[TVN] Twoja Droga do gwiazd

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

[TVN] Twoja Droga do gwiazd

Post autor: Kajetan »

Jesieni¹ TVN emitowa³ ostatni¹ i wg. mnie najlpesz¹ edycjê Drogi do gwiazd pod tytu³em "Twoja droga do gwiazd". Niestety. Powrót Wodeckiego po kilku miesi¹cach przerwy okaza³ siê zupe³n¹ pora¿k¹. Ogl¹dalnoœÌ w soboty wynosi³a tylko 1,1 mln. widzów...
Szkoda bo mnie program siê podoba³. Wygra³a Emilia Majcherczyk choÌ obstawia³em na Elwirê D¹browsk¹... Mia³a niby nagraÌ w nagrodê p³ytê przy wspó³pracy z Radiem ZET... I co? Nic o niej nie s³ychaÌ? Mo¿e wy coœ s³yszeliœcie?

MuszĂŞ pozatym przyznaĂŚ, Âże w TVN zawsze brakowaÂło jakiegoÂś "porzÂądnego" programu szukajÂącego mÂłodych talentĂłw. ÂŻaden z zwyciĂŞzcĂłw poszczegĂłlnych edycji Drogi do gwiazd siĂŞ nie wybiÂł znaczÂąco... O wiele lepiej z tego typu programami radzi sobie POLSAT (chodzi i Idola, choĂŚ z edycji na edycjĂŞ byÂł coraz gorszy) i DwĂłjka z SzansÂą na sukces, ktĂłra wypromowaÂła wiele gwiazd... A w TVN: nic...

Jak myÂślicie? Czy w TVN pojawi siĂŞ jeszcze jakiÂś muzyczny program rozrywkowy szukajÂący mÂłodych talentĂłw? Ja osobiÂście zobaczyÂłbym chĂŞtnie polskÂą wersjĂŞ FAME ACADEMY (Akademii gwiazd), ktĂłra biÂła rekordy popularnoÂści w wielu krajach na swiecie...
Niestety... ¯aden z polskich kana³ów nie kupi³ licencji do programu. Mo¿e w Polsce nie sprawdzi³ by siê tak jak np: w Wielkiej Brytanii lub Francji?
Ostatnio zmieniony piątek 30 lip 2004, 13:37 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RzeczywiÂście sam jestem zainteresowany dalszymi losami tej dziewczyny, tym bardziej, Âże mieszka w maÂłym miasteczku obok mnie, ok 13 kilometrĂłw dalej. Zaraz po sukcesie byÂło o niej bardzo gÂłoÂśno - wszĂŞdzie jÂą zapraszano, w lokalnych tygodnikach zamieszczano wywiady z EmiliÂą, daÂła kilkanaÂście koncertĂłw. A teraz nic - cisza. A szkoda, naprawdĂŞ szkoda.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja siê muszê pochwaliÌ, ¿e by³em na tym nagraniu "Twojej drogi do gwiazd". Pojecha³em tam ze strony Edyty Górniak (Edytka tam œpiewa³a pioseneczke jako goœÌ i by³a w jury).

WiêkszoœÌ i tak by³a za Elwir¹ która niestety nie wygra³a.

A nagranie byÂło dÂługie i mĂŞczÂące w dusznym studiu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Twoja Droga do Gwiazd

Post autor: marcin_k »

ChcĂŞ poznaĂŚ waszÂą opiniĂŞ na temat programu "Twoja Droga do Gwiazd". Czy chcecie aby ten program ponownie zagoÂściÂł na antenie tvn? Ja osobiÂście uwaÂżam, Âże lepsza byÂła "Droga do Gwiazd" 1 i 2 edycja.
Pozdrawiam
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TAK. Pierwsza i Drugaa edition byÂły lepsze. Ale nie ukrywajmy. To Idol wypromowaÂł Monike Brodke, Eweline Flinte i Szymona Wydre. Oni wydali pÂłyty, moÂżna usÂłyszeĂŚ w radio.
Z Drogi do.....Nikt nie doszedÂł do Gwiazd i Nie osiÂągnaÂł wiĂŞkszego sukcesu. JeÂśli juÂżto osobisty. JeÂśli miaÂłaby byĂŚ kontynuowana to tylko z prowadzacym Wodeckim. On nadawaÂł specjalnego stylu temu programowi. Nalezy teÂż zauwaÂżyĂŚ Âże w TVN-ie wiecej uczono obycia an scenie przez fachowcĂłw , miano pomoc Gwiazd a w Idolu zaledwie[ choĂŚ moÂże i dUÂżo] Zapendowska i Cygan.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Droga Do Gwiazd byÂła lipna, kiepsko zrobiona, poziom byÂł niski <zazwyczaj, ale nie zawsze>, jury drĂŞtwe i nudne. Nie dziwiĂŞ sie, Âże zdjĂŞli program z anteny. A po tym jak wyemitowali finaÂł "Star Academy" spodziewaÂłem siĂŞ, Âże odkupiÂą licencjĂŞ i zrobiÂą wreszcie coÂś przyzwoitego

PS. mogliby daĂŚ powtĂłrki wszystkich odcinkĂłw "To byÂło grane", program byÂł niesamowicie udany i kaÂżdy odcinek nagrywaÂłem Âżeby mĂłc oglÂądac jeszcze raz :D :arrow:
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lis 2004, 15:36 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

powiem szczerze, Âże ni lubiaÂłem tego programu :?
teraz w soboty leca jkieÂś fajne np "Ciao Darwin" a wtedy oglÂądaÂłem "DrogĂŞ do Gwiazd" ale tylko tak z nudĂłw
nie pzrepadam za takimi muzycznymi programami
:arrow: zresztÂą jak leciaÂła 2 edycja to juÂż mi siĂŞ caÂłkowicie to znudziÂło
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

teraz w soboty leca jkieÂś fajne np "Ciao Darwin"
O BoÂże on jest fajny :?: :?: :?: PrzecieÂż to program dla idiotĂłw :!: :!: :!: Wszystkie tego typu programy sÂą do dup. :!: :!: :!:
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

arrow,

ja tak samo jak Ty licze na to ze tvn wyprodukuje polskÂą edycje Star Academy. we francji to panuje istne szaleĂąstwo na punkcie tego programu. u nas teÂż tvn moze zrobic z tego wielki show. zrobiÂą to pewnie po nadchodzÂącej edycji Idola, pewnie juÂż ostatniej.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja i tak siĂŞ dziwiĂŞ, Âże w ogĂłle bĂŞdzie nastĂŞpna edycja "Idola", bo ostatnia miaÂła nie najlepsze ratingi... ByÂła wtedy nadawana w niedziele, przegrywaÂła zawsze z "Dla Ciebie wszystko" w TVN oraz z "Tak czy nie" - serialem TVP1. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Nie wiedziaÂłem Âże byÂło aÂż tak Âźle. :shock:
Ale teraz ju¿ nie ma "Dla ciebie wszystko". Wiêc ludzie znudzeni niedzielnym wieczorem mog¹ zacz¹Ì ogl¹daÌ Idola.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślisz, Âże nie bĂŞdÂą woleĂŚ "Mamy CiĂŞ!"? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Nie znam wyników ogl¹dalnoœci ale s¹dzê, ¿e "Dla ciebie wszystko" mia³o wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ. ByÌ mo¿e jestem w b³êdzie. :wink:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

michos pisze: PrzecieÂż to program dla idiotĂłw :!: :!: :!: Wszystkie tego typu programy sÂą do dup. :!: :!: :!:
SÂłuchaj michos - chyba wiesz, Âże Polska jest wolnym krajem i kaÂżdy ma prawo do wyraÂżania swoich opinii :lol:
To, Âże tobie siĂŞ "Ciao Darwin" nie podoba to nie mieĂŚ pretensji do innych
:arrow: Za³ó¿ sam telewizjê i zrób jakiœ program, to zobaczymy który bêdzie g³upszy
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak dla mnie Ciao debil to program dla debili :) (kaÂżdy ma prawo do opini) :) droga do gwiazd tez mi siĂŞ nie podobaÂła :) natomiast dla ciebie wszytsko i mamy ciĂŞ jak nabardziej :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości