RTL 7

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

No to jak juÂż filmiki to i ÂściÂągnijcie sobie to:
http://www.tab-multimedia.de/rtl/rtl7/rtl7_logo_01.wmv

Czo³ówka wejœcia RTL 7 na antene ;)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

a wÂłaÂśnie pamiĂŞtacie poczÂątek RTL 7. Jak przez kilka dni emitowano zapowiedÂź startu tej stacji.
Pamiêtam ¿e zapowiada³y j¹ 2 osoby: pan Robert Janowski (prowadz¹cy teraz "Jaka to melodia") i jakaœ pani chyba Anna Czarnecka (ale za to g³owy sobie uci¹Ì nie dam).
W koùcu nie zapomnê jak do³em przelatywa³ napis zapraszaj¹cy do ogl¹dania startu RTL 7 przez dzieci bo ich program zacz¹³ siê o 19.00 w³aœnie serialem animowanym "Casper" (nie t¹ wersj¹ co lecia³a w TV Puls" :D )
I póŸniej przez pare lat na RTL 7 by³o ciekawie :P

Ale zauwa¿y³em ¿e wprowadzenie jingli "W³¹cz Siódmy Zmys³" zapocz¹tkowa³o derozwuj RTL7. Tzn. jakiœ czas póŸniej wycofano "Zoom" (nie pamiêtam by³o wtedy jeszcze "7 minut"), zaczêto emitowaÌ "Beczkê Œmiechu" i "Œmiechotekê" prowadzone przez Pana Japê.

OstatniÂą wiĂŞkszÂą produkcjÂą RTL7 byÂł juÂż chyba program "Gra w przeboje", ktĂłry prowadziÂł Wojciech Malajkat z tÂą laskÂą takÂą (o tym juÂż byÂło pisane :) )
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ta pani co prowadziÂła z Malajkatem ten program rozbrajaÂła mnie swoimi minami do kamery. MogÂłem przy niej boki zrywaĂŚ :lol:
:)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

karstar pisze:OstatniÂą wiĂŞkszÂą produkcjÂą RTL7 byÂł juÂż chyba program "Gra w przeboje", ktĂłry prowadziÂł Wojciech Malajkat z tÂą laskÂą takÂą (o tym juÂż byÂło pisane :) )
Ta laska nazywa siĂŞ Anna Martin. GdzieÂś widzialem w necie jej zdjĂŞcia... chcecie to szukajcie ;)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

ZnalazÂłem jej zdjĂŞcia
Obrazek

dla wszystkich zainteresowanych http://www.panda.friko.pl/annamar.html
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Nie wiem, moÂże jestem dziwny, ale mi siĂŞ bardziej ta ich wokalistka podobaÂła. :P
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

http://www.swr.qs.pl/multimedia/video/jmx2_100video.asf
Jeden z reportaÂży programu Zoom dotyczÂących piractwa radiowego. Fajne nawet :D
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Majkell pisze:Nie wiem, moÂże jestem dziwny, ale mi siĂŞ bardziej ta ich wokalistka podobaÂła. :P
Daria DruzgaÂła, byÂła czÂłonkini zespoÂłu Desu.
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

Pytanie do MichaÂła:
NaprawdĂŞ nie masz moÂżliwoÂści przegrania Jingli z VHS na kompa bo fajnie by byÂło je znĂłw zobaczyĂŚ. OsobiÂście nie widzĂŞ innej moÂżliwoÂści aby ktĂłrekolwiek z nas - forumowiczĂłw - miaÂło jeszcze takÂą szansĂŞ. :(

W tobie jedyna nadzieja :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

MichaÂł idÂź do jakiegoÂś KODAK-a, tam takie usÂługi prowadzÂą. (moÂże o tym nie wiedziaÂłeÂś wiĂŞc mĂłwie ;))
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

karstar pisze:Pytanie do MichaÂła:
NaprawdĂŞ nie masz moÂżliwoÂści przegrania Jingli z VHS na kompa bo fajnie by byÂło je znĂłw zobaczyĂŚ. OsobiÂście nie widzĂŞ innej moÂżliwoÂści aby ktĂłrekolwiek z nas - forumowiczĂłw - miaÂło jeszcze takÂą szansĂŞ. :(

W tobie jedyna nadzieja :D
W ogóle siê na tym nie znam. Potrzeba jest chyba Karta TV czy jak? Kolega coœ mi kiedyœ wspomina³, ¿e zamierza kupiÌ, ale ci¹gle nie kupowa³. D³ugo siê z nim nie widzia³em, wiêc mo¿e spytam. Ale proszê nie robiÌ sobie zbytnich nadziei. Na kasetach to mam i nie skasujê, wiêc prêdzej czy póŸniej mo¿e to ujrzy œwiat³o dzienne.
Abe pisze:MichaÂł idÂź do jakiegoÂś KODAK-a, tam takie usÂługi prowadzÂą. (moÂże o tym nie wiedziaÂłeÂś wiĂŞc mĂłwie ;))
Nie wiedziaÂłem, ale na pewno jest drogo. U nas samo otwarcie sesji komputera w Auchan kosztuje chyba 5 zÂł, a co dopiero usÂługi...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michal pisze:W ogĂłle siĂŞ na tym nie znam. Potrzeba jest chyba Karta TV czy jak? Kolega coÂś mi kiedyÂś wspominaÂł, Âże zamierza kupiĂŚ, ale ciÂągle nie kupowaÂł.
Jeœli zale¿y Wam na samym dŸwiêku to mo¿na podpi¹c (bardzo ³atwo - jednym kabelkiem, który wszyscy maj¹) magnetowid do jakiegoœ sprzêtu audio. NagraÌ na kasetê magnetofonow¹, a potem podpi¹Ì to do PC (te¿ w prosty sposób): przy "wie¿y" wk³adamy kabelek do wejœcia na s³uchawki, a przy PC w miejsce mikrofonu. Ja tak nagrywa³em pliki na stronê JakoœÌ idealna. :D

A jeÂśli chcecie teÂż obraz to niestety karta tv jest konieczna. :(
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lip 2004, 12:04 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Zgadzam siê z £ukaszem. :) Magnetowid ³¹czymy z wie¿¹ za pomoc¹ tzw. "czincza" (gruby przewód z du¿¹ wtyk¹ :)). W magnetowidzie pod³¹czacie go przy wyjœciu OFF / AUDIO, a w wie¿y przy ON / AUDIO :). Zwykle przewody i gniazdka s¹ oznaczone kolorami (zó³ty, czerwony i czarny). Potem jeszcze ta zabawa z przegraniem z magnetofonu na kompa.

No chyba, Âże macie kabel, ktĂłry z jednej strony ma wtyczkĂŞ takÂą jak mikrofon czy sÂłuchawki, a z drugiej "czincza". To wtedy przegracie sobie wszystko bezpoÂśrednio z magnetowidu na kompa (tyle tylko chciaÂłem dodaĂŚ ;))
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A za ile najtaniej moÂżna kupiĂŚ karte TV ? Dla mnie przydaÂła by sie bardzo a przy okazji podrzuciÂłbym zapy z Polonii 1, RTL7 a nawet TVN jak mieli takie jingle fajne i przerywnikami na reklame Âże jest prezent (taki pod choinke) i wyskakuje napis REKLAMA :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości