ITV

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ITV = TVN GRA = TV MANGO = Radio Rydzyja... naciÂąganie na kase kur domowych i ludzi ktĂłrzy naiwnie wierzÂą ze majÂą szanse wygraĂŚ jakieÂś pieniÂądze :]
dzwonki, ikonki, loga...
Android <3
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

kamuii pisze:ITV = TVN GRA = TV MANGO = Radio Rydzyja... naciÂąganie na kase kur domowych i ludzi ktĂłrzy naiwnie wierzÂą ze majÂą szanse wygraĂŚ jakieÂś pieniÂądze :]
dzwonki, ikonki, loga...
Przesadzasz:((
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

jezarek pisze:Przesadzasz:((
MoÂże jakieÂś uzasadnenie? Bo takie wypowiedzi jednowyrazowe (chociaÂż chyba takie nie istniejÂą) nadajÂą siĂŞ do usuniĂŞcia.
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Nie rozumiem jak mogÂła powstaĂŚ taka telewizja jak ITV. Ich prowadzÂący sÂą gorsi niÂż ja i mĂłj kuzyn w prywatnej telewizji internetowej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:ITV = TVN GRA = TV MANGO = Radio Rydzyja... naciÂąganie na kase kur domowych i ludzi ktĂłrzy naiwnie wierzÂą ze majÂą szanse wygraĂŚ jakieÂś pieniÂądze :]
dzwonki, ikonki, loga...
No niestety muszĂŞ siĂŞ z TobÂą zgodziĂŚ. :roll: Jeszcze dopisaĂŚ do tego tv TRWAM i kaÂżdÂą telewizjĂŞ, ktĂłra na swojej antenie ma choĂŚ 1 teleturniej interaktywny czyli TV 4, polszmat i jeszcze jakieÂś siĂŞ znajdÂą. :roll: TVN i SiĂłdemki nie wliczam bo oni dajÂą te teleturnieje z TVN Gra. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...) TVN i SiĂłdemki nie wliczam bo oni dajÂą te teleturnieje z TVN Gra. :roll:
Jesteœ nieobiektywny...TVN GRA powsta³a póŸniej ni¿ teleturnieje interaktywne pierwszy raz nada³a TVN. I to w³aœnie ta stacja na wiêksz¹ skalê zainwestowa³a w tego rodzaju programy co jak widaÌ siê op³aci³o. A wiêkszej kichy jak "WykrêÌ numer" to chyba nikt nie by³by w stanie wymyœleÌ. Nawet TVP i POLSAT :devil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Jesteœ trochê nieobiektywny...TVN GRA powsta³a póŸniej ni¿ teleturnieje interaktywne pierwszy raz nada³a TVN. I to w³aœnie ta stacja na wiêksz¹ skalê zainwestowa³a w tego rodzaju programy co jak widaÌ siê op³aci³o. (...)
Ale piszÂąc tego posta myÂślaÂłem o tym co siĂŞ dzieje teraz nie kiedyÂś... TVN Gra produkuje dla nich takie programy. :roll: Ale owszem zgadzam siĂŞ to po raz pierwszy pojawiÂło siĂŞ w TVN i oni napedzili caÂły ten interes - nie napisaÂłem o tym bo zapomniaÂłem skupiÂłem siĂŞ na tym co jest dziÂś. Sorry... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No nie no, Telegra - pierwszy interaktywny teleturniej TVN - by³a fajna :lol: jak ¿aden inny program tego typu. (Wczeœniej chyba by³ jeszcze taki program w weekendy ok.14.00, prowadzi³a Agnieszka Wróblewska, ale to raczej nie by³ teleturniej tego typu) PóŸniej dopiero te teleturnieje zaczê³y siê psuÌ. Dosz³a Szybka Forsa - jeden z bardziej beznadziejnych teleturniejów, nastêpnie by³o Graj o Raj, który jeszcze by³em w stanie zaakceptowaÌ. PóŸniej zlikwidowali go i teraz s¹ ju¿ klasyczne, g³upiutkie, interaktywne programy, bez uczestników w studiu (WykrêÌ Numer i Salon Gier), a szkoda. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przesadzasz:((
Zapraszam do regulaminu.

I nie rozmawiamy tutaj ani o teleturniejach interaktywnych, ani o Radiu Maryja, tylko o ITV. :neutral:
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja nie rozumiĂŞ was ITV jest ÂświetnÂą TelewizjÂą ciekawe czy TVN po 3-4 latach tak dobrze siĂŞ sprawowaÂł?NIE
I liuczyĂŚ trzeba Âże TVN nie zaczynaÂł od niczego bo odkupiÂł gotowÂą juÂż telewizjĂŞ WISÂŁA:)
A wiĂŞc troszkĂŞ szacunku dla ITV:)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

jezarek pisze:Ja nie rozumiĂŞ was ITV jest ÂświetnÂą telewizjÂą
A co w ITV takiego Âświetnego :?: :?
Pó³ dnia powtórki z dnia poprzedniego, reszta to programy na ¿ywo w¹tpliwej jakoœci :?
I co tam takiego ciekawego :?:
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

redaktor pisze:
jezarek pisze:Ja nie rozumiĂŞ was ITV jest ÂświetnÂą telewizjÂą
A co w ITV takiego Âświetnego :?: :?
Pó³ dnia powtórki z dnia poprzedniego, reszta to programy na ¿ywo w¹tpliwej jakoœci :?
I co tam takiego ciekawego :?:
Program na Âżywo leci od 9.00 do 13.00 i od 13.00 do 2.00 duÂżo no nie??:)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

jezarek pisze:Program na Âżywo leci od 9.00 do 13.00 i od 13.00 do 2.00 duÂżo no nie??:)
Nie liczy siê iloœÌ, ale jakoœÌ.
Nie sztukÂą jest postawiĂŚ jakiegoÂś prowadzÂącego, ktĂłry zadaje bzdurne pytania czy gada o gÂłupotach; sztukÂą jest wyprodukowaĂŚ program o wysokiej wartoÂści merytorycznej, a takich na pewno na ITV brakuje :?
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Drgoi kolego:)

ITV produkuje WYSOKIEJ jako¶ci programy!I sobie nie porównuj programu nagrywanego do prowadzonego na ¿ywo bo to zasadniczo dwa rózne typy programów.W programach nagrywanych wcze¶niej przecierz wszystko mo¿na poprawiæ i pó¿niej wiadomo ¿e jest idealnie no bo jak program nagrywano kilka dni to nie dziwota a taki program na ¿ywo jest tworzony dzieñ i leci na ¿ywo a wiêc w czasie trwania progra mu jest ciêzko ju¿ co¶ zrobiæ.A do tego jeszcze je¶li chodzi o TVNGRA to tam lec± PROSTEProgramy na¿ywo tylko s± zagadki i potarzanie numeró a w ITV w programach nie tylko s± konkursy , ale tak¿e nwesy a ¿ywo, czytanie esemesów,mejli podczas programu.Mo¿na te¿ dzwoniæ a tak¿e s± ró¿ne inne fajne rzeczy w zITV jak np.to i¿ kamerzysta nie tylko operuje kamer± tylko bierze czynny udzia³ w programie np.rozmawia czêsto z prowadz±cym, plotkuje , pomaga mu:)ITV ma wysok± jako¶æ programó a co do WRÓ¯EK to te¿ z nich nie jestem zadowolony i jestem niemal ¿e pewiem ni¿ ju¿ w krótcie wró¿ki pojawi± siê w TVN gdy¿ na nich telewiuzje zarabiaj± ogromne pieni±dze bo naiwni ludzie bezsensownie dzwoni± do wró¿ek i zadaj± pytania a do tego ta ich rozmowa trwa 10 minut a 10 minut X 4,88 z³/minute = prawie 50 z³:)<WOW> i telwizja z tego ma jakie¶ 25 z³ a w ci±gu takiego programu kilkana¶cie nawet osób zadzwoni a wiêc w ci±gu jednego dniac nawet tv ZAROBI Z WRÓ¯EK 400 Z£ i JESZCZE TO RAZY OKO£O 20 Z£ CZYLI WYCHODZI 8000 czyli du¿o a do tego trzeba w liczyæ jakie¶ horoskopy,pytania smsowe czyli ponad 10000z³ tylko z wró¿ek przychodz du¿e a nak³ad ma³y :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MediaLink pisze:W najbliÂższÂą ÂśrodĂŞ o godz. 22.30 na antenie iTV pojawi siĂŞ nowy program – ‘Homofonia’. NowÂą produkcjĂŞ interaktywna stacja kieruje do osĂłb, ktĂłrzy ze Âśrodowiskiem gejowskim majÂą do czynienia albo chcieliby siĂŞ o nim czegoÂś dowiedzieĂŚ.

JesteÂśmy gay friendly, oswajamy i nie chcemy taniej kontrowersji ani bezsensownych deklaracji – zapowiada iTV.
No to siĂŞ Kruk weÂźmie za iTV niedoÂśc , Âże taki program to jeszcze o 22.30 :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości