[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Strona programu bardzo dobra. Pisz¹, ¿e w nastêpnym odcinku bêdzie o taùcu i romansach wiêc s¹dze ¿e goœÌmi bêd¹ Cichopek i Hakiel.

P.S. Oj Daha z tym alkoholem to naprawdĂŞ przesadziÂłeÂś a Âżart Kuby jest dalej taki sam i ma swojÂą klasĂŞ.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Nie lubiĂŞ Kuby WojewĂłdzkiego i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże zmiana stacji nie pomogÂła, TVn natomiast lepiej promowaÂł program, reklamĂłwki byÂły bardzo zachĂŞcajace, KUBA i IV RP jako przeciwwagi, no ale niestety program cienki, goÂście go prĂłbowali uratowaĂŚ, ale byÂło ciĂŞÂżko.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja zasadniczo nie zauwazylem zadnej zmiany miedzy ppolsatem a tvn-em, choc dzisiejszy program nie nalezal do tych najlepszych.

Natomiast takie komentarze jak ten od "dahy" ÂświadczÂą tylko o tym, Âże identyfikacja z pewnymi zaleÂżnoÂściami jest bardzo duza, takze w nas - fanach tvnu ;-)
Anka_31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 23:26

Post autor: Anka_31 »

KubĂŞ zawsze lubiÂłam i nadal lubieĂŚ bedĂŞ, program bardzo mi siĂŞ podobaÂł, a prowadzÂący byÂł chyba na wiĂŞkszym luzie niÂż w Polsacie. OBY TAK DALEJ!!!
Daha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 22:59

Post autor: Daha »

Ludzie co wy piszecie? Program byl zenujacy. Majewskiemu toto do piet nie dorasta. Ale z drugiej str 'de gustibus non est disputandum'.
raku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:20

Post autor: raku »

Program byl sredni, ale to wina gosci, glownie Kwasniewskiej, nie lubie jej zachowania bez sensu i glupiej mimiki, w polszmacie rozniez zdazaly sie odcinki naprawde ciekawe i nudne az do bulu takze na opinie czy lepiej bylo kiedys czy teraz bedzie trzeba poczekac .. za to studio, logo i promocja programu bardzo dobra :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dziÂś byÂł Âświetny program!uÂśmiaÂłem siĂŞ nieÂźle,szczegĂłlnie temat dot.plecĂłw Muchy mnie zabiÂł :hahaha: KwaÂśniewska jest na luzie i naturalna co najwaÂżniejsze.wie,Âże Kuba jest jaki jest,a ona ma poczucie humoru,dystansu,nie bierze wszystkiego do siebie i nie stroi fochĂłw.Ex prezydent ma wporzo cĂłrkĂŞ,choĂŚ grubaskĂŞ :hahaha: ;) Mam nadziejĂŞ,Âże pozostaÂłe 'odcinki' bĂŞdÂą tak samo dobre jak dziÂś 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

Moim skromnym zdaniem nowy Kuba jest o wiele lepszy od tego Polsatowskiego. WidaĂŚ, Âże pozwolili mu na wiĂŞcej i dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt tu nie wspomniaÂł o tym bezpardonowym "jechaniu" po rodzicach Oli, co moim zdaniem byÂło bardzo zabawne, choĂŚ ryzykowne. ZresztÂą z MuchÂą teÂż sie nie certoliÂł i to wÂłaÂśnie w jego programach lubie - bezpoÂśrednio i bez owijania w baweÂłnĂŞ.

Niestety jak widaĂŚ trudno wszystkim dogodziĂŚ, a niektĂłrzy nawet twierdzÂą, Âże Majewski ma lepsze Âżarty, choĂŚ nie wiem jak moÂżna lubieĂŚ te czĂŞsto bezpÂłciowe jego komentarze okraszone wkurzajÂącÂą mimikÂą (gdy jest na stojÂąco i coÂś mĂłwi zawsze gÂłupio pochyla gÂłowĂŞ jakby miaÂł garba, a gdy jego goÂście mĂłwiÂą coÂś Âśmiesznego to zawsze przerywa im i -"nie, nie, ale nie, nie [i tutaj powtarza Âżart goÂścia robiÂąc to z innÂą intonacjÂą] - i uwaÂża Âże to jest Âśmieszne).

W moich oczach Majewskiego ratujÂą tylko rozmowy w tÂłoku, a nowy Kuba jest de best, co zresztÂą piszÂą w Wyborczej: http://wirtualnemedia.pl/document,,1729 ... w_TVN.html
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

FajnÂą ma Kuba reklamĂŞ, tylko szkoda, Âże zaprosiÂł KwaÂśniewskÂą.
Dla mnie to ona kojarzy siĂŞ i z III RP ( cĂłrka prezydenta z3rp)
i nieco z IV RP( "gwiazda" najpopularniejszego w tejÂże RP programu rozrywkowego)
i byÂła wczoraj u niego tak beznadziejna, Âże szok.
ÂŻadnego odlotu wiĂŞc nie byÂło:(
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

zgred pisze:Moim skromnym zdaniem nowy Kuba jest o wiele lepszy od tego Polsatowskiego. WidaĂŚ, Âże pozwolili mu na wiĂŞcej i dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt tu nie wspomniaÂł o tym bezpardonowym "jechaniu" po rodzicach Oli, co moim zdaniem byÂło bardzo zabawne, choĂŚ ryzykowne. ZresztÂą z MuchÂą teÂż sie nie certoliÂł i to wÂłaÂśnie w jego programach lubie - bezpoÂśrednio i bez owijania w baweÂłnĂŞ.
Tylko jaki jest wÂłaÂśnie Kuba WojewĂłdzki - jest bezpoÂśrednio chamski, bez owijania w baweÂłne obraÂża ludzi. Z jednej strony w programie robi sobie polew ze wszystkich a potem wyskakuje z koszulkami z J. Kuroniem.

Majewski bez porĂłwnania wygrywa z WojewĂłdzkim - klasÂą, oglÂądalnoÂściÂą i sposobem jakim traktuje siĂŞ goÂści, u WojewĂłdzkiego goÂście sÂą zagÂłuszani przez prowadzÂącego, u Majewskiego rozmowa jest o wiele krĂłtsza ale zawsze goÂście majÂą okazjĂŞ powiedzieĂŚ coÂś ciekawego nie muszÂą odpowiadaĂŚ na chamskie Âżarty jak u Kuby.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

:arrow: Program
Program wczorajszy byÂł switny - bardzo kontowersyjny :lol: tylko Kuba moÂże Âśmiac sie rodzicĂłw goÂści ktĂłrych zaprasza itp. Naprawde super - szczegĂłlnie Kwasniewska bo Mucha troszke sztuczna :?

:arrow: Studio

Bardzo fajne studio - oczywiÂście motywy Kuby przewaÂżaja tak jak w Polsacie. Fajna ta kostaka . Tylko niezagospodarowna przestrzeĂą jest wÂłasnie miedzy ta "kostka " a zdjeciami Kuby :P

:arrow: OglÂądalnoÂśc

ÂŚwietna - ponad 4 miliony :D Juz sie nam na hicior zapowiada :P

:arrow: Czo³ówka

I tu sie rodzi minus bo ta oprawa graficzna strasznie mi sie nie pdoba :? Ale przecieÂż to nie najwazniejsze w programie :)

:arrow: Stronak Kuby

Fajna - w stylu programu :D
:arrow: Ocena

-5 < tylko tak dalje Kuba
anth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2006, 15:52

Post autor: anth »

orientuje sie ktoÂś jaki tytuÂł ma piosenka z zapowiedzi programu WojewĂłdzkiego - "Kuba w TVN"? motyw w stylu kubanskim...

oczywiscie jestem przekonany z nikt z was nie ma bladego pojĂŞcie co to moze byc wiec mam inne pytanie. gdzie najdogodniej by bylo posÂłac maila, moze wiecie jaki dzial zajmuje sie produkcjÂą takich reklamowek. niestety z widzowie@tvn.pl nikt nie odpisuje.

pozdrawiam i licze na jakis odzew z waszej strony.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siê wczorajszy program podoba³. :D Mi³e zaskoczenie studiem - du¿e, przestrzenne zupe³nie w innym stylu ni¿ te polszmatowskie. :P Trochê ma³o wykorzystywane. ;) Czo³ówka OK myœla³em, ¿e bêdzie gorzej to wygladaÌ. Szczególnie w niej podoba mi siê melodia. :spiewa:

Znacznie lepsza pierwsza czeœÌ programu - rozmowa z Kwaœniewsk¹. Podoba³o mi siê jak gada³a o tym co pisz¹ o niej na forach internetowych - widaÌ po tym, ¿e ma wielki dystans do siebie. :D CzêœÌ g³ównie z Much¹ nie by³a z³a. Trochê sztywno i na dodatek ta suknia z któr¹ mia³a problemy trochê rozprasza³a. Natomiast bardzo nie podoba³ mi siê Micha³ Koterski. :? Jego relacje by³y denne, a on sam by³ tak g³upi, ¿e a¿ chcia³o siê prze³aczyÌ na inny kana³. :? Mam nadziejê, ¿e to nie jest sta³y punkt programu. :?

Strona internetowa programu Âświetna. Troszke uboga, ale z czasem bĂŞdzie lepiej. Na forum juÂż sporo komentarzy. :spiewa:

A ogl¹dalnoœÌ znakomita! :shock: Nie spodziewa³em siê, ¿e pierwszy odcinek zobaczy tyle ludzi. :tanczy: Moze tak zostaÌ. :spiewa: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Natomiast bardzo nie podobaÂł mi siĂŞ MichaÂł Koterski. :? Jego relacje byÂły denne, a on sam byÂł tak gÂłupi, Âże aÂż chciaÂło siĂŞ przeÂłaczyĂŚ na inny kanaÂł. :? Mam nadziejĂŞ, Âże to nie jest staÂły punkt programu. :?
On nie jest gÂłupi tylko taki poprostu siĂŞ urodziÂł ;)
Widocznie nie oglÂądaÂłeÂś polsatowskiego Kuby > http://www.filmweb.pl/topic/449180/Debe ... D+D+D.html.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Ale on mnie bardzo denerwuje. Jego gÂłos i zachowanie jest wqrzajÂące no niestety taki siĂŞ urodziÂł to fakt. :/ :ech: A polszmatowskiego "KubĂŞ WojewĂłdzkiego" oglÂądaÂłem wtedy gdy byÂł ktoÂś ciekawy. :) Jak widzĂŞ na tym forum co daÂłeÂś linka to pierwszy post pojawiÂł sie 21 maja br. wiĂŞc raczej wtedy nie ogladaÂłem KW na polszmacie... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości