Nowa telewizja: TVP Reality show?

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Nowa telewizja: TVP Reality show?

Post autor: kamuii »

No có¿ pogodzi³am siê ju¿ z tym ¿e mój "ulubieniec" m³ody Walter rozwali³ Tvn doszczêtnie i zrównuje j¹ konsekwentnie z poziomem Polsatu i Polonii ale zdzicza³am jak pozna³am plany Jana Dworaka i nowej nadwornej pani Folwarku Warakomskiej.
Otó¿ nie wspomne ju¿ o planach likwidacji programów takich jak goœÌ 1 i Monitor Wiadomoœci ale s¹dzilam ¿e zostan¹ zast¹pione programami takimi jak program Moniki Olejnik.Pomimo to obawiaam siê kolejnej stacji Reality Tv. No i niestety dzisi moje obawy zosta³y rozwiane.Na có¿ robi miejsce w ramówce pan Dworak ? Otó¿ np na programy takie jak "ciep³o zimno" itp, program ten jest konem tvn-owskiej Tele gry..Ja wiem ¿e to tylko 1 program ale obawiam siê i¿ dalsze zmiany pójd¹ w tym kierunku.Tak¿e mam pare pomys³ów na ulepszenie ramówki na pocz¹tkek np Reality Show "Pub" od razu edycja 10 koniecznie nowa seria mody na sukces no i na koniec wywaliÌ ma³o profesjonalnych i nieobiektywnych dziennikarzy jak Jola Pieùkowska,Danka Holecka i Kamil Durczok na pocz¹tek zamieniÌ ich na Shymale,Prokopiuk a potem jak i one oka¿¹ siê za dobre to np.Pon-Wt Rysiu z Klanu Œr-czw Corky Tacher Pt-SB Barbie i Ken (Mo³ek,Kamel) no i na Niedziele Kazimiera Szczuka :) to bêdzie hit sezonu.

A wiĂŞc jak panie Dworak ? jakby to powiedziaÂła Kazia "zagÂłajmy w najsÂłabsze Âłogniwo"
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hehehe Kamuii niezÂłe :!: :!: :!:

Cóz pan Dworak i jego prawa rêka (w dos³ownym znaczeniu) M. Grzywaczewski z dnia na dzieù pokazuj¹ swoje umiejatnoœci i kompetencjê - a raczej ich brak. Zastanawiam siê dlaczego wci¹¿ wemitowana jest Moda na sukces? Niech mi to ktoœ wyt³umaczy, bo ja za takie bzdury nie zap³aci³bym nawet z³otówki (oj pewnie komuœ podpad³em tym stwierdzeniem, ale szczerze mam to w nosie :!: :!: DoœÌ bzdur na ekranie - od tego jest Polsat i TVN :!: :!: ) . No ale mo¿e TVP dosta³a kilka wagonów z odcinkami tego tasiemca za darmo. Od wrzesnia z ramówki wylatuje wiêszoœÌ programów publicytstycznych (ciekawe czy zachowaja siê Oblicza mediów :?: :roll: ) Ale czy w ich miejsce pojawi siê coœ nowego? Nie wiadomo - Olejnik podobno wci¹¿ dyskutuje z Dworakiem a ¯akowski - có¿ dobrym publicyst¹ to on na pewno nie jest.

A co z programami dla dzieci i m³odzie¿y? To jeden z najwa¿niejszych elementów misji TVP, najwa¿niejszych ale zapomnianych od pocz¹tku lat 90. Miêdzy 16 a 17 powinny lecieÌ w³aœnie takie porgramy a Moda na sukces niech poszuka sobie miejsca po pó³nocy lub o 4 nad ranem. Najpierw powinnien byÌ program dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, potem cos dla gimnazjalistów, ewentualnie raz w tygodniu m³odzie¿ z liceum ( + zatrzymanie ich przed TVP1 na Teleexpress) Kto chce taniej rozrywki niech poszuka pilota i w³aczy na kolejne odcinki brazylijskich tasiemców (ewentualnie s¹ tam puszczane g³upkowate teleturnieje) na Polsacie i TVN. W ¿adnym z wywiadów ani Dworak, ani jego kumpel Grzywaczewski nie wspomnieli s³owem o programach dla dzieci i m³odziezy, a powinny byÌ one najwa¿niejszym punktem programu (obok dobrych serwisów informacyjnych i ciekawej publicytyki).

PS od wrzeÂśnia pewnie kolejny pobozny serial puszczÂą ( w stylu Szpital DzieciÂątak Jezus o cudzie narodzin etc) a powaÂżne tematy jak wykorzytywanie mÂłodych dziweczyn (patrz Ballada o lekkim zabarwienu erotycznym) miejsca w prawicowo-liberalnej TVP miejsca mieĂŚ nie bĂŞdÂą. Wszak wedÂług Sellina taki problem w Polsce nie istnieje!!!

Ufff poniosÂło mnie.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe thnx za poparcie mojego zdania :)
ale nie zgadzam siĂŞ jak moÂżesz nnie chcieĂŚ pÂłaciĂŚ abonamentu za Mode na Sukces i poboÂżne seriale, nie no zlikwidowaĂŚ wiadomoÂści i monitora goscia jedynki itp i np zamiast planowanych flash'Ăłw 15 minutowe odcinki mody na sukces do tego plebania klan edycja 50 :)
A tak na powaÂżnie, no wÂłaÂśnie co z misjÂą edukacyjnÂą ? Owszem rano jest jakaÂś jedyneczka i trzeba przyznaĂŚ Âże wieczorynka jako jedyna nadaje siĂŞ do pokazywania dzieciom ale co z resztÂą ????A i zgadzam siĂŞ w peÂłni z tobÂą co do ÂŻakowskiego.

btw. niestety albo moje przypuszczenia siê sprawdzi³y albo pan Dworak przeczyta³ mojego posta :P :P bo wczoraj wyczyta³am w Wirtualnych Mediach ¿e niewklucza zmiany prowadz¹cych g³ówne wydanie wiadomoœci. No ae nie wiadomo czy Rysiu z klanu ogodzi gre w 50 edycji serialu z prowadzeniem wydania :? :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Durczok z PieĂąkowskÂą raczej nie wyleca z gÂłownych wydaĂą. J.P pracuje juz w WiadomoÂściach od 1991 i jej zwolnienie byÂłoby skandalem. Wprawdzie Dworak i Grzywaczewski za Durczokiem nie przepadajÂą ale sÂą tchĂłrzami wiĂŞc teÂż go nie zwolniÂą. Ewentualnie WiadomoÂści o 19.30 bĂŞdÂą prowadzili dwaj dziennikarze, a nie jeden jak do tej pory (np w weekendy). ZresztÂą nie majÂą ludzi, ktĂłrzy by siĂŞ do tego nadawali - Lis poszedÂł do Polsatu a Gawryluk co tutaj ukrywac jest po prostu kiepska.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Durczok oki s¹ za s³abi a on jest zbyt wiek¹ osobowoœci¹,ale Pieùkowska ? ok jest profesjonalna ale mia³a tez plecy a teraz nowy szef i nie widaomo.Zreszt¹ wed³óg jednego z serwisów medialnych (znajde gdzieœ linka) nie jest zbyt lubiana w ekipie "wiadomoœci" a poza tym co z Danusi¹ Holeck¹ ? Ja np nie wyobra¿am sobie wiadomosci wp pi¹tek i sobotê bez niej jest sooper a poza tym ma najlepsze notowania i oceny ze wszystkich prezenterów.A co do Gawryuk to nie ubiê jej jest sukowata ale nie s¹dze ¿e jest kiepska owszem by³a ale wyrobi³a siê odk¹d Polsat nawi¹za³ kontakt z CNN,tyle ¿e teraz ma swój program i awansowa³a wiêc siê raczej z Polsatu nie ruszy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PieĂąkowska niestety na pewno zostanie. DostaÂła dwie telekamery co jest dowodem na to,Âże o dziwo cieszy siĂŞ sympatiÂą widzĂłw choĂŚ ja nie rozumiem tej fascynacji i jej nie podzielam. :!: :!: :!:
Myœlê, ¿e ta jej popularnoœÌ w wiêkszoœci zwi¹zana jest z czêstotliwoœci¹ pokazywania siê na wizji i to, ¿e od tylu lat prowadzi wiadomoœci.
Ludzie po prostu z przyzwyczajenia j¹ w³¹czaj¹ i z przyzwyczajenia na ni¹ g³osuj¹ w ró¿nych rankinagach co w telewizji jest wa¿nym czynnkiem.
O durczoku nowy prezes jedynki wyraÂżaÂł siĂŞ nie pochlebnie. MĂłwiÂł, Âże jest gorszy od m.olejnik i i zatrzyma go dlatego bo cieszy siĂŞ ogromnÂą sympatiÂą widzĂłw. Ja osobiÂście Durczoka lubiĂŞ i nic do niego nie mam.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A mi TVP podpadla :evil: , nie transmituj¹ meczu Wis³y, ktora walczy o LM!! maj¹ prawa do tego meczu, a nie transmituj¹, tym bardziej, ze mecz jest bardzo ciekawy i zapewne padnie w nim duzo goli juz jest 4-1(4', 8', 27' Frankowski, 24' Gorawski) dla Wis³y po 30 min. meczu. Nie ma nic gorszego jak podpaœÌ kibicom, juz nie raz tak robili, np. nie transmituj¹c meczów Juve w LM :evil:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Syliwia zajrzyj na tÂą stronĂŞ:

http://ww2.tvp.pl/tvppl/79,20040727110090.strona

Ale z drugiej strony rzeczywiÂście szkoda, Âże nie transmitujÂą tego meczu, teÂż miaÂłem duÂże nadziejĂŞ.

A ja wci¹¿ bêdê broni³ J. Pienkowskiej, uwa¿am ¿e jest bardzo profesjonalna, ma dobry g³os, czasami jedank za czesto robi "Yyyyyyy" lub "Eeeeeeeee" w rozmowach z korespondentami lub na ¿ywo. Zreszt¹ o jej profesinali¿mie nie œwiadcz¹ dwie Telekamery a Wiktor za 2001 r i to, ¿e od 1991 r. ci¹gle pracuje w redakcji Wiadomoœci, a ju¿ bardzo wielu dziennikarzy przez ni¹ siê przewine³o, niestety czasami powody niemerytoryczne decydowa³y o ich odejœciu.

PS moÂże by tak kilka capsĂłw preznterek?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mo¿e i profesjonalna jest, ale ja ju¿ jej nie mogê znieœÌ tak jak zreszt¹ du¿o innych osób. Wystarczy przejrzeÌ forum np.onetu
Dla mnie ona jest sztuczna i ten jej uÂśmiech to czĂŞsto moÂże byĂŚ grany przez niÂą. Nie zapomnijmy, Âże pieĂąkowska jest z wyksztaÂłcenia aktorkÂą choĂŚ w Âżadnym filmie nie zagraÂła. Czy ona juÂż do koĂąca kariery dzennkarskiej bĂŞdzie prowadziĂŚ wiadomoÂści np.za 10 lat bo jak na razie wszystko na to wskazuje. PieĂąkowska zawsze w wiadomoÂściach jest taka sama i tak samo nudna jak zawsze.
Poza tym nie odpowiada mi pod wzglĂŞdem estetycznym i moim wyobraÂżeniu o piĂŞknie.
Dla mnie piĂŞkna jest tylko Anitka i tylko jÂą bÂłogosÂławie ponad wszystko. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Fakt skoĂączenia szkoÂły teatralnej nie jest czymÂś degradujÂącym. Nie wiem czy wiesz, ale np na PWST w Krakowie o jedno miejsce walczy ok 30 osĂłb, zresztÂą absolwentem szkoÂły teatralnej jest takÂże Andrzej Morozowski z TVN24 a wielbiona przez Was Anita szkoÂły dziennikarskiej rĂłwnieÂż nie skoĂączyÂła, wiĂŞc wÂątku z wyksztaÂłceniem raczej nie trzeba juÂż kontynuowaĂŚ.
A ja bym siĂŞ naprawdĂŞ cieszyÂł gdyby Jola prowadziÂła WiadomoÂści jeszcze 10 lat, np w Europie Zachodniej i w USA prezenterzy programĂłw informacyjnych to ludzie po 40, czasami nawet po 50 i nikt nie robi im z tego powodu zarzutĂłw, czĂŞÂśc przepracowaÂła w swojej firmie nawet 20 lat na tym samym stanowisku i sÂą z tego dumni (teÂż byÂłbym).
OczywiÂście masz prawo do sowjej opinii, ale jakoÂś nie sÂądzĂŞ aby J.P sztucznie siĂŞ usmiechaÂła. Poza tym i tak wolĂŞ jÂą o tych panienek z innych satcji - patrz Patrycja Redo (rĂŞcĂŞ opadaja z szelestem) lub Dorota Gawryluk - jedyne co potrafi zmieniĂŚ na lepsze to fryzura lub oprawki okularĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Sylwia pisze:A mi TVP podpadla :evil: , nie transmituj¹ meczu Wis³y, ktora walczy o LM!! maj¹ prawa do tego meczu, a nie transmituj¹, tym bardziej, ze mecz jest bardzo ciekawy i zapewne padnie w nim duzo goli juz jest 4-1(4', 8', 27' Frankowski, 24' Gorawski) dla Wis³y po 30 min. meczu. Nie ma nic gorszego jak podpaœÌ kibicom, juz nie raz tak robili, np. nie transmituj¹c meczów Juve w LM :evil:
Tego sie po tobie raczej nie spodziewaÂłem. MyÂślaÂłem, Âże bĂŞdziesz raczej miec pretensje, Âże nie ma kilkugodzinnych programĂłw biznesowych :) .A tak w ogĂłle to faktycznie szkoda, ale wisÂła wygraÂła 8:2 bodajze :) .
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Tlumaczenie TVP kibicĂłw niewiele interesuje, my kochamy takie mecze gdzie pada duzo goli, tym bardziej kiedy strzela je nasza druÂżyna. JAZDA JAZDA BIAÂŁA GWIAZDA :D FRANEK FRANEK ÂŁOWCA BRAMEK :!: (szkoda, ze Janas go nie docenia i nie powoluje do kadry :evil: wtedy byÂśmy z kaÂżdym wygrali, ale on woli jakiegoÂś Rasiaka od ktĂłrego piÂłka odbija siĂŞ jak od drewna :twisted: ).
Wynik to 8-2 dla Wisly tylko sÂą rozbieÂżne informacje na temat kto strzeliÂł gole. A do TVP nie mam pretensji, ze nie ma kilkugodzinnych programĂłw ekonomicznych, bo i tak bym ich nie oglÂądaÂła wystarczy mi to co na TVN24 i o normalnej, znoÂśnej porze, bo TVP ma Plus minus i chyb Biznes perspektywy ale grubo po 23.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem o tym wszystkim doktorze. To co napisaÂłem o pieĂąkowskiej, Âże moÂże graĂŚ nie moÂżna braĂŚ powaÂżnie. Po prostu chciaÂłem przez to powiedzieĂŚ, Âże ona do mnie nie trafia i w peÂłni mnie nie przekonuje.
Nie mĂłwiĂŞ teÂż, Âże jest beznadziejna i siĂŞ do tego zawodu nie nadaje.
Jedni jÂą bardzo lubiÂą, drudzy lubiÂą, jeszcze inni sÂą wobec niej neutralni rĂłwnieÂż sÂą tacy ktĂłrzy jej wprost nie znoszÂą. Ja jestem wobec niej neutralny i ani jej nie wielbiĂŞ ale teÂż jej nie nawidzĂŞ. Jestem po Âśrodku a w poscie wyraziÂłem siĂŞ zbyt ostro. MoÂże po prostu na jakiÂś czas zaprzestaĂŚ oglÂądania wiadomoÂści i moÂże po pewnym czasie trochĂŞ bardziej nabiorĂŞ do niej przekonania. :lol: :lol: :lol:

Nie chciaÂłem teÂż powiedzieĂŚ, Âże fakt skoĂączenia szkoÂły teatralnej jest czymÂś nagannym co dykwalifikuje kogoÂś do wykonywania zawodu dziennkarza. Czasami nawet siĂŞ mĂłwi, Âże lepiej skoĂączyĂŚ jakiÂś poÂśredni kierunek studiĂłw np.kulturoznastwo, polonistykĂŞ, historiĂŞ, politologiĂŞ czy aktorstwo. Dziennkarze koĂączÂący nawet chemiĂŞ czy fizykĂŞ rĂłwnieÂż mogÂą byĂŚ Âświetnymi dziennkarzami(patrz Krzysztof Mroziewicz, ktĂłry z wyksztaÂłcenia jest fizykiem jÂądrowym czy Âśp. Barbara ÂŁopieĂąska ktĂłra byÂła z wyksztaÂłcenia chemikiem). Fakt, Âże napisaÂłem o pieĂąkowskiej jako aktorce nie byÂło czymÂś co miaÂło jÂą obraziĂŚ cz postawiĂŚ jÂą w negatywnym Âświetle jako kogoÂś kto caÂły czas gra i zachowuje siĂŞ faÂłszywie i nieszczerze.
PieĂąkowska jest o niebo lepsza od redo czy gawryluk i w porĂłwnaniu do nich jest w peÂłni profesjonalistkÂą, ale oczywiÂście w porĂłwnaniu do nich. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: Ok Michos wszytko w porzÂądku, ja sie teÂż nie bĂŞdĂŞ wiĂŞcej tak unosiÂł, zwÂłaszcza, Âże bardzo przyjemnie mi siĂŞ z TobÂą rozmawia. Pozdrawiam faustus 8)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja np. bardzo lubiĂŞ JolĂŞ PieĂąkowskÂą ale mam teÂż do niej pare zarzutĂłw.Nie uwaÂżam Âże brak wyksztaÂłcenia nie jest niczym decydujÂącym tym bardziej Âże jest na to wiele przykladĂłw choĂŚby Danka Holecka albo Anita.Jednak uwaÂżam Âże PieĂąkowska za bardzo siĂŞ wczuwa np mruga oczami niepotrzebnie wystawia gÂłowĂŞ do przodu i tak jak ANita frontszpany zapowiada jaby byÂł koniec Âświata.Tak poza tym to faktycznie dziwie siĂŞ tylu telekamerom bo raczej wiara za niÂą nie przepada (biorÂąc pod uwagĂŞ komentarze na onecie) ale faktycznie o profesjonaliÂźmie Âświadczy wiktor nie tlekamera :)No i nie zgodzĂŞ siĂŞ co do stwierzdzenia fuastusa o "panienkach z innych stacji" to PATRYCJA REDO jest sooper :evil: tak jak i Anna KalczyĂąska i Danuta Kondratowicz :evil:, o Gawryuk siĂŞ juÂż wypowiadaÂłam :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość