Wieczór Wyborczy w TVN i TVN 24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WrĂŞcz tak samo jak dwa lata temu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nie to samo - 2 lata temu byÂła taka Âściana z falujÂącÂą flagÂą Polski, a w tym roku jest parĂŞ wysokich telebimĂłw.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Sporo goÂści sie przewinie dzisiaj przez TVN 24 (przez inne stacje pewnie teÂż) Lista zaproszonych do studia przy Wiertniczej:
WieczĂłr Wyborczy 19:50:
Krzysztof Putra, BronisÂław Komorowski, Wojciech Olejniczak, Andrzej Lepper, Jadwiga Staniszkis, Ireneusz KrzemiĂąski, Ryszard Kalisz, Tadeusz CymaĂąski, Julia Pitera, MirosÂław Orzechowski, Jacek ÂŻakowski, Piotr Zaremba
WieczĂłr Wyborczy 22:00:
Donald Tusk, JarosÂław KaczyĂąski, Aleksander KwaÂśniewski, Waldemar Pawlak, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Janusz Onyszkiewicz, Adam LipiĂąski, Marek Migalski, Magdalena ÂŚroda, RadosÂław Sikorski, BronisÂław Geremek
WieczĂłr Wyborczy 23:20:
WÂłodziomierz Cimoszewicz, Andrzej olechowski, Janusz Majcherek, BronisÂław Wildstein, Tomas DudziĂąski, Grzegorz Napieralski, SÂławomir Nowak
Nie wiem czy dzisiaj TzG obejrze. Chyba jednak wybiore na kilka godzin TVN 24.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co oglÂądajÂą w sztabach PO?
Obrazek
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pawell pisze:"Taniec z gwiazdami" na pewno nie zostanie podzielony na 2 czĂŞÂści.
ha!mĂłwiÂłem :D radze nigdy nie mĂłwiĂŚ nigdy :P <lol>

wieczĂłr Âświetny
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mnie tez sie wieczor bardzo podoba - strasszzzzznie duzo emocji. TVP piersza konferencje PKW pokazala jakies 10min po tvn - i jeszcze bezczelnie widnial napis "na zywo". Straszne zamieszanie - ciekawe co sie teraz stanie:D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:Co oglÂądajÂą w sztabach PO?
PrzecieÂż to oglÂądajÂą w kaÂżdym sztabie, tak jak podczas wszystkich wyborĂłw od 2001 roku. :]
Wieczór rzeczywiœcie œwietny, P.P³uska prawie z³ama³ ciszê mówi¹c o sonda¿ach, ale szybko siê zorientowa³ i zacz¹³ mówiÌ co innego. :lol: To co powiedzieli goœcie w "Lo¿y prasowej" trochê mnie zmrozi³o, ale mam nadziejê, ¿e ten profesorek rzeczywiœcie mia³ na myœli wybory z 2005 roku. :) Trochê mnie zdziwi³o to, ¿e Kamil nagle, w pó³ s³owa zapowiedzia³ "Taniec...", który i tak za chwilê na pewno zostanie przerwany, bo w¹tpiê, by cisza trwa³a 1,2 godziny...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
salvajitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2007, 16:38

WieczĂłr Wyborczy

Post autor: salvajitek »

Jak dla mnie zachowanie TVN, Âżenada...
Nie mogli siĂŞ powstrzymaĂŚ, trzeba byÂło wpuÂściĂŚ masowy "Taniec z gwiazdami"
Uwazam, ze naprawde dla wiekszosci PolakĂłw, wazniejsze jest teraz ogladanie wyborczych relacji niz wygibasĂłw gwiazd, poki nie jest znany wynik wyborĂłw.

Ciekawe czy wyniki nie przegraja z wygibasami pani Isis
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ten gostek chyba jednak mowil o wyborach 2005 bo takiego wywodu na temat zwyciestwa kaczynskiego w 2005 by nie wymyslil na poczekaniu. nawet w tzg mowia o studiu wyborczym. tzg tak jakby na sile wrezucony i caly czas tam o wyborach ale to nawet fajnie wyglada - dynamicznie i duzo emocji. ciekawe czy przerwa w srodku jakiegos tanca? :D

[ Dodano: Nie PaÂź 21, 2007 7:22 pm ]
salvajitek pisze:Jak dla mnie zachowanie TVN, Âżenada...
Nie mogli siĂŞ powstrzymaĂŚ, trzeba byÂło wpuÂściĂŚ masowy "Taniec z gwiazdami"
Uwazam, ze naprawde dla wiekszosci PolakĂłw, wazniejsze jest teraz ogladanie wyborczych relacji niz wygibasĂłw gwiazd, poki nie jest znany wynik wyborĂłw.

Ciekawe czy wyniki nie przegraja z wygibasami pani Isis
A co? mieli gadaĂŚ o niczym i wkolo to samo mowic? juz i tak musieli powtorzyc dwa materialy z faktow.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WieczĂłr Wyborczy

Post autor: pop »

salvajitek pisze:Uwazam, ze naprawde dla wiekszosci PolakĂłw, wazniejsze jest teraz ogladanie wyborczych relacji niz wygibasĂłw gwiazd
Bez przesady. W koĂącu ile razy moÂżna sÂłuchaĂŚ, Âże cisza zostaÂła przedÂłuÂżona, Âże frekwencja jest bardzo wysoka, Âże politycy sÂą juÂż w sztabach, Âże Polonia tÂłumnie stawiÂła siĂŞ na wyborach, Âże sondaÂż przygotowuje PGB - od godziny powtarzano tylko to. :] TrochĂŞ taĂąca nie zaszkodzi.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

POpieram pisze:To co powiedzieli goÂście w "LoÂży prasowej" trochĂŞ mnie zmroziÂło, ale mam nadziejĂŞ, Âże ten profesorek rzeczywiÂście miaÂł na myÂśli wybory z 2005 roku. :)
Mnie zmroziÂło, Âże pokazali juÂż sÂłupki, a tam 6 partii, znaczy SO i LPR znĂłw w sejmie :(
A komentatorzy juz miĂŞdzy sÂłowami puÂścili info o wygranym - ja juÂż wszystko wiem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A tak wyglÂąda studio, w ktĂłrym MaÂłgorzata ÂŁaszcz i... jej partner (nie wiem jak siĂŞ nazywa, wiem tylko, Âże jest z dziennika ''Polska'' :rozglada: ) prowadzÂą rozmowy z ekspertami.
Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

EDIT: sorry, ale cos sie pokiepscilo i wkleilem post sybica.

@sybic
podczas ostatnich wyborow takze najpierw tvn pokazal tylko puste slupki, na ktorych byl SdPL i demokraci.pl, ktorzy nie weszli do sejmu. teraz jest podobnie, bo zarowno so jak i lpr mialy bardzo male slupki.
Ostatnio zmieniony niedziela 21 paź 2007, 19:34 przez pop, łącznie zmieniany 1 raz.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ChciaÂłem wlasnie wieczor na zywo obejrzec na tvn24.pl i co zobaczylem?
"Chwilowo jest nas za duÂżo. SprĂłbuj za chwilĂŞ"
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Cisza Wyborcza potrwa do 22.55 !!!

WiĂŞc TzG nie bedzie przerywany a po jego zakoĂączeniu - Wyniki WyborĂłw w TVN !!!
SzczĂŞÂście sprzyja TVN !!!
Ostatnio zmieniony niedziela 21 paź 2007, 19:40 przez Faktomaniak, łącznie zmieniany 1 raz.
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości