"Dziennik Polska Europa Świat"

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

"Dziennik Polska Europa ÂŚwiat"

Post autor: pawell »

Troche informacji o nowym dzienniku:
Wirtualne Media pisze:18 kwietnia Axel Springer Polska wprowadzi na rynek nowy tytuÂł prasowy - ogĂłlnopolskÂą gazetĂŞ codziennÂą o charakterze opiniotwĂłrczym.

'Dziennik Polska Europa ÂŚwiat' ma byĂŚ to nowoczesna gazeta jakoÂściowa, skierowana do mÂłodych, wyksztaÂłconych czytelnikĂłw interesujÂących siĂŞ zarĂłwno tematykÂą krajowÂą, jak i europejskÂą i miĂŞdzynarodowÂą, oczekujÂących obiektywnych i kompetentnych informacji, podanych w ciekawej, dynamicznej i nowoczesnej formie - poinformowaÂł wortal Wirtualnemedia.pl koncern Axel Springer Polska.

Gazeta bĂŞdzie siĂŞ ukazywaÂła od poniedziaÂłku do soboty w cenie 1,50 zÂł.

Redaktorem naczelnym gazety jest Robert Krasowski - wczeÂśniej peÂłniÂący funkcjĂŞ redaktora naczelnego Fakt Europa. Kierownictwo redakcji tworzÂą rĂłwnieÂż Marta Bratkowska, Marta Stremecka, Konrad KoÂłodziejski i Marcin Piasecki. WydawcÂą Dziennika jest Grzegorz Jankowski, ktĂłry rĂłwnoczeÂśnie pozostaje redaktorem naczelnym Faktu.

„Dziennik jako nowoczesna gazeta opiniotwĂłrcza chce zaoferowaĂŚ wiĂŞcej niÂż tylko tematykĂŞ politycznÂą i gospodarczÂą. TakÂże w dziaÂłach Kultura i Styl zaproponujemy naszym czytelnikom ambitne dziennikarstwo. Wierzymy, Âże doceniÂą to mÂłodzi i otwarci na Âświat czytelnicy, ktĂłrzy chcÂą poszerzyĂŚ swojÂą wiedzĂŞ o Polsce, Europie i Âświecie”- mĂłwi Robert Krasowski, redaktor naczelny nowej gazety.

„Wprowadzenie nowego dziennika jest naszÂą odpowiedziÂą na zapotrzebowanie ze strony czytelnikĂłw, ktĂłrzy nie znajdujÂą wÂśrĂłd ukazujÂących siĂŞ obecnie tytu³ów odpowiedniej dla siebie gazety. Przeprowadzone przez nas badania potwierdzajÂą, Âże na rynku jest jeszcze miejsce dla nowej gazety opiniotwĂłrczej, oferujÂącej szerokie spektrum tematĂłw i nowe, ÂświeÂże spojrzenie. ChcielibyÂśmy, aby nowoczesna i innowacyjna koncepcja Dziennnika pozwoliÂła mu pozyskaĂŚ nowych czytelnikĂłw.” - powiedziaÂł Florian Fels, prezes zarzÂądu Axel Springer Polska.

Autorem makiety nowego dziennika jest Helmut Steindl, ktĂłry wczeÂśniej projektowaÂł dla Axel Springer Polska m.in. makietĂŞ Fakt Europa. Dyrektorem artystycznym gazety jest Piotr Grzybowski, rĂłwnoczeÂśnie dyrektor artystyczny Faktu.

Za sprzedaÂż powierzchni reklamowej w nowym dzienniku odpowiada Karol Skorupski, Dyrektor Biura Reklamy Faktu i nowego dziennika.

Dyrektor marketingu Faktu i nowego dziennika, Ewa KamiĂąska-Lampart, jest odpowiedzialna za kampanie marketingowe oraz planowanie i organizacjĂŞ dziaÂłaĂą promocyjnych nowego tytuÂłu.

Kampaniê reklamow¹ nowego tytu³u przygotowuje agencja reklamowa PZL, z któr¹ Axel Springer Polska wspó³pracowa³ przy wielu przedsiêwziêciach wydawniczych, m.in. kampaniach promocyjnych towarzysz¹cych wprowadzeniu Newsweeka i Faktu.

Kampania reklamowa poprzedzajÂąca debiut nowego dziennika Axel Springer Polska rozpocznie siĂŞ 12 kwietnia i obejmie wszystkie dostĂŞpne masowe kanaÂły promocji: telewizjĂŞ, prasĂŞ, radio, outdoor oraz internet. Za zakup mediĂłw odpowiada Mediacom. Wydawca zaplanowaÂł rĂłwnieÂż intensywnÂą promocjĂŞ w punktach sprzedaÂży prasy.

Zapowiada siĂŞ nawet dobrze. :roll: No ale zawsze tak jest zobaczymy jak bĂŞdzie to wygladaĂŚ w rzeczywiÂśtoÂści. :roll: TrochĂŞ nie pasuje mi ten tytuÂł - "Dziennik Polska Europa ÂŚwiat" - za dÂługi. :? PrzychodzĂŞ do kiosku i mĂłwiĂŞ: "PoproszĂŞ Dziennik Polska Europa ÂŚwiat" :/ gÂłupio znacznie lepiej by brzmiaÂło gdyby byÂł krĂłtszy tytuÂł. :roll: Cena teÂż jest nawet dobra - 1,50 jeÂśli ta gazeta bĂŞdzie tak dobra jak "Gazeta Wyborcza" to myÂślĂŞ Âże nowy produkt Axel Springer moÂże odebraĂŚ czytelnikĂłw gazecie Agory. :roll: Kampania reklamowa juÂż jutro siĂŞ zaczyna zobaczymy jak bĂŞdÂą promowaĂŚ ten dziennik. :roll:

A co Wy o tym myÂślicie :?: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: "Dziennik Polska Europa ÂŚwiat"

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Troche informacji o nowym dzienniku:
Wirtualne Media pisze:18 kwietnia Axel Springer Polska wprowadzi na rynek nowy tytuÂł prasowy - ogĂłlnopolskÂą gazetĂŞ codziennÂą o charakterze opiniotwĂłrczym.

'Dziennik Polska Europa ÂŚwiat' ma byĂŚ to nowoczesna gazeta jakoÂściowa, skierowana do mÂłodych, wyksztaÂłconych czytelnikĂłw interesujÂących siĂŞ zarĂłwno tematykÂą krajowÂą, jak i europejskÂą i miĂŞdzynarodowÂą, oczekujÂących obiektywnych i kompetentnych informacji, podanych w ciekawej, dynamicznej i nowoczesnej formie - poinformowaÂł wortal Wirtualnemedia.pl koncern Axel Springer Polska.

Gazeta bĂŞdzie siĂŞ ukazywaÂła od poniedziaÂłku do soboty w cenie 1,50 zÂł.

Redaktorem naczelnym gazety jest Robert Krasowski - wczeÂśniej peÂłniÂący funkcjĂŞ redaktora naczelnego Fakt Europa. Kierownictwo redakcji tworzÂą rĂłwnieÂż Marta Bratkowska, Marta Stremecka, Konrad KoÂłodziejski i Marcin Piasecki. WydawcÂą Dziennika jest Grzegorz Jankowski, ktĂłry rĂłwnoczeÂśnie pozostaje redaktorem naczelnym Faktu.

„Dziennik jako nowoczesna gazeta opiniotwĂłrcza chce zaoferowaĂŚ wiĂŞcej niÂż tylko tematykĂŞ politycznÂą i gospodarczÂą. TakÂże w dziaÂłach Kultura i Styl zaproponujemy naszym czytelnikom ambitne dziennikarstwo. Wierzymy, Âże doceniÂą to mÂłodzi i otwarci na Âświat czytelnicy, ktĂłrzy chcÂą poszerzyĂŚ swojÂą wiedzĂŞ o Polsce, Europie i Âświecie”- mĂłwi Robert Krasowski, redaktor naczelny nowej gazety.

„Wprowadzenie nowego dziennika jest naszÂą odpowiedziÂą na zapotrzebowanie ze strony czytelnikĂłw, ktĂłrzy nie znajdujÂą wÂśrĂłd ukazujÂących siĂŞ obecnie tytu³ów odpowiedniej dla siebie gazety. Przeprowadzone przez nas badania potwierdzajÂą, Âże na rynku jest jeszcze miejsce dla nowej gazety opiniotwĂłrczej, oferujÂącej szerokie spektrum tematĂłw i nowe, ÂświeÂże spojrzenie. ChcielibyÂśmy, aby nowoczesna i innowacyjna koncepcja Dziennnika pozwoliÂła mu pozyskaĂŚ nowych czytelnikĂłw.” - powiedziaÂł Florian Fels, prezes zarzÂądu Axel Springer Polska.

Autorem makiety nowego dziennika jest Helmut Steindl, ktĂłry wczeÂśniej projektowaÂł dla Axel Springer Polska m.in. makietĂŞ Fakt Europa. Dyrektorem artystycznym gazety jest Piotr Grzybowski, rĂłwnoczeÂśnie dyrektor artystyczny Faktu.

Za sprzedaÂż powierzchni reklamowej w nowym dzienniku odpowiada Karol Skorupski, Dyrektor Biura Reklamy Faktu i nowego dziennika.

Dyrektor marketingu Faktu i nowego dziennika, Ewa KamiĂąska-Lampart, jest odpowiedzialna za kampanie marketingowe oraz planowanie i organizacjĂŞ dziaÂłaĂą promocyjnych nowego tytuÂłu.

Kampaniê reklamow¹ nowego tytu³u przygotowuje agencja reklamowa PZL, z któr¹ Axel Springer Polska wspó³pracowa³ przy wielu przedsiêwziêciach wydawniczych, m.in. kampaniach promocyjnych towarzysz¹cych wprowadzeniu Newsweeka i Faktu.

Kampania reklamowa poprzedzajÂąca debiut nowego dziennika Axel Springer Polska rozpocznie siĂŞ 12 kwietnia i obejmie wszystkie dostĂŞpne masowe kanaÂły promocji: telewizjĂŞ, prasĂŞ, radio, outdoor oraz internet. Za zakup mediĂłw odpowiada Mediacom. Wydawca zaplanowaÂł rĂłwnieÂż intensywnÂą promocjĂŞ w punktach sprzedaÂży prasy.

Zapowiada siĂŞ nawet dobrze. :roll: No ale zawsze tak jest zobaczymy jak bĂŞdzie to wygladaĂŚ w rzeczywiÂśtoÂści. :roll: TrochĂŞ nie pasuje mi ten tytuÂł - "Dziennik Polska Europa ÂŚwiat" - za dÂługi. :? PrzychodzĂŞ do kiosku i mĂłwiĂŞ: "PoproszĂŞ Dziennik Polska Europa ÂŚwiat" :/ gÂłupio znacznie lepiej by brzmiaÂło gdyby byÂł krĂłtszy tytuÂł. :roll: Cena teÂż jest nawet dobra - 1,50 jeÂśli ta gazeta bĂŞdzie tak dobra jak "Gazeta Wyborcza" to myÂślĂŞ Âże nowy produkt Axel Springer moÂże odebraĂŚ czytelnikĂłw gazecie Agory. :roll: Kampania reklamowa juÂż jutro siĂŞ zaczyna zobaczymy jak bĂŞdÂą promowaĂŚ ten dziennik. :roll:

A co Wy o tym myÂślicie :?: :)
Oby nie byÂł to drugi "Nowy DzieĂą" to bĂŞdzie myÂślĂŞ good :D
ChoĂŚ jak zawsze zapowiedzi sÂą szumne a czasem jakie efekty ?? :devil: dlatego spokojnie :devil: Poczekamy a zobaczymy :D

A no i temat "gazet codzienne" juÂż jest to nie wiem czy potrzebny jest kolejny-szczegĂłlnie o tylko jednej gazecie. Ale to juÂż do oceny Szanownych "osĂłb odpowiedzialnych za forum" :devil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Dziennik Polska Europa ÂŚwiat"

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)A no i temat "gazet codzienne" juÂż jest to nie wiem czy potrzebny jest kolejny-szczegĂłlnie o tylko jednej gazecie. Ale to juÂż do oceny Szanownych "osĂłb odpowiedzialnych za forum" :devil:
Jest temat o juÂż nie istniejÂącym "Nowym Dniu" wiĂŞc czemu nie moze byĂŚ o tej :?: :> To tak samo jak w dziale KanaÂły Grupy TVN tam o kaÂżdej stacji jest osobny temat, a nie o wszystkich pisane w jednym wÂątku. :roll: Jak sÂą osobe tamaty to wszystko jest na temat jednego, a nie tak pomieszane. :P No zoabzcymy co na to moderator... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Oj coÂś siĂŞ chyba WirualnymMediom pomyliÂło z tÂą nazwÂą... w TV Biznes podajÂą Âże ma to byĂŚ poprostu "Dziennik". Pierwszy numer juÂż w przyszÂły wtorek.

Edit:

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No kampania reklamowa nowego dziennika jest bardzo du¿a wczoraj w telewizji nie widzia³em ani jednej reklamy dziœ ju¿ z 10. :roll: Tak¿e "Fakt" reklamuje "Dziennik". Dla tych co nie widzieli: reklama jest oparta na jakiejs du¿ej maszynie w drukarni na pocz¹tku jest obwi¹zana ³aùcuchami, potem maszyna siê w³¹cza, ³aùcuchy pêkaj¹ i na taœmie wyje¿dzaj¹ gazety no i lektor coœ gada. Jak dla mnie nawet fajny spot... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Dla tych co nie widzieli: reklama jest oparta na jakiejs du¿ej maszynie w drukarni na pocz¹tku jest obwi¹zana ³aùcuchami, potem maszyna siê w³¹cza, ³aùcuchy pêkaj¹ i na taœmie wyje¿dzaj¹ gazety no i lektor coœ gada. Jak dla mnie nawet fajny spot... :P
Tak wyglÂąda ta reklama:
Obrazek
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Obawiam siĂŞ Âże bĂŞdzie to drugi Nowy DzieĂą. WedÂług mnie gazet opiniotwĂłrczych w Polsce jest sporo.

Jest chociaÂż jeden plus. DziĂŞki tej gazecie staniaÂły: Wyborcza oraz ÂŻycie Warszawy

WirtualneMedia:
ObniÂżenie ceny "Gazety Wyborczej" do 1,50 zÂł w caÂłym kraju w zwiÂązku z wejÂściem "Dziennika" Axela Springera z niskÂą cenÂą, to dziaÂłanie strategiczne, ktĂłrego efekty bĂŞdÂą widoczne w dÂługim terminie - poinformowaÂła dziÂś PAP Wanda RapaczyĂąska, prezes Agory.
Od 14 kwietnia cena ta wynosi 1,50 zÂł, a nie - jak dotÂąd - 2 zÂł. W pozostaÂłe dni cena „ÂŻW” to takÂże 1,50 zÂł.

Jak twierdzi wydawca "ÂŻW" jest to reakcja na preferowanÂą obecnie na rynku prasowym politykÂą obniÂżania cen dziennikĂłw, m.in. przez wydawnictwa Axel Springer i Agora.


Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michal641 pisze:Obawiam siĂŞ Âże bĂŞdzie to drugi Nowy DzieĂą. WedÂług mnie gazet opiniotwĂłrczych w Polsce jest sporo.
No jest sporo, ale czemu nie mo¿e byc kolejnej? :roll: I chyba Ci z Axel Springer'a nie pope³ni¹ takich b³êdów jak Ci z Agory np. ta wpadka z CD. :roll: Zapowiada siê bardzo dobra gazeta... :P Im wiêcej takich gazet tym lepiej ceny spadaj¹ jak napisa³eœ ni¿ej. :P
michal641 pisze:Jest chociaÂż jeden plus. DziĂŞki tej gazecie staniaÂły: Wyborcza oraz ÂŻycie Warszawy
No wÂłaÂśnie. :D :brawa: Jestem bardzo zadowolony Âże spadÂła cena Wyborczej. 8) :tanczy: ChoĂŚ juÂż tym z "Super Expressu" coÂś siĂŞ nie podoba... :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jest sobie reklama na Onecie:

Obrazek

Klikam w niÂą a nowootwarta strona jak nie dziaÂłaÂła tak nie dziaÂła (prĂłbujĂŞ juÂż kilka dni).
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż dziaÂła: http://dziennik.pl

Z tego, co widaĂŚ na stronie to bardzo Âładna ta gazeta. Super layout - jak w "Rzeczpospolitej".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i "Dziennik" wystartowa³... Có¿ po przeanalizowaniu pierwszego numeru s¹dzê, ¿e jest on bardzooo podobny do niewypa³u Agory "Nowego Dnia". Tematyka, format, nawet papier podobny. :D Nie bardzo im wró¿ê sukces... :devil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh... mi jeszcze ta gazeta nie wpadÂła w rĂŞce. :roll: Ale na ich stronie widaĂŚ ze jest nawet, nawet... :roll: :D I w ogĂłle fajna majÂą ta caÂła stronĂŞ. :) Szkoda tylko Âże w tych dziach - sport, Âświat itd nie ma informacji - tak to by byÂło juÂż zupeÂłnie fajnie. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

WedÂług mnie fajny jest ten "DZIENNIK" i jest du,Âża szansa Âże przbije popularnoÂściÂą GW:)
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Grzegorz Miecugow o "Dzienniku":
Press pisze:ObrazekGrzegorz Miecugow, zastĂŞpca dyrektora programowego TVN 24 ds. publicystyki: – ”Dziennik” jest niezÂły. ChoĂŚ pierwsze wraÂżenie nie byÂło najlepsze: maÂło krzykliwa jedynka, niezbyt zachĂŞcajÂąca, tytuÂł czo³ówkowy dziwnie maÂły – jednak w Âśrodku jest juÂż duÂżo lepiej. Zwraca uwagĂŞ ró¿norodnoœÌ tematĂłw, duÂżo wÂłasnych informacji, ciekawe komentarze. Makieta mi siĂŞ podoba, sÂą dobre kolory, dobre wybicia, jest przyjazna dla czytelnika. Nawet ostatnie strony lifestylowe wydajÂą siĂŞ interesujÂące, rano nie zd¹¿yÂłem ich przeczytaĂŚ, ale jak wrĂłcĂŞ z pracy, to przejrzĂŞ. PorĂłwnaÂłem ”Dziennik” z dzisiejszÂą ”GazetÂą WyborczÂą” – to sÂą dwie ró¿ne gazety. SÂądzĂŞ, Âże ”Dziennik” bĂŞdzie alternatywÂą dla ”GW” – i ta druga powinna siĂŞ, moim zdaniem, baĂŚ. Bo ”Rzeczpospolita” ma jednak nieco inny elektorat, jej si³¹ sÂą rozbudowane strony gospodarcze. Obejrzawszy pierwszy numer, uwaÂżam, Âże ”Dziennik” moÂże liczyĂŚ na spodziewanÂą sprzedaÂż na poziomie 150 tysiĂŞcy egzemplarzy. To jest gazeta dla inteligenta. BĂŞdÂą jÂą kupowaĂŚ ci czytelnicy, ktĂłrzy szukajÂą ciekawych, wÂłasnych informacji i ró¿norodnych komentarzy – a takich jest pewnie z 300-350 tys. osĂłb. BiorÂąc jednak pod uwagĂŞ spadajÂące czytelnictwo prasy, budujÂąc swojÂą grupĂŞ czytelnikĂłw, ”Dziennik” bĂŞdzie musiaÂł odebraĂŚ ich innemu tytuÂłowi – moim zdaniem wÂłaÂśnie ”Wyborczej”. PamiĂŞtam, Âże gdy ukazaÂł siĂŞ ”Nowy DzieĂą”, nie przekonaÂł mnie, nie znalazÂłem tam nic dla siebie. A w pierwszym numerze ”Dziennika” tak – dlatego jutro go sobie kupiĂŞ.


[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 4:01 pm ]
I jeszcze artykuÂł z WirtualnychMediĂłw:
"Dziennik" chce walczyĂŚ z "GW" na dodatki tematyczne

Nowa gazeta codzienna bĂŞdzie oferowaÂł piĂŞĂŚ dodatkĂłw tematycznych plus warszawskÂą "wkÂładkĂŞ".


DebiutujÂąca dzisiaj na rynku gazeta "Dziennika Polska Europa ÂŚwiat" bĂŞdzie zawieraĂŚ dodatki tematyczne. Oto one:

W poniedziaÂłki 16-stronicowy dodatek Sport opisujÂący aktualne wydarzenia sportowe, przedstawiajÂący analizy kolejek ligowych, wyniki meczĂłw i gier, sylwetki sportowcĂłw, a takÂże komentarze specjalistĂłw i wywiady; szefem dodatku jest PaweÂł Zarzeczny.

Obrazek

W Âśrody dodatek idei Europa – dodatek publicystyczny, do ktĂłrego piszÂą intelektualiÂści z Polski, Europy i StanĂłw Zjednoczonych; dodatek liczy 16 stron, zostaÂł w niewielkim stopniu udoskonalony, dopasowany do nowego dziennika (wczeÂśniej pojawiaÂł siĂŞ w gazecie "Fakt"). Redaktorem prowadzÂącym EuropĂŞ jest Maciej Nowicki.

Obrazek

W piÂątki dodatek 'Kultura i TV' (ponad 100 stron objĂŞtoÂści) to kolorowy dodatek w ktĂłrym czytelnicy znajdÂą tygodniowy program wszystkich polskich i nadajÂących na terenie naszego kraju stacji telewizyjnych, a takÂże opisy audycji telewizyjnych, filmĂłw i seriali. Dodatek zawiera aktualnoÂści dotyczÂące premier filmowych, muzycznych i teatralnych, recenzje i opisy wydarzeĂą artystycznych oraz sylwetki artystĂłw. 'Kultura i TV' prowadzi Marta Strzelecka.

Obrazek

RĂłwnieÂż w piÂątki dodatek 7 Dni - przewodnik po imprezach kulturalnych w caÂłej Polsce, w formacie kieszonkowym (95x180 mm;16 stron), w nim repertuary kin w duÂżych miastach 15 wojewĂłdztw,a takÂże informacje o koncertach, spektaklach teatralnych, ciekawych wystawach, nowych restauracjach i centrach rozrywki. Szefem dodatku jest Marta Strzelecka.

Sobotni dodatek '¯ycie jest piêkne' to 40-stronicowy magazyn przeznaczony "dla wszystkich tych, którzy potrafi¹ cieszyÌ siê ¿yciem. Ceni¹ to, co piêkne, modne i wysmakowane. Skierowany do tych czytelników, którzy chc¹ pod¹¿aÌ za najœwie¿szymi trendami, otaczaÌ siê piêknem i poszukuj¹ nowych doznaù estetycznych".Magazyn prowadzony jest przez Martê Stremeck¹.

Obrazek

Warszawskie wydanie “Dziennika” wzbogacone jest o dodatkowe 8 stron, ktĂłre zawierajÂą aktualnoÂści stoÂłeczne,zarĂłwno gospodarczo–spoÂłeczne jak i kulturalne i sportowe.


[ Dodano: Wto Kwi 18, 2006 4:13 pm ]
I jeszcze moÂże dorzucĂŞ coÂś od siebie.
Nowy "Dziennik" przypad³ mi do gustu; jest dobrze zaprojektowany, czytelny no i przede wszystkim zawartoœÌ jest taka jaka wed³ug mnie byÌ powinna :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i mam pierwszy "Dziennik". :P Nie myœla³em ¿e to jest taka obszerna gazeta. :P Bardzo ³adna gazeta - szata graficzna super du¿o mojego ulubionego - niebieskiego - koloru. :P Fajnie jest wszystko u³o¿one czytelnie. :roll: Podobny ten dziennik do "Gazety Wyborczej". :roll: I nie ma tak du¿o reklam na paru pierwszych stronach nie ma ani jednej. :] Napisali o fajnych tematach m.in. o wierzowcu, który ma stan¹Ì w stolicy, ale narazie s¹ protesty s¹siadów tego budynku. :P Chyba zostanê sta³ym czytelnikiem tej gazety... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości