Ktoś wie co oni piszą?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

KtoÂś wie co oni piszÂą?

Post autor: arrow »

Tak siĂŞ zastanawiam wÂłaÂśnie po obejrzeniu Bilansu na tvn24 co prowadzacy piszÂą na tych swoich kartkach. Przed chwilÂą Roman MÂłodkowski na koniec programu zaprosiÂł widzĂłw na kolejne wydanie po czym chwyciÂł dÂługopis w rĂŞkĂŞ i w rytm dÂźwiĂŞku koĂączÂącego program smarowaÂł coÂś na kartce. ZauwaÂżyÂłem Âże robiÂą to takze w innych programach informacyjnych. KtoÂś wie co oni tam piszÂą i po co? :arrow:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

W Bilansach jest tak zawsze na koniec :wink: . A co tam piszÂą?, chyba tylko oni sami to wiedzÂą.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Pewnie maj¹ pamiêtniki - "cholera, ale da³em plamê ju¿ w 1. minucie programu, a Kuraœ znów kln¹ i zepsó³ sk*wiel jeden ca³e wydanie!" :D :D :D
Pozdrawiam, Filip
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Podobnie jest teÂż np. w WiadomoÂściach. Podejrzewam Âże jest to po prostu parafka (moÂże teÂż data), Âże praca zostaÂła odrobiona :)

Gdyby siedzieli sztywno i bezczynnie podczas napisĂłw koĂącowych dziwnie by to wyglÂądaÂło, a tak zawsze jest coÂś do roboty ;)

Ale na przykÂład w AktualnoÂściach TV Katowice mnie ma chyba zwyczaju pisania i prezenterka Wioletta Grabowska przez dÂługi czas w tym momencie wyciÂągaÂła przy widzach sÂłuchawkĂŞ z ucha. Chyba ktoÂś jej juÂż zwrĂłciÂł uwagĂŞ.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:Pewnie maj¹ pamiêtniki - "cholera, ale da³em plamê ju¿ w 1. minucie programu, a Kuraœ znów kln¹ i zepsó³ sk*wiel jeden ca³e wydanie!" :D :D :D
Chyba nie tak ostro (w telewizji pracujÂą raczej ludzie na poziomie, ale Kuras do nich nie naleÂży :D ) zwlaszcza o Kurasiu, bo gdyby mu to wpadÂło w lapy zdemolowaÂłby studio i pobiÂł Romka :D

KuraÂś zawsze miesza papiery na zakoĂączenie. A ZawioÂła od sportu kiedys prawie marynarkĂŞ zdejmowal na wizji :D, a teraz stoi i czeka jak na mszĂŞ w koÂściele.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj Sylwio Syliwo - tak jak obiecaÂłem, przez ostatnie dni z wiĂŞkszÂą uwagÂą ÂśledziÂłem "popisy" D. Kurasia i uwaÂżam, Âże wcale nie jest zÂły lub teÂż, Âże nie pasuje poziomem do reszty zespoÂłu redakcji ekonomicznej TVN24. Owszem, moÂże za ciekawie nie wyglÂąda (ma o wiele lepszy profil), ale dobrze i wyraÂźnie mĂłwi, czasami siĂŞ uÂśmiecha i wogĂłle wywoÂłuje pozytywne wraÂżenia. Niestety na ekonomii aÂż tak dobrze siĂŞ nie znam, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ komentowaÂł wygÂłaszanych przez niego informacji. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Rolê Kurasia na GPW najlepiej przedstawia reklama o ³¹czeniach z Gie³d¹; informacje które podaje Soko³ek s¹ treœciwe, konkretne, a Kurasiowe takie bulwarowe, mam na myœli to, ze Kuras szuka sensacji we wzroscie jakiejs spó³ki. A ostatnio jak go szef przytemperowa³ Kuras stara siê nie dodawaÌ do relacji zbyt wiele tego co jest nieistotne. Kuras popelnia jeszcze zasadniczy b³¹d w podsumowaniach tygodnia, on mierzy wartoœÌ WIGu20 (Ÿle to tez wymawia to jest WIG dwadzieœcia, a nie WIG dwudziesty) od poniedzialku do pi¹tku, a powinien pi¹tek z pi¹tkiem jak Soko³ek. Od poniedzialku powinien byÌ ju¿ Soko³ek i wszytsko wróci do normy.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O i to wÂłaÂśnie jest cenna uwaga :) - doÂśc krytykowania wyglÂądu prezenterĂłw (chociaÂż i on jest waÂżny), skupiamy siĂŞ na meritum sprawy. :lol:
A co oni sobie tam piszÂą na tych karteczkach - "KuraÂś do odstrzaÂłu" albo lista zakupĂłw w osiedlowym sklepie - kto to moÂże wiedzieĂŚ? :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

