Tele 5

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nie wiem czy to moje problemy ze wzrokiem ale wydaje mi siê, ¿e poprawie uleg³a nieco jakoœÌ Tele 5 szczególnie podczas prognozy pogody.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

nie, nie masz problemów ze wzrokiem. jakoœÌ troszke siê poprawi³a. po prostu przepuszczanie obrazu przez kolejne urz¹dzenie (edytor loga) pogarsza³o nieco jakoœÌ. Mam nadziejê ¿e bêdzie jeszcze lepiej :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

redaktor pisze:
Luk@sz pisze:Nowe loga maja sie pojawic wraz z nowa ramowka czyli 31 lipca...
A kto tak powiedziaÂł?
Nigdzie nie ukazaÂł siĂŞ oficjalny komunikat, w Âżadnym serwisie medialnym nie podano daty, wiĂŞc to tylko twoje domysÂły...
To moÂżliwe, Âże siĂŞ pojawi 31 licpa, choĂŚ rzeczywiÂście nigdzie nie napisano o dokÂładnej dacie. Wiemy, Âże ma sie pojawiĂŚ:
Media2 pisze:W najbli¿szych dniach, czy nawet tygodniach ma poprawiÌ siê jakoœÌ techniczna oraz merytoryczna stacji. W dodatku ma pojawiÌ siê nowe logo.
Czyli jak zmieniÂą logo to i oprawĂŞ graficznÂą teÂż. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

w przypadku tele5 niekoniecznie. od kilku dni moÂżemy oglÂądaĂŚ oprawĂŞ z takim logiem:
Obrazek
a wczeÂśniej ta sama oprawa byÂła emitowana z takim logiem:
Obrazek
(zdjĂŞcia pochodzÂą z serwisu media2.pl)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O faktycznie jest inne logo. :> I pewnie ono bĂŞdzie tym nowym. :P Ale duÂżo nad tym siĂŞ nie napracowali :lol: TELE takie samo tylko 5 lekko zmienili i powiĂŞkszyli. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja jestem bardzo zaintrygowany zmianami w TELE5 i uwaÂżam, Âże ta stacja moÂże mieĂŚ duÂży potencjaÂł przy poprawie jakoÂści nadawania, ktĂłra najczĂŞÂściej zniechĂŞca ludzi do oglÂądania i ciekawszych programach, ktĂłre juÂż sÂą trudniejszym zadaniem :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Tele 5 ma juÂż nowe logo. Takie same jak w oprawie graficznej stacji - czyli piÂątka a pod niÂą napis "tele".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:lol: Jakie maÂłe to logo i napis TELE jest prawie niewidoczny. :roll: Poza tym mĂłgÂłby mieĂŚ inny kolor niÂż szary np. biaÂły - lepiej by to wyglÂądaÂło. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Tak to teraz wyglÂąda:

Obrazek
zdjĂŞcie z serwisu media2.pl
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ciekawe, czy poka¿¹ w Tele 5 jakiœ nowy, ciekawy serial. Gdyby Tele 5 emitowa³a "Lost" (choÌby nawet powtórki) to na pewno podwy¿szy³aby sobie ogl¹dalnoœÌ :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media2 pisze:DziaÂłajÂąca od ponad piĂŞciu lat na polskim rynku telewizja Tele 5 moÂże czuĂŚ siĂŞ zagroÂżona. WedÂług portalu tvn24.pl KRRiT wszczĂŞÂła juÂż procedurĂŞ odebrania koncesji stacji.
Zdaniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Tele 5 Âłamie prawo, a dokÂładnie art. 38 Ustawy o radiofonii i telewizji. WÂłaÂścicielem koncesji stacji jest spó³ka Antel, jednak zdaniem regulatora, jest nim caÂłkiem inny podmiot. W oczach Rady, Antel nie jest „prawowitym wykonawcÂą koncesji”.
A niech zabierajÂą. Nie bĂŞdzie mi Âżal, bo i tak nic w TELE 5 ciekawego nie ma. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W Tele5 ogl¹dam tylko publicystykê Wo³ka - jego programy s¹ œwietne, du¿o lepsze od Lisqa. Te¿ nie bêdzie mi ¿al tej stacji, ale ju¿ dawno by³o wiadomo, ¿e tam coœ jest nie tak; prêdzej czy póŸniej musia³o to wyjœÌ na jaw.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Tele 5 nawet po utracie koncesji na nadawanie bĂŞdzie nadawaĂŚ :). Wszystko dziĂŞki koncesji uzyskanej we WÂłoszech. Pewnie bĂŞdÂą kombinowaĂŚ, jak Polonia 1, Âże produkujÂą u nas, przesyÂłajÂą ÂświatÂłowodem za granicĂŞ, a stamtÂąd przez satelitĂŞ :).
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... _Tele5.htm
Osiem nowoÂści w ramĂłwce Tele5


Telewizyjna Pi¹tka nie sk³ada broni. Jesieni¹ kana³ poka¿e dwie nowe produkcje w³asne i szeœÌ premierowych seriali. Kana³ wzmocni¹ Mariusz Gzyl i Kuba W¹t³y, którzy opuœcili Superstacjê.

ZwiÂązani wczeÂśniej z magazynem Superstacji "Krzywe zwierciadÂło" Gzyl i WÂątÂły poprowadzÂą na antenie Tele5 aÂż dwa nowe programy. - CieszĂŞ siĂŞ, Âże swoje nowe pomysÂły zechcÂą realizowaĂŚ od wrzeÂśnia u nas- tÂłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl, Piotr Borys, Dyrektor Programowy nadawcy.

Pierwszy nowy projekt "Finanse niuanse" bĂŞdzie dotyczyÂł finansĂłw osobistych. Mariusz Gzyl i Kuba WÂątÂły bĂŞdÂą analizowali rynek finansowy pod kÂątem portfela statystycznego Polaka. TwĂłrcy magazynu sprĂłbujÂą udowodniĂŚ, Âże majÂąc 50 PLN miesiĂŞcznie, moÂżesz zostaĂŚ powaÂżnym inwestorem. "Finanse niuanse" bĂŞdÂą nadawane w czwartki o 21.50 poczÂąwszy od 20 wrzeÂśnia.

Kolejny program dziennikarzy "Prêgierz" ma byÌ cotygodniowym talk-show publicystycznym, w którym goœciÌ bêd¹ politycy z pierwszych lub ostatnich stron gazet. Prowadz¹cym zupe³nie spokojnie porozmawiaj¹ z nimi o "faszystach w garniturach, lewicowej prawicy, œredniowieczu w dzisiejszej Polsce, uk³adach wszechobecnych, s³u¿bach ju¿ nie tajnych, ojcach dyrektorach, prawicowej lewicy i krystalicznie czystej g³upocie wype³niaj¹cej ministerialne gabinety". W studiu magazynu obecna bêdzie publicznoœÌ, która ¿ywo w³¹czy siê w prowadzone dyskusje. "Prêgierz" bêdzie emitowany w niedziele o 22.05 pocz¹wszy od 23 wrzeœnia.

Ramówkê wzmocni¹ tak¿e odcinkowe produkcje. - Mamy szeœÌ nowych seriali, z czego piêÌ bêdzie emitowanych po raz pierwszy w Polsce. Wszystkie z nich reprezentuj¹ bardzo wysoki poziom i by³y pokazywane przez renomowane telewizje zagraniczne w œwietnym czasie antenowym. Jestem pewien, ¿e wzbudz¹ zainteresowanie równie¿ polskiej widowni- t³umaczy Piotr Borys.

Pierwsza z nowych produkcji to "Surf Patrol"( pierwsza emisja: czwartek 20 wrzeÂśnia, godz. 22:25), australijski serial dokumentalny wyprodukowany przez najwiĂŞkszÂą australijskÂą telewizjĂŞ komercyjnÂą Seven Network, pokazujÂący pracĂŞ ratownikĂłw wodnych patrolujÂących australijskie plaÂże. KanaÂł wyemituje takÂże odcinkowy dokument "Border Security" poÂświĂŞcony pracy urzĂŞdnikĂłw imigracyjnych, celnych i kontroli sanitarnej, ktĂłrzy zapobiegajÂą nielegalnej imigracji i przemytowi.

Stacja zaprosi równie¿ na komediowy "When sex goes wrong" produkcji Sky One. Serial przedstawia zabawne historie pokazuj¹ce nietypowe sytuacje ze sfery ¿ycia seksualnego (pierwsza emisja: sobota 22 wrzeœnia, godz. 23:05). Nie zabraknie kryminalnych akcentów. Wyprodukowany w Nowej Zelandii serial "Street legal" uka¿e pracê kancelarii prawnej przyjmuj¹cej bardzo trudne zlecenia, balansuj¹ce na granicy prawa i przestêpczego œwiatka. Z kolei w poniedzia³ek, 3 wrzeœnia na antenie zadebiutuje "SprawiedliwoœÌ na 18 ko³ach", opowieœÌ nadawana wczeœniej na AXN.

Najwiêkszym serialowym hitem bêdzie wyprodukowany przez BBC "Sea of souls". Produkcja zosta³a sprzedana do 40 krajów. G³ównym bohaterem opowieœci jest dyrektor instytutu parapsychologii na uniwersytecie w Glasgow zajmuj¹cy siê - przy pomocy dwójki swoich asystentów - wyjaœnianiem zagadkowych zjawisk i tajemniczych przestêpstw. Ka¿dy z odcinków opowiada inn¹ historiê, pe³n¹ tajemnic i pytaù, które czêœciowo pozostaj¹ bez odpowiedzi.

Poza tym telewizja Tele 5 bĂŞdzie kontynuowaÂła emisjĂŞ magazynu publicystycznego Tomasza WoÂłka "Plusy dodatnie, plusy ujemne" oraz programu Agnieszki Frykowskiej "Lub czasopisma". KanaÂłowi zaleÂży na uzyskaniu wzrostowego trendu w budowaniu widowni.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tej widowni nie zbuduja bo nic ciekawego nie majÂą a jakoÂśc obrazu tele5 pozostawia wiele do zyczenia
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości