Tele 5

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Tele 5 po wakacjach

Post autor: Karol »

http://www.telewizja.ehost.pl/amtv/?kid=42&full=yes tutaj moÂżna przeczytaĂŚ o tym, Âże po wakacjach w Tele 5 nie bĂŞdzie tak super jakby siĂŞ mogÂło wydawaĂŚ.
Z ramĂłwki zniknie m.in. muzyczne "Brzmienie na Âżyczenie" - program ktĂłry byÂł chĂŞtnie oglÂądany przez widzĂłw Tele 5. Jednak dalej bĂŞdzie moÂżna oglÂądaĂŚ "Buon Apettito", "DJ Tour" i "Moto Mix" (chociaz o ile mi wiadomo to ostatnie jest chyba powtarzane od 2003 roku. I to tyle...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tego akurat mozna sie bylo spodziewac
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Tele 5

Post autor: krzysztof205 »

Co myÂśle o Tele 5
dla mnie to zaciupista stacja nie lepsza od tvn a nie gorsza od polsatu
Super programy wÂłasne a i anime teÂż jest byÂło

A ciebie Marcin przepraszam za to zrobiÂłem (daj mi siĂŞ rozkrĂŞciĂŚ z tematem i odblokuj ten temat)
krzysztof miśkowicz
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Re: O tele 5

Post autor: zgred »

krzysztof205 pisze:a i anime teÂż jest byÂło
Dajcie sie chopakowi rozkrĂŞciĂŚ i pozwĂłlcie mu w "tym temacie pisaĂŚ na temat i wymieniaĂŚ siĂŞ poglÂądami na temat tego tematu tematycznie zwiÂązanego z tym forum o wiadomej tematyce" bo w koĂącu taki temat "teÂż jest byÂło" wiĂŞc warto...... :D
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Otó¿ jakoœÌ obrazu tej stacji jest odra¿aj¹ca i zniechêca do ogl¹dania jej programów...

Ale ja nie o tym - zauwa¿y³em coœ, co ta telewizja ma dobrego - otó¿ biuro reklamy "Media 5". Mimo s³abego udzia³u w rynku (oko³o 0,25 - 0,30 % - dla przypomnienia :) ) to zyski z reklam s¹ wyj¹tkowo wysokie - dodajê tabelkê, dziêki której mo¿ecie siê przekonaÌ, ¿e jak na swoj¹ ogl¹dalnoœÌ w porównaniu z TV 4 i TVN Siedem, to ta kiepska tv zarabia strasznie du¿o...
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jej nawet wiĂŞcej zarabia niÂż TVN Siedem. :> :roll: MoÂże to dlatego, Âże na Tele 5 jest dosyĂŚ sporo blokĂłw reklamowych. :roll: Ja gdy "skaczĂŞ" po kanaÂłach to gdy trafiam na Tele 5 to przewaÂżnie sÂą emitowane reklamy. :> Ceny pewnie teÂż majÂą nie niskie. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

podmark pisze:Otó¿ jakoœÌ obrazu tej stacji jest odra¿aj¹ca i zniechêca do ogl¹dania jej programów...
No w³aœnie, dlaczego jakoœÌ obrazu Tele5 jest taka niska?
Moze ktoÂś wie dlaczego zarzÂąd stacji nie robi nic, aby to zmieniĂŚ?
I tak samo jest w Polonii 1, która nale¿y do spó³ki Media5.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na TELE 5 najgorszy jest program "Club" wypowiedzi straszne,ale czasem mozna sie posmiac.Telewizji ogĂłlnie nie trawie z powodu zÂłej jakoÂści obrazu, nie wiem nawet co tam jeszcze leci
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jest jeszcze gorszy, albo równy temu. :] Podobny do "Sêdzi Anny Marii Weso³owskiej" - "Werdykt" bodaj¿e. :roll: :lol: :lol: :lol: Ojeju kto tam gra. :/ Pewnego dnia trafi³em akurat na ten program no i siê zatrzyma³em na nim z 5 minut. :roll: Ale o co zobaczy³em by³o okropne i sztuczne - by³a oskar¿ona jakaœ starsza Pani w pewnym momencie zas³ab³a i wyjê³a z torebki butelkê i siê napi³a. :roll: Problem w tym, ¿e w butelce nic nie by³o, a ona "napi³a" siê doœÌ szybko tylko dotknê³a ust i ju¿. :D :lol: :lol: Oczywiœcie widownia zaczê³a siê œmiaÌ jednak to te¿ by³o tak sztuczne jak ta scena. 8)

A ten "Club" to rzeczywiœcie chyba najgorszy program tam. :roll: Wszystko jest tam sztuzne i wyre¿yserowane, ale owszem mo¿na sie poœciaÌ i czasami fragmenty tego wykorzystuj¹ w telerurnieju "Koùca nie widaÌ" w "Szymon Majewski Show". :devil: :tanczy: Nic dziwnego, ¿e maj¹ tak¹ s³ab¹ ogl¹dalnoœÌ - daj¹ takie programy. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Club jest programem do dupy (niby hit we WÂłoszech i Wenezueli). No i ten lektor. Kiedy sÂłyszĂŞ jego gÂłos to rzygaĂŚ mi siĂŞ chcĂŞ (ImiĂŞ... bla bla bla, Pseudonim bla bla bla)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tele 5 zmieniÂła szatĂŞ graficznÂą:
Media2 pisze:1 czerwca nie tylko dzieci dostaj¹ prezenty. W czwartek Tele5 sprawi³a sobie i widzom doœÌ ciekawy prezent - now¹ oprawê graficzn¹. Zdecydowano siê na u¿ycie ciep³ych, letnich kolorów, które idealnie odzwierciedlaj¹ aktualn¹ porê roku.

Zmiany oprawy graficznej doczekaÂła siĂŞ takÂże jednak z najchĂŞtniej oglÂądalnych pozycji stacji - Prognoza pogody. Element wspĂłlny z resztÂą grafiki stacji to zielony pasek powiewajÂący w szaleĂączym tempie na ekranie. Mapa pogody nie ulegÂła zmianie.

Oprawa dÂźwiĂŞkowa poszczegĂłlnych jingli w Tele5 takÂże pozostaÂła bez zmian.

Fotki oprawy sÂą tu.
Nie widzia³em jeszcze tych zmian i nawet nie wiedzia³bym o nich gdyby nie ten news. :> Muszê zobaczyÌ, bo szczególnie zaciekawi³ mnie ten 'zielony pasek powiewaj¹cy z szaleùczym tempie na ekranie'. :lol: :D No i te¿ czo³ówka dla pogody wydajê siê fajna - ah ten niebieski kolor. :P Dobrze, ¿e nie zmienili mapy, bo maj¹ bardzo dobr¹ - szczegó³owa - inne stacje te¿ mog³yby mieÌ takie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szkoda tylko, ¿e nie pracuj¹ nad popraw¹ jakoœci obrazu, bo nadal jest z³a. Tele 5 ma potencja³, bo czêsto ma ciekawe zagraniczne seriale, a i na pocz¹tku emisji mia³a fajne programy. Pamiêtam, ¿e po 21 emitowane by³o "Ryzyko", które prowadzi³ Wojciech Pijanowski (teraz ten program mia³ pilota¿owy odcinek w TVP1). Doœc ciekawa te¿ jest publicystka tej stacji - program "Plusy dodatnie, plusy ujemne", choÌ lepsze by³o "10 minut". Co do "Werdyktu" - to jeden ze spadków bo podupad³ej teraz Polonii 1. Program rzeczywiœcie denrwuj¹cy, choÌ z drugiej strony jest on bardziej publicystyczny, bo g³os ma publicznoœÌ ni¿ klasyczne court-show w stylu " Sêdzi Anny Marii Weso³owskiej".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ta stacja ma nieciekawy obraz, grafikĂŞ i szatĂŞ programowÂą. Co gorsze nie potrafi wymyÂśleĂŚ wÂłasnego programu publicystycznego tylko zgapia od innych stacji. Najlepiej jakby zlikwidowali tĂŞ stacjĂŞ.
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

O tele 5

Post autor: MACIEK23 »

wczoraj zauwa¿y³em t¹ now¹ oprawê tele5! mo¿e nie jest to wielka zmiana (oparta na innej kolorystyce i tej samej muzyce) ale zmienili np. oprawê pogody - chyba nikt o tym nie pomyœla³ przy poprzedniej zmianie oprawy. Ta nowa oprawa podobna jest troche do oprawy hbo (oczywiœnie nie pod wzglêdem technicznym :lol: ) cieniowane, pomaraùczowo - ró¿owe, pó³przeŸroczyste prostok¹ty z logiem i niebiesk¹ "taùcz¹c¹" wst¹¿k¹ obracaj¹ce siê i to obracanie prostok¹tów przypomina mi w³aœnie oprawê hbo. najlepiej sami zobaczcie. mnie najbardziej denerwuje ta wst¹¿ka.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Tomasz WoÂłek poprowadzi magazyn mundialowy :
Tomasz WoÂłek poprowadzi w Tele5 nowy program Jedenastka Mundialu. Razem z zaproszonymi goœÌmi – komentatorami sportowymi i piÂłkarzami – oraz widzami wybieraĂŚ bĂŞdzie wymarzonÂą jedenastkĂŞ piÂłkarskich Mistrzostw ÂŚwiata, ktĂłre rozpoczynajÂą siĂŞ w najbliÂższy piÂątek. Program Jedenastka Mundialu nadawany bĂŞdzie od 13 czerwca we wtorki i czwartki o godzinie 22. KaÂżdy odcinek potrwa 25 minut.
Pan WoÂłek zna siĂŞ na piÂłce, ale znajÂąc moÂżliwoÂści Tele 5 bĂŞdzie to sÂłaby prgoram.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości