Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

Łukasz pisze:Kietliński mógł chcieć Palikota, żeby zrobić show - Paliktot zwyzywalby pewnie PO i Tuska, wszyscy by cytowali i oglądali. Premier jasno zadeklarował na konferencji prasowej, że jest gotowy do debaty z liderami ugrupowań parlamentarnych, a nie z liderami wszystkich kilkudziesięciu komitetów, które startują.
Uważasz że to jest w porządku że nie dopuszczane są do głosu partie pozaparlamentarne? Tusk chciał sobie pogadać z kolegą to mógł iść z nim na piwo. Cały czas w kółko te same partie to jest naprawdę okropne.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: ~ »

Oglądałem tylko początek tej debaty, bo dalej się tej szopki nie dało oglądać. Moim zdaniem najlepiej wypadł Gugała. Był dobrze przygotowany i zadawał trafne pytania.
Bardzo dobrze, że nie było Kaczyńskiego i Napieralskiego, bo by była tylko jedna wielka kłótnia. Oni już się kłócą 6 lat, więc niczego nowego byśmy się nie dowiedzieli. Był za to Palikot i Korwin-Mikke. Były też wolne krzesła. Nie wiem w czym Tusk widział problem. Można oczywiście powiedzieć, że i Palikot i Korwin-Mikke to populiści, ale co z tego? Niech ludzie sami ocenią na kogo chcą głosować. Właśnie temu służy debata.

A jeszcze jedno:
Czekam na wyniki oglądalności Polsat News z piątku :D.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Polsat News

Post autor: Amy »

ziom pisze:
Łukasz pisze:Kietliński mógł chcieć Palikota, żeby zrobić show - Paliktot zwyzywalby pewnie PO i Tuska, wszyscy by cytowali i oglądali. Premier jasno zadeklarował na konferencji prasowej, że jest gotowy do debaty z liderami ugrupowań parlamentarnych, a nie z liderami wszystkich kilkudziesięciu komitetów, które startują.
Uważasz że to jest w porządku że nie dopuszczane są do głosu partie pozaparlamentarne? Tusk chciał sobie pogadać z kolegą to mógł iść z nim na piwo. Cały czas w kółko te same partie to jest naprawdę okropne.
A ja wolę oglądać debatę liderów partii parlamentarnych - tych, z których każda teoretycznie może stworzyć nowy rząd. Jeżeli pan Palikot chce rozmawiać z Tuskiem, jak równy z równym, to proszę niech pokaże, że jest godnym kandydatem na premiera - jeżeli ma merytoryczny plan, to wyborcy będą głosować właśnie na niego. Jednakże widać, że "coś" mu nie idzie. Niech zajmie się rzetelną pracą, a nie debatowaniem nad tym, dlaczego nikt z nim nie chce debatować.
ziom pisze:Tusk chciał sobie pogadać z kolegą to mógł iść z nim na piwo.
Debata z Pawlakiem nie wniosła nic nowego, ale może kogoś jednak zainteresowało to, co o tych samych sprawach mają do powiedzenia obaj koalicjanci.
ziom pisze:Cały czas w kółko te same partie to jest naprawdę okropne.
A jak myślisz, dlaczego tak jest?
This is not the end, this is not the beginning.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

Jest tak właśnie dlatego że partie pozaparlamentarne nie są zapraszane do mediów. W Polsce istnieje beton polityczny który od kilkunastu lat tworzą wspólnie cztery partie: PiS , PO SLD i PSL. Co więcej te partie dostają wielomilionowe dotacje z budżetu Państwa. Jak Twoim zdaniem taki Palikot ma przekonać do siebie wyborców skoro na własną partie może wpłacić zaledwie 20 tysięcy złotych rocznie skoro nie ma go w mediach uważasz że nasz system polityczny jest sprawiedliwy i równy? W dalszym ciągu uważasz że w debacie choćby w Polsat News mają brać udział tylko cztery partie? Tym partią zależy tylko na tym żeby być u koryta przykład choćby Pani Joanny Kluzik która w ciągu roku była w PiS potem założyła PJN a na końcu wylądowała w PO którą to partię krytykowała gdy była rzecznikiem sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich w 2010 roku.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Polsat News

Post autor: Amy »

Media to osobna sprawa, której nie poruszałam. Wiadomo, że by zyskać większą oglądalność stacjom zależy na pojedynku "gigantów".
ziom pisze:Jak Twoim zdaniem taki Palikot ma przekonać do siebie wyborców skoro na własną partie może wpłacić zaledwie 20 tysięcy złotych rocznie skoro nie ma go w mediach uważasz że nasz system polityczny jest sprawiedliwy i równy?
Palikot był tylko przykładem. Może być mowa też np. o Pawle Kowalu.

Jak ma przekonać, powiadasz? Rzetelnym programem, który ma wzmocnić polską gospodarkę, poprawić stan kolei - na przykład. Opowiedzieć o tym może w każdym programie, w którym się pojawi, skoro nie jest traktowany finansowo tak samo jak czołowe partie polityczne. A gdyby dostawał tyle samo, co one - byłoby to sprawiedliwe? Od czegoś trzeba zacząć, jeżeli znajdzie rozwiązania na podane problemy i będą one pozytywnie skomentowane przez ludzi z danej "branży", wyborcy powinni to docenić i wtedy przekroczyłby próg 5 %. Jeżeli bardzo mu zależy na uzdrowieniu Polski, to jest wiele sposobów.
ziom pisze:W dalszym ciągu uważasz że w debacie choćby w Polsat News mają brać udział tylko cztery partie?
Może brać ich nawet 5. Nie o to chodzi.
Amy pisze:A ja wolę oglądać debatę liderów partii parlamentarnych - tych, z których każda teoretycznie może stworzyć nowy rząd.
Tu wracam do tego, o czym napisałam wcześniej.
ziom pisze:Tym partią zależy tylko na tym żeby być u koryta przykład choćby Pani Joanny Kluzik która w ciągu roku była w PiS potem założyła PJN a na końcu wylądowała w PO którą to partię krytykowała gdy była rzecznikiem sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich w 2010 roku.
To świadczy tylko o zmienności polityków. A czy wkładasz wszystkie partie polityczne do jednego worka z takim osobami, to już twoja sprawa.

Nie mieszaj mediów z partiami politycznymi, każde mają inne priorytety, a to, że jest to często niesprawiedliwe, wiadomo od dawna - świat nie jest do końca sprawiedliwy, dziwię się, że tego nie zauważyłeś.

Swoją opinię już wyraziłam, jeżeli jeszcze chciałbyś jej zasięgnąć, zapraszam na PW. Inni użytkownicy zapewne nie mają ochoty oglądać naszej dyskusji, z resztą odbiegła ona chyba już od tematu.
This is not the end, this is not the beginning.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

Mamy inne zdanie i okej. Koniec kropka. :)
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Polsat News

Post autor: Lord_info »

Czy ma ktoś może nagrane reklamy NOWEGO DNIA z M.Kacprzakiem, B. Kurkiem i M. Abramowiczem? Jestem zainteresowany nimi.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat News

Post autor: r_r16 »

Tak się zastanawiam, czy przypadkiem Polsat News nie zapomniał o tym, że na ekranie ma scrolla. Bo od kilku dni przewijają się te same informacje. Nie mówiąc już o informacji "Polsat News i Radio Pin stacjami partnerskimi" - to już widać od ładnych kilku miesięcy. Nie wiem jak tam scroll na TVN24, bo szczerze mówiąc nie przypatrywałem się.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

r_r16 pisze:Tak się zastanawiam, czy przypadkiem Polsat News nie zapomniał o tym, że na ekranie ma scrolla. Bo od kilku dni przewijają się te same informacje. Nie mówiąc już o informacji "Polsat News i Radio Pin stacjami partnerskimi" - to już widać od ładnych kilku miesięcy.
To o dostępności w C+ i n już nie informują? :D
r_r16 pisze:Nie wiem jak tam scroll na TVN24, bo szczerze mówiąc nie przypatrywałem się.
To różnie, ale przeważnie są świeższe informacje, chociaż czasami się zdarzają kilkudniowe.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: Łukasz »

r_r16 pisze:Tak się zastanawiam, czy przypadkiem Polsat News nie zapomniał o tym, że na ekranie ma scrolla. Bo od kilku dni przewijają się te same informacje. Nie mówiąc już o informacji "Polsat News i Radio Pin stacjami partnerskimi" - to już widać od ładnych kilku miesięcy. Nie wiem jak tam scroll na TVN24, bo szczerze mówiąc nie przypatrywałem się.
No właśnie! Wczoraj włączyłem na moment Polsat News i miałem dziwne uczucie, że już o tym partnerstwie z Radiem Pin czytałem wiele tygodni temu. :D Coś jest nie tak z tym paskiem. W TVN24 jak najbardziej - OK. Nawet czasem śmiesznie wygląda jak rozemocjonowany i zaciekawiony prowadzący pyta reportera o finał jakiejś sprawy, a na pasku jest już to opisane od pół minuty. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat News

Post autor: r_r16 »

O partnerstwie z Radiem PIN informacja leci już najmniej od lutego/marca.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Nawet dłużej. Ja już to w grudniu 2010 roku widziałem - a nawet wcześniej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Oto sekwencja obrazów z programu "To był dzień" ( data widoczna na czwartym obrazku )
Informacje na pasku podzielone są na kategorie POLSKA, ŚWIAT, BIZNES, SPORT i (uwaga) POLSAT-NEWS

Obrazki 2,3,4,5 przedstawiają po kolei wszystkie wyświetlane informacje z kategorii POLSAT-NEWS . Widać więc , że w odróżnieniu od w miarę świeżych informacji z pozostałych kategorii , informacje z kategorii POLSAT-NEWS są ZAFIKSOWANE NA STAŁE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

epsztajnek pisze: informacje z kategorii POLSAT-NEWS są ZAFIKSOWANE NA STAŁE.
na podstawie materiału z ostatniego poniedziałku drobna autokorekta - zafiksowana jest tylko informacja radiu PIN i adres kontaktowy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Operator Polsatu podczas kręcenia materiału wpadł pod ratrak. Amputowano mu nogę:
http://mediafm.net/telewizja/34955,Oper ... atrak.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości