Neostrada

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja teÂż czekam, Âżeby siĂŞ pozbyĂŚ stacjonarnego. :twisted: Gdyby to byÂło cztery razy taĂąsze i pokazywaÂło, kto dzwoni, to bym siĂŞ moÂże zastanawiaÂł...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

KiedyÂś skorzystaÂłam ze specjalnego abonamentu TP w ramach promocji. ChodziÂło chyba o darmowe weekendy czy soboty, dokÂładnie nie pamiĂŞtam. W porĂłwnaniu do zwykÂłej oferty udaÂło mi sie zaoszczĂŞdziĂŚ 1 zÂł 40 gr, a miaÂło byĂŚ tak tanio... Co do neostrady to podobno jak rezygnuje sie z telefonu stacjonarnego to traci siĂŞ automatycznie internet. Jak to jest w koncu z tym oddzielaniem? "Starzy" klienci tez bĂŞdÂą mogli skorzystaĂŚ z najnowszej oferty?
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mandi pisze:Jak to jest w koncu z tym oddzielaniem? "Starzy" klienci tez bĂŞdÂą mogli skorzystaĂŚ z najnowszej oferty?
WÂłaÂśnie niewiadomo, czeba poczekaĂŚ
basik123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 22 sie 2007, 20:18

Post autor: basik123 »

hej neo bez pots kosztuje tyle co zwyk³a neostrada z tym ¿e dochodzi do tego 36,6 za dzirw¿awienie ³¹cza. ale jest mo¿liwoœc pod³¹czenia neo na socjalnym co wychodzi trochê taniej. dodatkowych informacji udzuelam telefonicznie. sama mam neo na socjalnym wiêc metoda wypróbowana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości