TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to maja odleciaÂła, troche szkod bo bardzo ciekawie prezentowaÂła pogode, puls szykuje mocne wejscie
TVN innowacja i nowoczesność...
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Post autor: FanPewnejStacji »

MyÂśle Âże bardzo mocne wejscie szykuja:)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zastanawiam sie tylko czemu nie zebrali sie i nie zrobili wejÂścia we wrzeÂśniu
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dla mnie ten szaÂł z nowym otwarciem PULSu to pic 8) Dlaczego :?: JuÂż mĂłwiĂŞ.

Co oni mogÂą przeciĂŞtnemu widzowi zaproponowaĂŚ :?: Wszystkie waÂżniejsze imprezy sportowe juÂż dawno sÂą sprzedane. Wszystkie imprezy kulturalne tak samo. Filmy - no ok - zobaczymy co zaoferujÂą. Tutaj faktycznie moÂże byĂŚ ciekawie-choĂŚ szczerze w to wÂątpiĂŞ :P Licencje na typowe i znaczÂące programy rozrywkowe juÂż teÂż sÂą raczej kupione/sprzedane.
WiĂŞc co - nowoczesne studia - ok - ale myÂślĂŞ, Âże to przeciĂŞtnego widza maÂło obchodzi.
Serwisy, informacje, wiadomoÂści - ok - ale wydaje mi siĂŞ, Âże WiadomoÂści i FaktĂłw nie przebijÂą.

Wiêc spokojnie - poczekajmy co poka¿¹. Ale nie wró¿ê im sukcesu 8)
ZIMA
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a ja nigdy nie mowie nigdy, zalezy w jaka strone pojdÂą, stricte informacyjnÂą czy bardziej rozrywkowÂą
TVN innowacja i nowoczesność...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamiiloo pisze:a ja nigdy nie mowie nigdy, zalezy w jaka strone pojdÂą, stricte informacyjnÂą czy bardziej rozrywkowÂą
Jasne, ¿e tak. Tylko jak informacyjn¹ to có¿ nowego mog¹ pokazaÌ :?: a jak rozrywkow¹ to tym bardziej... Nie przekreœlam ich - asolutnie - ale te¿ nie uwa¿am, ¿e to bêdzie jakieœ super wydarzenie.
ZIMA
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kolejna informacyjna??? raczej nie.... pewnie bedzie ogolnietematyczna, ale wiekszego sukcesu bym sie niespodziewal... moze cos na poziomie tvn siedem, moze troche wyzej....
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Post autor: FanPewnejStacji »

Ale wszywscy nastawieni na start nowego PULSu. Ja wierzĂŞ w ich sukces.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

TVN_FAN pisze:
kamiiloo pisze:a ja nigdy nie mowie nigdy, zalezy w jaka strone pojdÂą, stricte informacyjnÂą czy bardziej rozrywkowÂą
Jasne, ¿e tak. Tylko jak informacyjn¹ to có¿ nowego mog¹ pokazaÌ :?: a jak rozrywkow¹ to tym bardziej... Nie przekreœlam ich - asolutnie - ale te¿ nie uwa¿am, ¿e to bêdzie jakieœ super wydarzenie.
w strefie rozrywkowej jest duzo mozliwoÂści
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TV Puls bêdzie mia³ 6 oddzia³ów regionalnych:
Telewizja Puls kontynuuje przygotowania do uruchomienia z koùcem paŸdziernika programu informacyjnego. Poza kompletowaniem zespo³u dziennika w Warszawie, stacja tworzy tak¿e oœrodki regionalne w najwiêkszych miastach. W sumie bêdzie ich szeœÌ.

W ka¿dym z oddzia³ów bêdzie pracowaÌ od jednego do dwóch reporterów i operatorów, a tak¿e producent. TV Puls jest w tej chwili na etapie podpisywania umów z pracownikami. Oœrodki maj¹ zostaÌ wyposa¿one w wozy satelitarne. W miastach w których nie powstan¹ lokalne oddzia³y, TV Puls korzystaÌ bêdzie ze wspó³pracowników.

Tymczasem do tworzonej w Warszawie redakcji programu do³¹czaj¹ kolejne osoby. Prezenterk¹ dziennika obok Krzysztofa Ziemca i Jacka Karnowskiego, zostanie Katarzyna Olubiùska, do niedawna zwi¹zana z Polsatem, gdzie prowadzi³a "Interwencjê".

Jeden z programĂłw na antenie TV Puls poprowadziĂŚ ma takÂże Piotr MaÂślak, ostatnio pracujÂący w "Wydarzeniach" Polsatu. W Pulsie tworzy on takÂże redakcjĂŞ zagranicznÂą, w ktĂłrej pracuje juÂż m.in. Paulina DrapaÂła, wczeÂśniej zwiÂązana z TelewizjÂą PolskÂą.

Reporterami nowego dziennika TV Puls zastanÂą m.in.: Tomasz Lipko (poprzednio "WiadomoÂści" TVP1), Krzysztof WĂłjcik (Polskapresse), Marek Pyza (Tok FM), Marcin WikÂło (TVN24), JarosÂław Olechowski ("Rzeczpospolita"), Aleksandra Gardynik ("Rzeczpospolita"), BartÂłomiej WrĂłblewski ("Fakty" TVN) i Katarzyna NiedÂźwiedÂź (TVP3).

Od 1 paŸdziernika do warszawskiego zespo³u dziennika do³¹czy tak¿e Micha³ Nikodem, do tej pory zagraniczny reporter TVN24, a na pocz¹tku przysz³ego roku równie¿ Konrad Wachulec, wczeœniej ³ódzki korespondent tej stacji.

Wydawcami programu informacyjnego TV Puls bĂŞdÂą m.in.: Magdalena Mioduska, wczeÂśniej zwiÂązana z Polsatem, Andrzej Szozda, ktĂłry pracowaÂł poprzednio m.in. w Polskim Radiu i Tok FM, oraz Roman Wilkoszewski, ostatnio rzecznik prasowy TPSA w GdaĂąsku, a wczeÂśniej w TVN.

Redakcj¹ pogodow¹ organizuje Katarzyna Trzaskalska, która przesz³a z TVP1. Niebawem do³¹czy do niej Maja Popielarska z TVN, pojawi siê tak¿e trzecia prezenterka. Z kolei sportem kieruje Mariusz Jankowski, wczeœniej dziennikarz sportowy Polsatu.

Program informacyjny TV Puls wystartuje 28 paÂździernika br. razem z nowÂą ramĂłwkÂą stacji. Nie wiadomo na razie o ktĂłrej bĂŞdzie emitowany.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia
Ciekaw jestem tego serwisu Pulsu. Zapowiada siĂŞ naprawdĂŞ ciekawie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dziÂś widziaÂłem reklamĂŞ, szukajÂą mÂłodych par z maxymalnym staÂżem 2 lata jeÂśli sie nie mylĂŞ, byÂła mowa o jakiejs podrozy poÂślubnej chyba, no to chyba jakich teleturniej sie szykuje
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

wirtualnemedia.pl pisze:teleturniej pod roboczÂą nazwÂą "NowoÂżeĂący"
GdzieÂś czytaÂłem, Âże w Ameryce byÂł robiony w latach 60. :]
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Kuba pisze:
wirtualnemedia.pl pisze:teleturniej pod roboczÂą nazwÂą "NowoÂżeĂący"
GdzieÂś czytaÂłem, Âże w Ameryce byÂł robiony w latach 60. :]
grunt Âże stacja szykuje nowatorskie projekty :P
TVN innowacja i nowoczesność...
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

ma ktoÂś zapy ze zwiastunĂłw Raportu?
marcin100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 29 wrz 2007, 18:03

Re: TV PULS !!!!

Post autor: marcin100 »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości