[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

To juÂż wiadomo od kilku dni :> Tak samo jak supernania.onet.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Studio raczej bĂŞdzie podobne do tego z polszmatu. DziÂś w "Super Expressie" sÂą 2 fotki gdzie widaĂŚ z tyÂłu twarze Kuby. Jedna jest na ich stronie:

Obrazek

Kanapa taka brÂązowa, a i stolik taki sam (podobny) jak w wersji polszmatowskiej. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

I dobrze, bo ciĂŞzko byÂłoby mi siĂŞ przyzwyczaiĂŚ do nowego studia, a tamto byÂło OK. Z drugiej strony mogliby zaprowadziĂŚ jakieÂś zmiany :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja bym bardzo chêtnie ogl¹da³ Kubê w jakimœ ca³kiem nowym studiu. Zreszt¹ zdjêcie pokazuje tylko malusieùki fragmencik scenografii za kanapami. :) Nie wiemy co jest po prawej, po lewej stronie i jak jest ko³o publiki. Nie wiemy gdzie bêdzie wystêpowa³ zespó³ - czy na górze jak to by³o, czy w ca³kiem innym miejscu. :roll: Na pe³n¹ opinie musimu poczekac do niedzieli. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Coœ czujê, ¿e bêdzie studio ca³kowicie skopiowane z wersji polszmatowskiej. Ale to i dobrze bo tamte by³o OK. Oby tylko ogl¹dalnoœÌ nie spad³a poni¿ej 3 mln.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Sa ju¿ reklamy z goœÌmii i widaÌ trochê studia i jest trochu ciemne ... Ale w porz¹dku! Co do ogl¹dalnoœci to liczê na nawet 3, 5 - 4 miliony
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W oglÂądalnoÂści bardzo duÂżo pomoÂże Kubie "Taniec z Gwiazdami". Nie liczÂąc oczywiÂście licznych fanĂłw WojewĂłdzkiego. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pomo¿e, ale chyba nie tak bardzo. Na Kubê pewnie zostan¹ osoby m³ode. :P Reszta prze³¹czy na coœ innego. :roll:

No i widzia³em reklamê, zapowiedŸ z goœÌmi - wydaje siê tak jakoœ spokojnie... :roll: Studia faktycznie ciemne, tak samo czo³ówka. :mhm: Ale ta ciemnoœÌ tam wygl¹da bardzo fajnie. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale KwaÂśniewska siĂŞ chyba trochĂŞ rozkrĂŞciÂła tam, bo zachowuje siĂŞ inaczej niÂż zwykle :>
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

U Kuby w programie wiêkszoœÌ goœci siê rozkrêca. Pokazuj¹ swoj¹ drug¹ po³owê. Kwaœniewska to rozrywkowa dziewczyna i Wojewódzki dobrze zrobi³ zapraszaj¹c j¹ do studia.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

zapowiada siĂŞ ciekawie ze wzglĂŞdu na AnnĂŞ MuchĂŞ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obiecany wywiad. Przepraszam za opóŸnienie.

ObrazekObrazek

Lekturê polecam szczególnie tym którzy do Kuby nie zd¹¿yli siê jeszcze przekonaÌ. Jest te¿ coœ o tym ca³ym "lunaparku"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wywiad Âświetny, pokazuje prawdziwe intencje Kuby. On po prostu obnaÂża brak bÂłyskotliwoÂści wielu osĂłb, mimo, Âże tak wÂłaÂściwie on sam geniuszem nie jest, ma na to sposĂłb- prowokuje. Mam nadziejĂŞ, Âże przejÂście do TVN nie bĂŞdzie okazjÂą do zapraszania po raz n-ty tych samych goÂści, choĂŚ mam nadziejĂŞ na jeszcze jednÂą SzczukĂŞ :D . Poza tym, skoro WojewĂłdzki jest w TVNie to mogliby ze SzczukÂą prowadziĂŚ "DwururkĂŞ"- to dopiero byÂłaby jazda :devil: :aniol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WÂłaÂśnie sie zkoĂączyÂł program. ByÂł super!. Troche Ania Mucha mi denerwowaÂła ale to nic. CieszĂŞ siĂŞ, Âże program jest ÂświeÂżo nagrany (z piÂątku). Mamy do czynienia z tzw. "ÂświeÂżynÂą". Wiem, Âże w Polszmacie byÂło nagrywane 2 tygodnie wczeÂśniej.
P.S. Czekam do nastĂŞpnej niedzieli.
Daha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 22:59

Post autor: Daha »

O czym Ty czlowiecze rozmawiasz? Program byl beznadziejny. Pewnie glownie za sprawa tego ze prowadzacy jak i goscie byli pijani (co chwile saczyli jakis alkohol z flakonika). Naprawde zawiodlem sie. Przykro mi to przyznac, ale w Polszmacie Kuba mial wieksza klase i inteligentniejszy zart.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości