RTL 7

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Najlepiej z RTL pamiêtam serial 'Nie z tego œwiata' opowiadaj¹cy o Evie, która w wieku 11 lat dowiedzia³a siê, ¿e jest pó³kosmitk¹; 'Podaj dalej' lec¹cy ok. 19.00, kiedy by³a Wieczorynka i czêœciej wybiera³am to drugie; 'Grê w przeboje'.

Co do '52 minut' - w pamiĂŞci utkwiÂły mi tylko reklamy. Mai Popielarkiej nie przypominam sobie, ale to pewnie dlatego, Âże RTL oglÂądaÂłam tylko w porze emisji 'Nie z tego ÂŚwiata'. :wink:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Najcieplej wspominam serial "Trzecia planeta od sÂłoĂąca". Szkoda, Âże juÂż negdzie nie leci. KiedyÂś puszczali g na TVN7 ale okoÂło 19.30. Wiadomo, co wĂłwczas oglÂądam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja pamiêtam 'wielkie otwarcie RTL 7' :lol: Podobnie hucznie otwierali jako now¹ wspania³¹ telewizjê w Polsce RTL 7 jak i TVN :wink:
Jednak RTL 7 nie ogl¹da³em póŸniej zbyt wiele
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Bo byÂły na serwerze Abe'a i jak widaĂŚ, juÂż je skasowaÂł. :(

Ale moÂże ktoÂś jeszcze ma na dysku te filmiki / dÂźwiĂŞki... :?:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No wlasnie. Moze ktos je sciagnal i moglby dac je na nowo.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Ja zawsze oglÂądaÂłem na RTL7 Coloumba i WieczĂłr z wampirem :D
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

PozwĂłle paĂąstwo, Âże temat odkÂąpĂŞ.

ChciaÂłem siĂŞ spytaĂŚ, czy nie pamiĂŞtacie czasem, kto uczestniczyÂł w zapowiedziach startu RTL 7. Ja pamiĂŞtam, Âże byÂł tam Robert Janowski - znany Wam z programu "Jaka to melodia?" oraz m.in. serialu "Na WspĂłlnej". O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, to towarzyszyÂła mu jeszcze pewna pani - nie wiem czy nie byÂła to Anna Czarnecka? (jej praca w skrĂłcie: RTL7->Tele5->TV Puls->TVN Style!)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

mi najbardziej w RTL7 podobaÂł sie program "Podaj dalej" :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PaweÂł:) pisze:mi najbardziej w RTL7 podobaÂł sie program "Podaj dalej" :D
kanaÂł wyrĂłzniaÂł siĂŞ jak na tamte lata publicystykÂą i dokumentem. Szybki serwis 7minut i Danuta Kondratoiwcz (dziÂś TVN24) i Magda MoÂłek.
52minuty i jeszcze jakies porgramy dokumentalno-reportaÂżowe byÂły.
No i Zoom z Januszem ZadurÂą (radioPIN i Polsat) i AnnÂą CzarneckÂą (TVNStyle).
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Mi najbardziej szkoda filmów z inspektorem Columbo, które na RTL 7 lecia³y praktycznie od zawsze - w czwartki o 20.00. Na kilka tygodni przed likwidacj¹ nadawano je nawet trzy razy w tygodniu. TVN 7 przejêciu stacji kontynuowa³ jeszcze emisjê wielu seriali, ale "Columbo" znikn¹³. Tak oto w polskiej telewizji traktuje siê klasykê kina (na któr¹ pozwalaj¹ sobie tylko najlepsze TV - min. RTL 7) i wprowadza do emisji gnioty. Od tego czasu widzia³em tylko jeden krymina³ z niezapomnian¹ rol¹ Petera Falka - nadany przez TVP 2. Stereotypowe, oparte o pozornie doœÌ prosty schemat - a jednak te filmy mia³y w sobie to COŒ.

Kiedyœ dobre krymina³y nadawa³a czêsto te¿ polsatowska "Formu³a 1". Dziœ nie ma ju¿ œwietnych (mimo fatalnej jakoœci technicznej) kana³ów tematycznych Polsatu, a krymina³ jest w TV gatunkiem wymieraj¹cym.
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

TVN7 nie da sie oglÂądac !!
RTL7 oglÂądaÂłem co dziennie "Trzecia planeta od sÂłonica" to byÂł hit !!!!
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

o RTL7 to byÂły czasy - Trzeci planeta od konca, Slayders, SeaQuest o tej maÂłej co byÂła kosmitka tez czasami ogladalem. Bardzo lubilem tÂą stacje szkoda ze sie poddaÂła bo byly momenty ze naprawde radziÂła sobie bardzodobrze, pozniej zaczela podupadac az w koncu sie sprzedala. Wielka szkoda.

A faktycznie tvn siedam (nie wiem dlaczego wybrali taka forme pewnie wroca do7) po starcie bylo naprawde kiepskie jakos ostatni zaczeli puszczec filmy (starszy oglada:) no i seriale jak Przyjaciele i Drew Carey Show ktory sie juz skonczyl. Taki filmowo serialowy kanal jak vox z niemczech.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

regoat pisze:A faktycznie tvn siedam (nie wiem dlaczego wybrali taka forme pewnie wroca do7)
tvn siedem jest tylko w logo. A podczas zapowiedzi programĂłw jest...w siĂłdemce.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

7minut fajnie sie to ogladalo w RTL7 i mialo taka fajna dynamiczna grafike ktora wtedy bila wszystki programy informacyjne na glowe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości