Nowe studio biznesowe

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Portal gazeta.pl pisze, Âże tvn24 planuje uruchomiĂŚ nowe studio biznesowe:
"Informacyjny TVN 24 zwiĂŞkszyÂł swoje przychody o 34 proc. (z 19 do 26 mln zÂł). Stacja ta chce teraz poÂłoÂżyĂŚ wiĂŞkszy nacisk na informacje gospodarcze, tworzÂąc specjalne pasmo po poÂłudniu, i w tym celu rozbudowuje bazĂŞ technicznÂą. - KupiliÂśmy nowe studio biznesowe wraz ze sprzĂŞtem. ÂŁÂączny koszt tej inwestycji wyniesie ok. 2 mln euro - powiedziaÂł nam Piotr Walter, prezes TVN, dodajÂąc, Âże jest to odpowiedÂź na ofertĂŞ kanaÂłu TV Biznes."
2mln ero no caÂłkiem sporo,ciekawe kiedy zacznÂą z niego nadawaĂŚ :?: :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wkoncu. :D Ale jak to sie stalo ze ja tego nie zauwazylem. :roll: Niewazne... :D Najwazniejsze jest to ze wkoncu bedzie nowe studio biznesowe. Ale zaciekawilo mnie to ze kupili studio juz ze sprzetem, a nie zbudowali go od nowa tak jak studio "Faktow" i ciekawe od kogo go kupili. :roll: No i koszt tez jest spory 2 mln euro. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Pawell, masz chyba problemy ze zrozumieniem podstawowego tekstu.

"Kupili" nie oznacza, Âże za dwa tygodnie do drzwi gabinetu Piotra Waltera zastuka listonosz z przesyÂłkÂą, a w niej studio. Oznacza to, Âże kupili projekt studia, meble, kamery, plazmy, system komputerowy itp. itd.

Swoj¹ drog¹ to doskona³a decyzja. Od d³u¿szego czasu z wielk¹ zazdroœci¹ patrzê na programy CNBC, szczególnie te ze Stanów, pokazuj¹ce amerykaùski rynek. Ciekawe jak to robi¹, ze prezenterzy sa rozluŸnieni, gadaj¹ z goœÌmi jak z równymi sobie- bez zbêdnego prêta, który jest chyba na pocz¹tku kariery przyspawany coponiektórym do pleców...
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze:Ciekawe jak to robi¹, ze prezenterzy sa rozluŸnieni, gadaj¹ z goœÌmi jak z równymi sobie- bez zbêdnego prêta, który jest chyba na pocz¹tku kariery przyspawany coponiektórym do pleców...

wczeÂśniej wypalajÂą jointa razem albo idÂą razem pod prysznic czy jacuzzi


A co do pasma gospodarczego to mnie zastanawia gdzie go wcisnÂą, pewnie 16.15-16.45....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

16.15-16.45 to jeszcze nie pasmo, wieczorny Bilans jest przecieÂż dÂłuÂższy :? -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Program tvn24 powinien byÌ "moderowany". Co mam na myœli :arrow: prowadzi to jeden/dwóch hostów (prowadz¹cych) którzy prowadz¹ nas przez wydarzenia dnia. Bez wyró¿nienia na serwisy gospodarcze, sportowe, pogodowe, informacyjne- dajemy to, co w danej chwili najwazniejsze: wali siê rz¹d- newsy, livy, komentarze, analizy ze studia newsowego. Wali siê z³otówka- ten sam klucz tyle, ¿e z newsroomu biznesu. Wali siê Go³ota z Taysonem- studio sportowe. Wiadomo, ¿e bez sensu powtarzaÌ w kó³ko to samo albo zanudzaÌ widza 15 minutow¹ rozmow¹ z ma³ointeresuj¹cym analitykiem, wiec mo¿na przerwaÌ to np. wycieczk¹ do studia pogodowego i zapytaÌ czy czarne chmury na Sejmem ( w opcji wali siê rz¹d) ust¹pia czy to sta³a zmiana aury.

To tak na œwie¿o, jedno jest pewne, nie pozwol¹ sobie na zrobienie o 12 do 16 pasma biznesowego bo ogl¹dalnoœÌ i zyski im polec¹ z tego czasu, ale odœwie¿enie formu³y kanalu- coœ na wzór MSNBC bardzo by siê przyda³o.

A propos MSNBC- pamiĂŞtam ÂświÂąteczny program, bodaj z 23-12-2004. Spokojnie przy tym klimacie ktĂłry zrobili patroszyÂłbym karpia i ubieraÂł choinkĂŞ. Polityka ograniczona do minimum, nacisk poÂłoÂżyli na przygotowania do ÂświÂąt- live z ValMartu, Manhatanu, ekskluzywnego sklepu, malej prowincjonalnej dziury, do tego materiay pod temat, nawet swiÂąteczne melodie. CiepÂło, przytulnie, wrecz rodzinnie (prezenterkÂą brakowalo tylko czapek swietego mikoÂłaja;). Zero zadĂŞcia. Czego i TVN24 na zbliÂżajÂący sie 2006 rok Âżycze:)
MAKEPOVERTYHISTORY
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

Od d³u¿szego czasu z wielk¹ zazdroœci¹ patrzê na programy CNBC, szczególnie te ze Stanów, pokazuj¹ce amerykaùski rynek. Ciekawe jak to robi¹, ze prezenterzy sa rozluŸnieni, gadaj¹ z goœÌmi jak z równymi sobie- bez zbêdnego prêta, który jest chyba na pocz¹tku kariery przyspawany coponiektórym do pleców
Zauwaz ,ze w wiekszosci stacji tv w usa a przede wszystkim wlasnie w stacja informacyjnych porwadzenie serwisow na luzie to standard.
Dlatego ciekaw jestem kiedy w polsce ten standard wejdzie.
Bo prezenter powinien byc na luzie a nie sztywny i powazny przez caly czas i sztuczny jak jedrzejsowska.
Nawet taka blachostka - zobaczice jak ubieraja w usa prezenterow sportu - bardzo zadko mozna ich zobaczyc sztywno pod krawatem a u nas ?/?? te krawaty jakos nie psauja do sportu. nie mowie aby byl dres ale zobaczie jak jest pokazywany sport w cnn czy fox news.

DLATEGO PORSBA DO TVN i TVN24 WIECEJ LUZU NA ANTENIE - BO POWAGA PRZEZ CALY CZAS I SZTUCZNOSC JEST NUDNA!!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

odrobine loozu prezentuje Jakub Porada, lecz on w serwisach jest w weekendowe popoÂłudnia i to co 2gi tydzieĂą.
Sztuczna JĂŞdrzejowska ROTFL
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

A moze lepiej zrobic nowy kanal TVN niz wszystko upychac w TVN24 :?
Niezrzeszony
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sumeryjczyk pisze:A moze lepiej zrobic nowy kanal TVN niz wszystko upychac w TVN24 :?
Narazie TVN nie zamierza tworzyc TVN Biznes :) czy jakby ten kanal tam nazwali. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Nowe studio biznesowe

Post autor: domino »

Witam!
Czy ktoÂś wie, kiedy ma siĂŞ pojawiĂŚ to nowe studio biznesowe zapowiadane w zeszÂłym roku?
Podobne pytanie co do popoÂłudniowego pasma biznesowego - czy nie wiecie kiedy ma byĂŚ jego premiera?

Pozdrawiam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Co do studia biznesowego to ja po za cenÂą nie znam Âżadnych innych danych, ale licze, Âże pojawi siĂŞ w wrzeÂśniu.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Nowe studio biznesowe TVN 24

Post autor: pawell »

Jest super moim zdaniem. :D

2 foty z Media2:

Obrazek
Obrazek

Jest wielkie widaÌ, ¿e nowoczesne i ³adne. :D Bez porównania ze starym studiem. :roll: Bardzo dobry pomys³ z tym "pakiem" na którym bêd¹ nazwy i ceny akcji ró¿nych firm. :P Teraz TVN 24 bêdzie mieÌ porz¹dne miejsce do programów biznesowych... :roll:

Bardzo mi siĂŞ podoba ciekawe jak na antenie bĂŞdzie siĂŞ prezentowaĂŚ. :roll: SzczegĂłlnie interesujÂą mnie kadry. :roll: Ciekawe czy bĂŞdzie ramiĂŞ zobaczymy. :P :D I juÂż TVN 24 nie musi siĂŞ wstydziĂŚ moÂże sie nawet chwaliĂŚ, bo nie odbiega od innych studio biznesowych w Âświtaowych stacjach. :P :D

Zapraszam do dyskusji i do udziaÂłu w ankiecie. :P ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Oto nowe studio biznesowe:

Obrazek
Obrazek
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Studio rzeczywiÂście Âświetne - na Âświatowym poziomie w przeciwieĂąstwie do tej dotychczasowej pakamery.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości