Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ojj ja siĂŞ bojĂŞ tego samego ;)

Powiem wam ze to 100 tyÂś to sama tak typowaÂłam ale sÂłuÂżbowa limuzynĂŞ to raczej moÂżna miĂŞdzy bajki wÂłoÂżyĂŚ takie same jak to ze Lis lata helikopterem do pracy :/ i na dachu Polsatu jest lÂądowisko dla helikopterĂłw Lisa :evil2: pamiĂŞtam takowe bzdury...
1. Durczok na pewno ma auto...
2. Nie sÂłyszaÂłam by PieczyĂąski jeÂździÂł limuzynÂą do pracy ma swoje Alfa Romeo takie same jak Anita...
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fakt pisze:(...) Jak sie dowiedzieliœmy Durczok bedzie chcia³ przebudowaÌ zespó³ "Faktów", a wraz z nim do konkurencyjnej stacji odejdzie czêsÌ reporterów "Wiadomoœci".(...)
Tak napisaÂł "Fakt" wiĂŞc narazie spokojnie bo to moze byĂŚ kolejna gÂłupota napisana przez tÂą gazetĂŞ. A zresztÂą w tym artykule pisze Âże bĂŞdzie chciaÂł,a moÂże TVN bedzie chciaÂł zostawiĂŚ tak jak jest... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Fakt pisze:(...) Jak sie dowiedzieliœmy Durczok bedzie chcia³ przebudowaÌ zespó³ "Faktów", a wraz z nim do konkurencyjnej stacji odejdzie czêsÌ reporterów "Wiadomoœci".(...)
Byle Wysockiej za sob¹ nie przyci¹gn¹³. Choc nie.... ona teraz zostanie anchorem w Jedynce, wiêc tam pewnie zostanie :]
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no z "FaktĂłw" zrobiÂą takie drugie "WaidomoÂści". JeÂżeli miejsce reporterĂłw TVN i TVN24 zajmÂą dziennikarze "jedynki" do ja chygba prezniose siĂŞ do Polsatu. No bo to sÂą przecieÂż "Fakty TVN" a nie "Fakty TVN-z ludzmi TVP" Nich Durczok siĂŞ goni!!
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Spokojnie powtarzam to napisaÂł "Fakt" ktĂłry juÂż nie raz podawaÂł gÂłupoty... :/

I na tvn.pl pojawiÂł siĂŞ komunikat. Ale nie w "na gorÂąco" tylko przy dzisiejszych hitach jeszcze czegoÂś takiego tam nie widziaÂłem. :roll: A TU jest tan komunikat na stronach TVN-u. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No miejmy nadzieje, Âże nasz kochany "Fakt" myli siĂŞ i tym razem. Ale to jest normalne dizaÂłanie jak Lis przechodziÂł do Polsatu to takÂże chciaÂł zabraĂŚ z soba jak najwiĂŞcej TVN.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:
I na tvn.pl pojawiÂł siĂŞ komunikat. Ale nie w "na gorÂąco" tylko przy dzisiejszych hitach jeszcze czegoÂś takiego tam nie widziaÂłem. :roll: A TU jest tan komunikat na stronach TVN-u. :]

z kolei TVP nic nie pisze i pokazuje Durczoka na stronie g³ównej.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś "Super Ekspress" pisze o Durczoku i StyÂśce:

Obrazek

I jeszzce dajĂŞ ten aktykuÂł:

Komu zagraÂża w TVN?
Popularny prezenter rozstaÂł siĂŞ z TVP
Na korytarzach TVN aÂż huczy od plotek. Informacja o pozyskaniu do druÂżyny "FaktĂłw" Kamila Durczoka zelektryzowaÂła wszystkich. I oczywiÂście natychmiast zaczĂŞto zadawaĂŚ sobie pytanie: co siĂŞ stanie z JustynÂą Pochanke? Czy uda jej siĂŞ utrzymaĂŚ pozycjĂŞ gwiazdy numer jeden?

Jak to przy wszelkich rozgrywkach bywa, natychmiast nast¹pi³ podzia³ na kibiców ró¿nych dru¿yn. Jedni siê ciesz¹, ¿e teraz to Kamil Durczok bêdzie rz¹dzi³ "Faktami".

- Przyda siê nam œwie¿a krew, a na dodatek jest szansa, ¿e wreszcie ktoœ to ogarnie, bo ostatnio trochê nam siê wszystko poroz³azi³o, a Pieczyùski sobie ju¿ nie radzi³ - powiedzia³ nam jeden z reporterów. Prosi o anonimowoœÌ.

Ale s¹ te¿ inne g³osy. - To bardzo z³y pomys³, by œci¹gaÌ Durczoka do TVN. I tak od jakiegoœ czasu zarzuca nam siê lewicowoœÌ, a teraz zatrudniamy faceta, który by³ pupilkiem Roberta Kwiatkowskiego - mówi inny roz¿alony pracownik redakcji.

Za³oga "Faktów" nie jest jednomyœlna, bo nikt nie wie, czego mo¿na siê teraz spodziewaÌ. Ró¿ne s¹ te¿ g³osy na temat tego, kto teraz bêdzie gwiazd¹ programu. Jedni uwa¿aj¹, ¿e Kamil Durczok nie bêdzie próbowa³ podwa¿aÌ pozycji Justyny Pochanke. Inni twierdz¹, ¿e dziennikarka w ogóle ju¿ nie bêdzie prowadzi³a g³ównego wydania "Faktów".

My na spokojnie przeanalizujmy... fakty. Jakie sÂą plusy i minusy Durczoka i Pochanke? KtĂłre z nich ma wiĂŞksze szanse na wygranÂą w tej rywalizacji? OczywiÂście o wszystkim i tak zadecydujÂą widzowie.

PoÂżegnanie bez hucznej imprezy
Ostatni wieczĂłr w TVP
- i... do zobaczenia - tak wyraÂźnie wzruszony Kamil Durczok (38 l.) poÂżegnaÂł siĂŞ z widzami TVP. Teraz, jak wiadomo, bĂŞdzie moÂżna go zobaczyĂŚ na antenie TVN.

Przedwczoraj o godz. 22.40 po raz ostatni jako prowadz¹cy program opuœci³ studio Jedynki. Tej "Debaty" zapewne nie zapomni nigdy. I to wcale nie dlatego, ¿e natychmiast po wy³¹czeniu kamer dosta³ bukiet kwiatów. Do komercyjnej telewizji przeszed³ po dziesiêciu latach od debiutu. "Super Express" obserwowa³ jego ostatnie wyjœcie z gmachu na ulicy Woronicza. Twarzy Durczoka ca³y czas nie opuszcza³ uœmiech. Ale trudno powiedzieÌ, by by³ on wyrazem ulgi po rozstaniu siê z telewizj¹ publiczn¹. Raczej to po prostu jego znak rozpoznawczy, za który tak polubili go widzowie. I to na tyle, ¿e dwa razy przyznali mu nagrodê Wiktora.

Po wyjœciu z budynku Durczok doœÌ powoli, jakby z oci¹ganiem, szed³ przez telewizyjny parking do swojego audi A8. W koùcu kwiaty trafi³y na tylne siedzenie samochodu.

Jednak nie ruszy³ w kierunku domu. Po krótkiej jeŸdzie przez zmokniêt¹ Warszawê, zatrzyma³ siê... przed innym budynkiem Telewizji Polskiej na pl. Powstaùców. Postój trwa³ tylko chwilê. Do samochodu Durczoka wsiad³ jego przyjaciel ze Œl¹ska Marek Czy¿. Teraz prowadzi "Echa Dnia" w regionalnej telewizyjnej Trójce. Panowie pojechali do domu Durczoka, ale tam zostawili tylko samochód. Ju¿ na piechotê ruszyli do pobliskiej restauracji, której progi przekroczyli o wpó³ do dwunastej. Tam do³¹czy³o dwóch znajomych. Nie by³o wiêc hucznej balangi z oblewaniem zmiany pracy, a raczej mêskie rozmowy. Panowie zjedli póŸn¹ kolacjê, wypili po kuflu piwa i rozstali siê o pierwszej. A Kamil Durczok z nieod³¹cznym uœmiechem na twarzy powêdrowa³ do domu.

Kamil Durczok gwiazda nr. 1 w Polsce
ZostaÂł uznany za najpopularniejszego polskiego dziennikarza - w badaniach Research International gÂłosowaÂło na niego aÂż 54 proc. badanych,

W 2000 r. miesiĂŞcznik "Press" nadaÂł mu tytuÂł Dziennikarza Roku, jest laureatem czterech WiktorĂłw,

Du¿¹ sympatiê widzów zyska³, gdy publicznie przyzna³ siê do tego, ¿e jest chory na raka i nie ukrywa³ przed telewidzami walki z chorob¹,

Na wizji sprawia wraÂżenie sympatycznego czÂłowieka, czĂŞsto siĂŞ uÂśmiecha, czasem przypomina "sÂłodkiego misia",

Jest naturalny,

Wiele razy wypowiadaÂł siĂŞ niezbyt pochlebnie o "Faktach" i o TVN 24, dziennikarze tego programu mu to pamiĂŞtajÂą, moÂżna przypuszczaĂŚ, Âże nie bĂŞdzie miaÂł Âłatwego startu.

Justyna Pochanke, ambitna gwiazda TVN - jej pozycja wydaje siĂŞ najbardziej zagroÂżona
To dobra dziennikarka. W rankingu popularnoÂści polskich dziennikarzy zajĂŞÂła czwarte miejsce - zebraÂła 7 proc. gÂłosĂłw,

W 2005 r. uznana zostaÂła przez "Press" za Dziennikarza Roku, ma na swoim koncie trzy Wiktory,

Ma mocnÂą pozycjĂŞ w TVN 24, gdyÂż jest zwiÂązana z tym kanaÂłem od poczÂątku jego istnienia, a do tego jej mĂŞÂżem jest szef TVN 24,

M¹¿ mo¿e byÌ jednak przeszkod¹ w rywalizacji z Durczokiem,

Momentami wydaje siĂŞ zbyt chÂłodna i powÂściÂągliwa,

Za rzadko siĂŞ uÂśmiecha i przez to czasem sprawia wraÂżenie formalistki.


DaÂłem go bo chyba jutro juÂż go nie bĂŞdzie, a ten kto dziÂś nie bedzie miaÂł dostepu to bedzie mĂłgÂł przeczytaĂŚ to tu. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Justyna Pochanke, ambitna gwiazda TVN - jej pozycja wydaje siĂŞ najbardziej zagroÂżona
To dobra dziennikarka. W rankingu popularnoÂści polskich dziennikarzy zajĂŞÂła czwarte miejsce - zebraÂła 7 proc. gÂłosĂłw,
Jak zwykle SE szuka dziury w caÂłym tam gdzie jej nie ma :?
W 2005 r. uznana zostaÂła przez "Press" za Dziennikarza Roku, ma na swoim koncie trzy Wiktory,

Ma mocnÂą pozycjĂŞ w TVN 24, gdyÂż jest zwiÂązana z tym kanaÂłem od poczÂątku jego istnienia, a do tego jej mĂŞÂżem jest szef TVN 24,


MocnÂą pozycjĂŞ ma dlatego, Âże jest ÂŚWIETNA w tym co robi a nie dlatego, Âże jest zwiÂązana z TVN24 od poczÂątku czy przez mĂŞÂża.
M¹¿ mo¿e byÌ jednak przeszkod¹ w rywalizacji z Durczokiem,
Durczok nie jest ÂżadnÂą konkurencjÂą dla Justyny
Momentami wydaje siĂŞ zbyt chÂłodna i powÂściÂągliwa,

Za rzadko siĂŞ uÂśmiecha i przez to czasem sprawia wraÂżenie formalistki
A co powiedzieĂŚ o innych dziennikarzach TVN skoro Justyna jest chÂłodna...

WyraÂźnie od paru dni widaĂŚ, Âże SE z niewyjaÂśnionych dla mnie powodĂłw prĂłbuje promowaĂŚ Durczoka w TVN i robi wszystko, Âżeby narobiĂŚ zamieszania.
Durczok bĂŞdzie w Faktach jedynie dodatkiem do Justysi i nikt ani Âżadna gazeta tego nie zmieni.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no SE chyba chce miec na pieĂąku z TVN, jescze przyczepiÂł siĂŞ mĂŞÂża to jest chwyt poniÂżej pasa. JeÂżeli asem Durczoka jest to, Âże byÂł chory na raka...to mam nadzieje, Âże nie tylko z powodĂłw takich asĂłw Durczok jest w TVN. A Justyna i tak jest leprza!! A ja dobrze pamiĂŞtam to co durczok mĂłwiÂł o TVN i TVN24, dlatego obawiam siĂŞ, Âże bĂŞdzie ÂściÂągaÂł swoich ludzi. Ciekawe co Lis na to, Âże twasz starych "WiadomoÂści" idzie do jego programu, programu, ktĂłry wÂłaÂśnie miaÂł byĂŚ leprzy niÂż "Wiadomosci" Durczoka.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:Nie no SE chyba chce miec na pieĂąku z TVN, jescze przyczepiÂł siĂŞ mĂŞÂża to jest chwyt poniÂżej pasa. JeÂżeli asem Durczoka jest to, Âże byÂł chory na raka...to mam nadzieje, Âże nie tylko z powodĂłw takich asĂłw Durczok jest w TVN. A Justyna i tak jest leprza!! A ja dobrze pamiĂŞtam to co durczok mĂłwiÂł o TVN i TVN24, dlatego obawiam siĂŞ, Âże bĂŞdzie ÂściÂągaÂł swoich ludzi. Ciekawe co Lis na to, Âże twasz starych "WiadomoÂści" idzie do jego programu, programu, ktĂłry wÂłaÂśnie miaÂł byĂŚ leprzy niÂż "Wiadomosci" Durczoka.
To, Âże Justyna jest lepsza to wiemy.
Du¿¹ sympatiê widzów zyska³, gdy publicznie przyzna³ siê do tego, ¿e jest chory na raka i nie ukrywa³ przed telewidzami walki z chorob¹,
ÂŚmieszne...a niby ÂŚp. Marcin PawÂłowski, Andrzej Turski to co gorsi ??

Masz racjĂŞ Kowalu SE po raz kolejny pokazuje, Âże jest rzÂądnÂą sensacji i krwi gazetkÂą (co niejednokrotnie pokazali) a rzetelnie o faktach nie potrafiÂą informowaĂŚ.

I ja siĂŞ tam wcale nie dziwiĂŞ, Âże Durczok poszedÂł do TVN - kasa, kasa, kasa...
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Od Durczoka, jako redaktora naczelnego FaktĂłw oczekujĂŞ przywrĂłcenia FaktĂłw wieczornych oraz wprowadzenia wydaĂą o 16:45 w weekendy. Durczok powinien teÂż poprawiĂŚ marketing i reklamĂŞ FaktĂłw. W publicznej w weekend sÂą WiadomoÂści o 13, ktĂłre nawet prowadziÂł oraz wydania wieczorne, wiĂŞc sÂądzĂŞ, Âże moÂże poczyniĂŚ krok do wieczornych FaktĂłw. I uwaÂżam swoje rozwaÂżania za caÂłkiem realne. Ale na pewno wieczornych FaktĂłw oczekiwaĂŚ moÂżemy nie wczeÂśniej, niÂż od wrzeÂśnia. JeÂżeli w ogĂłle moÂżemy. WierzĂŞ, Âże Durczok zajmie siĂŞ tÂą kwestiÂą. :]
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

a ja od Durczoka oczekuje, zeby prowadziÂł tylko nocne wydania wiadomoÂści w TVN24. Najlepiej kiedy juÂż Âśpie - czyli od 2:00 do 5:00.
A Fakty niech prowadzi Beata Tadla !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Fakcie" pisze o poÂżegnaniu z widzami, z redakcjÂą... Pisze takÂże o jego 90 dniowym urlopie i takÂże o tym co bedzie robuÂł w TVN...

TVN_FAN pisze:(...)I ja siĂŞ tam wcale nie dziwiĂŞ, Âże Durczok poszedÂł do TVN - kasa, kasa, kasa...


No a ty na jego miejscu nie poszedÂłbyÂś tam gdzie Ci daliby wiecej ?? :> A poza tym napewno wkrĂłtce zostaÂłby wuÂżucony z TVP... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jest te¿ pewnie inny powód. Jego przejœcie do TVN wi¹¿e siê z awansem. W publicznej by³ zwyk³ym prezenterem, a tu bêdzie oprócz prowadzenia programu jego redaktorem naczelnym. :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 95 gości