"Kuraœ do zwolnienia", albo "Kursiowi trzeba obci¹Ì premiê" :D . A wiedzieÌ mo¿e to ktoœ kto te kartki "zbiera".
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Sylwia pisze:"Kuraœ do zwolnienia", albo "Kursiowi trzeba obci¹Ì premiê" (...) w telewizji pracuj¹ raczej ludzie na poziomie, ale Kuras do nich nie nale¿y.
Jak moÂżna mieĂŚ pretensje do kogoÂś kto przeklina? PrzecieÂż to nie Âświadczy o niczym. Mnie teÂż siĂŞ to zdarza kiedy jestem zdenerwowany, albo coÂś nie idzie po mojej myÂśli, a takÂże (z czego nie jestem dumny :cry: ) w pracy na innych pracownikĂłw kiedy coÂś spartolÂą. Nie moÂżna panu Kurasiowi przylepiĂŚ etykiety "do skasowania" dlatego, Âże przeklina. Wielu z was (czĂŞsto teÂż nie wiem dlaczego i za co) bardzo lubi, lub wrĂŞcz uwielbia Tomasza Lisa, ktĂłry klnie 10 jak nie 20 x tyle co KuraÂś i jemu jakoÂś nikt niczego nie wytknie,m bo to ÂświĂŞta k... . Praca dziennikarza jest bardzo mĂŞczÂąca i stresujÂąca, wiĂŞc nie trudno o zdenerwowanie. ÂŻebym nie zostaÂł Âźle zrozumiany - chodzi mi tylko o to, aby nie skreÂślaĂŚ Kurasia, bo to bez sensu. Dlaczego nikt nie ma pretensji do ludzi, ktĂłrzy Âźle zmontowali taÂśmĂŞ :?: :? :roll:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie zrozumia³eœ mnie Krasu. Nie wiem czy Sylwia myœli podobnie, ale ja Kurasia nie lubiê ogólnie. Przeszkadza mi jego sposób bycia i, jak ju¿ w tym temacie podkreœli³a Sylwia, sposób oraz treœÌ przekazywanych przez niego informacji. A to, ¿e przekln¹ sobie na wizji, to oczywiœcie, ka¿demu mo¿e siê zda¿yÌ, ale jeœli jest to ktoœ kogo siê nie lubi, to z natury cz³owiek lubi takiej osobie prawiÌ docinki.
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ja Kurasia nie lubiê od pocz¹tku, czyli od po³owy 2002r. kiedy po obejrzeniu relacji Soko³ka zainteresowa³am siê Gie³d¹. Przeklniêcie Kurasia by³o dodatkiem do tortu :wink: . Ogl¹daj relacje Kurasia; na GPW notowanych jest ok. 200 spó³ek, a on co godzinê nie doœÌ, ze ma te same spó³ki na tablicy to jeszcze mówi to samo, a jak s¹ jakies liczby zwi¹zane ze spó³k¹ to co godzine œci¹ga z papierów, kiedy ja zapamiêtuje to po pierwszym jego wyst¹pieniu, a na koniec dnia praktycznie umiem na pamiêc jego wejœcie. Kuraœ te¿ nie zaprasza goœci; jak jest Soko³ek to jest piêciu goœci porannych i piêciu po 16 w tygodniu, a jak jest Kuras to po 10 jak jest jeden goœÌ w tygodniu, a po 16 dwóch to jest dobrze. Soko³ek to zupe³nie co innego a¿ milo ogl¹dac jego relacje.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a lis zawsze wyciÂągaÂł sÂłuchawkĂŞ :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale wracajÂąc do tematu, to czy nie ma tu nikogo, kto mĂłgÂłby to sprawdziĂŚ lub ewentualnie wypytaĂŚ siĂŞ w tv co oni tam piszÂą na tych kartkach? :arrow:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Zapewne mĂłgÂłby, tylko kto ma dojÂścia do tv?. Bo Âżeby to sprawdziĂŚ to trzeba by tam byĂŚ. A dlaczego tak sie tym interesujesz?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości