany mÂłodzik" - big big sorry guys! :P )

Acha, poniewa¿ zacz¹³ sie weekend, trzeba teraz jakoœ wyluzowaÌ forumowiczów i zapraszam z tej okazji na zabawn¹ projekcjê z serii: "wpadka Krzysia" , mam nadziejê, ¿e sam g³ówny bohater nie poczuje sie ura¿ony, ¿e to tu wrzucam, bo ta wpadka nie jest broù Bo¿e ¿enuj¹ca, ale ca³kiem, ca³kiem s³odka :D W roli drugoplanowej wystêpuje Anita Werner 8) Dobry wieczór zamiast Dobranoc
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Faktycznie ciekawy sposĂłb poÂżegnania :aniol: DziĂŞki za wyluzowanie miedzy innymi mnie :spiewa: Musimy kiedyÂś zrobiĂŚ kompilacje wpadek coÂś a'la Âłapu-capu :D
W tym roku i ja bĂŞdĂŞ obchodziÂł 30-tkĂŞ wiĂŞc wcale mi nie do Âśmiechu
.Jaki ja stary juÂż jestem.krzysztof pewnie to samo pomyÂślaÂł w dniu swoich urodzin
MoÂżemy sie zamieniĂŚ na wieki :spiewa: Znaczy sie 22 za 30 :aniol: Ale obawiam siĂŞ,Âże to niemozliwe..;/ :hmm: KaÂżdego to czeka tak wiĂŞc--> :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek
Nika dziĂŞki ,bardzo poprawiÂłaÂś mi samopoczucie-sytuacja bardzo zabawna
MoÂżemy sie zamieniĂŚ na wieki :spiewa: Znaczy sie 22 za 30 :aniol: Ale obawiam siĂŞ,Âże to niemozliwe..;/ :hmm: KaÂżdego to czeka tak wiĂŞc--> :tanczy:
BĂŞdziesz w moim wieku to bĂŞdziesz chciaÂł mieĂŚ 22-lata-zaufaj mi.
Po pierwsze jak to sie mĂłwi: zycie zaczyna siĂŞ po 30-stce, a po drugie niewaÂżne ile sie ma w dowodzie lat na karku, ale jak mÂłodo czuje sie czÂłowiek duchem. No pomysl, chciaÂłbys byĂŚ nadal nieokrzesanym mÂłodzikiem ?? :lol:
(jeÂżeli kogokolwiek uraziÂłam zwrotem "nieokrzesany mÂłodzik" - big big sorry guys! :P )
Jak najbardziej mnie nie obraziÂłaÂś-
KiedyÂś myÂślaÂłem Âże jak bedĂŞ miaÂł 30-tkĂŞ na karku to bĂŞdĂŞ bardzo powaÂżnym czÂłowiekiem a tu nie odczuÂłem poprawy od momentu ukÂączenia 18-tki. :hmm:

Czasami Krzysztof prowadzi serwis w DDTVN -moÂże jutro bĂŞdzie :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 61 gości