Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Pabloo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 14:12

Post autor: Pabloo »

W zeszÂłym tygodniu w niedzielĂŞ wieczorem widziaÂłem jÂą na stacji BP na Lipskiej ( niedaleko siedziby TVN-u Krakowskiego) i powiem, Âże na Âżywo prezentuje siĂŞ wyÂśmienicie w TV jest tylko namiastka. ByÂła z operatorem kamery na kawie.
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

To, Âże jest piĂŞkna zauwaÂżyÂłem juÂż dawno. Jestem teÂż przekonany, Âże zachwyca na Âżywo. Dawno jednak jej nie widziaÂłem na ekranie, chyba zatem zacznĂŞ jeÂździĂŚ na kawĂŞ na tÂą stacjĂŞ. szansa na spotkanie widaĂŚ spora. MoÂże zaszczyt spotkania Marty na Âżwyo mnie nie ominie, tylko co ja jej powiem, bo przecieÂż coÂś bĂŞdĂŞ musiaÂł.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Panie Areczku!!!!!!!


Pani Marta zwiÂązana z byÂłym dziennikarzem Superwizjera, a teraz rzecznikiem powaÂżnej firmy. Pewnie Panu przykro. Ale takie Âżycie!!!! MoÂże coÂś na otarcie Âłez?
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Na otarcie Âłez niczego nie potrzebujĂŞ. Jest piĂŞknÂą kobietÂą, wiĂŞc trudno sobie wyobraziĂŚ, aby byÂła sama, co znaczy z nikim nie zwiÂązana. Kim jest ten dziennikarz? PrzekopaÂłem internet i wszytsko wskazuje na to, Âże Jacek Bazan odpowiada tym skÂąpym informacjom Panie Dominiczku. Jacek Bazan - jak podajÂą portale internetowe - gwiazda dziennikartswa Âśledczego TVN, byÂła juÂż, a teraz rzecznik prasowy JW Construction. Nie znam i nie pamiĂŞtam tego Pana, ale wszytskiego najlepszego ÂżyczĂŞ Marcie. Mam nadziejĂŞ, Âże to mĂŞÂżczyzna godny tak wspniaÂłej postaci.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Prawdziwy mĂŞÂżczyzna nie oddaje kobiety bez walki.
ChÂłopaki nie pÂłaczÂą ,a ty mĂłj drogi kolego szybko siĂŞ poddaÂłeÂś :mhm: :mhm:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Niestety ja mam œwiadomoœÌ, ¿e dla mnie ta kobieta jest nieosi¹galna. Delikatnie da³a mi do zrozumienia, ¿e nie jest zainteresowana, choÌ wyrazi³a zadowolenie z tego, ¿e jest ktoœ kto czeka na ni¹ w TV. Dlatego tez ¿yczê jej wszytskiego najlepszego, a jeœli rzeczywiscie o Pana Bazana chodzi, to mam nadziejê jest odpowiednim me¿czyn¹ dla takiej doskona³osci :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

areczek coÂś na pocieszenie

Obrazek Obrazek
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Dzisiaj teÂż byÂła. Wczoraj w faktach. Akurat jestem prawnikiem i byÂłem wczoraj w prokuraturze, przechodzieÂłem obok Marty i................... nic. Nie odwaÂżyÂłem siĂŞ powiedzieĂŚ, Âże ja to ja. RozmawiaÂła przez telefon. Jest piĂŞkna, uÂśmiechniĂŞta i zmarzniĂŞta. dzisiaj byÂłem, ale widziaÂłem jÂą jak siedziaÂła w samochodzie. Cudna, ale moja sznasa stracona.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No to ci siĂŞ chÂłopie fajna robota trafiÂła .
To ¿e mozesz j¹ spotykaÌ to i tak du¿a frajda,wiekszoœÌ ludzi na forym chcia³o by spotykaÌ czêsto swoich ulubieùców.
Myœla³em ¿e prawnicy s¹ odwa¿niejsi.Na przysz³oœÌ jak znowu j¹ spotkasz dowiedz siê na jaki temat zbiera informacje i mo¿e bêdziesz móg³ pomóc
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Uwierz mi na sÂłowo, Âże bardzo chciaÂłem powiedzieĂŚ choĂŚ jedno sÂłowo, ale mnie zamurowaÂło. SpodziewaÂłem siĂŞ, Âże jÂą tam spotkam i nawet szykowaÂłem sobie w gÂłowie jakies mÂądre zdanie, ale kiedy jÂą zobaczyÂłem, przeszedÂłem tak blisko, zdrĂŞtwiaÂł mi jĂŞzyk, nogi siĂŞ ugiĂŞÂły i nie byÂło szans na coÂś bÂłyskotliwego. MoÂżliwe, Âże uchroniÂłem siĂŞ od kompromitacji swojej osoby, bo gdybym jednak siĂŞ odwaÂżyÂł - to z nerwĂłw mĂłgÂłbym powiedzieĂŚ coÂś gÂłupiego :D

Adam czy masz jakieÂś capsiki z MartÂą z wczorajszych FaktĂłw lub z dzisiaj. Jak zwykle bĂŞdĂŞ wdziĂŞczny. I dziĂŞkujĂŞ za te wyÂżej :D :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Przykro mi zadnych capsĂłw nie mam ,ale bĂŞdĂŞ pamiĂŞtaÂł Âżeby zrobiĂŚ w przyszÂłoÂści

MojÂą ulubienicÂą jest Joanna KryĂąska i we wrzeÂśniu teÂż jÂą spotkaÂłem tylko ja nie chciaÂłem podchodziĂŚ bo nie chciaÂłem sobie narobiĂŚ wsi-Ja nie lubiĂŞ siĂŞ narzucaĂŚ.
Pozatym jestem Âżonaty wiĂŞc nie wypadaÂło.
Ze s³awnymi ludzmi jest ten problem ¿e dajemy siê uwie¿Ì ich s³awie i to nas podnieca i onieœmiela jednoczeœnie a tak naprawdê s¹ tacy jak my -no mo¿e trochê odwa¿nieisi
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

bylam w kilku telewizjach i jedno moge stwierdzic ze wiekszosc ludzi jest w porzadku i sa bardzo sympatyczni ale zdarzaja sie tez tacy ktorzy uwazaja sie za gwiazdy za kogos na wyzszym poziomie
nie mowie tu o Marcie
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W ktĂłrych telewizjach byÂłaÂś i jacy dziennikarze sa nieprzyjemni???

Zgadzam siê ¿e s¹ ludzie którym popularnoœÌ trochê za bardzo bije do g³owy.
Areczek musisz siĂŞ poÂświeciĂŚ i zobaczyĂŚ czy Marta jest miÂła czy teÂż nie :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie sÂądzĂŞ Âże Marta mogÂła byĂŚ nieprzyjemna wzglĂŞdem swojego fana :D
..chyba Âże ten niekulturalnie by siĂŞ zachowaÂł :mhm:

..z dzis ÂświÂątecznie :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

..i z wczoraj :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..ten weekend w pracy wiĂŞc przyszÂły pewnie z rodzinÂą w ÂświÂątecznej atmosferze :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pan Mecenas bĂŞdzie zadowolony z capsĂłw

Ma ktoÂś e-maila do Marty wysÂłali bysmy Âżyczenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości