[TVN] Katastrofy w przestworzach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

[TVN] Katastrofy w przestworzach

Post autor: Pawcio36 »

Nie tak dawno zadebiutowal program „Katastrofy w przestworzach”
Co o nim sÂądzicie,jakie sÂą wasze opinie i czy ten program zadomowi sie na dluzej w TVN ??????
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Z gĂłry jest ustalone Âże wyemitowanych zostanie 12 odcinkĂłw tego dokumentu - dokumentu a dokÂładniej serialu dokumentalnego a nie programu.
Ostatnio zmieniony środa 02 sie 2006, 20:33 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂżna jeszcze wyemitowaĂŚ II i III seriĂŞ. :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Serial wedÂług mnie jest dobry pod wzgledem realizacyjnym i ciekawy. :) CoÂś jak "Wielkie ucieczki" tylko o historii wypadkĂłw samolotĂłw. :D Pierwszy odcinek byÂł taki sobie - czekam na jakieÂś bardziej straszne katastrofy - i wÂłaÂśnie taka zapowiada siĂŞ nastĂŞpna. :P LiczĂŞ teÂż na dobry wynik i udziaÂły w oglÂądalnoÂści. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

MoÂżna powiedziec Âże jest to taki "wakacyjny serial dokumetnalny TVN-u"

Jednak TVN mĂłgÂłby pomyslec aby takie "wakacyjne program" goÂściÂły takze na antenie TVN-u rĂłwnieÂż na wiosnĂŞ i jesieĂą, bo ilez moÂżna oglÂądaĂŚ najczĂŞÂściej powtĂłrki filmĂłw w niedzielĂŞ,ÂśrodĂŞ,i w czwartki(zalezn od Wielkich ucieczek)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nikt nie powiedziaÂł, Âże ten program skoĂączy siĂŞ wraz z koĂącem wakacji. WrĂŞcz przeciwnie. W lpicu i sierpniu tylko 5 ocikĂłw z 12,
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

Marcin pisze:Nikt nie powiedziaÂł, Âże ten program skoĂączy siĂŞ wraz z koĂącem wakacji. WrĂŞcz przeciwnie. W lpicu i sierpniu tylko 5 ocikĂłw z 12,
Zgadzam siĂŞ ale teraz ten program jest o przyzwoitej porze. Nie pamiĂŞtasz w ubieglym roku byÂły tajemnice smollville o 21.30 ale potem przenieÂśli ten program na23.10 i niektorzy zasypiali juÂż.

A jak wszyscy wiemy TVN ma dar do przesuwania kultowych seriali zagraniczmych (patrz: Smollville, wybraĂący obcych,rodzina soprano. 6 stop pod ziemia itd.)

A niestety woli puszczac powtorki filmow i rozne programy tvn-u (nie wszystkie udane)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pewnie dadzÂą go w czwartki. Dotychczas byÂły wtedy albo prawdziwe historie, albo Wielkie ucieczki i Detektyw, czyli tematyka podobna.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pawcio36 pisze:Zgadzam siĂŞ ale teraz ten program jest o przyzwoitej porze. Nie pamiĂŞtasz w ubieglym roku byÂły tajemnice smollville o 21.30 ale potem przenieÂśli ten program na23.10 i niektorzy zasypiali juÂż.
Ale moÂże TVN da ten serial o 21:30 w czwartek. :roll: ZresztÂą nie wiem - "Tajemnice Smollville" byÂły we wtorek potem wrĂłciÂła "Magda M." i zagraniczny serial musiaÂł ustÂąpiĂŚ miejscÂą popularniejszej "Magdzie M.". :roll: I myÂślĂŞ, Âże teraz zadecydujÂą wyniki oglÂądalnoÂści - jak bĂŞdÂą dobre to moÂże przesunÂą i dadzÂą np. w czwartek, a jak nie to pewnie bĂŞdzie w poniedziaÂłek po "Szymon Majeski Show" czyli ok. 22:30. :roll:
Pawcio36 pisze:A jak wszyscy wiemy TVN ma dar do przesuwania kultowych seriali zagraniczmych (patrz: Smollville, wybraĂący obcych,rodzina soprano. 6 stop pod ziemia itd.)
Przesuwania? PrzecieÂż oprĂłcz "Tajemnic Smallville" to Âżaden z wyÂżej wynienionych seriali nie byÂł nadawany wczesniej. :> A powĂłd jest oczywisty: nie ma miejsca wczeÂśniej. W lepszej porze sÂą inne programy - Twoim zdaniem nie wszytskie udane, ale gdyby tak byÂło nie przyciÂągaÂłyby dobrej widowni. :> Filmy fakt moÂżna byÂłoby skasowaĂŚ i tak wÂłaÂśnie powtĂłrki wiĂŞc nie wielka strata, ale TVN tego nie zrobi. :roll: I zapomnijmy tutaj o innych serialach i skupmy siĂŞ na "Katastrofach w przestwirzach". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

pawell pisze:
Przesuwania? PrzecieÂż oprĂłcz "Tajemnic Smallville" to Âżaden z wyÂżej wynienionych seriali nie byÂł nadawany wczesniej. :> A powĂłd jest oczywisty: nie ma miejsca wczeÂśniej. W lepszej porze sÂą inne programy - Twoim zdaniem nie wszytskie udane, ale gdyby tak byÂło nie przyciÂągaÂłyby dobrej widowni. :> Filmy fakt moÂżna byÂłoby skasowaĂŚ i tak wÂłaÂśnie powtĂłrki wiĂŞc nie wielka strata, ale TVN tego nie zrobi. :roll: I zapomnijmy tutaj o innych serialach i skupmy siĂŞ na "Katastrofach w przestwirzach". :)
Dobrze, ale ja tylko na jednÂą chwilkĂŞ tylko o filmach.
Gdyby tak zrezygnowaĂŚ z filmĂłw we ÂśrodĂŞ,czwartek i niedzielĂŞ pozostaly by tylko filmy w piÂątek i sobotĂŞ.
PiÂątek-filmy sensacyjne i z trochĂŞ wiĂŞkszÂądoza przemocy
Sobota- mmniej "przeraÂżajÂące" filmy, love story i lekkie kryminaÂły

W sumie da nam to, Âże powtĂłrki bĂŞda puszczane z mniejszÂą dozÂą i bĂŞdÂą bardziej interesujÂące dla przeciĂŞtnego widza.

NieprawdaÂż??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości