Jolanta Pieńkowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W nowym numerze "Tele Tygodnia" jest wywiad z p. PieĂąkowskÂą, ktĂłra mĂłwi, iÂż przed swoim "debiutem" byÂła bardzo spiĂŞta i obudziÂła siĂŞ o 3 nad ranem. Wsponianych zostaÂł teÂż kilka ciekawostek m.i.n. ulubionym miastem dziennikarki jest Nowy Jork.

[ Dodano: PiÂą Kwi 28, 2006 9:08 pm ]
Dzisiaj p.Pieùkowska by³a goœciem Rozmów w T³oku. Opowiada³a o swojej pracy w magazynie "Twój Styl". Niestety nie za wiele mogê na ten temat powiedzieÌ bo gdy w³¹czy³am telewizor to rozmowa z by³¹ prezenterk¹ Wiadomoœci ju¿ siê koùczy³a. :cry:
Jednak podziwiam jÂą za to, Âże ze wszystkim daje sobie radĂŞ chociaÂż pracuje prawie caÂły tydzieĂą od rana do wieczora a najpewniej nocy zarĂłwno w telewizji, redakcji Twojego Stylu i bodajÂże radiu (tego nie jestem pewna na 100%).
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Ja tam lubie paniÂą Jole jest fajna i symapatyczna napewno lepsza niÂż MoÂłek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jolanta PieĂąkowska to pierwowzĂłr Pochanke.kropka.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Andy Warchoł
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy Warchoł »

ÂŚwietna dziennikarka, ale nie nadaje siĂŞ do telewizji Âśniadaniowej! Bez przerwy wchodzi w sÂłowo Magdzie MoÂłek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

aveo pisze:Jolanta PieĂąkowska to pierwowzĂłr Pochanke.kropka.
Niestety ale chyba muszĂŞ siĂŞ z TobÂą aveo zgodziĂŚ. Nie chodzi tutaj moÂże o ich upodobania polityczne czy spoÂłeczne ale o charakter. PamiĂŞtam jÂą jeszcze z telewizji publicznej i wiadomoÂści gdzie wiodÂła prym wÂśrĂłd prezenterĂłw TVP. Jedynie moÂże M. Szelewicka jej dorĂłwnywaÂła i zdecydowanie tez mi siĂŞ tak wydaje, Âże to ona jakby zaprezentowaÂła taki drapieÂżny, ostry styl dziennikarstwa jaki teraz prezentujÂą inni.
ZIMA
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pani pienkowska nieco siĂŞ postsrzaÂła i wielu mÂłodszych dziennikarzy znacznie jÂą przewyrzsza .DDTVN powinien byĂŚ programem bardziej cywilizowanym czyli Âże walka dziennikarzy miedzy sobÂą nie powinna mieĂŚ miejsca.Obawiam siĂŞ ze panie pieĂąkowska i MoÂłek zbyt rywalizujÂą ze sobÂą :mhm: :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TVN_FAN pisze:Niestety ale chyba muszĂŞ siĂŞ z TobÂą aveo zgodziĂŚ.
tzn.,Âże niestety,bo zgadzasz siĂŞ ze mnÂą czy niestety,bo PieĂąkowska to pierwowzĂłr Pochanke :>

Pieùkowsk¹ chêtnie ogl¹da³em w Wiadomoœciach,choÌ ró¿nie by³o z odbiorem TVP.dziwiê siê,czemu teraz nie jest tam prezenterk¹ i Wiadomoœci s¹ prowadzone przez m³odsze pokolenie.to nie jest Ÿle,ale W.potrzebuj¹ ró¿norodnoœci i dziennikarzy-wyjadaczy,którzy nie poddaj¹ siê rutynie.
Szelewicka to przyk³ad wyrazistej prezenterki W.pewna siebie i profesjonalna,myœlê,¿e napewno by³a wzorem dla niektórych dziennikarzy.oczywiœcie TVP j¹ wykopa³o,bo ponoÌ widzowie nie skupiali siê na wiadomoœciach tylko na niej.a ona by³a po prostu elegancka,no i chyba rzeczywiœcie ³adna.(trudno mi potwierdziÌ czy ³¹dna,bo ile ja wtedy mia³em lat,¿eby to wiedzieÌ!i mo¿liwoœci jeszcze ma³o by³o,aby j¹ czêœciej widywaÌ),wiêc obstawiam przy swoim,¿e zadbana,modna,i elegancka!

jak tam jest z niÂą i MoÂłek tego nie wiem,ale,widzÂąc je pierwszy raz byÂłem zaskoczony i zdziwiony tym,co PieĂąkowska robi w DDTVN :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

aveo pisze:tzn.,Âże niestety,bo zgadzasz siĂŞ ze mnÂą czy niestety,bo PieĂąkowska to pierwowzĂłr Pochanke :>
Zdecydowanie chodziÂło mi o stwierdzenie, Âże PieĂąkowska to taki pierwowzĂłr Justyny P. oczywiÂście z zachowaniem wszelkich norm :roll:
aveo pisze: Pieùkowsk¹ chêtnie ogl¹da³em w Wiadomoœciach,choÌ ró¿nie by³o z odbiorem TVP.dziwiê siê,czemu teraz nie jest tam prezenterk¹ i Wiadomoœci s¹ prowadzone przez m³odsze pokolenie.to nie jest Ÿle,ale W.potrzebuj¹ ró¿norodnoœci i dziennikarzy-wyjadaczy,którzy nie poddaj¹ siê rutynie.
MÂłodsze pokolenie, ktĂłre czasem nie pokazuje wszystkiego.
ZIMA
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TVN_FAN pisze:Zdecydowanie chodziÂło mi o stwierdzenie, Âże PieĂąkowska to taki pierwowzĂłr Justyny P. oczywiÂście z zachowaniem wszelkich norm :roll:
:)
TVN_FAN pisze:MÂłodsze pokolenie, ktĂłre czasem nie pokazuje wszystkiego.
niestety......

a PieĂąkowska kojarzy mi siĂŞ z WiadomoÂściami,jakie byĂŚ powinny.moÂże dlatego jej osoba nie pasowaÂłaby juÂż do W. takich,jakie sÂą obecnie...Nowe W. = nowe twarze.....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:
TVN_FAN pisze:Niestety ale chyba muszĂŞ siĂŞ z TobÂą aveo zgodziĂŚ.
tzn.,Âże niestety,bo zgadzasz siĂŞ ze mnÂą czy niestety,bo PieĂąkowska to pierwowzĂłr Pochanke :>

Pieùkowsk¹ chêtnie ogl¹da³em w Wiadomoœciach,choÌ ró¿nie by³o z odbiorem TVP.dziwiê siê,czemu teraz nie jest tam prezenterk¹ i Wiadomoœci s¹ prowadzone przez m³odsze pokolenie.to nie jest Ÿle,ale W.potrzebuj¹ ró¿norodnoœci i dziennikarzy-wyjadaczy,którzy nie poddaj¹ siê rutynie.
Naprawdê uwa¿acie Pieùkowsk¹ za pierwowzór Justyny?? Aaaa, w g³owie mi siê to nie mieœci :devil: Martwi mnie to :D Za Pieùkowsk¹ nie przepadam, delikatnie mówi¹c, ale moim zdaniem one s¹ zupe³nie ró¿ne. Justyna jest luŸna i swobodnie zachowuje siê przed kamer¹- Pieùkowska przeciwnie- spiêta, nastroszona (vide fryzura :devil:), chocia¿ profesjonalna. Zdecydowanie wola³am j¹ w radiu (brak wizji- pewnie dlatego).
Jak widzĂŞ PieĂąkowskÂą, zawsze przypomina mi siĂŞ sytuacja z muchÂą chodzÂącÂą jej po twarzy. Justyna pewnie machnĂŞÂłaby rĂŞkÂą i powiedziaÂła jakiÂś zgrabny tekst, a co zrobiÂła pani Jola? To jest kwintesencja jej stylu bycia na ekranie. :twisted:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Jola jest bardzo mi³¹ i urodziw¹ kobiet¹. Kiedy jeszcze prowadzi³a Wiadomoœci by³a moj¹ ulubion¹ prezenterk¹. Muszê wyznaÌ, ¿e szkoda, ¿e ju¿ nie prowadzi Wiadomoœci. :?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

od czasu wiadomosci wiele wody w wiÂśle upÂłyneÂło.Raczej dzisiaj nie sprostaÂła by wymaganiom serisĂłw informacyjnych
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

adam pisze:Raczej dzisiaj nie sprostaÂła by wymaganiom serisĂłw informacyjnych
Nie jestem ekspertem, ale co mogÂło sie takiego zmieniĂŚ, Âże Jolka nie miaÂła by sprostaĂŚ dzisiejszych serwisĂłw informacyjnych? :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

caÂły czas coÂś siĂŞ zmienia a ona przez dÂługi czas nie byÂła obecna na antenie.
To Âże powrĂłciÂła do tv to i tak duÂży sukces
Jolancie napewno Âłatwiej by przyszÂło siĂŞ przystosowaĂŚ niÂż Krystynie Loskiej
Jej czasy juÂż mineÂły
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jolanta PieĂąkowska bez polityki ÂżyĂŚ nie moÂże

Ci, co znaj¹ Jolantê Pieùkowsk¹, wiedz¹ dobrze, ¿e twarda z niej kobietka. Dziennikarka ma jednak jedn¹ s³aboœÌ. Jej wielk¹ namiêtnoœci¹ jest polityka - po prostu ¿yÌ bez niej nie mo¿e.

Specjalnie przed kamerÂą dziennika.pl znana dziennikarka opowiada o swoich zawodowych pasjach. Wspiera jÂą przy tym Magda MoÂłek, jej partnerka z programu "DzieĂą dobry TVN" - zobacz, co zdradziÂły obie panie!

Drobna, kobieca, ale niezwykle zasadnicza - taka jest Jolanta Pieùkowska. Potrafi bez wysi³ku przycisn¹Ì polityków do muru. Przez czternaœcie lat zwi¹zana by³a z Telewizj¹ Polsk¹, gdzie prowadzi³a "Wiadomoœci", "W centrum uwagi" i "Monitor wiadomoœci".

W radiowej "TrĂłjce" rĂłwnieÂż przepytywaÂła politykĂłw w "Salonie politycznym TrĂłjki". Z radiem rozstaÂła siĂŞ w zeszÂłym roku. Teraz moÂżna jÂą oglÂądaĂŚ w "DzieĂą dobry TVN". ChoĂŚ to poranny program weekendowy, to wcale nie oznacza, Âże nie ma w nim polityki.

A kiedy do studia trafi w koĂącu polityk - PieĂąkowska rusza do ataku!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości