Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja siĂŞ boje tego, Âże w "Faktach" zajdÂą za duÂże zmieny. A czy ktoÂś wie czy justyna nadal bĂŞdzie szefem prowadzÂących?
Wróciłem!!
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Szkoda Âżeby B.Rymanowski odszedÂł z TVN24. Jest jednym z nielicznych, ktĂłry potrafi nie okazywaĂŚ swoich poglÂądĂłw politycznych w czasie wywiadĂłw. Chociaz wszyscy wiemy jakie posiada.
Widocznie TVP majÂą rzÂądziĂŚ "pampersy" i p.Rymanowski chce do nich wrĂłciĂŚ. JeÂżeli wrĂłci to siĂŞ zmarnuje.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wuwaldi pisze:Szkoda Âżeby B.Rymanowski odszedÂł z TVN24

kto powiedziaÂł Âże odszedÂł?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

tobi pisze:
wuwaldi pisze:Szkoda Âżeby B.Rymanowski odszedÂł z TVN24

kto powiedziaÂł Âże odszedÂł?
Przejrzyj ten temat. WczeÂśniej ktoÂś cytowaÂł wywiad z Selinem, ktĂłry o tym mĂłwiÂł.
JeÂżeli ta plotka jest nieprawdziwa to siĂŞ cieszĂŞ.
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Na pasku w tvn24 pojawi³a siê informacja ¿e Kamil Durczok podpisa³ umowê z grup¹ TVN. Umowa ma obejmowaÌ wspó³prowadzenie Faktów i objêcie funkcji redaktora naczelnego.

To chyba jest ten oczekiwany komentarz TVN.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

MASAKRA :!: :!: :!:
NienawidzĂŞ Durczoka :!: :mad: :evil: :evil: :x :x :x :x JuÂż wolaÂłabym Kajdana 24h niÂż jego. Nie wiem jak to porzeÂżyje :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

JakoÂś bĂŞdzie trzeba mam nadzieje, Âże Durczokowi szybko siĂŞ znudzi i pujdzie do Lisa!! ChociaÂż wiecie, trzeba daĂŚ mu szanse.
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Byle tylko siĂŞ nie podpieraÂł co chwila, bo jak go ostatnio widziaÂłem w WiadomoÂściach to ledwo gÂłowĂŞ miaÂł w kadrze :evil2: -->
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to coÂś czuje, Âże w "Faktach" bĂŞdzie wiĂŞcej ozdobnikĂłw na monitorze, by moÂżna byÂł kadrowaĂŚ gÂłowĂŞ Durczoka :twisted: :twisted:
Wróciłem!!
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

mikasur pisze:MASAKRA :!: :!: :!:
NienawidzĂŞ Durczoka :!: :mad: :evil: :evil: :x :x :x :x JuÂż wolaÂłabym Kajdana 24h niÂż jego. Nie wiem jak to porzeÂżyje :!:
SpuœÌ powietrze i wyluzuj siê. Durczok jest jedynym, któremu dociekliwoœÌ nie myli siê z agresywnoœci¹.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DziÂś znowu peÂłno wszĂŞdzie informacji o "transferze roku" Durczoka do TVN. Super Ekspress, Fakt, portale internetowe wszĂŞdzie o tym peÂłno.

No i fajnie poÂżegnaÂł siĂŞ wczoraj w "Debacie" Kamil D. z widzami TVP - z pewnym zawachaniem powiedziaÂł "Do zobaczenia"
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂże ten program w TVN24 bĂŞdzie siĂŞ takÂże nazywaÂł "Debata" i bĂŞdzie miaÂł taki sam ksztaÂł. Tylko jeÂżeli tak jest to ciekawe gdzie TVN24 znajdzie miejsce na taki program. Ej a mnie zastanawia ile Durczok bedzie zarabiaÂł...
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:(...) Ej a mnie zastanawia ile Durczok bedzie zarabiaÂł...
wg Faktu :
Durczok podpisaÂł juÂż kontrakt z TVN, ktĂłry daje mu 100 tys. zÂł pensji i sÂłuÂżbowÂą limuzynĂŞ.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja siĂŞ cieszĂŞ. :D Dziwi mnie tylko to Âże niektĂłrzy jeszcze nie widzieli go jak prowadzi "Fakty", a mĂłwiÂą Âże bĂŞdzie to masakta itd. itp. :? No ciekawe skÂąd oni to wiedzÂą... :? Dajcie mu szansĂŞ!! i dopiero wtedy go oceĂącie...

CieszĂŞ siĂŞ rĂłwniez Âże Ryman nie odejdzie... :D :D :D

I jeszcze z SE:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

pawell pisze:Ja siĂŞ cieszĂŞ. :D Dziwi mnie tylko to Âże niektĂłrzy jeszcze nie widzieli go jak prowadzi "Fakty", a mĂłwiÂą Âże bĂŞdzie to masakta itd. itp. :? No ciekawe skÂąd oni to wiedzÂą... :? Dajcie mu szansĂŞ!! i dopiero wtedy go oceĂącie...

CieszĂŞ siĂŞ rĂłwniez Âże Ryman nie odejdzie... :D :D :D

I jeszcze z SE:

Obrazek
Ja nieboje siĂŞ "FaktĂłw" prowadzonych przez Durczoka tylko boje siĂŞ zmian jakich on doprowadzi. WedÂług mnie "Fakty" sa dobre wiĂŞc niewiem czy on coÂś zmieni. Ale zawsze ejst taka szansa, zazwyczaj jak jest nowa "wÂładza" to sÂą takÂże zmiany.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 104 gości