[TVN] VIVA Polska

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] VIVA Polska

Post autor: pawell »

No juÂż trochĂŞ mineÂło od zdjĂŞcia tego programu. :roll: Ale tak mi siĂŞ wydaje Âże to moÂże nie tylko wina TVN :roll: moÂże poprostu te 2 stacje nie doszÂły do porozumienia ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Obejrzyj sobie "PaÂłac Kultury" w TVN Style.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Obejrzyj sobie "PaÂłac Kultury" w TVN Style.
Nie kaÂżdy ma TVN Style :]
Co do samego znikniêcia to nawet nie zauwa¿y³em tego... a ogl¹daÌ ogl¹da³em doœÌ czêsto tylko ostatnio nie mia³em czasu. Wielka szkoda ¿e zdjêli... Dzieù Dobry TVN + VIVA to dobry sobotni poranek by by³.
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

no niestety ostatni program muzyczny znikn¹³ z anteny, no có¿ trzeba gdzieœ zmieœciÌ 14 wydaù Uwagi i 5 odcinków W11 :( mo¿e kiedyœ siê doczekamy programu muzycznego (takiego jak Top of the pops) w polskiej telewizji który bêdzie emitowany o ludzkiej porze tak jak za granic¹ :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mexx pisze:no niestety ostatni program muzyczny znikn¹³ z anteny, no có¿ trzeba gdzieœ zmieœciÌ 14 wydaù Uwagi i 5 odcinków W11 :(
No ale chyba nie zauwaÂżyÂłeÂś Âże gdy byÂło tyle wydaĂą "Uwagi!" i "W11" Viva Polska nadal byÂła w programie TVN. :? WiĂŞc to napewno nie przez wyÂżej wymienione pozycje... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Gość

Post autor: Gość »

macie jakis kontak z vivÂą?
Maila najlepiej
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

pawell pisze:
Mexx pisze:no niestety ostatni program muzyczny znikn¹³ z anteny, no có¿ trzeba gdzieœ zmieœciÌ 14 wydaù Uwagi i 5 odcinków W11 :(
No ale chyba nie zauwaÂżyÂłeÂś Âże gdy byÂło tyle wydaĂą "Uwagi!" i "W11" Viva Polska nadal byÂła w programie TVN. :? WiĂŞc to napewno nie przez wyÂżej wymienione pozycje... :roll:
To chyba byÂła taka 'ironia'.

Ale Mexx ma racjĂŞ. Z tego co siĂŞ orientujĂŞ to teraz w soboty w miejsce "Vivy Polskiej" lecÂą powtĂłrki powtĂłrek "Szymon Majewski Show". Nie wiem komu ten program przeszkadzaÂł...

Mi to osobiœcie nic nie robi, bo mam dostêp do Viv, MTV i innych 4funów, ale czasami sobie rano, na "dzieù dobry" w³¹cza³em ten program. Mam nadziejê, ¿e wróci w marcu.
a na tvn nie ma Âżadnego programu muzycznego
Na TVN nie ma programu muzycznego, ¿adnej bajki (ostatnia by³a z pó³ roku temu... Scooby Doo - w dodatku z LEKTOREM. Bajka z lektorem...ble [oczywiœcie nie licz¹c filmów animowanych - puszcz¹ jeden na miesi¹c ;P]), ¿adnego programu przyrodniczego i - obecnie - teleturnieju. Du¿o rzeczy nie ma w TVN. No szkoda, ¿e tak ci¹gle ujednolicaj¹ t¹ swoj¹ ramówkê inewstuj¹c w te docu-crajmy.

A "PaÂłac Kulutry" na kanale Style to jest magazyn muzyczny?
macie jakis kontak z vivÂą?
Maila najlepiej
http://www.vivapolska.tv/ - tu jest stronka, a na dole zakÂładka "Kontakt" - viva@viva-tv.pl ;]
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do bajek, to pamiĂŞtam, Âże kiedyÂś leciaÂły tak miĂŞdzy 13, a 15. A teraz nic. :] No szkoda. :]
OczywiÂście Viva Polska byĂŚ powinna, a jeÂśli nie, to inny program. Z DzieĂą Dobry TVN powstaÂło fajne poranne pasmo.
Program przyrodniczy rzeczywiœcie by siê przyda³. :] Ciekaw jestem, czy wróci Misja Martyna, chocia¿ to nie tyle przyrodnicze, co podró¿nicze. :]
A co do teleturnieju, to szymcio jak mogÂłeÂś zapomnieĂŚ o Salonie gier i WykrĂŞĂŚ numer? :evil2: A jak juÂż koneicznie chcÂą wpychaĂŚ teleturnieje interaktywne do TVN to niech bĂŞdzie to zaimast tych dwĂłch - "Graj o raj" i "Tele Gra" (ew. "Nerwy na wodzy"). Te co teraz sÂą maÂło ambitne, w tamtymch byÂły ciekawsze konkursy, goÂście w studiu, wiĂŞksze wygrane i nie byÂło nachalnych prowadzÂących. DzwoĂą! DzwoĂą! DzwoĂą! Takiej szansy nie moÂżna przegapiĂŚ! do wygrania 20, nie nie 20 - teraz juÂż 21 tysiĂŞcy! Bleh. :?
A same jak to nazwa³eœ docu-crajmy mi nie przeszkadzaj¹ - wrêcz przeciwnie. Ostatnio z przyjemnoœci¹ je ogl¹dam. :] Wczoraj by³ fajny odcinek W11. :] I ludzie to lubi¹, co udowadnia ogl¹dalnoœÌ.
I jeszcze maÂła uwaga - nie ma 14 wydaĂą Uwagi tygodniowo, a 12. :]

PS. WyszedÂł mi maÂły off-topic, za ktĂłry przepraszam. :]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

[quote="szymcio9]
A "PaÂłac Kulutry" na kanale Style to jest magazyn muzyczny?[/quote]

MoÂże nie muzyczny ale z muzykÂą zwiÂązany.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Moze troche historii:
Program Viva Polska pojawi³ siê na tvn ze wzglêdu na umowê jak± ITI zawar³o z VIVA media. Dotyczy³a ona bodaj, jesli dobrze pamietam, zwolnienia przez VIVÊ jakiegos transpordera (to chyba ten na ktorym dzis nadaja kanaly tvn - mowa o HotBird oczywiscie) "na rzecz" ITI. Tak na prawde VIVIe po prostu nie oplacalo sie miec wlasnego transpordera, a ITI byl takowy wlasciwie potrzebny. W "zamian" na tvn pojawil sie blok VIVApolska.
Gość

Post autor: Gość »

szymcio9 piĂŞkne dzieki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości