Internet chello w Kielcach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

mjc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2006, 20:16

Internet chello w Kielcach

Post autor: mjc »

UPC Polska wprowadzi od 11 maja br. us³ugê szerokopasmowego dostêpu do internetu chello do Kielc. Us³uga internetowa UPC zapewni u¿ytkownikom indywidualnym szerokopasmowe ³¹cza, pozwalaj¹c im korzystaÌ z szybkiego i ³atwego dostêpu do rozrywki i informacji przez 24 godziny na dobê, za sta³¹ miesiêczn¹ op³at¹, bez ponoszenia dodatkowych kosztów telefonicznych.

W chwili w³¹czenia (11 maja) us³uga chello bêdzie dostêpna dla grupy abonentów UPC Polska w Kielcach, m.in. w rejonie wiêkszoœci ulic dzielnicy KSM. Tym samym mieszkaùcy tych obszarów mog¹ ju¿ sk³adaÌ zamówienia i umawiaÌ siê na pierwsze instalacje. UPC planuje sukcesywnie poszerzaÌ zasiêg us³ugi - w ci¹gu kilku miesiêcy do us³ugi internetowej maj¹ mieÌ dostêp wszyscy klienci UPC w mieœcie.
ÂŹrĂłdÂło http://www.medianews.com.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A Pan to jest z UPC czy z Medianews?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
mjc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2006, 20:16

Post autor: mjc »

A co by Pan powiedzial jak bym byl po czesci i z mediaNews i UPC :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZaproponowaÂłbym usÂługĂŞ linkĂłw reklamowych w serwisie tvn.tivi.pl, bo na forum to tak nieÂładnie przecieÂż. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ewciaOP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 21:16

Post autor: ewciaOP »

Ja te¿ to czyta³am na medianews i jestem zadowolona z tej informacji. Sama mieszkam w Kielcach i to jest dla mnie super wiadomoœÌ!!! Wkoùcu skoùczy siê monopol na internet w tej naszej dziurze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości