Wieczór Wyborczy w TVN i TVN 24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamiiloo pisze:co nie zmienia faktu Âże tzg poleci przed ogloszeniem wynikow:D
Co nie zmienia fakty, Âże "taniec z gwiazdami" nie zostaÂł podzielony. :]
r_r16 pisze:No i jakby cisza sie nie przedluzyla to taniec by podzielili.
A co by byÂło gdyby... :roll:
D00 pisze:EDIT: r_r16:
pomaranczowe logo jako pierwsze
Widzisz?
A czy tylko ta wiadoma partia ma pomaraĂączowe logo? Ma je teÂż koalicja wielu partii ( :devil: ), wiec w sumie nie wiadomo o ktĂłrÂą chodzi. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A czy tylko ta wiadoma partia ma pomaraĂączowe logo? Ma je teÂż koalicja wielu partii ( ), wiec w sumie nie wiadomo o ktĂłrÂą chodzi.
WÂłaÂśnie. Ale ja juÂż na ten temat siĂŞ lepiej wypowiadaÂł nie bĂŞdĂŞ :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Na tvn24.pl Kuba Sufin potwierdza dane o ataku hakerĂłw.
wojtek8886
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 20:13

Post autor: wojtek8886 »

napisze tak 5 min. sie ubieraÂłem pozniej nastepne 3 min szedlem do lokalu wyborczego zaglosowalem ale widok kaczora po wyborach bedzie bezcenny :D
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

wojtek8886 pisze:napisze tak 5 min. sie ubieraÂłem pozniej nastepne 3 min szedlem do lokalu wyborczego zaglosowalem ale widok kaczora po wyborach bedzie bezcenny :D
ZupeÂłie siĂŞ zgadzam. To trzeba bĂŞdzie zobaczyĂŚ!
wojtek8886
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 20:13

Post autor: wojtek8886 »

no tak ale hmm chcialbym zobaczyc jak odlatuja juz do tych cieplych krajow ale niech juz nie wracaja :D:D:D:D :devil:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

No, to zostaÂło okoÂło 5 minut do "poznania" wynikĂłw. :)

EDIT: Na ekranie equalizer.
Ostatnio zmieniony niedziela 21 paź 2007, 20:55 przez D00, łącznie zmieniany 1 raz.
wojtek8886
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 20:13

Post autor: wojtek8886 »

zobaczymy jak to bedzie ale mam nadzieje wielka ze kaczki przegraja ta bitwe z kretesem i nos im opadnie do samego dna :tanczy:

[ Dodano: Nie PaÂź 21, 2007 8:02 pm ]
:brawa: to teraz z kaczkami :klamca: na poludnie :D:D:D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

genialne prowadzenie, muzyka i oprawa graficzna sprawi³a ¿e czu³o sie podnios³¹ chwilê, czuliœcie to? czy ja jestem jakimœ odmieùcem :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Nocturne

Post autor: Nocturne »

A mnie strasznie denerwowa³a ta muzyczka, która NON STOP siê snu³a przez ca³y wieczór wyborczy. Po kilkudziesiêciu minutach mia³em jej serdecznie doœÌ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Muzyka byla swiatna - dynamizowala program. caly wieczor ogolnie swietny. gratulacje.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

W tym roku wieczĂłr wyborczy TVN , byÂł lepszy od TVP, ta melodia w tle wzbudzaÂła napiĂŞcie natomiast w TVP ogÂłaszajÂąc wyniki przez minutĂŞ podali jedynie wyniki dwĂłch pierwszych partii , a po minucie dopiero wyniki reszty komitetĂłw wyborczych , co oznacza caÂłkowicie zÂłe przygotowanie. ZarĂłwno w TVN jak i w TVP brakowaÂło politykĂłw w studio, dopiero do TVN24 przybyli politycy.
PorĂłwnujac wieczĂłr wyborczy z poprzednich dwĂłch lat TVN zrobiÂł lepszy wieczĂłr wyborczy niÂż 2 lata temu , a TVP gorszy.
TVN miaÂł teÂż szczĂŞÂście co do "TaĂąca z gwiazdami" bo gdyby cisza wyborcza skoĂączyÂła siĂŞ
ok.21.45 to mieliby problem, gdy¿ nieop³aca³o by siê daÌ na 15 minut Taùca , a TZG móg³by siê rozpocz¹Ì wówczas dopiero ok.22.20 i potrwa³by niemal do pólnocy co dla ogladalnoœci Taùca by³oby bardzo z³e
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Wieczór by³ super! Czo³ówka i muzyka najlepsza jakie widzia³em. Bardzo podoba³ mi siê obraz z tej kamery nad studiem wyborczym ;). Szkoda ¿e widzów TVN nie poinformowali o przed³u¿eniu ciszy wyborczej (a mo¿e mówili coœ o tym i tego nie widzia³em).
DziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt tam w TVNie nie dostaÂł zawaÂłu, bo to musiaÂło byĂŚ dla nich coÂś strasznego to przekÂładanie koĂąca ciszy wyborczej, przez jakiÂś czas myÂślaÂłem, Âże nie bĂŞdzie "TaĂąca...".
Szkoda Âże Durczok tak sam staÂł w tym studiu.
Ale ogĂłlnie byÂło ok.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WieczĂłr wyborczy od kuchni:
Obrazek

Obrazek

Znacznie wiĂŞcej zdjĂŞĂŚ tutaj
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:WieczĂłr wyborczy od kuchni
miny na pierwszym zdjĂŞciu mĂłwiÂą same za siebie :D

Nie wiem czy zauwa¿yliœcie, ¿e na pocz¹tku programu na belce widnia³ napis Wybory 2007 bez t³a, po jakimœ czasie pojawi³o siê t³o a jeszcze póŸniej wszystko zniknê³o i zosta³o puste miejsce na belce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości