[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ciekawi mnie te¿ jak skoùczy siê zamieszania z prezenterami. Moim zdaniem rezygnacja z zapowiedzi by³aby najwiêkszym b³êdem nowej ekipy na TVP. To w³aœnie prezenterzy s¹ jednym z wielu elementów, który odró¿na nadawcê publicznego od komercyjnego. W Polsce jedynie Polonia 1 i Tele 5 mia³y przez pewien czas prezenterów. Bol¹ mnie równie¿ s³owa nowego rzecznika TVP J. Szczepaùskiego, który skrytykowa³ sonda¿ przeprowadzony przez dziennik FAKT (wiêkszoœÌ uczestników opowiedzia³a siê za pozostawieniem prezenterów). Ba, powiedzi³¹ nawet, ¿e telewidzowie nie pamiêtaj¹ o czym mówi¹ prezenterzy. A przecie¿ ich praca to nie tylko zapowiedŸ filmu po g³ównych Wiadomoœciach, to tak¿e rozmowa z ciekawymi ludŸmi na ciekawe tematy, informaowanie o róznych akcjach - typu ca³a Polska czyta dzieciom. Owszem mo¿e Mo³ek i Kamel s¹ juz trochê nudni, ale bardzo ceniê Iwonê Schymalê oraz Grzegorza Miœtala.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PS mam ma³y problem - od pewnego czasu ( ok 2 dni) nie mogê obejrzeÌ ¿adnego z wydaù Wiadomoœci, po pobraniu pliku ze strony http://www.wiadomosci.tvp.pl i jego próbie otworzenia w jakimkolwiek progreamie -tj Windows Media Player czy All Player - pojawia siê komunikat o braku jakiegoœ kodaka. To dziwne, bo wczeœniej nie mia³em takich problemów. Ma³o tego - poprawnie dzia³aj¹ wszytkie wczeœniejsze pliki z g³ównym wydaniem, które mam zapisane na dysku. (Oj jest tego sporo). Chica³em mieÌ w archiwum wydanie z 1 sierpnia a tu klapa - nie dzia³a :cry: :cry: :cry:
Mo¿e ktoœ zna stronê z wiêkszoœci¹ kodaków lub wie jak nale¿y zaj¹Ì sie t¹ spraw¹. Naprawdê bardzo mi na tym zale¿y. Pozdrawiam. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kawiocha

Post autor: kawiocha »

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kawiocha a masz moÂże jakieÂś inne linki, bo ta strona u mnie nie dziaÂła. :wink:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

faustus dokÂładnie TKM szykanujÂą J.PieĂąkowskÂą bo tak jak powiedziaÂłeÂś chcÂą siĂŞ pozbyĂŚ wszystkich z ekipy Kwiatkowskiego.
Poza tym prezenterzy w TVP byli od zawsze i boli mnie to ze TVP na si³ê chce siê upodabniac do stacji komercyjnych. A sytuacja kiedy w przypadku prowadzenia SOPOTU w przysz³ym roku przez TVN Tvp wymyœla nowy konkurs jest poprostu ¿enuj¹ca to przypomina mi bitwe przystanek Woodstock vs . Przystanek Jezus
A co do WArakomskiej to teÂż nie mam do niej zaufania.

btw.jeÂśli chodzi o odeki to mam ten sam problem tyle ze u mnie odwarza je windows media player a tak to zaden inny
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DziĂŞiki za te dodatkowe linki -bo wciÂąz nie dziaÂła. MoÂże sprawdzĂŞ u kolegi, wtedy bĂŞdĂŞ wiedziaÂł w czym dokÂładnie tkwi problem.

O Sopot siê nie martwiê. Je¿lei dobrze pamiêtam kiedyœ, przez jeden rok czêœÌ praw do festiwalu w Opolu mia³ Polsat lub Wizja Jeden. Jednak ca³oœÌ skoùczy³a siê tak wielk¹ klap¹, ¿e w kolejnym roku ¿aden z prywatnych nadawców nie by³ zainteresowany produkcj¹ i emisj¹ festiwalu oddaj¹c polê walki TVP. Jak na razie TVN jest wci¹¿ biedn¹ stacj¹ - nie staÌ ich bêdzie na zaproszenie jakiejœ wielkiej gwiazdy (przede wszytkim drogiej!!!!). Walter bêdzie siê obawia³ zbyt du¿ych strat i ma³ej ogl¹dalnoœci - wszak zasiêg TVN do najwiêkszych nie nale¿y. Z tego co pamietam TVP nie zarobi³a nic na zesz³orocznym festiwalu w Sopocie, ledwo uda³o siê jej pokryÌ wp³ywami z reklam ga¿e gwiazd i wyjœc na prost¹. Miêdzy innym w³aœnie z tego powodu poprzedni zarz¹d ( o Kwiatkowskim mo¿na powiedzieÌ wszytko, ale jednak zna³ siê na ekonomii, potrafi³ liczyÌ pieni¹dze i oszczêdzaÌ tam gdzie siê da - pod tym wzglêdem by³ najlepszym prezesem w ca³ej historii TVP) postanowi³ nie organizowaÌ tego festiwalu. Festiwal wczeœniej czy póŸniej wróci do TVP.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie no doktorze z t¹ biedn¹ stacj¹ to delikatnie mówi¹c trochê przesadzi³eœ. Jak Walter i Wejchert chc¹ to kas¹ sypn¹Ì mog¹ i to du¿¹.
Chyba doktorze zapomniaÂłeÂś kto robiÂł te wszystkie najdroÂższe produkcje np.robiÂąc agenta, milionerĂłw, teraz robinsona, tworzÂąc najdroÂższy program informacyjny czy uruchamiajÂąc tvn24 czy inne kanaÂły tematyczne. PrzykÂładĂłw moÂżna mnoÂżyĂŚ wiele.
Dobre wyniki finansowe tvp nie byÂły oparte na wielkich inwestycjach w nowatorskie i drogie projekty.
Jakby nie powsta³a taka telewizja jak tvn to ca³a nasza telewizja by³a by teraz o wiele ubo¿sza w treœÌ czy sam program.
Od powstania tvn-u tak naprawdĂŞ zaczĂŞÂła siĂŞ konkurencja i wyÂścig o kaÂżdego widza. To tvn odebraÂło wielu widzĂłw polsatowi i tvp i to tvn ma najwiĂŞkszy stopieĂą zaufania widzĂłw do telewizji.
Wiem doktorze, Âże ty jesteÂś wielkim fanem tvp a ja wielkim fanem tvn chociaÂż czasami mniejszym ale po prostu takie sÂą Fakty a z faktami siĂŞ nie dyskutuje.

Przez dÂługi czas rĂłwnieÂż i dziÂś tvp jest przez wielu okreÂślana jako gorsza i wielu za swojÂą telewizje publicznÂą okreÂśla tvn24.
Nawet mówi siê, ¿e misjê publiczn¹ wype³nia w³aœnie tvn24 i nawet jeden z cz³onków rady Jaros³aw Selin raz na antenie tvn24 powiedzia³, ¿e w³aœnie telewizji tvn24 powinno siê daÌ czêœÌ wp³ywów z abonamentu.
Ostatnio po odejœciu z zarz¹du znienawidzonego przeze mnie prezesa Kwiatkowskiego mam wiêksz¹ nadziejê na to, ¿e ta telewizja stanie siê naprawdê telewizj¹ publiczn¹ nie tylko z nazwy. Mimo te¿ niektórych moich sprzeciwów wysuwanych do obecnego zarz¹du to mimo to wolê to co jest ni¿ to co by³o. Ta s³ynna akcja TKM to mo¿e i niektórych dotknie ale mam nadziejê, ¿e koùcowy efekt bêdzie dobry. Jak po prostu ktoœ jest dobry i ceniony przez wielu to z pewnoœci¹ prêdzej czy póŸniej równie¿ ci co o tym decyduj¹ siê otym przekonaj¹. Osobiœcie myœlê, ¿e wyrzucenie np.Pieùkowskiej jest z pozoru wizj¹ nierealistyczn¹ bo przecie¿ wyobra¿acie sobie jaki by³by opór wœród tzw.elity np.polityków.
Ale w koĂącu niczego wykluczyĂŚ mie moÂżna.
Dzisiejsza wypowiedÂź pieĂąkowskiej dla faktu dotyczÂąca wczorajszych rewelacji D. Warakomskiej a artykuÂłjest o Monice I joli.
"NIc nie wiem na ten temat(patrz zmiana prezenterĂłw). Ale jak moÂżna byÂło pozbyĂŚ siĂŞTomasza Lisa z "WiadomoÂści to moÂżna pozbyĂŚ kaÂżdego.
Szkoda tylko, Âże dyrekcja najpierw o tym informuje media, a nie pracownikĂłw-mĂłwi z Âżalem J.PieĂąkowska"
MĂłwiÂąc o wiadomoÂściach miaÂła chyba na myÂśli fakty bo przecieÂż lis sam przeszedÂł zaraz po przyjeÂździe ze stanĂłw do telewizji Waltera.
WracajÂąc jeszcze do wiadomoÂści to pragnĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże wiadomoÂści jako program siĂŞ zmieniajÂą i sÂą coraz ciekawsze i widaĂŚ, Âże jest mniej tego cholernego lewactwa. Np. to tvp poinformowaÂła a nie fakty o pocznaniach pani sokoÂłowskiej a fakty o tym sÂłowem nie wspomnieli.
W faktach jak zauwaÂżyliÂście jest coraz mniej tej starej ekipy faktĂłw plus Kolenda, PÂłuska. Np.od chwili odejÂścia lisa bardzo rzadko moÂżna spotkaĂŚ materiaÂły sianeckiego czy sekielskiego. A sekielskiego to chyba od 1,5 miesiÂąca nie byÂło, poza debatÂą prowadzonÂą razem z morozowskim na temat "Fahrenheit 911"
Doktorze na koniec ÂżyczĂŞ ci wiĂŞkszej wiary w tvn bo przecieÂż to forum fanĂłw tvn-u a nie tvp. :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

faustusie http://www.marbit.com.pl :) nie marbit.pl
powinno zadziaÂłaĂŚ :)

zgadzam siĂŞ z michosem Âże tvn to nie jest raczej biedna stacja teraz np. robiÂą tego caÂłego "Robinsona" podobno najdroÂższa produkcja tvn'u.Ale co fakt to fakt Âże napewno na SOPOCIE siĂŞ przejadÂą bo to raczej suchar jest i nie w stylu tvn a pozatym TVP staĂŚ na nie odnoszenie duÂżych korzysci finansowych a TVN chyba nie ;)

WedÂług mnie wszystkie telewizje to tylko ukÂłady, nepotyzm, brud i zakÂłamanie i nic tego nie zmieni. Jak prezesem byÂł Kwiatkowski to byÂła to niby tuba sld a teraz jest Dworak i co ? teÂż TKM tylko inna wiara zbiera kase. A co do TVN to oni niby tacy niezakÂłamani sÂą ? TeÂż krĂŞcÂą TVP nadaje to co rzÂąd kaÂże a w "faktach" jest to co pozwoli pusciĂŚ na antene kretyn mÂłody Walter,ktĂłry teÂż ma swoje zobowiÂązania.Np sprawa SokoÂłowskiej czy tego mafioza co zaÂłoÂżyÂł fundacjĂŞ ktĂłra miaÂła policjĂŞ wspieraĂŚ.Tego jakoÂś TVN nie puÂściÂł

A co do Joli.P to mam nadzieje ¿e zostanie tak jak i HOlecka z Durczokiem no ale nic nie wiadomo jak spojrzy Dworak do neta to mo¿e Jola.P chyba siê pakowaÌ niestety.No chyba ze popatrzy na iloœÌ nagród a tak naprawdê to spojrzy czy nie ma w rodzinie wsród znajomych itp osoby która che sie na wizje dostaÌ i tyle ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:P Ile wÂątkĂłw, a wiĂŞc po kolei.
michos pisze:Nie no doktorze z t¹ biedn¹ stacj¹ to delikatnie mówi¹c trochê przesadzi³eœ. Jak Walter i Wejchert chc¹ to kas¹ sypn¹Ì mog¹ i to du¿¹.
Chyba doktorze zapomniaÂłeÂś kto robiÂł te wszystkie najdroÂższe produkcje np.robiÂąc agenta, milionerĂłw, teraz robinsona, tworzÂąc najdroÂższy program informacyjny czy uruchamiajÂąc tvn24 czy inne kanaÂły tematyczne. PrzykÂładĂłw moÂżna mnoÂżyĂŚ wiele.
Oczywiœcie tuatj masz racjê, produkcja wiêkszoœci z tych programów poch³one³a ogromne pieni¹dze, ale zauwa¿, i¿ w wiêkszoœci s¹ to "inwestycje d³ugotermine" ukazuj¹ce siê na antenie TVN przez oko³o jeden sezon. O wiele ³atwiej zarobiÌ du¿e pieni¹dze na czymœ co trwa kilka miesiêcy - patrz Agent. Festiwal w Sopocie - nawet wyd³u¿ony do 3 lub 4 dni moim zdaniem nie bêdzie w stanie przyci¹gn¹Ì tak du¿ej liczby widzów oraz reklamodawców. Ka¿dy z festiwali koùczy siê zazwyczaj d³ugami - wie o tym Polsat, TVP a ju¿ nie d³ugo przekona siê TVN.
michos pisze:Dobre wyniki finansowe tvp nie byÂły oparte na wielkich inwestycjach w nowatorskie i drogie projekty.
Wielkich projektĂłw nie byÂło, bo zakazywaÂło ich prawo - np dopiero od kilku miesiĂŞcy TVP moÂże tworzyĂŚ kanaÂły tematyczne. WczeÂśniej mĂłgÂł robiĂŚ to kaÂżdy, nawet szewc, ale nie telewizja publiczna, stworzona po to, aby produkowaĂŚ dobry program. Wszelkie prĂłby "rozruchu" zatrzymywaÂł byÂły minister skarbu Emil WÂąsacz. ITI stworzyÂł kanaÂł TVN24 bo chciaÂł, TVP nie mogÂła stworzyĂŚ niczego, chociaÂż chciaÂła, bo po prostu nie mogÂła. ZabraniaÂło jej tego prawo. Ale nawet bez tego dobrze jej szÂło - patrz najlepszy moim zdaniem serwis internetowy (o telewiziji) http://www.tvp.pl i http://www.wiadomosci.tvp. Dwie ogĂłlnopolskie anteny, sieĂŚ regionalna, kanaÂł dla Polonii - a wpÂływy z abonamentu raczej nie wzrastajÂą.
michos pisze:Nawet mówi siê, ¿e misjê publiczn¹ wype³nia w³aœnie tvn24 i nawet jeden z cz³onków rady Jaros³aw Selin raz na antenie tvn24 powiedzia³, ¿e w³aœnie telewizji tvn24 powinno siê daÌ czêœÌ wp³ywów z abonamentu.
Zapomnia³eœ tylko dodaÌ, ¿e TVP zaprasza do swoich programów wszytkich polityków, bez wyj¹tku - patrz Forum, czy audycje wyborcze. TVN24 nie ma takiego obowi¹zku. Podobno M. Olejnik nie zaprasza³a Lepera. Nie wierzê w ¿adne ze s³ów wypowiadanych przez Sellina, owszem o abonamencie dla TVn24 mówi³ przez pewien czas, ale tylko po to, aby uderzyÌ w TVP, teraz ju¿ s³owa z³ego o stacji z Woronicza nie powie. Powód - koledzy w zarz¹dzie.

michos pisze:OsobiÂście myÂślĂŞ, Âże wyrzucenie np.PieĂąkowskiej jest z pozoru wizjÂą nierealistycznÂą bo przecieÂż wyobraÂżacie sobie jaki byÂłby opĂłr wÂśrĂłd tzw.elity np.politykĂłw.
Owszem wcale nie musz¹ jej zwalniaÌ, ale mog¹ zastosowaÌ tak perfidny mobing, ¿e sama zrezygnuje. Odnosze wra¿enie, ¿e juz siê zacz¹³. Zwalnia siê dobrych dziennikarz, a w ich miejsce programy prowadz¹ róznego rodzaju Janki Pospieszalskie, czynnie bior¹ce udzia³ w kampanii M. Krzaklewskiego. Mo¿e pan Dworak wyci¹gnie jeszczê pomocn¹ d³où do Pitora Semki z dawnego TV Puls???????!!!!!! Facet na bezrobociu jest, nale¿y mu wiêc podaÌ pomocn¹ d³où. :twisted:
michos pisze:WracajÂąc jeszcze do wiadomoÂści to pragnĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże wiadomoÂści jako program siĂŞ zmieniajÂą i sÂą coraz ciekawsze i widaĂŚ, Âże jest mniej tego cholernego lewactwa.
Hmm "cholernego lewactwa ???!!!!!Wybacz, ale dla mnie pachnie to faszyzmem i zacietrzewieniem politycznym! KaÂżdy z nas ma prawo do wÂłasnych poglÂądĂłw politycznych, ale chyba warto szanowaĂŚ teÂż swoich przeciwnikĂłw politycznych. MĂłgÂłbym np napisaĂŚ "ten zapijaczony, zboczony kler", ale tak nie piszĂŞ, chociaÂż jestem za paÂłenÂą laicyzacjÂą paĂąstwa. Staram siĂŞ poszukiwaĂŚ innych argumentĂłw.
michos pisze:W faktach jak zauwaÂżyliÂście jest coraz mniej tej starej ekipy faktĂłw plus Kolenda, PÂłuska. Np.od chwili odejÂścia lisa bardzo rzadko moÂżna spotkaĂŚ materiaÂły sianeckiego czy sekielskiego. A sekielskiego to chyba od 1,5 miesiÂąca nie byÂło, poza debatÂą prowadzonÂą razem z morozowskim na temat "Fahrenheit 911"
S¹dzê, ¿e brak na antenie wymienionych przez Ciebie dziennikarzy spowodowany jest raczej sezonem urlopowym. P³uska na pewno zostanie w TVN24, Kolenda raczej wróci³aby do TVP, ni¿ przechodzi³a do Polsatu (tak przynajmniej s¹dzê, zreszt¹ w TVN24 pracujê dopiero pó³tora roku, wiêc chyba za szybko na zmiany :) )A co do Sianeckiego i Sekielskiego to w 90% jestem pewien, ¿e wczeœniej czy póŸniej pójd¹ za Tomkiem Lisem, jak nie teraz, to za kilka miesiêcy.

michos pisze:Doktorze na koniec ÂżyczĂŞ ci wiĂŞkszej wiary w tvn bo przecieÂż to forum fanĂłw tvn-u a nie tvp. :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol:
Doskonale o tym wiem :D :D :D SÂądzĂŞ jednak. Âże przyda siĂŞ wam ktoÂś, kto potrafi spojrzeĂŚ krytycznym okiem na TVN i nie piaĂŚ z zachwytu nad tÂą wÂłaÂśnie stacjÂą. ZarĂłwno wobec TVP jaki i wobec TVN staram siĂŞ byĂŚ obiektywny, jeÂżeli czasami nie wychodzi to przepraszam. :D Np twierdzĂŞ i swojego zdania bĂŞdĂŞ broniÂł, Âże transmisja meczu WisÂły byÂła poraÂżkÂą!!!!!
kamuii pisze:A co do Joli.P to mam nadzieje ¿e zostanie tak jak i HOlecka z Durczokiem no ale nic nie wiadomo jak spojrzy Dworak do neta to mo¿e Jola.P chyba siê pakowaÌ niestety.No chyba ze popatrzy na iloœÌ nagród a tak naprawdê to spojrzy czy nie ma w rodzinie wsród znajomych itp osoby która che sie na wizje dostaÌ i tyle.
MogÂą zostaĂŚ, ale mogÂą teÂż byĂŚ sprowokowani do odejÂścia. Ale z J. PienkowskÂą mieliby powaÂżny problem, wszak ona pracuje tam od 1991r .
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dla TVN produkcja sopotu dobrze zrobi. Mimo, Âże pewnie straty to bĂŞdÂą ale zawsze tvn moÂże pokazaĂŚ, Âże jest stacjÂą zdolnÂą do organizacji takiej duÂżej imprezy i wierzĂŞ, Âże mu siĂŞ to uda.

To prawda, ¿e tvp prawo na wszystko nie pozwala, ale przepraszam nikt nie powie, ¿e puszczanie tego co puszcza tvp jest wynikiem tego, ¿e prawo jej na to nie pozwala. TVP przypomina jedn¹, wielk¹ konserwê z tym samym od bardzo dawna. Wiele programów jest robionych na si³ê aby tylko zape³niÌ t¹ ramówkê.

Dobre wyniki finansowe sÂą zwiÂązane z tym, Âże telewizja publiczna jest tak naprawdĂŞ telewizjÂą komercyjnÂą czyli nadajÂącÂą duÂżo reklam i majÂącÂą jeszcze abonament. Telewizja publiczna wprowadzaÂła np. ceny dumpingowe psujÂąc w ten sposĂłb rynek reklamy i doprowadzajÂącÂą do tego, Âże traciÂły na tym stacje komercyjne.

Zacietrzewienie polityczne owszem w stosunku do kwiatkowskiego, Czarzastego czy do Jakubowskiej. Po prostu wszystkich którzy próbowali majsterkowaÌ przy ustawie telewizyjnej i próbowaÌ przepchn¹Ì j¹ przez sejm a w konsekwencji umocniÌ pozycjê TVP i daÌ jej wszelkie prawa. Przecie¿ wszyscy wiemy jak to wszystko siê skoùczy³o.

OglÂądam fakty codziennie i od momentu odejÂścia Lisa czyli od poczÂątku lutego ich materiaÂły pojawiaÂły siĂŞ o wiele rzadziej i to od 0,5 roku.
Kolenda nie przejdzie do TVP. TVN daje jej wiĂŞksze moÂżliwoÂści rozwoju i z pewnoÂściÂą sam tvn jej tak Âłatwo nie odda.

WracajÂąc jeszcze do sekielskiego i sianeckiego to rzeczywiÂście jakby Lisu w polsacie robiÂł program informacyjny z prawdziwego zdarzenia to moÂże odejdÂą.
Sekielski ostanio jak zauwaÂżyÂłeÂś stanowi Âświetny duet z Morozowskim i prowadzi razem z nim program.

MĂłwiÂąc, Âże jestem fanem TVN to nie pisaÂłem, Âże ufam tej stacji bezgranicznie i podoba mi siĂŞ wszystko co w niej jest.
Du¿o razy a w szczególnoœci kiedy zacz¹³ rz¹dziÌ m³ody walter to coraz czêœciej by³em na t¹ stacjê z³y i nie podoba³o mi siê to co ona robi np. wyrzucenie Olejnik, Lisa czy zdjêcie z ramówki "ale plamy".
Po prostu TVN zszedÂł na taniÂą komerche np. "Jestem jaki jestem" czy pan soÂłtysik w tych swoich durnych programach, "chwila prawdy".

Jak siĂŞ wszĂŞdzie bĂŞdzie pchaÂło tego beznadziejnego soÂłtysika to efekt bĂŞdzie jaki sami widzieliÂśmy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze:Dla TVN produkcja sopotu dobrze zrobi. Mimo, Âże pewnie straty to bĂŞdÂą ale zawsze tvn moÂże pokazaĂŚ, Âże jest stacjÂą zdolnÂą do organizacji takiej duÂżej imprezy i wierzĂŞ, Âże mu siĂŞ to uda.
MoÂże i warto, ale na efekty bĂŞdzie trzeba poczekac jeszcze jakiÂś czas, a nie wiem, czy Walter jest cierpliwym czÂłowiekiem. Poza tym kto bĂŞdzie prowadziÂł ten koncert? Ewa Drzyzga i Andrzej SoÂłtyski :twisted: - a na takie rozwiÂązanie wÂłaÂśnie siĂŞ zanosi. MogÂłaby byĂŚ Anita Werner, ale ona jest za wysoka - jej partner siĂŞgaÂłby jej po biust. JeÂżele rzeczywiÂście bĂŞdÂą to te dwie osoby - klapa murowana.
michos pisze:
Telewizja publiczna wprowadzaÂła np. ceny dumpingowe psujÂąc w ten sposĂłb rynek reklamy i doprowadzajÂącÂą do tego, Âże traciÂły na tym stacje komercyjne.
Ale kiedy TVN wprowadzi³ dumpingowe ceny za reklamy podczas emisji pierwszej edycji Wielkiego Brata wszytko by³o w porz¹dku. Wanda Rapaczyùksy nawet s³owa nie powiedziala, bo po co. To w³aœnie wówczas rozpocz¹³ siê proces psucia telewzyjnego rynku reklam. Czy ludzie z TVP maj¹ uk³adaÌ ramówkê stacji Waltera? Nie dziwiê siê, ¿e wp³ywy z reklam w TVN nie s¹ wysokie. W koùcu na Boga, co mo¿na osi¹gn¹Ì emituj¹c dwie telenowele z Ameryki Po³udniowej w ka¿de popo³udnie. Walter niech nie krzyczy o dumpingu, mo¿e powiennien zaj¹c siê produkcja lepszego programu, a na takie dzia³ania na razie go staÌ.

michos pisze:Zacietrzewienie polityczne owszem w stosunku do kwiatkowskiego, Czarzastego czy do Jakubowskiej.
Widzisz a ja takim samym "szacunkiem" darzĂŞ panĂłw KaczyĂąskiego, Walendziak i Dorna, mimo to nie nazywam ich "cholernÂą prawicÂą" - moja kultura polityczna nie pozwala mi na takie "okreÂślenia".
michos pisze: Kolenda nie przejdzie do TVP. TVN daje jej wiĂŞksze moÂżliwoÂści rozwoju i z pewnoÂściÂą sam tvn jej tak Âłatwo nie odda.
Tak pamiêtam ten wywiad, ale teraz wszytko siê zmienia. Od wrzeœnia od œwitu do 15.00 ma byÌ a¿ siedem wydaù flash Wiadomoœci (oprócz 8.00, 12.00, 15.00) - ca³oœÌ ma byÌ nastawiona na najœwie¿sze inforamcje z kraju i ze œwiata, czyli np relacje z sejmu i drobne wywiady - w sam raz dla Kolendy. Czy TVN jej nie odda? Nie wiem, to zale¿y od kontraktu lub umowy o pracê jak¹ Kolenda podpisa³a z TVN24
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jakby Anitce dobrali jakiegoœ wysokiego partnera to by³o by super, ale nawet jak nie to jakoœ by to przesz³o. Tylko, ¿e jedynym doœÌ wysokim jest So³tysik a So³tysik i Anitka to s¹ dwa przeciwieùstwa.
Czyli zostaje Drzyzga i SoÂłtysik ale wtedy tak jak doktorze napisaÂłeÂś klapa murowana. Jedno drugiego bĂŞdzie przekrzykiwaĂŚ i efekt wyjdzie taki, Âże widzowie widzÂąc tych dwoje automatycznie dadzÂą na inny kanaÂł.
Poza tym wszystkim to Anitka jest powaÂżnÂą dziennkarkÂą a nie drugÂą moÂłek. Ale rzeczywiÂście nie widzĂŞ oprĂłcz Anitki dobrego prowadzÂącego.
kawiocha

Post autor: kawiocha »

doktorfaustus1 pisze:Wanda RapaczyĂąksy
ChciaÂłeÂś zapewnie napisaĂŚ "Wanda RapaczyĂąsky", ale zupeÂłnie bezpodstawnie. To Âże Rywin, Kwiatek i banda trzymajÂąca koryto jÂą tak nazywajÂą, to nie znaczy Âże ona siĂŞ tak nazywa! Oni jÂą tak nazywajÂą Âżeby podkreÂśliĂŚ, Âże ona to nie "z naszych", tylko przez 20 lat byÂła w Ameryce i "co ona tam wie o Polsce? My jej tu nie chcemy!"
A czy Kaczmaskiego teÂż bĂŞdziemy nazywaĂŚ "Kaczmarsky" do tego z jakimÂś francuskim akcentem?
RadzĂŞ siĂŞ nad tym zastanowiĂŚ, bo rĂłznica w druku jest niewielka, ale rĂłznica znaczeniowa - duÂżo wiĂŞksza.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz, Ÿle mnie zrozumia³eœ. Kiedyœ ogl¹da³em relacjê z obrad sejmowje komisji œledczej i jej przewodnicz¹cy powo³uj¹c siê na zeznania prezes Agory przed prokuratur¹ pos³ugiwa³ siê w³aœnie nazwiskiem Rapaczynsky- niektórzy po powrocie - lub te¿ ich potomkowie- ze Stanów u¿ywaj¹ w³asnie zmienionej wersji nazwiska. Ale widzê, ¿e Na³êcz to te¿ banda trzymaj¹ca koryto....
I tylko dla tego w taki sposób o tym napisa³em. Np dzwoni¹c do moich znajomych w Holandii zawszê podajê swoje nazwisko w wersji angielskiej - tj zamaist "£" u¿ywam "L". Wybacz, ale w przeciwieùstwie do niekórych pos³ów o rodowodzie prawicowym nie dzielê ludzi wed³ug kryterium "nasi, wasi". Nie to by³o moim celem. Tym barsziej, ¿e jestem historykiem i wiem do czego mo¿e doprowadziÌ ludzka nienawiœc. Nota bene w³aœnie tak zachowuje siê szef TVP1 pan Grzywaczewski - ostatnio zas³yn¹³ wprowadzaj¹c podzia³ na rodowody lewicowo - totalitarne i prawicowo-liberalne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 79 gości