Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszym InterNET24 KrzyÂś miaÂł fajnÂą koszule w paski i chyba byÂł ostatnio u fryzjera, bo wÂłosy mi siĂŞ wydawaÂły nieco krĂłtsze. Ten dzisiejszy odcinek byÂł nakrĂŞcony wczoraj, albo dziÂś, bo KrzyÂś poruszaÂł caÂłkiem aktualny temat o huraganie KiryÂł, ktĂłry teraz juÂż nie buszuje na powietrzu, ale po internecie jako wirus... :uhh:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TeÂż oglÂądaÂłem i co innego mnie zaintrygowaÂło :mhm:
JakbyÂś Nika zwrĂłciÂła uwagĂŞ na to ile uÂśmiecha sie Krzysio podczas tego programu a ile podczas serwisĂłw porannych.
WidaÌ ¿e kocha internet i kocha o nim opowiadaÌ.RadoœÌ jak¹ niekiedy okazuje podczas informowania o nowinkach wydaje sie prawdziwa-dlatego czêsto sprawdzam strony o których opowiada gdy¿ jest prawdziwy :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:TeÂż oglÂądaÂłem i co innego mnie zaintrygowaÂło :mhm:
JakbyÂś Nika zwrĂłciÂła uwagĂŞ na to ile uÂśmiecha sie Krzysio podczas tego programu a ile podczas serwisĂłw porannych.
ZwrĂłciÂłam na to uwagĂŞ i to nie raz :D W serwisach jest tych uÂśmiechĂłw mniej gdyÂż formuÂła programu wymusza wiĂŞcej powagi u prowadzÂącego.
adam pisze:WidaĂŚ Âże kocha internet i kocha o nim opowiadaĂŚ
Im wiêcej i obiektywnie (oczywiœcie!) bêdziemy pisaÌ na forum w internecie o Krzysiu to bêdzie to dla Niego mi³oœÌ z wzajemnoœci¹ :lol:
adam pisze:.RadoœÌ jak¹ niekiedy okazuje podczas informowania o nowinkach wydaje sie prawdziwa-dlatego czêsto sprawdzam strony o których opowiada gdy¿ jest prawdziwy :brawa:
Tak, ta radoœÌ i bij¹cy z ekranu optymizm czêsto mi siê te¿ udziela i podobnie ja Ty adamie czêsto zerkam na strony, o których Krzyœ w NET24 opowiada.

P.S. JuÂż jutro, a wÂłaÂściwie narreszcie jutro jest czwartek! Dla mnie dopiero teraz zacznie siĂŞ tydzieĂą :D (niestety dwudniowy tydzieĂą :lol: )
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No niestety nic mnie nie zainteresowaÂło w dniu dzisiejszym w internet-ale jutro bĂŞdzie lepiej.
Na capsy z jutrzejszego dnia nie ma co liczyĂŚ jeÂśli chodzi o mnie ale moze ktoÂś z forumowiczĂłw siĂŞ skusi
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No i w koùcu nadesz³y te d³ugo wyczekiwane poranki (5 dni to cholernie d³ugo siê wlecze!) i jakoœ bardziej chetnie od razu wstajê z ³ó¿ka o œwicie :D Dzisiaj Krzys mia³ ta fajn¹ koszulê w paski i kurde coœ jeszcze, nie jest to nic zwi¹zanego z wygl¹dem, ale sposób w jaki prowadzi serwisy: jeszcze bardziej ¿ywio³owo i energicznie ni¿eli tydzieù temu. Bardzo, bardzo mi siê to dziœ podoba³o, on sie naprawdê coraz lepiej rozwija w tym co robi i ju¿ nikt nie powinien mu zarzucaÌ, ¿e od rana usypia widzów swoim zbyt spokojnym wywa¿onym g³osem, który notabene mi siê i tak zawsze podoba³. :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Napewno Krzysztof usypjajÂący nigdy nie byÂł-jest spokojny i na poranek w sam raz siĂŞ nadaje :D
Niestety dziÂś rano go nie widziaÂłem i jutro teÂż mi siĂŞ nie uda,ale zaraz bĂŞdzie inerNet. :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: Niestety dziÂś rano go nie widziaÂłem i jutro teÂż mi siĂŞ nie uda,ale zaraz bĂŞdzie inerNet. :tanczy:

Dla tych, ktĂłrzy go nie widzieli, ani rano, ani w NET24 :D
Obrazek Obrazek

P.S. Jak ktoÂś kiedyÂś dorwie i uwieczni (np. na capsie) Krzysia bez dÂługopisu w rĂŞce w InterNET24 to dostanie buziaka (wirtualnego) :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Na lewym capsie jest tytuÂł Pomoc bezrobotnym.
Jeœli ktoœ ogl¹da³ to bêdzie wiedzia³ o co chodzi.Gdzieœ zainstalowali ustrojstwo do poszukiwania pracy przez internet.Krzysztof s³usznie zauwa¿y³ ¿e zwykle bezrobotni nie potrafi¹ pos³ugiwaÌ siê takimi wynalazkami wiêc przyda³o by sie aby ktoœ przeprowadzi³ kursy pos³ugiwania sie tym wynalazkiem ale u¿êdnicy stwierdzili ¿e nie ma takiej potrzeby-Program InterNET równierz g³upot¹ u¿êdników siê te¿ zajmuje

Nika Krzysztof pewnie Âśpi z dÂługopisem :spiewa: :xx:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: Nika Krzysztof pewnie Âśpi z dÂługopisem :spiewa: :xx:
Spanie z dÂługopisem grozi popisaniem poduszki i poÂścieli -dynamika rysunkĂłw powinna byĂŚ zgodna z rytmem snu. Lepiej, Âżeby mu siĂŞ nie sniÂły koszmary, bo rano moÂże "Picassa" odkryĂŚ na poduszce :lol:
Co nieco z Poranka:
Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak by zdioÂł poszewkĂŞ i oprawiÂł jÂą w ramki,moÂże nieÂżle by na tym wyszedÂł :spiewa:
Moze byœmy zorganizowali jak¹œ aukcjê :spiewa:

Ale na drugiego interNET juÂż nie pouÂściÂłem.

Ciekawe czy kiedyÂś podczas programu poÂłamaÂł dÂługopis

Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Ale na drugiego interNET juÂż nie pouÂściÂłem.
Dziêki ja juz nie mia³am czasu dziœ ogl¹daÌ potem NET24, ale jeszcze mam szanse nadrobic to tuz przed pó³noc¹ :D !
adam pisze: Ciekawe czy kiedyÂś podczas programu poÂłamaÂł dÂługopis
Oj ciekawe, ciekawe. Na pewno zdarza mu sie obgryzaĂŚ dÂługopis, dziĂŞki temu Âłatwiej sie odreagowywuje stres :D (ja tak robiĂŞ zazwyczaj nieÂświadomie :cicho: )
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ze swojej strony to ja teÂż nie mam sie czym pochwaliĂŚ jeÂśli chodzi o dÂługopisy-notorycznie je ÂłamaÂłem ,obgryzaÂłem .
Dlatego ten temat jest mi tak bliski :spiewa: :xx:

Zabawa dÂługopisem napewno pomaga odreagowaĂŚ stres ,a pozatym jeÂśli nie wiadomo co zrobiĂŚ z rĂŞkoma to dobra zabawka.
Ale nie tylko Krzysztof bawi siê d³ugopisem -wiekszoœÌ prezenterów ma tak¹ zabawkê :xx:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Krzyœ w dzisiejszym InterNET24 z..... nieod³¹cznym d³ugopisem :D
Obrazek Obrazek
czy mi siĂŞ wydaje, czy zaczĂŞli go bliÂżej kadrowaĂŚ w NET24? :hmm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czy w ogĂłle wiadomo czym zajmuje sie Krzysztof w redakcji ONET.PL

Za plecami Krzysia widaĂŚ kable wiĂŞc chyba jego stanowisko pracy znajduje sie gdzieÂś na gĂłrze studia
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Czy w ogĂłle wiadomo czym zajmuje sie Krzysztof w redakcji ONET.PL
Hmm sama chciaÂłabym wiedzieĂŚ....
miaÂłeÂś racjĂŞ adamie, Krzysztof Âśpi z dÂługopisem :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 45 gości