[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:Podoba mi siĂŞ reklama jego programu,gdy zarzuca nogĂŞ na nogĂŞ,jak w nagim instynkcie :lol: koleÂś jest zakrĂŞcony :lol:
Mi te¿ siê ona podoba. :D :P Ale narazie o niczym szczególnym nie informuje jednak "zaraz" powinna siê pojawiÌ ta z goœÌmi. :roll: :D Oczywiœcie jak nagraj¹ pierwszy odcinek...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

aveo pisze:
Greg Haus pisze:GdaĂąsk z ktĂłrego go ja wywalono :D :lol:
Greg,to byÂło na Festiwalu Polskich FilmĂłw Fabularnych w Teatrze Muzycznym w Gdyni :> Nie czepiam siĂŞ,tylko subtelnie uÂściÂślam :)
DokÂładnie to miaÂłem na myÂśli :lol: Pewnie jakis wirus sie wdarÂł :P :lol:

A tak na serio to nowe reklamĂłwki sÂą fajne :) ciekawe czy tez caÂła oprawa bedzie zwiazana z flaga Kuby .. :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mam nadziejĂŞ, Âże szybko zostanie zrobiona strona internetowa Kuby. Stara na interii bĂŞdzie chyba nieaktualna bo wszystkie programy TVN majÂą na Onecie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na stronce tvn.pl pisze o niedzielnych nowoÂściach i widac tam chyba juz ostatneczne logo programu Kuby !! TU
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Powiem wam Âże Kuby nie lubie a jego program w Polsacie nie podobaÂł mi siĂŞ, ale juÂż sam sposĂłb w jaki reklamuje siĂŞ WojewĂłdzkiego w TVN sprawia, Âże chce siĂŞ go oglÂądaĂŚ - choĂŚby ten jeden odcinek z ciekawoÂści.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Troche sÂłabe te logo "Kuba WojewĂłdzki". Mam nadziejĂŞ, Âże nie jest jeszcze ostateczne.

P.S. Nie mogĂŞ siĂŞ juÂż doczekaĂŚ niedzieli! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:Troche sÂłabe te logo "Kuba WojewĂłdzki". Mam nadziejĂŞ, Âże nie jest jeszcze ostateczne.
Mi te¿ siê œrednio podoba - jak go zobaczy³e to jakos takos niespodoba³o mi sie..te czerwone kó³ko i litery - karzda inna - i jeszcze cieù kuby ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siê podoba to logo. I raczej jest ostatecznie - tak samo jak to po drugiej stronie. :P Wydaje mi siê, ¿e cieù Kuby zmieni sie w Z, którego brakuje w logo. :) Jestem ciekawy jak bêdzie wygl¹daÌ ono w czo³ówce. Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie nic zwi¹zanego z Kub¹ - paùstwem... 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże cieĂą Kuby zmieni sie w Z

To wtedy program nazywaÂłby sie Kuba WojewĂłdzi... :D Ale napewno teĂą cieĂą sie jakos w litery zemienia...To koÂło troszke mi Top Trendy przypomina :lol: I ciekawe jak studio bedzie wyglÂądac - mam nadzijeje Âże nie bedzie to cos a la Szymon - bo takie studio tam nie pasuje... Niediela sie zbliÂża

A ile bedzie trwac ten program - godzine??

A tak pozaty to czytaÂł ktos moÂże wywiad z Kuba w teletygodniu?? :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Greg Haus pisze:A tak pozaty to czytaÂł ktos moÂże wywiad z Kuba w teletygodniu?? :D
CzytaÂł i jutro zeskanuje :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:To wtedy program nazywaÂłby sie Kuba WojewĂłdzi... :D
:> Hehe nie zauwaÂżyÂłem, Âże nie ma teÂż k. :P No to jestem jeszcze bardziej ciekawy jak to bedzie wygladac w caÂłoÂści. :>
Greg Haus pisze:A ile bedzie trwac ten program - godzine??
Nom - godzinĂŞ z reklamami. :)

Poza tym w "Fakt TV" jest artykuÂł o "Kubie WojewĂłdzkim. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiaj juÂż pewnie bĂŞdzie reklama programu i zobaczymy studio, nowÂą scenografiĂŞ, oprawĂŞ. Nie mogĂŞ siĂŞ juÂż doczekaĂŚ niedzieli.

P.S. Wywiad z KubÂą w Teletygodniu jest naprawdĂŞ super.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba nie zobaczymy. :roll: DziÂś byÂła taka sama reklama. :spiewa: Wydaje mi siĂŞ, Âże dopiero w niedzielĂŞ wieczorem przekonamy siĂŞ jak wyglÂąda studio i nowa oprawa. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WidziaÂłem wÂłaÂśnie tĂŞ reklamĂŞ Kuby WojewĂłdzkiego. Dali takie ujĂŞcia Âże widaĂŚ tylko twarze goÂści i prowadzÂącego i nic poza tym. Jedynie co widziaÂłem to kawaÂłek niebieskiego tÂła za KubÂą.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Strona programu bĂŞdzie pod adresem http://www.kuba.onet.pl. Pewne :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości